Další články

Beşiktaş nechce nastoupit k pohárové dohrávce proti Fenerbahçe

Beşiktaş nenastoupí k dohrávce semifinále Tureckého poháru proti Fenerbahçe. Zástupci mistrovského klubu nesouhlasí s tím, že se má derby 3. května dohrávat od 57. minuty, kdy bylo za stavu 0:0 kvůli ataku fanoušků Fenerbahçe na trenéra Beşiktaşe Senola Günese před týdnem přerušeno.

Výhrou v poháru jsme zachránili sezonu, je si vědom Sivok

Tomáš Sivok po středečním vítězném finále Tureckého poháru zažil úlevný pocit jako prý nikdy v kariéře. Tak moc si Sivok váží triumfu nad Büyüksehirem, k němuž sám pomohl gólem. Sivok je po výhře šťastný, protože Besiktas podle něj ve středu zachránil dojem z jinak nepovedené sezony v lize.

Turecký pohár pro Besiktas

Český fotbalista Tomáš Sivok výrazně pomohl Besiktasi Istanbul k zisku Tureckého poháru. Reprezentační zadák poslal dnešní finále proti městskému rivalovi Büyüksehiru vyrovnávací brankou do prodloužení a následného penaltového rozstřelu, který jeho celek vyhrál 4:3.

Baroš po dvou měsících nastoupil za Galatasaray

Český reprezentant Milan Baroš se po více než dvou měsících vrátil na trávník. Za Galatasaray odehrál posledních 21 minut čtvrtfinále Tureckého poháru na stadionu Gaziantepsporu, kde hosté prohráli 2:3 a v domácí odvetě budou muset dohánět jednobrankovou ztrátu.

Galatasaray dal sbohem "Peklu", čeká na něj nová aréna

Galatasaray Istanbul se rozloučil s populárním stadionem Aliho Samiho Yena, na kterém hrál domácí zápasy přes 46 let. Poslední utkání na něm absolvoval v úterý v Tureckém poháru, v němž bez stále zraněného útočníka Milana Baroše porazil druholigový Beypazari Sekerspor 3:1.

Baroš se zranil a Galatasaray prohrál derby s Fenerbahce

Pouze dvě minuty odehrál český fotbalový reprezentant Milan Baroš v dnešním istanbulském derby turecké ligy mezi Fenerbahce a Galatasarayem. Pak musel kvůli zranění vystřídat, rozsah jeho zdravotních problémů zatím není znám. Galatarasay bez své hvězdy zápas nezvládl a prohrál 1:3.

Sivok: Vítězství v poháru doma a v Turecku se nedá srovnávat

S pražskou Spartou Tomáš Sivok v minulosti vyhrál národní pohár už třikrát, ale to pravé chvění po pohárovém triumfu prý pocítil až ve středu. To když před pětašedesáti tisícovkami diváků v Izmiru přebíral pamětní medaile se svými spoluhráči z Besiktase Istanbul po výhře nad odvěkým rivalem Fenerbahce.