AS Monaco Francie - AS Monaco - Zprávy

Zápas dvou trápích se mužstev skončil dělbou bodů

Monako vedlo v duelu s Caen už o dvě branky. Jenže... Stalo se něco podobného, jako v 19. kole proti Bordeaux. V tom svěřenci trenéra Ricarda přes vedení 3:0 nakonec o gól prohráli. Caen se z výhry neradovalo, ale bod získaný v poslední minutě se také počítá.

Caen čeká první ligový zápas roku 2009. Poradí si s trápícím se Monakem?

Monako a Caen. Oba dva týmy mají stejně bodů, lépe na tom přesto jsou domácí. Ti mají totiž zápas k dobru a v případě výhry se mohou z třinácté pozice vyšvihnout až na příčku desátou.

Nantes v deseti porazilo Monako 1:2

Nantes i v jarní sezoně potvrdilo dobrou formu a poradilo si s Monakem. Posunulo se tak již na patnáctou příčku, Monako zůstává čtrnácté.

Monaco v novém roce přivítá Nantes

V Monaku by chtěli co nejrychleji zapomenout na podzimní část Ligue 1. Naštěstí pro trenéra Ricarda začíná část jarní a jeho tým v úvodním zápase narazí na sestupem ohrožené Nantes.

Bordeaux přestřílelo Monako 4:3

Bordeaux senzačně otočilo zápas s Monakem a posunulo se již na druhé místo francouzské ligy...

Monaco se utká s Bordeaux

Monako v posledním zápase tohoto roku přivítá na titul pomýšlející Bordeaux. Domácí kouč Ricardo se ale bude muset obejít bez několika klíčových hráčů...

Valenciennes FC - AS Monaco 3:1

Fotbalisté Valenciennes zvládli domácí zápas proti Monaku a na své konto si připisují tři body za vítězství 3:1. Hosté sice od 23. minuty vedli, ale domácí mužstvo dokázalo třemi přesnými zásahy skóre utkání otočit. Navíc čtyři minuty před koncem šel předčasně do sprch Leko z Monaka, který v rozmezí dvou minut viděl dvě žluté karty.

Preview: Valenciennes FC - AS Monaco

Domácí Valenciennes je stále na posledním místě Ligue 1 a pokud bude chtít přezimovat na nesestupových místech, musí bezpodmínečně zvítězit. Domácí celek ale rozhodně nečeká lehký soupeř, Monako tři zápasy v řadě neprohrálo a v týmu panuje dobrá nálada.

AS Monaco - FC Sochaux 1:1

O osudu utkání mezi Monakem a Sochaux rozhodlo prvních dvacet minut. Hosty poslal do vedení v deváté minutě Santos, o jedenáct minut později bylo vyrovnáno, v dresu Monaka se prosadil Alonso. Stav se do konce zápasu už nezměnil a oba týmy si rozdělily po bodu za remízu 1:1.

Monaco přivítá předposlední Sochaux

Předposlední Sochaux se v sedmnáctém kole vydá do Monaka, kde nevyhrálo již čtyři roky. Knížecí klub se pohybuje v klidném středu tabulky, nadále ale pomýšlí na evropské poháry.

AJ Auxerre - AS Monaco 0:1

Auxerre zaznamenalo svou druhou porážku na Stade de l'Abbe Deschamps. I když by si za svůj výkon alespoň bod zasloužilo, špatná koncovka to prostě nedovolila. Hosté díky brance Chorvata Pokrivače z první půle brali nakonec všechny tři body.

Preview: AJ Auxerre - AS Monaco

Dva skorosousedé v tabulce se stejným počtem devatenácti bodů, kteří před sezónou měli určitě větší ambice, se potkávají v souboji Auxerre s Monakem. Hostující záložník Alexandre Licata si myslí, že se on a jeho mužstvo pod vedením trenéra Ricarda bude stále zlepšovat. A v Auxerre tak může uhrát dobrý výsledek.

AS Monaco - Le Mans UC 72 3:0

Kdo chtěl v nedělní podvečer vidět všechny branky Monaka, tomu stačilo pobývat na stadionu pouze v rozmezí 47. a 52. minuty. V tomto časovém úseku dokázal knížecí klub vsítit dva góly, třetí si hosté vstřelili sami. Navíc ve 40. minutě Monako zahodilo pokutový kop.

Preview: AS Monaco - Le Mans UC 72

Monako se nachází v tabulce Ligue 1 překvapivě za Le Mans. Oba celky nemají nijak zázračnou formu, přesto kouč hostí Yves Bertucci chce na hřišti knížecího klubu potvrdit, že předchozí výhra 1:0 nad Valenciennes nebyla žádnou náhodou.

Stade Rennes - AS Monaco 2:1

Rennes zůstává doma stále neporaženo. Proti Monaku, jenž chtělo v tomto zápase konečně zabrat, nemělo příliš mnoho práce a rozdíl ve výsledku mohl být klidně i vyšší. Zaslouženě se radovalo ze tří bodů.