základní skupiny - skupina E

15.09.201619:00
Viktoria Plzeň (CZE) - AS Řím (ITA)
1:1
15.09.201619:00
Astra Giurgiu (ROU) - Austria Vídeň (AUT)
2:3
29.09.201621:05
Austria Vídeň (AUT) - Viktoria Plzeň (CZE)
0:0
29.09.201621:05
AS Řím (ITA) - Astra Giurgiu (ROU)
4:0
20.10.201621:05
AS Řím (ITA) - Austria Vídeň (AUT)
3:3
20.10.201621:05
Viktoria Plzeň (CZE) - Astra Giurgiu (ROU)
1:2
03.11.201619:00
Austria Vídeň (AUT) - AS Řím (ITA)
2:4
03.11.201619:00
Astra Giurgiu (ROU) - Viktoria Plzeň (CZE)
1:1
24.11.201621:05
AS Řím (ITA) - Viktoria Plzeň (CZE)
4:1
24.11.201621:05
Austria Vídeň (AUT) - Astra Giurgiu (ROU)
1:2
08.12.201619:00
Viktoria Plzeň (CZE) - Austria Vídeň (AUT)
3:2
08.12.201619:00
Astra Giurgiu (ROU) - AS Řím (ITA)
0:0
 TýmZVRPSB
1.AS Řím (ITA)633016:712
2.Astra Giurgiu (ROU)62227:108
3.Viktoria Plzeň (CZE)61327:106
4.Austria Vídeň (AUT)612311:145
 TýmZVRPSB
1.AS Řím (ITA)321011:47
2.Viktoria Plzeň (CZE)31115:54
3.Astra Giurgiu (ROU)30213:42
4.Austria Vídeň (AUT)30123:61
 TýmZVRPSB
1.Astra Giurgiu (ROU)32014:66
2.AS Řím (ITA)31205:35
3.Austria Vídeň (AUT)31118:84
4.Viktoria Plzeň (CZE)30212:52
21:55 Poločas: Zlín - FC Kodaň 1:1
Poločasový výsledek utkání Evropské ligy: Zlín - FC Kodaň 1:1 (11. Diop - 19. Ankersen).
21:52 Poločas: Villarreal - Slavia 2:2
Poločasový výsledek utkání Evropské ligy: Villarreal - Slavia 2:2 (41. Trigueros, 44. Bacca - 18. Necid, 30. Danny).
20:56 Evropská liga - výsledky
Výsledky dnešních zápasů Evropské ligy: BATE Borisov - 1. FC Köln 1:0 (55. Rios), Crvena Zvezda - Arsenal 0:1 (85. Giroud), Hapoel Beer Sheva - FCSB 1:2 (89. Cuenca - 70. a 75. Gnohere), Konyaspor - Salzburg 0:2 (5. Gulbrandsen, 80. Dabbur), Lugano - Plzeň 3:2 (63. Bottani, 69. Carlinhos, 88. Gerndt - 76. Krmenčík, 90. Bakoš), Marseille - Guimaraes 2:1 (28. Ocampos, 76. Lopez - 17. Rafael Martins), Nice - Lazio 1:3 (4. Balotelli - 5. Caicedo, 65. a 89. Milinković-Savić), Östersunds - Athletic 2:2 (52. Gero, 64. Edwards - 14. Aduriz, 89. Williams), Vardar - Real Sociedad 0:6 (12. Oyarzabal, 34., 42., 55. a 59. Willian José, 90. de La Bella), Zulte Waregem - Vitesse 1:1 (23. vlastní Kašia - 37. Bruns), Zenit Petrohrad - Rosenborg 3:1 (1., 68. a 75. Rigoni - 88. Helland), Zarja - Hertha 2:1 (42. Silas, 79. Svatok - 56. Selke).
20:53 Plzeň nezvládla zápas s Luganem
Výsledek utkání základní skupiny Evropské ligy: Lugano - Plzeň 3:2 (63. Bottani, 69. Carlinhos, 88. Gerndt - 76. Krmenčík, 90. Bakoš).
20:21 Základní sestava Zlína na FC Kodaň
Základní sestava Zlína pro utkání Evropské ligy proti FC Kodaň: Zlámal - Kopečný, Bačo, Gajić, Holzer - Ekpai, Janíček, Traoré, Jiráček - Diop, Mehanović. (uefa.com)
20:19 Základní sestava Slavie na Villarreal
Základní sestava Slavia pro utkání Evropské ligy na půdě Villarrealu: Laštůvka - Frydrych, Deli, Jugas, Sobol - Souček, Hromada - Sýkora, Danny, Zmrhal - Necid. (uefa.com)
19:55 Rigoni stanovil nový rekord Zenitu
Emiliano Rigoni dnes proti Rosenborgu potřeboval na gól jenom 59 vteřin a zaznamenal tak nejrychlejší branku Zenitu Petrohrad v evropských pohárech. Tento rekord do dnešního večera držel Szabolcs Husti, který se v roce 2009 trefil do sítě Stuttgartu po 97 vteřinách. (sport-express.ru)
19:47 Poločas: Lugano - Plzeň 0:0
Poločasový výsledek utkání Evropské ligy: Lugano - Plzeň 0:0.
18:51 Evropská liga - výsledek
Výsledek odpoledního utkání Evropské ligy: Astana - Maccabi Tel-Aviv 4:0 (33. z penalty a 42. Twumasi, 47. a 52. Kabananga).
18:29 Základní sestava Plzně na duel s Luganem
Základní sestava Plzně pro utkání Evropské ligy na půdě Lugana: Hruška - Řezník, Hubník, Hájek, Havel - Čermák, Hrošovský - Petržela, Kolář, Pilař - Bakoš. (uefa.com)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
19.10.
FC Astana - Maccabi Tel-Aviv
4:0
19.10.
FC Lugano - Viktoria Plzeň
3:2
19.10.
Hapoel Beer-Sheva - FCSB
1:2
19.10.
BATE Borisov - 1. FC Köln
1:0
19.10.
FK Crvena Zvezda - Arsenal FC
0:1
19.10.
Konyaspor - Red Bull Salzburg
0:2
19.10.
Olympique Marseille - Vitória SC
2:1
19.10.
Östersunds FK - Athletic Bilbao
2:2
19.10.
Zarja Luhansk - Hertha BSC
2:1
19.10.
OGC Nice - SS Lazio
1:3
19.10.
SV Zulte Waregem - SBV Vitesse
1:1
19.10.
Zenit Petrohrad - Rosenborg BK
3:1
19.10.
Vardar Skopje - Real Sociedad
0:6
Všechny zápasy
Následující zápasy
19.10.21:05
Villarreal CF - Slavia Praha
info
19.10.21:05
Skënderbeu Korça - FK Partizan
info
19.10.21:05
Dynamo Kyjev - BSC Young Boys
info
19.10.21:05
SC Braga - Ludogorec Razgrad
info
19.10.21:05
TSG Hoffenheim - Istanbul B.
info
19.10.21:05
AC Milán - AEK Atény
info
19.10.21:05
Austria Vídeň - NK Rijeka
info
19.10.21:05
Everton FC - Olympique Lyon
info
19.10.21:05
Atalanta Bergamo - Apollon L.
info
19.10.21:05
Sheriff Tiraspol - Lokomotiv M.
info
19.10.21:05
Fastav Zlín - FC Kodaň
info
Všechny zápasy
Anketa
Kolik českých klubů postoupí do další fáze Evropské ligy?
Hlasovat