Bologna FC (Itálie)

Preview: Bologna FC - Turín FC

Turín se před reprezentační přestávkou rozjel a jeho forma se zlepšuje. Teď však bude čelit náročné výzvě, protože proti Bologně se mu na její půdě vůbec nedaří.
VČERA | Previews | žádný komentář

Cagliari Calcio - Bologna FC 2:0

Cagliari doma zvládlo zápas s nepříjemnou Boloňou a díky brankám Pedra a Pavolettiho zvítězilo 2:0. Boloňa měla svoje šance zejména ve druhém poločase, ale opět, jako v předchozích zápasech vyšla střelecky naprázdno. Druhý poločas odehrál v dresu hostů i křídelník Ladislav Krejčí.
07.10. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Cagliari Calcio - Bologna FC

Už v sobotu odpoledne se na Stadio Sant'Elia utkají Cagliari a Boloňa, tedy dva týmy, kterým se příliš nedaří. O trochu lépe je na tom Boloňa, která má o bod více, jinak forma je víceméně stejná.
05.10. | Previews | žádný komentář

Bologna FC - Udinese Calcio 2:1

Bologna slaví další cenné tři body. Ačkoli doma špatně začala a do vedení se dostalo Udinese, domácí zbraně nesložili. Remízový stav nastolil Federico Santander a krátce před koncem utkání rozhodl o domácí výhře Orsolini.
30.09. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Bologna FC - Udinese Calcio

V neděli krátce po poledni italská liga nabízí duel na Stadio Renato Dall'Ara. V souboji dvou týmů, kterým minulé kolo vůbec nepřálo, se utká domácí Bologna s návštěvou z Udine.
29.09. | Previews | žádný komentář

Juventus FC - Bologna FC 2:0

Boloňa sice o víkendu porazila AS Řím, jenomže Juventus v dobré formě je jiný šálek kávy. Stará dáma zvítězila 2:0 a upevnila své vedení. Vše podstatné se událo již během úvodní čtvrthodiny, kdy brankáře Skorupskiho postupně překonali Paulo Dybala a Blaise Matuidi.
27.09. | Komentáře a souhrny | 4 komentáře

Preview: Juventus FC - Bologna FC

Vedoucí Juventus Turín se opět představí vlastním fanouškům na Allianz Stadium, kam zavítá Boloňa. Hosté o víkendu konečně vstřelili gól a získali tři body, které budou chtít v Turíně potvrdit. Juventus je ale obrovským favoritem a cokoliv jiného, než jeho výhra by bylo velkou senzací.
25.09. | Previews | 4 komentáře

Bologna FC - AS Řím 2:0

Bologna čekala dlouho na první branku v sezoně a v pátém kole se konečně dočkala. Vstřelila dvě branky a dotáhla utkání s AS Řím do vítězného konce. Pro hosty to byla další herní i výsledková blamáž.
23.09. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Preview: Bologna FC - AS Řím

AS Řím má za sebou hodně špatný start do sezony a čerstvě se mu nepovedlo překvapit ani na půdě Realu Madrid. Zklamání z vlastní formy se pokusí vyléčit na půdě Boloni - týmu, který dosud nevstřelil ani jednu branku.
21.09. | Previews | 1 komentář

Janov CFC - Bologna FC 1:0

Střelecké trápení Boloni nebere konce. Svěřenci Filippa Inzaghi znovu prohráli a opět přitom nedali ani gól. Janov slaví tři body a rozhodla o tom jediná branka Krzysztofa Piateka dvacet minut před koncem.
16.09. | Komentáře a souhrny | žádný komentář
13.10. Mattiello před sebou má nucenou pauzu
Bologna bude po reprezentační pauze postrádat Federica Mattiella, obránce si poranil stehenní sval a mimo hru bude dva až tři týdny. (football-italia.net)
09.10. Hertha hodlá usilovat o Donsaha
Z Itálie do Německa by se v lednu mohl stěhovat Godfred Donsah. Záložník hraje za Bolognu a zájem o něho má berlínská Hertha, která připravuje nabídku na trvalý přestup. (transfermarketweb.com)
29.09. Pulgarovi byl snížen trest
Bologna může v zítřejším souboji s Udinese využít služeb Ericka Pulgara. Záložník dostal v polovině září v duelu s Janovem červenou kartu a disciplinární komise mu následně pozastavila činnost na tři utkání. Dvě třetiny z trestu si fotbalista už odpykal, zbytek mu byl nyní na základě odvolání prominut. (football-italia.net)
20.09. Bologna stále vede jednání s Pulgarem
Erick Pulgar pokračuje v jednáních o prodloužení smlouvy. Bologna má s chilským reprezentantem kontrakt do roku 2020, přičemž novým kontraktem chce reagovat na zvýšený zájem o služby 24letého středopolaře. (transfermarketweb.com)
19.09. Bologna prý hlasovala o Inzaghim
Užší vedení Bologni prý zvažovalo odvolání trenéra Filippa Inzaghiho. Jeho svěřenci jsou v Serii A zatím bez bodu i vstřeleného gólu. Vrcholní představitelé klubu však zatím dali Inzaghimu důvěru i do dalších zápasů. V kuloárech už se ale objevilo, že by bývalého skvělého útočníka mohl na lavičce vystřídat někdejší kouč italské reprezentace Cesare Prandelli. (football-italia.net)
17.09. Bologna prý zvažuje Prandelliho
Cesare Prandelli je po odchodu z Al-Nasru bez angažmá, tento stav už by ale nemusel trvat dlouho. Podle italských médií zvažuje angažování zkušeného odborníka Bologna, na jejíž lavičce má hodně nejistou pozici Filippo Inzaghi. (football-italia.net)
15.09. Bologna se musí obejít bez Helandera
Bologna bude zhruba měsíc postrádat Filipa Helandera, švédský obránce ve službách italského klubu si poranil kolenní vazy. (football-italia.net)
05.09. Zájem kolem Lasagny
Útočník Udine Kevin Lasagne přilákal svými výkony v minulé sezoně zájem hned několika konkurenčních klubů. Neapol, Inter, Lazio i Bologna prý situaci kolem 26letého forvarda sondují. Žádná konkrétní jednání však ještě vůbec nezačala. (ilmessaggero.it)
26.08. Bologna zvažuje angažování Rossiho
Giuseppe Rossi je po odchodu z Janova volným hráčem, to už by ale nemuselo platit dlouho. Podle italských médií zvažuje angažování zkušeného útočníka Bologna, které vinou zranění vypadl na minimálně tři týdny Rodrigo Palacio. (football-italia.net)
21.08. Avenatti bude hostovat v Kortrijku
Italská Bologna zapůjčí uruguayského útočníka Felipe Avenattiho na celou sezónu do belgického Kortrijku. Italské kluby už nemohou hráče nakupovat, protože přestupní okno se jim se startem sezóny zavřelo. Dál ale mohou hráče prodávat nebo pouštět na hostování.