Newcastle United Anglie - Newcastle United - Zprávy

Umbro omezilo výrobu dresů

Společnost Umbro se kvůli krachu anglické reprezentace v kvalifikaci rozhodla snížit výrobu replik dresů Davida Beckhama a spol. pro příští rok na jeden milion kusů. Podle výkonného ředitele Steva Makina se jedná asi o třetinu letošní produkce. Společnost navíc očekává, že dva miliony z letos vyrobených dresů zůstanou kvůli neúčasti Anglie na EURO 2008 ležet neprodané v obchodech.

Podle Owena nemá žádný Chorvat na reprezentaci Anglie

Anglický útočník Michael Owen prohlásil, že žádný z chorvatských fotbalistů by se do anglické reprezentace nedostal. Hvězda Newcastlu s tímto tvrzením přišla jen pár dní po té, co Chorvati porazili Anglii v londýnském Wembley a připravili ji o start na evropském šampionátu. V neděli je do jedné skupiny svedl los kvalifikace o postup na mistrovství světa 2010.

Newcastle United - Liverpool FC 0:3

Šlágr 14. kola mezi Liverpoolem a Newcastlem měl mnohem jednoznačnější průběh, než se očekávalo. Straky svému protivníkovi absolutně nestačily a nakonec mohly být rády, že inkasovaly "pouze" tři branky. Za domácí fotbalisty odehrál celých devadesát minut český stoper David Rozehnal.

Preview: Newcastle United - Liverpool FC

Souboj dvou týmů, kterým se nedaří úplně podle jejich představ bude k vidění v St. James' parku. Domácí Newcastle třikrát za sebou nevyhrál a klesl do druhé poloviny tabulky, Liverpool je na tom sice lépe, ale pokud chce bojovat o titul, tak páté místo a ztráta šesti bodů na čelo není dobrá situace.

Duff se po sedmi měsících zapojil do tréninku

Damien Duff se po hodně dlouhé době vrací k fotbalu, irský záložník se po dvou operacích kotníku a sedmiměsíční přestávce znovu zapojil do tréninku fotbalistů Newcastlu a manažer Sam Allardyce věří, že si jeho svěřenec brzy zvykne na tréninkový a také zápasový rytmus...

Newcastle dostane za Owenovo zranění zaplaceno od svazu

Za zranění Michaela Owena dostane Newcastle odškodné, jelikož se hráč zranil během reprezentačního utkání s Rakouskem. Anglický svaz FA se totiž pojistil proti zranění hráčů, a tím ukončil dlouhodobý spor mezi kluby a svazem.

FA bude za Owenovo zranění Newcastlu platit

Newcastle dostane každý týden od Anglické Fotbalové Asociace 100 tisíc liber jako kompenzaci za nepříjemné zranění Michaela Owena. Ten si v přátelském duelu s Rakouskem natáhl stehenní sval a na trávníky se nepodívá asi měsíc.

Martins je připraven nahradit Owena

Anglický útočník Michael Owen se během přátelského utkání s Rakouskem zranil a svému klubu Newcastlu United bude chybět přibližně čtyři týdny. Na tu dobu je připraven ho nahradit Obafemi Martins, který se do Magpies zamiloval.

Arsenal vstřelil 1000. branku v lize

Včerejší výhra 3:1 nad Readingem přinesla londýnskému Arsenalu nejen tři body do tabulky, ale také překonání hranice 1000 vstřelených gólů v Premier league. Kromě Arsenalu to dosud dokázal pouze Manchester United.

Sunderland AFC - Newcastle United 1:1

Newcastle veze ze hřiště Sunderlandu pouhý bod a to musel svůj tým v 65. minutě zachraňovat Milner, jinak by dokonce Straky z tohoto zápasu vyšly naprázdno. Fanoušci na Stadium of Light se na gól vcelku načekali, přesto byl brzo po poledni v Sunderlandu k vidění atraktivní fotbal.

Preview: Sunderland AFC - Newcastle United

Sunderland zatím prožívá typickou nováčkovskou sezónu, zatím to vypadá na bo o záchranu a každý bod tak může mít cenu zlata. Nyní na Black Cats čeká Newcastle, tým ze středu tabulky, který určitě míří výš.

Newcastle United - Portsmouth FC 1:4

Takový začátek prvního poločasu určitě nečekal ani největší snílek hostujícího týmu. Už po jedenácti odehraných minutách hry totiž svítil na tabuli stav 3:0 pro Portsmouth a schylovalo se k velkému debaklu. Ovšem Newcastle dokázal rychle snížit a udělat z utkání alespoň vyrovnaný souboj, ve kterém však podlehl 1:4.

Preview: Newcastle United - Portsmouth FC

Od dnešního zápasu Newcastlu s Portsmouthem si mohou fanoušci slibovat fotbal, jak se říká, na úrovni. Týmy v ligové tabulce okupují osmou respektive sedmou pozici.

Zůstávám v Newcastlu, ujišťuje Owen

Angličtí novináři stále ne a ne dát pokoj Michaelu Owenovi. O útočníkovi Newcastlu se nejprve mluvilo v souvislosti s jeho častými zraněními, poslední dobou ho média často spojují s odchodem do Manchesteru City. Sám Owen o tom nic neví a stěhování ze St James' Parku vylučuje...

Reading FC - Newcastle United 2:1

Utkání mělo velmi vyrovnaná průběh, který rozhodl pár minut před konce střídající Shane Long a zařídil tak Readingu výhru 2:1. Magpies rozhodně nenapodobili výkon, kterým se prezentovali v pondělí v zápase s Tottenhamem.