Bologna FC Itálie - Bologna FC - Zprávy

Karabec na odchodu ze Sparty? Zájem má Bologna, potvrdil Paska

Český reprezentant do 21 let Adam Karabec by mohl zamířit z pražské Sparty do Boloni. Zájem účastníka italské Serie A o dvacetiletého záložníka potvrdil serveru iSport.cz hráčův agent Pavel Paska.

Boloňa získala deváté místo, v Lecce zvládla pětigólovou přestřelku

Na deváté místo nakonec poskočila Boloňa, která vyhrála na stadionu Via del Mare 3:2. Do utkání přitom vstoupili lépe domácí a Rossoblu museli po změně stran otáčet. Lecce pak dokázalo vyrovnat, ale poslední slovo měli hosté, konkrétně Lewis Ferguson.

Boloňa si může v Lecce zajistit deváté místo

Až o dvě příčky si může v konečném postavení polepšit Boloňa, pokud na závěr sezony vyhraje na stadionu Via del Mare v Lecce. Naopak domácí už se nikam posunout nemohou a nedělní zápas bude v jejich podání znamenat rozlučku se sezonou.

Osimhen se odpoutal od Lautara, Neapol přesto jenom remizovala v Boloni 2:2

Boloňa se v posledním kole ještě pokusí dostat do první poloviny tabulky. Remíza s úřadujícím mistrem z Neapole ji v tomto směru udržela na živu. Utkání rovněž napovědělo, kdo že se to stane nejlepším střelcem celé soutěž. Victor Osimhen se díky dvěma trefám odpoutal od Lautara Martíneze na rozdíl čtyř branek.

Neapol očekává bojovně naladěnou Bolognu, ta postrádá Orsoliniho

Tradiční nedělní čas v italském calciu postihne duely v Monze a Boloni. Horšího a těžšího soupeře mají před sebou jednoznačně Felsinei, protože na Stadio Renato Dall'Ara přijede mistrovská Neapol. A jejich střet zase slibuje hodně branek.

Boloňa zdemolovala Cremonu a prakticky jí odsoudila k sestupu

V Serii A se rýsuje druhý sestupující. Po Sampdorii jím s velkou pravděpodobností bude Cremonese, které před vlastními diváky absolutně selhalo a s Boloňou prohrálo 1:5. Nováčkovi zbývá dohrát dva zápasy, přičemž na nesestupové pozice ztrácí šest bodů.

Cremonese bojuje o poslední zbytky naděje proti Bologně

Cremonese po několika dobrých výsledcích začalo věřit v záchranu, ale minulé kolo ho vrátilo drsně na zem. Ballardiniho parta potřebuje minimálně zázrak, aby se zachránila, ale musí porazit Bolognu.

Bologna se s AS Řím rozešla bez branek

Bologna si z domácího utkání s AS Řím odnáší jen bod. Moc šancí jsme neviděli, hostující favorit to hrál prakticky celou dobu na remízu.

Učitel kontra žák. Mourinho jede do Boloni otestovat Thiaga Mottu

Bologna hostí v neděli navečer AS Řím v souboji dvou týmů, které v lize už dlouho čekají na výhru. Na Stadio Renato Dall'Ara čeká trenéra Josého Mourinha náročný úkol a navíc jedna stará známá tvář. O body se s ním podruhé v krátké době popere jeho někdejší hráč.

Sassuolo dělilo body s Boloňou

Remíza 1:1 se zrodila na Mapei Stadium, kde se střetly týmy Sassuola a Boloni. O nic zásadního v duelu nešlo, jistotu záchrany mají jak domácí, tak i hosté. Všechny góly padly už v průběhu prvního poločasu a na trefu Domenica Berardiho odpověděl Nicolás Domínguez.

Sassuolo se chystá na další porci gólů s Bolognou

Pondělní program 34. kola Serie A zakončí duel mezi Sassuolem a Bolognou a oba týmy mají co napravovat. Zároveň bychom se ale mohli v duchu tradice dočkat větší porce branek, jak je poslední dobou mezi těmito soupeři obvyklé.

Bologni se v Empoli pletly ruce i nohy. Domácí orámovali góly první půli a přiblížili se záchraně

Fotbalisté Empoli dokázali ve 33. kole Serie A zaskočit Bolognu, kterou na vlastní půdě porazili 3:1. Pád hostů odstartoval již v první minutě nešťastným vlastním gólem obránce Jhon Lucumi. Hosté sice mohli do půlhodiny vývoj klání otočit, dvě branky jim však rozhodči neuznal kvůli hře rukou. Těsně před odchodem do šaten rozjásal domácí ochozy také Jean-Daniel Akpa Akpro, jenž první trefou v dresu Empoli pomohl přerušit třízápasovou sérii porážek. Azzurri navíc navýšili svůj náskok na sestupové pásmo již na osm bodů.

Bologna chce ukončit převahu Empoli trvající tři utkání

Bologna už tři zápasy marně čeká na to, až porazí Empoli. Dočkat by se mohla ve čtvrtek navečer, protože Empoli poslední dobou rozhodně neoplývá dobrou formou.

Bologna obrala Juventus, oba soupeři si body dělí

>Juventus opět ztratil a potvrdil, že minulé týdny k němu nejsou moc přívětivé. Už v sedmé minutě domácí Bologna kopala a proměnila penaltu. To samé se na opačné straně pak nepovedlo Milikovi, který ale ve druhé půli své zaváhání napravil.

Trápící se Juventus čeká cesta na Renato Dall'Ara

Třetí Juventus se v neděli večer představí na Renato Dall'Ara v Boloni a pokusí se dát zapomenout, na výsledky z minulých kol. V Serii A nebodovala Stará dáma už tři zápasy v řadě a její postavení v první čtyřce je v ohrožení.