Estonsko - Eesti Karikas - zprávy

nenalezeny žádné články
27.05. Estonský pohár pro Infonet Tallinn
Výsledek finále Estonského poháru: Infonet Tallinn - Tammeka 2:0.
21.05.2016 Estonský pohár pro Floru Tallin
Estonský pohár i letos zůstává v hlavním městě, ačkoliv tentokrát se po Tallinu stěhuje do tamní Flory, která triumfuje poprvé od roku 2013. Flora Tallin - Sillamae Kalev 3:0 po prodl. (102. Sappinen, 106. Gussev, 107. Tukiainen).
01.07.2015 Estonský klub nastřílel v poháru 31 gólů
Nezvyklý výsledek se zrodil ve včerejším duelu Estonského poháru, v němž celek Paide Linnameeskond hostil Raudteetoolised - domácí vyhráli 31:0. (soccerway.com)
30.05.2015 Eesti Karikas pro Nõmme Kalju
Výsledek finále Estonského poháru: Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju 0:2.
17.05.2014 Eesti Karikas pro Levadii
Výsledek finále Estonského poháru: Levadia - Santos Tartu 4:0 (10. a 87. Ivanov, 29. Teever, 80. Tamm).
30.04.2014 Estonci pošlou do Evropy třetiligistu
V semifinále Estonského poháru proti sobě stojí třetiligové týmy HÜJK Emmaste a Santos Tartu. Vzhledem k tomu, že prvním finalistou se stal mistr Levadia Tallinn, půjde jeden z třetiligových týmů do předkola Evropské ligy. (transfermarkt.de)
18.05.2013 Eesti Karikas pro Floru Tallinn
Výsledek finále Estonského poháru: Nõmme Kalju - Flora Tallinn 1:3.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
19.07.
Flora Tallinn III - Welco Elekter
0:2
23.07.
Maardu Aliens - SK Tääksi
6:1
23.07.
Maardu United - Warrior Valga
10:0
23.07.
Jõgeva Wolves II - Püsivus K.
0:3
23.07.
FC TransferWise - TÜ Fauna
3:2e
23.07.
FC Lelle - JK Kohtla-Nõmme
3:2p
Všechny zápasy
Následující zápasy
24.07.18:00
Castovanni Eagles - FC Infonet
info
24.07.18:00
Kadakas Kernu - Rapla Lokomotiv
info
24.07.18:00
Rada Kuusalu - Loo JK
info
24.07.18:00
Viimsi JK - Jõgeva Wolves
info
24.07.18:00
Ganvix Türi - Depoo Tallinn
info
25.07.17:00
Sillamäe Kalev - Levadia Tallinn
info
25.07.18:00
Paide Linnam. - Noorus 96 Jõgeva
info
25.07.18:00
FC Elva - FC Ararat-TTÜ
info
25.07.18:00
Zenit Tallinn - FC Otepää
info
25.07.18:00
Levadia T. III - Legion Tallinn
info
25.07.18:00
Koeru SK - Nõmme Kalju
info
25.07.18:00
Anija United - Lihula JK
info
25.07.18:00
FC Järva-Jaani - Pohja-Tal.
info
25.07.19:30
Kalev Tallinn III - FC Tartu
info
26.07.17:00
Narva United - Vaprus Pärnu
info
26.07.18:00
JK Poseidon - Raasiku FC Joker
info
26.07.18:00
Ambla Vallameeskond - L. Haapsalu
info
26.07.18:30
Santos Tartu - Paide Lin. III
info
26.07.19:00
Rumori Calcio - Molycorp Silmet
info
26.07.19:00
Trans Narva - Suure-Jaani United
info
27.07.18:00
K-J Järve - Saue JK Laagri
info
Všechny zápasy