Tottenham Hotspur Anglie - Tottenham Hotspur - Zprávy

Podaří se Citizens po dvou ztrátách v Premier League zvítězit? Proti bude z formy hrající Tottenham

V neděli v podvečer bude k vidění šlágr kola anglické Premier League mezi domácím Manchesterem City a trápícím se Tottenhamem, který sužuje v posledních týdnech velká marodka. Citizens by se výhrou přiblížili k prvnímu Arsenalu, naopak Spurs po třetí prohře v řadě klesli až na pátou příčku a rádi by se udrželi v kontaktu s čelem tabulky.

Aston Villa nenápadně stoupá k výšinám. Další propad Tottenhamu zapříčinil Watkins

Fotbalisté Tottenhamu nevyužili výhodu domácího prostředí a ve 13. kole Premier League podlehli Aston Ville 1:2. Úvod utkání přitom vyšel Kohoutům skvěle, když je ve 22. minutě poslal do vedení výstavní šajtlí Giovani Lo Celso, a zaznamenal tak svůj premiérový soutěžní zásah v sezoně. Jednobrankový rozdíl ve skóre však trval jen do nastavení první půle, kdy hlavou vyrovnal Pau Torres. Na stopera Villans navázal po hodině hry Ollie Watkins, jenž přízemním pokusem dokonal obrat a posunul svůj tým jen o dva body za vedoucí Arsenal.

Zemřel Terry Venables. Anglický kouč, který dobyl katalánská srdce

Ve věku 80 let podlehl dlouhodobé nemoci Terry Venables, nekdejší vynikající hráč i trenér, kterého Gary Lineker nazval "nejlepším, nejinovativnějším koučem, pod nímž kdy hrál”. Obdobně se vyjádřil i Gary Neville, jemuž Venables v reprezentaci daroval debut. V roce 1985 byl stratég přezdívaný ‘El Tel’ magazínem World Soccer prohlášen nejlepším trenérem světa poté, co po 11 letech vrátil mistrovský lesk slavné Barceloně.

Tottenham čeká rozjetá Aston Villa

Tottenham Hotspur čeká v rámci 13. kola souboj s Aston Villou. V tabulce Premier League je dělí pouhý jeden bod, přičemž Spurs jsou na čtvrté příčce a Villans na páté pozici.

Z torza týmu nevykouzlil úspěšnou sestavu ani australský mág. Wolves v závěru senzačně otočili

Tottenham po těžké porážce s Chelsea nezvládl ani utkání 12. kola Premier League, když prohrál na hřišti Wolverhamptonu 1:2. Fanoušci nejsledovanější fotbalové ligy světa byli v očekávání, jak si hosté povedou bez několika klíčových mužů sestavy. Svěřenci australského kouče Angeho Postecogloua, jenž potřetí v řadě opanoval anketu o nejlepšího trenéra měsíce, začali utkání velmi dobře, jelikož se už ve třetí minutě prosadil vůbec poprvé v dresu Spurs Brennan Johnson. Po jeho zásahu ale favorit sáhl k defenzivní taktice, což se mu krutě vymstilo v závěru. V něm se ukázal být klíčovým momentem nástup Pabla Sarabii, jenž gólem a asistencí zařídil bleskový obrat.

Značně oslabený Tottenham vyrazí na Molineux

Minulý týden Tottenham Hotspur přišel o svou neporazitelnost v Premier League, a tak se v sobotním ligovém utkání proti Wolverhamptonu Wanderers pokusí vrátit na vítěznou vlnu. Značně oslabený tým Angeho Postecogloua v pondělí večer podlehl londýnské Chelsea, stejně tak Wolves po dalším kontroverzním výroku VAR podlehli poslednímu Sheffieldu United.

Tottenham počítá ztráty, během týdne přišel o tři hráče

Týden připomínající noční můru prožívají fanoušci Tottenhamu a manažer londýnského klubu Ange Postecoglou. Kohouti v pondělí přišli o letošní neporazitelnost, vedle toho ztratili hned tři hráče.

Trápící se útočník Tottenhamu Richarlison podstoupí operaci pánve

Útočník Tottenhamu Richarlison podstoupí operaci pánve. Šestadvacetiletý brazilský reprezentant, který se v této sezoně střelecky i herně trápí, to oznámil v rozhovoru s televizí ESPN.

Postecoglou: Musíte akceptovat verdikty rozhodčích, jinak nemají žádnou autoritu

Vyhrocené utkání 11. kola Premier League mezi Tottenhamem a Chelsea (1:4), které ukončilo neporazitelnost Spurs v aktuální sezoně, bylo plné kontroverzí a chaosu. Navzdory tomu, že svěřenci Angeho Postecogloua (58) v utkání obdrželi dvě červené karty, australský trenér po zápase vyzval k většímu respektu k rozhodnutím rozhodčích.

Divoký poločas, neuznané góly a červené karty. Spektakulární derby o Londýn ovládla Chelsea

Chelsea porazila v dohrávce 11. kola Premier League Tottenham 4:1, a uštědřila tak velkému rivalovi první porážku v sezoně. Strhující duel gólově načal už v šesté minutě tečovanou střelou Dejan Kuluševski. Během úvodní půle se ocitl míč v síti ještě pětkrát, avšak ve čtyřech případech musel být přesný zásah kvůli porušení pravidel odvolán. Nejvýraznějšího disciplinárního deliktu se ale dopustil Cristian Romero. Právě po jeho nevybíravém zákroku vytasil sudí jednu ze dvou červených karet, kterou doplnil i o pokutový kop, z něhož vyrovnal Cole Palmer. Rozhodující trefu a nakonec i hattrick pak při již dvojnásobné přesilovce vstřelil Nicolas Jackson.

V bitvě o Londýn Spurs vyzvou Blues

V dohrávce jedenáctého kola Premier League vyzve Tottenham Hotspur na domácí půdě Chelsea. Oba celky zažívají dost rozdílnou sezonu. Zatím co domácí byli po deseti kolech první, hosté až dvanáctí.

Rozjetý Tottenham se nezastavil ani na jihu Londýna. Proti Crystal Palace opět zářil Son

Crystal Palace přivítalo v předehrávce 10. kola na domácí půdě Tottenham a rozjetému lídrovi tabulky podlehlo 1:2. O první změnu skóre se v 53. minutě postaral vlastním gólem obránce Orlů Joel Ward. S rozhodující trefou poté přispěchal Heung-Min Son, který se zasloužil o tříbodový zisk podruhé v řadě. Hosté tak budou mít minimálně do soboty náskok pěti bodů na čele anglické nejvyšší soutěže.

Crystal Palace v předehrávce anglické Premier League změří síly s prvním Tottenhamem

Program 10. kola anglické Premier League odstartuje v pátečních večerních hodinách londýnské derby mezi Crystal Palace a Tottenhamem Hotspur. Svěřenci Angeho Postecogloua chtějí prodloužit svou ligovou sérii bez porážky, v Selhurst Parku je však, jako vždy, čeká velmi náročný zápas. Vždyť z posledních pěti soutěžních zápasů zde vyhráli jen jedinkrát.

Oceněný Son prožil další plodný večer. Premiant Postecoglou se vrátil s Kohouty do čela

Fotbalisté Tottenhamu v pondělní dohrávce devátého kola Premier League přehráli na domácí půdě Fulham 2:0. Tříbodové oslavy zařídil již ve 36. minutě zvolený Hráč měsíce Heung-Min Son, jenž tak potvrdil správnost rozhodnutí a zároveň vystřelil Kohouty zpět do čela tabulky. Ve druhém dějství dal razítko na tři body i James Maddison, kterému právě korejský útočník asistoval. Osobního úspěchu dosáhl také Ange Postecoglou, jenž se stal prvním trenérem, který ve svých úvodních devíti duelech v nejvyšší anglické soutěži získal 23 bodů.

Neporažený Tottenham chce potvrdit formu proti Fulhamu

Hráči Tottenhamu stále v této sezóně nepoznali hořkost ligové porážky a v pondělní dohrávce je čeká třináctý Fulham, kterému mají co oplácet. Hosté na konci srpna vyřadili Spurs po penaltovém rozstřelu z EFL Cupu.