Liverpool a Manchester City se podle nizozemských médií snaží získat Rodneyho Kongola, teprve šestnáctiletého hráče Feyenoordu. Úspěšnější údajně jsou Citizens.

clubcall.com
15.03.201412:32

Fanoušci AC Milán chystají protest

AC Milán zítra hostí Parmu a začátek utkání nebude příjemný pro vice-prezidenta Adriana Gallianiho a některé hráče, kteří byli ultras Rossoneri označeni jako hlavní viníci neúspěšné sezony. Fanouškům italského klubu po vyřazení z Ligy mistrů došla trpělivost a přichystali protest.

football-italia.net
15.03.201412:14

Rossi se uzdravuje rychleji

Giuseppe Rossi byl s poraněným kolenem na kontrole u doktora Steadmana, od kterého vyslechl dobré zprávy. Útočník Fiorentiny ve své rekonvalescenci překračuje plán a pomalu může začít vyhlížet návrat na hřiště.

15.03.201411:55

Ščasný: Remíza je spravedlivá

Teplice vezou z Jihlavy bod za remízu 1:1. Trenér Zdeněk Ščasný nebyl s výkonem svých svěřenců zcela spokojen. "Musím se přiznat, že ze zápasu mám rozporuplné pocity. Na jednu stranu vezeme plusový bod z venku, ale na té druhé pořád nechápu, jak jsme do zápasu vstoupili. Prvních 25 minut jsme totiž úplně prospali, koledovali jsme si o gól, který jsme i nakonec dostali. Pak jsme vyrovnali hru a od začátku druhé půle jsme začali konečně hrát to, co jsme chtěli hrát od první minuty. Možná jsme v průběhu druhé půle mohli výsledek ještě otočit, ale remíza je asi pro oba týmy spravedlivá," uvedl.

ČTK
15.03.201411:29

Nová smlouva pro Courtoise?

Atlético Madrid se podle listu AS pokusí z Chelsea vykoupit brankáře Thibauta Courtoise, ale nebude to mít jednoduché. Londýnský klub údajně jednadvacetiletému brankáři nabídl prodloužení smlouvy. Courtois třetím rokem v Atlétiku hostuje.

football-espana.net
15.03.201411:14

De Jong věří, že v Newcastlu zůstane

Luuk de Jong si přeje, aby Newcastle změnil jeho hostování z Mönchengladbachu v trvalý přestup. "Samozřejmě, tohle chci. Newcastle je skvělý klub a já toužím po tom, abych mohl v jeho dresu dlouhodobě hrát Premier League," hlásí nizozemský útočník.

skysports.com
15.03.201410:53

Udinese sleduje Gavranoviče

Udinese má podle švýcarských médií zájem o Maria Gavranoviče. Útočník Curychu v probíhající sezoně nastřílel jedenáct ligových branek.

transfermarketweb.com
15.03.201410:38

Paveze chtějí v Nizozemsku

Esteban Pavez by mohl zamířit do Nizozemska. Podle serveru TMW mají o záložníka chilského týmu Colo Colo zájem Ajax a Eindhoven.

15.03.201410:24

Hallfredsson prodloužil smlouvu

Emil Hallfredsson bude dál oblékat dres Hellasu. Islandský záložník prodloužil smlouvu do léta 2017.

15.03.201409:49

Kazaň se zajímá o Stocha

Rubin Kazaň má podle ruských médií zájem o Miroslava Stocha. Slovenský reprezentant letos hostuje z Fenerbahce v PAOKu Soluň.

profutbal.sk
15.03.201409:24

Kalvoda litoval první půle

Trenér Znojma Leoš Kalvoda nebyl po včerejší prohře na Slavii spokojený. "Odehráli jsme utkání dvou poločasů. Prvních 45 minut jsme prospali, byli jsme někde na cestě. Jak se říká, že mančafty z Moravy někde u Průhonic prohrávají 0:2, tak mi to tak připadalo. Zase druhý poločas už byla hra trošku podle mých představ. Ale jeden poločas nestačí na žádné ligové mužstvo. Za to, že jsme hráli 45 minut, by byl velký luxus, kdybychom si odvezli bod. Slavia byla důraznější, pohyblivější, inkasovaným brankám navíc předcházely naše chyby. Novináři píšou, že Znojmo hraje dobře a my pak létáme v oblacích a padáme na pusu. To byl dneska náš případ," prohlásil.

ČTK
15.03.201409:19

Kombouaré na lavičku Lorientu?

Lorient hledá nástupce trenéra Christiana Gourcuffa. Podle listu Equipe se bude klubové vedení snažit pro příští sezonu získat Antoina Kombouarého, který nyní vede Lens.

15.03.201408:52

Kilmarnock se dohodl s bankou

Kilmarnock se dohodl s Bank of Scotland na umoření dluhu ve výši 9,4 milionu liber. Skotský klub se například vzdá svého hotelu a předseda Michael Johnston s velkou pravděpodobností odstoupí z funkce.

bbc.co.uk
15.03.201408:30

Ghoulam v hledáčku PSG

Faouzi Ghoulam by po půl roce v Neapoli opět mohl hrát francouzskou ligu. Podle Eurosportu má o mladého obránce zájem Paris Saint-Germain.

15.03.201408:22

Del Piero prý v Sydney skončí

Budoucnost Alessandra Del Piera je v tuto chvíli nejasná. Podle listu Sydney Morning Herald hvězda tamního FC v létě z klubu po skončení smlouvy odejde.

transfermarkt.de
14.03.201422:55

Djakaridja Koné mimo hru

Djakaridja Koné vynechá zápas francouzské ligy s Valenciennes, záložník Évianu má problémy se stehenním svalem.

lequipe.fr
14.03.201422:52

Primera División - výsledek

Výsledek dnešního utkání španělské ligy: Getafe - Granada 3:3 (6. Marica, 38. Lopez, 72. Lafita - 35. Riki, 62. a 77. El Arabi).

14.03.201422:29

Trenér Ševela pokračuje v Trenčíně

Martin Ševela si protáhne působení v Trenčíně, 38letý trenér se slovenským klubem prodloužil smlouvu do června 2018.

14.03.201422:22

Bundesliga - výsledek

Výsledek dnešního utkání německé ligy: Augsburg - Schalke 1:2 (5. Werner - 33. a 49. Huntelaar).

14.03.201422:20

Ligue 1 - výsledek

Výsledek dnešního utkání francouzské ligy: Remeš - Marseille 1:1 (67. Devaux - 80. Gignac).