Tottenham Hotspur Anglie - Tottenham Hotspur - Zprávy

Další články

Udogie absolvoval operaci, přijde o zbytek sezony včetně ME

Tottenham bojuje o čtvrtou příčku tabulky anglické Premier League a k možné účasti v Lize mistrů mu už nepomůže Destiny Udogie. 21letý italský obránce před sebou má delší pauzu, včera se podrobil operaci.

Slepená obrana nebyla problém, Newcastle zdolal Tottenham drtivou ofenzivou

Newcastle zvítězil ve 33. kole Premier League před vlastními fanoušky nad Tottenhamem 4:0. Manažer Strak Eddie Howe měl i tentokrát problémy s početnými absencemi, když postrádal hned 11 hráčů. Stálice v podobě Anthonyho Gordona a Alexandera Isaka se ovšem po půlhodině hry během dvou minut významně podepsaly pod osud utkání, když anglický šikula nejprve asistoval Švédovi a následně sám skóroval. Druhý jmenovaný se navíc trefil i po změně stran, čímž se v tabulce střelců posunul na dělenou třetí příčku.

Newcastle se pokusí neprohrát počtvrté v řadě, v závodě o čelo pohostí Tottenham

Ve 33. kole Premier League Newcastle United vyzve v St. James Parku Tottenham Hotspur. Domácí celek je aktuálně v tabulce na osmé pozici, hostující tým má o něco lepší pozice do závěr sezony, jelikož je čtvrtý.

Van de Ven pumelicí poslal Spurs do top čtyřky a znepříjemnil návrat Espíritovi Santovi

Hráči Tottenhamu zvládli utkání 32. kola Premier League a díky domácí výhře 3:1 nad Nottinghamem poskočili v tabulce mezi čtyři nejlepší celky. Spurs sice na svého soupeře ze spodní části tabulky vlétli a donutili jej k rychlému vlastnímu gólu, zbytek úvodního dějství ale působili nebezpečněji hosté a poločasová remíza jim mohla být málo. Po změně stran však převzali otěže duelu zpět do svých rukou hráči v bílém a díky výstavní trefě Mickyho van de Vena mohli slavit. Hostujícímu kouči Nunovi Espíritovi Santovi tak návrat na místo, kde prožil nepovedené tříměsíční angažmá, nevyšel.

Využije Tottenham zaváhání Aston Villy? Šanci má proti Nottinghamu

Velká příležitost číhá v neděli na fotbalisty Tottenhamu. Pokud zvládnou svůj duel s Nottinghamem, vyšvihnou se na čtvrté místo před Aston Villu, přestože na ni stále budou mít zápas k dobru. Soupeř naopak bojuje o přežití.

Rychlý nástup Tottenhamu v derby s West Hamem k vítězné oslavě Sonova jubilea nevedl

Hráči West Hamu vybojovali ve 31. kole Premier League před vlastními fanoušky remízu 1:1 s Tottenhamem. V úvodu utkání museli dohánět jednogólovou ztrátu, když už v páté minutě otevřel skóre Brennan Johnson střelou do odkryté brány. Ještě do konce první půle ale Kladiváři srovnali a družina okolo Heung-Min Sona, pro něhož se jednalo o 400. duel v dresu Spurs, už cestu ke druhému úspěchu nenašla. Dělbu bodů naopak mohla brát parta okolo Tomáše Součka a Vladimíra Coufala, jež bojuje o účast v Evropě v příští sezoně.

London Stadium zažije střet o poháry mezi West Hamem a Tottenhamem

West Ham United přivítá v rámci 31. kola Premier League městského konkurenta Tottenham Hotspur. Hammers jsou aktuálně na sedmé pozici, místo v evropských pohárech pro příští rok by si tak mohli zajistit. Spurs vypadli z top čtyř míst a jsou pátí. O Ligu mistrů ale jistě ještě budou bojovat.

Spurs na obří smůlu v zakončení nedoplatili, k výhře nad Lutonem zavelel žolík Johnson

Fotbalisté Tottenhamu zvítězili ve 30. kole Premier League nad Lutonem 2:1. Domácího favorita, který navíc brzy prohrával, v průběhu celého duelu provázela místy až nevídaná smůla ve finální fázi. V průběhu první půle Heung-Min Son při zakončení do odkryté brány trefil nejprve první tyč, od které se míč podél brankové čáry odrazil k druhé. Po střele Brennana Johnsona pak zůstal míč jen několik centimetrů před brankovou čárou. Kromě této situace ale střídající Velšan stihl zařídit přesným centrem i vyrovnání a v závěru přihrál svému kapitánovi na vítězný gól.

Preview: Tottenham Hotspur - Luton Town

Anglická Premier League se po dvoutýdenní odmlce vrací ve velkém stylu, v sobotu odpoledne je na programu duel mezi londýnským Tottenhamem Hotspur a Lutonem Town. Svěřenci Angeho Postecogloua předvedli před dvěma týdny jeden ze svých nejhorších výkonů v sezoně, když prohráli s Fulhamem 3:0, naopak Hatters uhráli proti Nottinghamu Forest bod za remízu 1:1.

V týmu je velká konkurence. Věřím ale, že na evropském šampionátu budu, uvedl Maddison

Záložník Tottenhamu James Maddison si myslí, že jeho jméno bude figurovat v nominaci trenéra Garetha Southgatea na letní Euro. Záložník Tottenhamu to prohlásil po březnovém reprezentačním bloku, v němž Anglie ve dvou zápasech ve Wembley prohrála 0:1 s Brazílií a vydřela remízu 2:2 s Belgií. Důvody vidí ve svých kvalitách a víře v sebe sama.

Když hráče zachraňuje psycholog. Byl jsem v depresi, chtěl jsem to vzdát, líčil Richarlison

Na posledním mistrovství světa v Kataru Richarlison vstřelil tři branky a pomohl Brazílii k postupu do čtvrtfinále. Útočník Tottenhamu patřil mezi nejlepší hráče Kanárků. V zápasech stíhal tvořit, zakončovat i pomáhat týmu svojí bojovností. Působil zkrátka dominantně. Nyní ale přiznal, že šlo pouze o masku.

Nadvláda Spurs na Craven Cottage skončila. Fulham těžil z kouzel rozjetého Brazilce

Fulham ovládl ve 29. kole Premier League londýnské derby, když na svém hřišti porazil Tottenham jasně 3:0. Dynamická hra vyústila v úvodní branku ve 42. minutě, kdy se prosadil nakonec dvougólový Rodrigo Muniz. Ten se rozstřílel po příchodu Armanda Broji na hostování. Brazilcova forma je tak pro The Whites náplastí za poplatek, který musí zaplatit za nevyužívání zapůjčeného útočníka. Spurs se naopak museli smířit s první porážkou na hřišti Chalupářů od roku 2011.

Spurs v městském derby zamíří na Fulham

Čtvrté místo v tabulce Premier League může Tottenhamu Hotspur patřit už v sobotu, kdy se Spurs vydají na krátkou cestu na londýnské derby do Craven Cottage, kde ve 29. kole vyzvou dvanáctý Fulham.

Tottenham trestal bídný vstup Villans do druhé půle, Maddison potvrdil navrácenou formu

Hráči Tottenhamu po perfektním vstupu do druhé půle zvítězili ve 28. kole Premier League na hřišti Aston Villy 4:0. Úvodní dějství sice nepřineslo ani jednu střelu na bránu, krátce po změně stran se ovšem v rozmezí tří minut hosté hned dvakrát prosadili, přičemž vítěznou trefu zaznamenal James Maddison, který asistoval u rozhodující branky v minulém utkání. Naděje Villans na vyrovnání zmařil po hrubém faulu v 65. minutě vyloučený kapitán John McGinn. V početní převaze se vyřádil Heung-Min Son, jenž v nastavení zapsal gól a asistenci. Pátí Kohouti tak stáhli náskok čtvrtých Lvů na pouhé dva body.