AS Monaco Francie - AS Monaco - Zprávy

AS Monaco - Lille OSC 0:2

Slova monackého kouče Ricarda, že chce zaútočit na přední pozice v Ligue, se nepotvrdily. Lille bylo v zápase jasně lepším mužstvem a díky dvěma brankám ze druhého poločasu zaslouženě bralo tři body.

Preview: AS Monaco - Lille OSC

Monako i Lille ve středu vypadly z francouzského Ligového poháru. Kouč Monaka Ricardo se tak podle svých slov soustředí plně na Ligue 1. V sedmém kole narazí na svého souseda z tabulky.

Olympique Marseille - AS Monaco 0:0

Marseille nedokázala na svém hřišti vstřelit gól, uhrála pouze bezbrankovou remízu s Monakem a na vedoucí Lyon už ztrácí čtyři body.

Preview: Olympique Marseille - AS Monaco

Trenér Olympique Marseille Eric Gerets je pořádně naštvaný na svou dvojici hráčů. Ronald Zubar a Modeste M'bami, kteří zavinili prohru 1:2 v Lize mistrů proti Liverpoolu, odnesou své chyby zřejmě ztrátou místa v základní sestavě.

AS Monaco - FC Lorient 2:0

Chu Young Park a střídající Frederic Nimani rozhodli zápas ve prospěch domácího Monaka, které se tak připisuje další velice důležité tři body.

Preview: AS Monaco - FC Lorient

Jedenácté Monako, které prozatím moc do Ligue 1 nepromlouvá, se střetne s Lorientem. Ten po úvodním vítězství nevyhrál potřetí za sebou, klesl na šestnáctou pozici a vstřelil pouhé dvě branky.

Grenoble Foot 38 - AS Monaco 1:0

Nováček soutěže Grenoble je doposud velkým překvapením. Ve svém čtvrtém zápase v Ligue 1 získal další tři body za výhru nad knížecím týmem z Monaka.

Preview: Grenoble Foot 38 - AS Monaco

Nováček ligy Grenoble nevstoupil do ligy špatně. Po dvou výhrách si v minulém kole pohoršil, když prohrál na hřišti Lyonu 0:2, jenže to se nemusí stát jenom jemu. Spravit chuť si bude chtít na Monaku, které doposud neprohrálo.

AS Řím získá Meneze

Jeremy Menez po dvou letech opustí AS Monaco a zamíří na Apeninský poloostrov. 21letý fotbalista má namířeno do římského AS, které se dohodlo jak s klubem, tak i s hráčem. Přestup by Giallorossi měli oznámil v nejbližších hodinách...

AS Monaco - SM Caen 1:1

Remízu přineslo měření sil mezi knížecím klubem z Monaka a fotbalisty Caen. Domácí tým od začátku druhé půle vedl zásluhou Nimaniho. Nešťastníkem utkání se stal domácí Leko, který si patnáct minut před koncem vstřelil vlastní branku a "zajistil" hostům bod.

Preview: AS Monaco - SM Caen

Neusnout na vavřínech a pokračovat v dobrých výkonech z úvodu sezóny, s takovým cílem budou vstupovat fotbalisté Monaka k sobotnímu utkání proti Caen.

FC Nantes - AS Monaco 1:1

Zisk bodu za remízu 1:1 v Nantes katapultoval po sobotních zápasech knížecí klub z Monaka do čela tabulky Ligue 1. Hosté vedli už od čtvrté minuty, kdy skóroval Meriem, domácím fotbalistům se povedlo vyrovnat dvacet minut před koncem zásluhou Keserua.

Preview: FC Nantes - AS Monaco

Potvrdit své vítězství proti PSG se v sobotu večer pokusí fotbalisté Monaka na hřišti nováčka z Nantes. Domácí tým nevstoupil do sezóny dobře, v prvním kole prohrál v Auxerre.

Šimič posílí AS Monaco

Dario Šimič v AC Milán často vysedával na lavičce náhradníků, od nové sezony by se na hřišti měl objevovat daleko pravidelněji. Chorvatský obránce opouští Rossoneri a přestupuje do AS Monaco, transferu již brání jenom zdravotní prohlídka...

AS Monaco - Paris Saint-Germain 1:0

Ve šlágru prvního kola francouzské ligy se střetly domácí AS Monaco s Paris Saint-Germain. Hvězdami posílené PSG nezvládlo úvodní kolo sezony a prohrálo v Monaku 1:0. Výhru knížecímu klubu zajistil jedinou trefou utkání teprve devatenáctiletý Frédéric Nimani.