AS Monaco Francie - AS Monaco - Zprávy

Preview: AS Monaco - Olympique Marseille

Vypadalo to s Marseille hodně nehezky. Pokud by v minulém kole nezvítězila nad druhým Bordeaux, zřejmě by vypadla z bojů o ligový titul. Teď je ovšem díky zisku třech bodů zpět. Na jihu Francie by Geretsovo mužstvo rádo na veledůležitou výhru navázalo.

Lorient pouze remizoval s Monakem

Jak Lorient, tak Monako prodloužilo své série. Monako neprohrálo již tři zápasy v řadě, Lorient je na tom ještě o jeden zápas lépe.

Preview: FC Lorient - AS Monaco

Monako zvládlo poslední dva ligové zápasy a díky tomu se vyšplhalo na jedenáctou příčku Ligue 1 dva body za devátým Lorientem, jeho soupeřem ve 23. kole. Tomu se v poslední době příliš nedaří, přesto o utkání mluví monacký trenér Ricardo jako o nejtěžším venkovním v sezóně.

AS Monaco - Grenoble Foot 38 1:0

Smolný zápas odehráli hráči Grenoblu, kteří tak prohráli i svůj třetí jarní zápas a tabulkou se začínají propadat hlouběji a hlouběji. Téměř půlhodiny se musel monacký brankář Ruffier ohánět proti atakům soupeře, jeho spoluhráči byli jasně horším mužstvem, když se však trefil střídající Licata v 68. minutě, nervózní Grenoble už s výsledkem nic neprovedl.

Preview: AS Monaco - Grenoble Foot 38

Zastavit pětizápasové období bez výhry, to je hlavním cílem Monaka před sobotním měřením sil proti Grenoblu. Poslední ligové vítězství knížecího klubu se datuje na listopad roku 2008. Od té doby tým získal v Ligue 1 pouhé dva body.

Zápas dvou trápích se mužstev skončil dělbou bodů

Monako vedlo v duelu s Caen už o dvě branky. Jenže... Stalo se něco podobného, jako v 19. kole proti Bordeaux. V tom svěřenci trenéra Ricarda přes vedení 3:0 nakonec o gól prohráli. Caen se z výhry neradovalo, ale bod získaný v poslední minutě se také počítá.

Caen čeká první ligový zápas roku 2009. Poradí si s trápícím se Monakem?

Monako a Caen. Oba dva týmy mají stejně bodů, lépe na tom přesto jsou domácí. Ti mají totiž zápas k dobru a v případě výhry se mohou z třinácté pozice vyšvihnout až na příčku desátou.

Nantes v deseti porazilo Monako 1:2

Nantes i v jarní sezoně potvrdilo dobrou formu a poradilo si s Monakem. Posunulo se tak již na patnáctou příčku, Monako zůstává čtrnácté.

Monaco v novém roce přivítá Nantes

V Monaku by chtěli co nejrychleji zapomenout na podzimní část Ligue 1. Naštěstí pro trenéra Ricarda začíná část jarní a jeho tým v úvodním zápase narazí na sestupem ohrožené Nantes.

Bordeaux přestřílelo Monako 4:3

Bordeaux senzačně otočilo zápas s Monakem a posunulo se již na druhé místo francouzské ligy...

Monaco se utká s Bordeaux

Monako v posledním zápase tohoto roku přivítá na titul pomýšlející Bordeaux. Domácí kouč Ricardo se ale bude muset obejít bez několika klíčových hráčů...

Valenciennes FC - AS Monaco 3:1

Fotbalisté Valenciennes zvládli domácí zápas proti Monaku a na své konto si připisují tři body za vítězství 3:1. Hosté sice od 23. minuty vedli, ale domácí mužstvo dokázalo třemi přesnými zásahy skóre utkání otočit. Navíc čtyři minuty před koncem šel předčasně do sprch Leko z Monaka, který v rozmezí dvou minut viděl dvě žluté karty.

Preview: Valenciennes FC - AS Monaco

Domácí Valenciennes je stále na posledním místě Ligue 1 a pokud bude chtít přezimovat na nesestupových místech, musí bezpodmínečně zvítězit. Domácí celek ale rozhodně nečeká lehký soupeř, Monako tři zápasy v řadě neprohrálo a v týmu panuje dobrá nálada.

AS Monaco - FC Sochaux 1:1

O osudu utkání mezi Monakem a Sochaux rozhodlo prvních dvacet minut. Hosty poslal do vedení v deváté minutě Santos, o jedenáct minut později bylo vyrovnáno, v dresu Monaka se prosadil Alonso. Stav se do konce zápasu už nezměnil a oba týmy si rozdělily po bodu za remízu 1:1.

Monaco přivítá předposlední Sochaux

Předposlední Sochaux se v sedmnáctém kole vydá do Monaka, kde nevyhrálo již čtyři roky. Knížecí klub se pohybuje v klidném středu tabulky, nadále ale pomýšlí na evropské poháry.