Tottenham Hotspur Anglie - Tottenham Hotspur - Zprávy

Luton Town - Tottenham Hotspur 0:1

Fotbalisté Tottenhamu i s obtížemi zvítězili v osmém kole Premier League na hřišti Lutonu 1:0. Ačkoliv Kohouti nováčka od úvodních minut drželi v jeho vlastním vápně a vytvářeli si velké množství šancí, odcházeli do šaten bez vstřelené branky a kvůli hloupému vyloučení Yvese Bissoumy také s nevýhodou jednoho muže v poli. Ani to jim ale nezabránilo v tom, aby se po změně stran zásluhohou Mickyho van de Vena, pro kterého šlo o premiérovou trefu v novém dresu, dostali do vedení. To nakonec udrželi a minimálně na několik desítek hodin se posunuli do čela ligové tabulky.

Dočká se Luton svého prvního domácího vítězství?

Program 8. kola anglické Premier League otevře v sobotu utkání na Kenilworth Road mezi domácím Lutonem Town a Tottenhamem Hotspur, který se výhrou může vyšvihnout na čelo tabulky. V polovině týdne Hatters doma podlehli 2:1 Burnley, naopak Spurs naposledy porazili v kontroverzním utkání Liverpool.

Tragický závěr pro Matipa. Liverpoolský vzdor po dvou vyloučeních ukončil vlastenec

Fotbalisté Tottenhamu porazili v sedmém kole Premier League na vlastním stadionu Liverpool 2:1. Průběh duelu výrazně ovlivnily dvě vyloučení hostujícího celku, kdy nejprve uviděl červenou kartu v první půli Curtis Jones a po změně stran také střídající Diogo Jota. Dvojnásobnou přesilovku nebyl domácí tým dlouho schopen přetavit ve vítěznou trefu, a nakonec mu tak musel pomoct až na konci nastaveného času Joël Matip, jenž poslal centrovaný míč za záda vlastního brankáře.

Těžké váhy se střetnou v Londýně: Tottenham přivítá Liverpool

Tottenham Hotspur hostí v zápase sedmého kola Premier League Liverpool. Domácí mančaft je se čtrnácti body na čtvrté příčce, hosté mají o dva body více a jsou druzí.

Tottenham se dohodl s Hajdukem na přestupu obránce Vuškoviče

Fotbalisty Tottenhamu v roce 2025 posílí chorvatský talent Luka Vuškovič. Londýnský klub o příchodu šestnáctiletého obránce Hajduku Split informoval na sociálních sítích.

Tottenhamu odlepil smůlu z pat Son. Postecoglou zkazil Artetovi působivou domácí bilanci

Fotbalisté Arsenalu remizovali v šestém kole Premier League s Tottenhamem 2:2. Klíčovou postavou domácí strany se stal útočník Bukayo Saka, který v prvním poločase vyslal projektil, jenž si do vlastní sítě srazil Cristian Romero. Mladý Angličan navíc korunoval svůj skvělý výkon ve druhé půli, kdy dokonce sám skóroval. Kohouti se ale mohli spolehnout na Heung-Min Sona, díky němuž dokázali v obou případech gólově odpovědět. Ange Postecoglou tak poprvé dokázal obrat o body v severolondýnském derby na Emirates Stadium svého protějška Mikela Artetu.

Severolondýnské derby: Spurs chtějí vyloupit Emirates Stadium

Arsenal vyzve v tradičním londýnském derby v šestém kole Premier League Tottenham Hotspur. Oba rivalové vytěžili z úvodních pěti klání solidní třináct bodů, více už si připsal jen stoprocentní Manchester City.

Angažování Mourinha a Conteho byla chyba, prohlásil šéf Tottenhamu

Předseda fotbalového Tottenhamu Daniel Levy přiznal, že angažování trenérů Josého Mourinha a Antonia Conteho byla chyba. Podle agentury Reuters to prohlásil na setkání s fanoušky.

Tottenham přišel o Perišiće, křídelník si přetrhl kolenní vazy

Tottenhamu se povedl start do sezony, z prvních pěti zápasů vytěžil třináct bodů a v tabulce Premier League se vyhřívá na druhém místě, radost fanouškům ale nyní pokazilo jedno zranění. Dlouhodobě mimo hru bude Ivan Perišić.

Sheffield ještě v osmé minutě nastavení vedl. Bleskový obrat Tottenhamu rozjel Richarlison

Hráči Tottenhamu v pátém kole Premier League zažili neuvěřitelný závěr utkání, díky kterému porazili na vlastní půdě Sheffield United 2:1. Nováček soutěže měl k premiérovému vítězství nakročeno po gólu Gustava Hamera ze 74. minuty. Favorit se v koncovce dlouho trápil, nakonec však mezi jeho fanoušky vypukla erupce radosti v dlouhém nastavení, když na teprve druhou ligovou trefu Richarlisona v dresu Spurs okamžitě navázal Dejan Kuluševski. I díky příspěvku brazilského útočníka, který neprožíval v poslední době psychicky dobré časy, tak Kohouti zvítězili počtvrté v řadě.

Smlsne si Tottenham na trápícím se Sheffieldu?

Tottenham je po čtyřech utkáních na druhém místě a svou neporazitelnost bude chtít prodloužit v domácím zápase proti Sheffieldu. Nováček soutěže vstoupil do sezóny špatně a na první vítězství stále čeká.

Galatasaray posiloval z Tottenhamu, získal Sáncheze a Ndombélého

Francouzský záložník Tanguy Ndombélé a kolumbijský obránce Davinson Sánchez odešli z Tottenhamu do týmu tureckého mistra Galatasaraye. O jejich přesunu informovaly oba kluby.

Sonův přesun na hrot se setkal s úspěchem. Nový kapitán setřásl střeleckou smůlu hattrickem

Tottenham porazil ve čtvrtém kole Premier League na Turf Moor Burnley 5:2. I přesto, že se domácí brzy dostali do překvapivého vedení, Spurs zvládli stav utkání ještě do pauzy otočit. Na konečném výsledku měl lví podíl novopečený kapitán týmu Heung-Min Son, který poprvé nastoupil jako čistý hrotový útočník a hned vstřelil tři branky. Na přesný zásah přitom v nejvyšší anglické soutěži čekal od konce dubna. Jihokorejci zdatně sekundovala letní posila James Maddison, jenž se stejně jako v minulém duelu střelecky prosadil a celkově se od svého příchodu z Leicesteru přímo podílel už na čtyřech gólech svého týmu.

Burnley se pokusí poprvé v sezóně bodovat, proti bude londýnský Tottenham

V sobotu se na stadionu Turf Moor utkají dva týmy, které zažívají naprosto odlišný start do nové sezóny, Burnley hostí Tottenham Hotspur. Zatímco svěřenci Vincenta Kompanyho uprostřed týdne v EFL Cupu konečně ochutili chuť vítězství, Spurs naopak ze soutěže vypadli a šance na zisk trofeje v této sezóně se opět snížila.