Další články

Chelsea ve finále Ligového poháru s Reds otevřela staré rány, Klopp bez trofeje neodejde

Fotbalisté Liverpoolu navzdory rozsáhlé marodce po dvou letech opět porazili ve finále EFL Cupu Chelsea 1:0 po prodloužení. Utkání plné šancí a sporných momentů mohlo převážit na jednu či druhou stranu hned několik hráčů, jedinou regulérní branku duelu však vstřelil až ve 118. minutě Virgil van Dijk.

Diogo Jota si poranil koleno, Liverpoolu nepomůže několik měsíců

Do sestavy Liverpoolu se minulý týden vrátil Mohamed Salah, jeho místo na marodce ale zaujal jiný útočník. Ze sestavy Reds na dlouho vypadne Diogo Jota, portugalský reprezentant si poranil koleno.

Máme kvalitu, hráči se vzchopí. Musíme to zvládnout společně jako tým, vzkazoval ten Hag

Trenér Manchesteru United Erik ten Hag na sebe vzal odpovědnost za domácí porážku 0:3 s Newcastlem v osmifinále anglického Ligového poháru. Obhájci trofeje podle nizozemského kouče hráli pod svoje možnosti, za špatný výkon se omluvil fanouškům "Rudých ďáblů".

Je to teprve začátek, řekl Ten Hag po triumfu United v Ligovém poháru

Manažer Manchesteru United Erik ten Hag po vítězství 2:0 nad Newcastlem ve finále anglického Ligového poháru vyzdvihl týmový výkon. Zisk první trofeje po šesti letech označil za pouhý začátek procesu obnovy "Rudých ďáblů".

Manchester United získal svoji první trofej po 6 letech, ve finále ligového poháru porazil Newcaslte

Manchester United zvítězil ve finále ligového poháru nad Newcastlem United. O výhře 2:0 a zisku první trofeje od roku 2017 rozhodly branky Casemira a Marcuse Rashforda.

Man Utd vyzve ve finále ligového poháru Newcastle

Finále ligového poháru ve Wembley nabídne souboj Man Utd proti Newcastlu. Nizozemský trenér Erik ten Hag může získat svou první trofej s Rudými ďábly. Proti němu bude stát Eddie Howe, jenž prožívá snovou sezónu s Newcastlem a rád by ji korunoval právě vítězstvím v EFL Cupu.

Eriksen má zraněný kotník, Manchesteru United bude chybět tři měsíce

Dánský záložník Christian Eriksen si v sobotním pohárovém utkání s Readingem poranil kotník a Manchesteru United bude chybět zhruba tři měsíce. Anglický klub o tom informoval na svém webu.

Kane se před mistrovstvím světa nezranil, podle Conteho střídal kvůli únavě

Útočník Harry Kane střídal při středeční porážce 0:2 s Nottinghamem ve 3. kole Ligového poháru kvůli únavě. Uvedl to trenér fotbalistů Tottenhamu Antonio Conte, který tak rozptýlil obavy z možného zranění kapitána anglické reprezentace krátce před mistrovstvím světa v Kataru.

Sentimentální rozhodnutí, řekl Klopp o brankáři Kelleherovi

Za sentimentální rozhodnutí označil manažer Liverpoolu Jürgen Klopp sázku na třiadvacetiletého brankáře Caoimhiha Kellehera, který pomohl jeho týmu k vítězství nad Chelsea ve finále Ligového poháru. Irský gólman, jenž dostal přednost před zkušeným Alissonem Beckerem, proměnil po remíze 0:0 v 11. sérii dramatického penaltového rozstřelu klíčový pokus, zatímco jeho sok Kepa Arrizabalaga poté přestřelil...

Anglický pohár rozhodly penalty. Trofej nakonec získal Liverpool

Finále Anglického poháru ovládl po penaltách Liverpool. Chelsea padla po bezbrankové remíze až v 11. sérii, kdy její gólman Kepa přestřelil, vítězný pokutový kop si připsal gólman Reds Kelleher.

Wembley čeká souboj gigantů. Kdo získá Ligový pohár?

V neděli se ve Wembley utká ve finále šedesátého druhého ročníku Carabao Cupu londýnská Chelsea s Liverpoolem. I přestože se jedná "pouze" o ligový pohár, kdy se oba týmy soustředí zejména na úspěch v Premier League a Lize mistrů, tak se můžeme těšit na skvělé pohárové finále, ve kterém si soupeři rozhodně nic nedarují.

Jota skolil Arsenal a poslal Liverpool do finále Ligového poháru

Liverpool dnes porazil Arsenal jasně 2:0. Oba góly vstřelil Portugalec Diogo Jota. Ten své dva zásahy rozdělil svorně do obou poločasů. Nejprve ve 20. minutě zazářil sólovou akcí a po přestávce perfektně zakončil rychlý útok po famózním křižném pasu. Ve finále se Reds utkají s Chelsea.

Arsenal se s Liverpoolem popere o finále Ligového poháru

Fotbalisté Arsenalu se v odvetě semifinále ligového poháru představí proti Liverpoolu. První zápas skončil na Anfield Road remízou 0:0, ačkoliv hráli kanonýři už od 24. minuty v deseti, když červenou kartu vyfasoval Granit Xhaka.

Liverpool uzavřel kvůli nárůstu případů koronaviru tréninkový areál

Vedení Liverpoolu dnes uzavřelo v reakci na stoupající počet pozitivních případů koronaviru v týmu svůj tréninkový areál. Klub nejprve zrušil plánovanou tiskovou konferenci před čtvrtečním úvodním semifinále Ligového poháru na hřišti Arsenalu a posléze bylo rozhodnuto, že dvojzápas začne až o týden později v Liverpoolu.