Bologna se doma pokusí překvapit favorita z Turína

Tradiční nedělní odpoledne nabídne několik zajímavých zápasů, mezi které patří také Juventus a jeho snaha o první místo. Blíž k němu se fotbalisté Staré dámy mohou přiblížit výhrou nad domácí Bolognou, která v poslední době nemá moc štěstí a ztrácí body.
DNES | Previews | 1 komentář

AC Milán - Bologna FC 2:1

Svého prvního vítězství se na lavičce AC Milán dočkal Gennaro Gattuso. Rossoneri udolali díky dvěma brankám Giacoma Bonaventury houževnatou Boloňu 2:1 a vyhráli teprve podruhé za posledních pět kol. Český křídelník Ladislav Krejčí do utkání nezasáhl.
11.12. | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Preview: AC Milán - Bologna FC

AC Milán přivítá na San Siru Boloňu a půjde o první domácí zápas nového trenéra Gennera Gattusa. Klubová legenda nezačala na lavičce AC vůbec dobře a jeho svěřenci budou mít co napravovat. Boloňa v současnosti představuje nebezpečného soupeře, který tři zápasy v řadě neprohrál.
10.12. | Previews | 3 komentáře

Bologna FC - Cagliari Calcio 1:1

Kdepak, třetí výhru v řadě si Boloňa nepřipsala a vlastně měla vůbec co dělat, aby zápas s Cagliari dotáhla do remízového konce. Hosté totiž jako první udeřili, když se do přestávky prosadil Joao Pedro a Boloňa na to zareagovala až devět minut před koncem, kdy se trefil Mattia Destro.
03.12. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Bologna FC - Cagliari Calcio

Boloňa se po třech nezdarech v řadě zase vrátila na vítěznou vlnu a proti Cagliari bude usilovat o třetí vítězství za sebou. Sardiňané cestují na sever Itálie s cílem odčinit ostudné vyřazení z poháru od třetiligového Pordenone.
03.12. | Previews | žádný komentář

Bologna doma přejela Sampdorii a poháry má na dohled

Bologna předvedla parádní utkání se Sampdorií Janov, která zažila naopak totální výpadek. Domácí nasázeli svému soupeři tři branky, jejichž autory se stali Verdi, Mbaye a Okwonkwo. Sampdoria naprosto selhala a nedokázala soupeře ohrozit ani přesto, že domácí museli celý druhý poločas dohrávat v početním oslabení!
25.11. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Donadoni v honbě za stou výhrou hostí Sampdorii

Boloňa má před sebou náročného soupeře a velkou výzvu. V sobotu odpoledne jako první přivítá Sampdorii Janov, která rozhodně neztrácí chuť ani formu. Domácí jsou ale velmi nebezpečnou a odhodlanou skvadrou, která by nyní ráda dala dárek svému trenérovi.
24.11. | Previews | žádný komentář

Bologna otočila utkání s Hellasem

Pondělní dohrávka 13. kola Serie A nabídla velmi zajímavou bitvu mezi zachraňujícím se Hellasem Verona a Bolognou. Domácí byli prakticky po celé utkání lepším týmem a dlouho vedli, ale hostům stačil prostor tří minut, aby utkání otočili ve svůj prospěch.
21.11. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Verona chce pryč z pásma sestupu, musí ale čelit Boloni

Hellas Verona není zrovna v optimální situaci a jeho stav je vážný. Navíc jej doma vyzkouší soupeř, s nímž si Hellas moc neví rady. Ke komu z těchto dvou soupeřů byla reprezentační pauza přívětivější?
18.11. | Previews | žádný komentář

Sparťana Mandjecka prý chtějí Boloňa, Hamburk a Spartak

O kamerunského záložníka Georgese Mandjecka, který působí od léta v pražské Spartě, se podle italského serveru Tuttomercato zajímají Boloňa, Hamburk a Spartak Moskva. Osmadvacetiletý fotbalista má na Letné smlouvu do roku 2020.
09.11. | Aktuality | 408 komentářů
08.12. Bologna si chce pojistit Palacia
Bologna začala jednat o nové smlouvě s Rodrigem Palaciem, argentinský útočník má v italském klubu smlouvu jen do konce letošní sezony. (transfermarketweb.com)
05.12. Bologna nevyužije služeb Poliho
Andrea Poli bude chybět Bologně. Tu čeká ligové klání s AC Milán, jehož bývalý hráč je limitován disciplinárním prohřeškem. (football-italia.net)
26.11. Turín hodlá usilovat o Donsaha
Godfred Donsah by v průběhu zimní přestávky mohl opustit Bolognu, o mladého záložníka se zajímá Turín. 21letému fotbalistovi u stávajícího zaměstnavatele běží kontrakt platný do června 2020. (transfermarketweb.com)
06.11. Di Francesco pro letošek dohrál
Bologna o víkendu nestačila na Crotone a navíc přišla o jednoho hráče. Zraněné kolenní vazy má křídelník Federico Di Francesco, který bude absentovat dva měsíce. (football-italia.net)
04.11. Verdi proměnil přímý kop oběma nohama
Husarský kousek se dnes v barvách Bologni povedl Simonemu Verdimu. Útočník se z přímého kopu nejprve prosadil levačkou a o pár minut později také svou pravou nohou. To se naposledy v Serii A někomu povedlo v sezoně 2004/05. (twitter.com/OptaPaolo)
31.10. Pulgar a Schiattarella si jednou nezahrají
Trest na jeden ligový zápas si musí odpykat Erick Pulgar z Bologny a Pasquale Schiattarella ze SPALu. Zmíněná dvojice bude pykat za nashromážděných pět žlutých karet. (football-italia.net)
29.10. Pazzini na cestě do Bologny?
Bologna chce oživit útok a za tímto účelem si podle posledních zpráv vyhlédla Giampaola Pazziniho. Bývalý italský reprezentant je pod smlouvou s Hellasem Verona, který by na oplátku mohl dostat Mattia Destra, jemuž se letos vůbec nedaří. (transfermarketweb.com)
26.10. Bologna až tři týdny bez Miranteho
Antonio Mirante může na dva až tři týdny zapomenout na fotbal. Zkušený brankář Bologny si ze včerejšího utkání s Laziem (1:2) odnesl zraněný stehenní sval. (football-italia.net)
30.09. Bologna si pojistí gólmana Da Costu
Angelo da Costa by si mohl ještě protáhnout své angažmá v Boloni, zkušený brankář má s italským klubem v dohledné době podepsat nový kontrakt. (transfermarketweb.com)