předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

28.06.201618:00
FK Käpäz (AZE) - Dacia Kišiněv (MDA)
0:0
28.06.201618:00
Partizani Tirana (ALB) - Slovan Bratislava (SVK)
0:0
28.06.201618:00
Rabotnički Skopje (MKD) - Budućnost Podgorica (MNE)
1:1
28.06.201620:45
St. Patrick's Athletic (IRL) - Jeunesse Esch (LUX)
1:0
30.06.201616:00
FK Aktobe (KAZ) - MTK Budapešť (HUN)
1:1
30.06.201616:00
Dila Gori (GEO) - Shirak Gyumri (ARM)
1:0
30.06.201617:00
FK Ventspils (LAT) - Víkingur Gøta (FRO)
2:0
30.06.201617:00
UE Santa Coloma (AND) - Lokomotiva Záhřeb (CRO)
1:3
30.06.201617:00
Admira Wacker Mödling (AUT) - Spartak Myjava (SVK)
1:1
30.06.201617:30
Bokelj Kotor (MNE) - Vojvodina Novi Sad (SRB)
1:1
30.06.201618:00
FK Trakai (LTU) - Nõmme Kalju (EST)
2:1
30.06.201618:00
Videoton FC (HUN) - Zaria Bălţi (MDA)
3:0
30.06.201618:00
Sloboda Tuzla (BIH) - Beitar Jeruzalém (ISR)
0:0
30.06.201618:00
Balzan Youths (MLT) - Neftçi Baku (AZE)
0:2
30.06.201618:00
Dinamo Minsk (BLR) - FK Spartaks (LAT)
2:1
30.06.201618:00
Banants Jerevan (ARM) - Omonia Nikósie (CYP)
0:1
30.06.201618:00
FK Atlantas (LTU) - HJK Helsinky (FIN)
0:2
30.06.201618:00
Levadia Tallinn (EST) - HB Tórshavn (FRO)
1:1
30.06.201618:30
AIK Solna (SWE) - Bala Town (WAL)
2:0
30.06.201618:30
Slavia Sofia (BUL) - Zagłębie Lubin (POL)
1:0
30.06.201618:30
IFK Göteborg (SWE) - Llandudno FC (WAL)
5:0
30.06.201618:30
Europa FC (GIB) - Pyunik Jerevan (ARM)
2:0
30.06.201619:00
Široki Brijeg (BIH) - Birkirkara FC (MLT)
1:1
30.06.201619:00
FC Vaduz (LIE) - Sileks Kratovo (MKD)
3:1
30.06.201619:00
FK Kukësi (ALB) - Rudar Pljevlja (MNE)
1:1
30.06.201619:00
FK Qäbälä (AZE) - FC Samtredia (GEO)
5:1
30.06.201619:00
Zimbru Kišiněv (MDA) - Chikhura Sachkhere (GEO)
0:1
30.06.201619:00
AEK Larnaka (CYP) - SS Folgore (SMR)
3:0
30.06.201619:00
Odds BK (NOR) - IFK Mariehamn (FIN)
2:0
30.06.201619:00
FC Differdange 03 (LUX) - Cliftonville FC (NIR)
1:1
30.06.201619:00
FC Midtjylland (DEN) - Sūduva Marijampolė (LTU)
1:0
30.06.201619:15
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - ND Gorica (SLO)
3:0
30.06.201619:30
Beroe Stara Zagora (BUL) - Radnik Bijeljina (BIH)
0:0
30.06.201620:00
NK Domžale (SLO) - FC Lusitanos (AND)
3:1
30.06.201620:00
NSÍ Runavík (FRO) - Šachtër Soligorsk (BLR)
0:2
30.06.201620:00
Teuta Durrës (ALB) - Kairat Almaty (KAZ)
0:1
30.06.201620:15
Connah's Quay FC (WAL) - Stabaek Fotball (NOR)
0:0
30.06.201620:15
Spartak Trnava (SVK) - Hibernians FC (MLT)
3:0
30.06.201620:30
FK Čukarički (SRB) - Ordabasy Šymkent (KAZ)
3:0
30.06.201620:30
SP La Fiorita (SMR) - Debreceni VSC (HUN)
0:5
30.06.201620:45
Aberdeen FC (SCO) - Fola Esch (LUX)
3:1
30.06.201620:45
Linfield FC (NIR) - Cork City (IRL)
0:1
30.06.201621:00
Shamrock Rovers (IRL) - RoPS Rovaniemi (FIN)
0:2
30.06.201621:00
FK Škendija (MKD) - KS Cracovia (POL)
2:0
30.06.201621:00
Heart of Midlothian (SCO) - FC Infonet (EST)
2:1
30.06.201621:15
KR Reykjavík (ISL) - Glenavon FC (NIR)
2:1
30.06.201621:15
Breidablik UBK (ISL) - FK Jelgava (LAT)
2:3
30.06.201623:00
Valur Reykjavík (ISL) - Brøndby IF (DEN)
1:4

předkola - 1. předkolo - odvety

05.07.201617:45
Birkirkara FC (MLT) - Široki Brijeg (BIH)
2:0
05.07.201618:00
Chikhura Sachkhere (GEO) - Zimbru Kišiněv (MDA)
2:3
05.07.201618:45
Jeunesse Esch (LUX) - St. Patrick's Athletic (IRL)
2:1
06.07.201617:45
FC Infonet (EST) - Heart of Midlothian (SCO)
2:4
07.07.201614:00
Ordabasy Šymkent (KAZ) - FK Čukarički (SRB)
3:3
07.07.201615:00
Shirak Gyumri (ARM) - Dila Gori (GEO)
2:0p
07.07.201616:45
Kairat Almaty (KAZ) - Teuta Durrës (ALB)
5:0
07.07.201617:00
Dacia Kišiněv (MDA) - FK Käpäz (AZE)
0:1
07.07.201617:00
FC Samtredia (GEO) - FK Qäbälä (AZE)
2:1
07.07.201617:00
Spartak Myjava (SVK) - Admira Wacker Mödling (AUT)
2:3
07.07.201617:00
Pyunik Jerevan (ARM) - Europa FC (GIB)
2:1
07.07.201617:30
FK Jelgava (LAT) - Breidablik UBK (ISL)
2:2
07.07.201617:30
Rudar Pljevlja (MNE) - FK Kukësi (ALB)
0:1
07.07.201618:00
Zagłębie Lubin (POL) - Slavia Sofia (BUL)
3:0
07.07.201618:00
HJK Helsinky (FIN) - FK Atlantas (LTU)
1:1
07.07.201618:00
Radnik Bijeljina (BIH) - Beroe Stara Zagora (BUL)
0:2
07.07.201618:00
Lokomotiva Záhřeb (CRO) - UE Santa Coloma (AND)
4:1
07.07.201618:00
Debreceni VSC (HUN) - SP La Fiorita (SMR)
2:0
07.07.201618:00
RoPS Rovaniemi (FIN) - Shamrock Rovers (IRL)
1:1
07.07.201618:00
Neftçi Baku (AZE) - Balzan Youths (MLT)
1:2
07.07.201618:00
IFK Mariehamn (FIN) - Odds BK (NOR)
1:1
07.07.201618:00
MTK Budapešť (HUN) - FK Aktobe (KAZ)
2:0
07.07.201618:00
FK Spartaks (LAT) - Dinamo Minsk (BLR)
0:2
07.07.201618:00
Nõmme Kalju (EST) - FK Trakai (LTU)
4:1
07.07.201618:30
Omonia Nikósie (CYP) - Banants Jerevan (ARM)
4:1e
07.07.201618:30
ND Gorica (SLO) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
0:1
07.07.201618:30
Brøndby IF (DEN) - Valur Reykjavík (ISL)
6:0
07.07.201618:30
Fola Esch (LUX) - Aberdeen FC (SCO)
1:0
07.07.201618:45
Beitar Jeruzalém (ISR) - Sloboda Tuzla (BIH)
1:0
07.07.201619:00
Stabaek Fotball (NOR) - Connah's Quay FC (WAL)
0:1
07.07.201619:00
Slovan Bratislava (SVK) - Partizani Tirana (ALB)
neh.
07.07.201619:00
Sūduva Marijampolė (LTU) - FC Midtjylland (DEN)
0:1
07.07.201619:00
HB Tórshavn (FRO) - Levadia Tallinn (EST)
0:2
07.07.201619:00
Budućnost Podgorica (MNE) - Rabotnički Skopje (MKD)
1:0
07.07.201619:00
Zaria Bălţi (MDA) - Videoton FC (HUN)
2:0
07.07.201619:30
Bala Town (WAL) - AIK Solna (SWE)
0:2
07.07.201620:00
Llandudno FC (WAL) - IFK Göteborg (SWE)
1:2
07.07.201620:00
Sileks Kratovo (MKD) - FC Vaduz (LIE)
1:2
07.07.201620:00
Víkingur Gøta (FRO) - FK Ventspils (LAT)
0:2
07.07.201620:00
Hibernians FC (MLT) - Spartak Trnava (SVK)
0:3
07.07.201620:00
Vojvodina Novi Sad (SRB) - Bokelj Kotor (MNE)
5:0
07.07.201620:00
KS Cracovia (POL) - FK Škendija (MKD)
1:2
07.07.201620:00
Šachtër Soligorsk (BLR) - NSÍ Runavík (FRO)
5:0
07.07.201620:30
SS Folgore (SMR) - AEK Larnaka (CYP)
1:3
07.07.201620:30
FC Lusitanos (AND) - NK Domžale (SLO)
1:2
07.07.201620:45
Cork City (IRL) - Linfield FC (NIR)
1:1
07.07.201620:45
Glenavon FC (NIR) - KR Reykjavík (ISL)
0:6
07.07.201620:45
Cliftonville FC (NIR) - FC Differdange 03 (LUX)
2:0
Info
Dne 6. 7. 2016 byl z Ligy mistrů 2016/2017 vyloučen albánský mistr Skënderbeu Korça. Jeho místo ve 2. předkole tak zaujmul albánský vicemistr Partizani Tirana, který byl do Ligy mistrů přeřazen z Evropské ligy, kde stihnul mezitím odehrát první zápas 1. předkola se slovenským týmem Slovan Bratislava. Odvetný zápas 1. předkola byl tedy zrušen a Slovan Bratislava se tak stal postupujícím týmem do 2. předkola.

předkola - 2. předkolo - 1. zápasy

14.07.201615:00
Shirak Gyumri (ARM) - Spartak Trnava (SVK)
1:1
14.07.201616:45
Kairat Almaty (KAZ) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
1:1
14.07.201617:30
Dinamo Minsk (BLR) - St. Patrick's Athletic (IRL)
1:1
14.07.201618:00
Levadia Tallinn (EST) - Slavia Praha (CZE)
3:1
14.07.201618:00
RoPS Rovaniemi (FIN) - Lokomotiva Záhřeb (CRO)
1:1
14.07.201618:00
Neftçi Baku (AZE) - FK Škendija (MKD)
0:0
14.07.201618:30
Debreceni VSC (HUN) - Torpedo Žodino (BLR)
1:2
14.07.201618:30
FC Midtjylland (DEN) - FC Vaduz (LIE)
3:0
14.07.201619:00
SønderjyskE (DEN) - Strømsgodset IF (NOR)
2:1
14.07.201619:00
AIK Solna (SWE) - Europa FC (GIB)
1:0
14.07.201619:00
BK Häcken (SWE) - Cork City (IRL)
1:1
14.07.201619:00
Admira Wacker Mödling (AUT) - FK Käpäz (AZE)
1:0
14.07.201619:00
Beitar Jeruzalém (ISR) - Omonia Nikósie (CYP)
1:0
14.07.201619:00
Zimbru Kišiněv (MDA) - Osmanlispor (TUR)
2:2
14.07.201619:00
Maccabi Haifa (ISR) - Nõmme Kalju (EST)
1:1
14.07.201619:30
Beroe Stara Zagora (BUL) - HJK Helsinky (FIN)
1:1
14.07.201619:30
Šachtër Soligorsk (BLR) - NK Domžale (SLO)
1:1
14.07.201620:00
PAS Giannina FC (GRE) - Odds BK (NOR)
3:0
14.07.201620:00
KRC Genk (BEL) - Budućnost Podgorica (MNE)
2:0
14.07.201620:00
NK Maribor (SLO) - Levski Sofia (BUL)
0:0
14.07.201620:00
Vojvodina Novi Sad (SRB) - Connah's Quay FC (WAL)
1:0
14.07.201620:00
CSM Politehnica Iaşi (ROU) - Hajduk Split (CRO)
2:2
14.07.201620:15
FK Partizan (SRB) - Zagłębie Lubin (POL)
0:0
14.07.201620:15
Slovan Bratislava (SVK) - FK Jelgava (LAT)
0:0
14.07.201620:30
MTK Budapešť (HUN) - FK Qäbälä (AZE)
1:2
14.07.201620:30
Videoton FC (HUN) - FK Čukarički (SRB)
2:0
14.07.201620:30
Birkirkara FC (MLT) - Heart of Midlothian (SCO)
0:0
14.07.201620:45
Aberdeen FC (SCO) - FK Ventspils (LAT)
3:0
14.07.201620:45
Hibernian FC (SCO) - Brøndby IF (DEN)
0:1
14.07.201620:45
Cliftonville FC (NIR) - AEK Larnaka (CYP)
2:3
14.07.201620:45
Piast Gliwice (POL) - IFK Göteborg (SWE)
0:3
14.07.201621:05
Austria Vídeň (AUT) - FK Kukësi (ALB)
1:0
14.07.201621:15
KR Reykjavík (ISL) - Grasshopper Curych (SUI)
3:3

předkola - 2. předkolo - odvety

20.07.201618:00
FK Käpäz (AZE) - Admira Wacker Mödling (AUT)
0:2
21.07.201617:00
FK Ventspils (LAT) - Aberdeen FC (SCO)
0:1
21.07.201617:30
FK Jelgava (LAT) - Slovan Bratislava (SVK)
3:0
21.07.201618:00
Torpedo Žodino (BLR) - Debreceni VSC (HUN)
1:0
21.07.201618:00
Nõmme Kalju (EST) - Maccabi Haifa (ISR)
2:1p
21.07.201618:00
HJK Helsinky (FIN) - Beroe Stara Zagora (BUL)
1:0
21.07.201618:00
Lokomotiva Záhřeb (CRO) - RoPS Rovaniemi (FIN)
3:0
21.07.201618:30
Omonia Nikósie (CYP) - Beitar Jeruzalém (ISR)
3:2
21.07.201619:00
Grasshopper Curych (SUI) - KR Reykjavík (ISL)
2:1
21.07.201619:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Kairat Almaty (KAZ)
2:1
21.07.201619:00
IFK Göteborg (SWE) - Piast Gliwice (POL)
0:0
21.07.201619:00
Levski Sofia (BUL) - NK Maribor (SLO)
1:1
21.07.201619:00
AEK Larnaka (CYP) - Cliftonville FC (NIR)
2:0
21.07.201619:00
Odds BK (NOR) - PAS Giannina FC (GRE)
3:1e
21.07.201619:00
FC Vaduz (LIE) - FC Midtjylland (DEN)
2:2
21.07.201619:00
FK Qäbälä (AZE) - MTK Budapešť (HUN)
2:0
21.07.201619:00
Europa FC (GIB) - AIK Solna (SWE)
0:1
21.07.201619:00
Slavia Praha (CZE) - Levadia Tallinn (EST)
2:0
21.07.201619:00
Strømsgodset IF (NOR) - SønderjyskE (DEN)
2:2e
21.07.201619:30
FK Kukësi (ALB) - Austria Vídeň (AUT)
1:4
21.07.201619:45
Connah's Quay FC (WAL) - Vojvodina Novi Sad (SRB)
1:2
21.07.201620:00
Osmanlispor (TUR) - Zimbru Kišiněv (MDA)
5:0
21.07.201620:00
FK Škendija (MKD) - Neftçi Baku (AZE)
1:0
21.07.201620:00
Brøndby IF (DEN) - Hibernian FC (SCO)
1:1p
21.07.201620:15
Spartak Trnava (SVK) - Shirak Gyumri (ARM)
2:0
21.07.201620:30
Hajduk Split (CRO) - CSM Politehnica Iaşi (ROU)
2:1
21.07.201620:30
FK Čukarički (SRB) - Videoton FC (HUN)
1:1
21.07.201620:30
NK Domžale (SLO) - Šachtër Soligorsk (BLR)
2:1
21.07.201620:45
Cork City (IRL) - BK Häcken (SWE)
1:0
21.07.201620:45
Budućnost Podgorica (MNE) - KRC Genk (BEL)
2:1p
21.07.201620:45
St. Patrick's Athletic (IRL) - Dinamo Minsk (BLR)
0:1
21.07.201621:00
Heart of Midlothian (SCO) - Birkirkara FC (MLT)
1:2
21.07.201621:05
Zagłębie Lubin (POL) - FK Partizan (SRB)
1:0p

předkola - 3. předkolo - 1. zápasy

28.07.201617:00
AEK Larnaka (CYP) - Spartak Moskva (RUS)
1:1
28.07.201618:30
PFK Oleksandrija (UKR) - Hajduk Split (CRO)
0:3
28.07.201618:45
Heracles Almelo (NED) - FC Arouca (POR)
1:1
28.07.201619:00
Lokomotiva Záhřeb (CRO) - Vorskla Poltava (UKR)
0:0
28.07.201619:00
IFK Göteborg (SWE) - HJK Helsinky (FIN)
1:2
28.07.201619:00
Torpedo Žodino (BLR) - Rapid Vídeň (AUT)
0:0
28.07.201619:00
Zagłębie Lubin (POL) - SønderjyskE (DEN)
1:2
28.07.201619:00
Slavia Praha (CZE) - Rio Ave FC (POR)
0:0
28.07.201619:00
FK Jelgava (LAT) - Beitar Jeruzalém (ISR)
1:1
28.07.201619:00
Austria Vídeň (AUT) - Spartak Trnava (SVK)
0:1
28.07.201619:00
Lille OSC (FRA) - FK Qäbälä (AZE)
1:1
28.07.201619:30
Birkirkara FC (MLT) - FK Krasnodar (RUS)
0:3
28.07.201619:30
Istanbul Başakşehir (TUR) - NK Rijeka (CRO)
0:0
28.07.201619:45
Grasshopper Curych (SUI) - Apollon Limassol (CYP)
2:1
28.07.201619:45
FC Luzern (SUI) - US Sassuolo (ITA)
1:1
28.07.201620:00
Osmanlispor (TUR) - Nõmme Kalju (EST)
1:0
28.07.201620:00
Panathinaikos FC (GRE) - AIK Solna (SWE)
1:0
28.07.201620:00
Vojvodina Novi Sad (SRB) - Dinamo Minsk (BLR)
1:1
28.07.201620:00
KRC Genk (BEL) - Cork City (IRL)
1:0
28.07.201620:00
FK Škendija (MKD) - FK Mladá Boleslav (CZE)
2:0
28.07.201620:00
Pandurii Târgu Jiu (ROU) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
1:3
28.07.201620:15
Hertha BSC (GER) - Brøndby IF (DEN)
1:0
28.07.201620:30
Videoton FC (HUN) - FC Midtjylland (DEN)
0:1
28.07.201620:30
KAA Gent (BEL) - Viitorul Constanţa (ROU)
5:0
28.07.201620:45
Aberdeen FC (SCO) - NK Maribor (SLO)
1:1
28.07.201620:45
AZ Alkmaar (NED) - PAS Giannina FC (GRE)
1:0
28.07.201620:45
NK Domžale (SLO) - West Ham United (ENG)
2:1
28.07.201621:00
AS Saint-Étienne (FRA) - AEK Atény (GRE)
0:0
28.07.201621:05
Admira Wacker Mödling (AUT) - Slovan Liberec (CZE)
1:2

předkola - 3. předkolo - odvety

03.08.201618:00
Slovan Liberec (CZE) - Admira Wacker Mödling (AUT)
2:0
04.08.201618:00
HJK Helsinky (FIN) - IFK Göteborg (SWE)
0:2
04.08.201618:00
FC Midtjylland (DEN) - Videoton FC (HUN)
1:1e
04.08.201618:00
Nõmme Kalju (EST) - Osmanlispor (TUR)
0:2
04.08.201618:30
Spartak Moskva (RUS) - AEK Larnaka (CYP)
0:1
04.08.201618:30
FK Krasnodar (RUS) - Birkirkara FC (MLT)
3:1
04.08.201618:30
Spartak Trnava (SVK) - Austria Vídeň (AUT)
0:2p
04.08.201619:00
Vorskla Poltava (UKR) - Lokomotiva Záhřeb (CRO)
2:3
04.08.201619:00
Apollon Limassol (CYP) - Grasshopper Curych (SUI)
3:3e
04.08.201619:00
FK Mladá Boleslav (CZE) - FK Škendija (MKD)
1:0
04.08.201619:00
FC Arouca (POR) - Heracles Almelo (NED)
0:0
04.08.201619:00
FK Qäbälä (AZE) - Lille OSC (FRA)
1:0
04.08.201619:00
Beitar Jeruzalém (ISR) - FK Jelgava (LAT)
3:0
04.08.201619:00
AIK Solna (SWE) - Panathinaikos FC (GRE)
0:2
04.08.201619:00
PAS Giannina FC (GRE) - AZ Alkmaar (NED)
1:2
04.08.201619:15
SønderjyskE (DEN) - Zagłębie Lubin (POL)
1:1
04.08.201619:30
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Pandurii Târgu Jiu (ROU)
2:1
04.08.201619:45
Dinamo Minsk (BLR) - Vojvodina Novi Sad (SRB)
0:2
04.08.201620:00
AEK Atény (GRE) - AS Saint-Étienne (FRA)
0:1
04.08.201620:15
NK Rijeka (CRO) - Istanbul Başakşehir (TUR)
2:2
04.08.201620:15
Brøndby IF (DEN) - Hertha BSC (GER)
3:1
04.08.201620:15
Viitorul Constanţa (ROU) - KAA Gent (BEL)
0:0
04.08.201620:15
NK Maribor (SLO) - Aberdeen FC (SCO)
1:0
04.08.201620:30
US Sassuolo (ITA) - FC Luzern (SUI)
3:0
04.08.201620:30
Hajduk Split (CRO) - PFK Oleksandrija (UKR)
3:1
04.08.201620:45
Cork City (IRL) - KRC Genk (BEL)
1:2
04.08.201620:45
West Ham United (ENG) - NK Domžale (SLO)
3:0
04.08.201621:00
Rio Ave FC (POR) - Slavia Praha (CZE)
1:1
04.08.201621:05
Rapid Vídeň (AUT) - Torpedo Žodino (BLR)
3:0

předkola - 4. předkolo - 1. zápasy

17.08.201618:00
Beitar Jeruzalém (ISR) - AS Saint-Étienne (FRA)
1:2
18.08.201616:00
FC Astana (KAZ) - BATE Borisov (BLR)
2:0
18.08.201618:00
Dinamo Tbilisi (GEO) - PAOK Soluň (GRE)
0:3
18.08.201618:15
SønderjyskE (DEN) - Sparta Praha (CZE)
0:0
18.08.201618:30
FC Midtjylland (DEN) - Osmanlispor (TUR)
0:1
18.08.201618:30
FK Krasnodar (RUS) - Partizani Tirana (ALB)
4:0
18.08.201619:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Hajduk Split (CRO)
2:1
18.08.201619:00
IFK Göteborg (SWE) - Qarabağ Ağdam (AZE)
1:0
18.08.201619:00
Slavia Praha (CZE) - RSC Anderlecht (BEL)
0:3
18.08.201619:00
FK Qäbälä (AZE) - NK Maribor (SLO)
3:1
18.08.201619:00
Austria Vídeň (AUT) - Rosenborg BK (NOR)
2:1
18.08.201619:00
AEK Larnaka (CYP) - Slovan Liberec (CZE)
0:1
18.08.201619:30
Istanbul Başakşehir (TUR) - Šachtar Doněck (UKR)
1:2
18.08.201620:00
Vojvodina Novi Sad (SRB) - AZ Alkmaar (NED)
0:3
18.08.201620:00
Fenerbahçe SK (TUR) - Grasshopper Curych (SUI)
3:0
18.08.201620:00
Panathinaikos FC (GRE) - Brøndby IF (DEN)
3:0
18.08.201620:00
Lokomotiva Záhřeb (CRO) - KRC Genk (BEL)
2:2
18.08.201620:15
Astra Giurgiu (ROU) - West Ham United (ENG)
1:1
18.08.201620:30
KAA Gent (BEL) - FK Škendija (MKD)
2:1
18.08.201620:45
US Sassuolo (ITA) - FK Crvena Zvezda (SRB)
3:0
18.08.201621:00
FC Arouca (POR) - Olympiakos Pireus (GRE)
0:1
18.08.201621:05
AS Trenčín (SVK) - Rapid Vídeň (AUT)
0:4

předkola - 4. předkolo - odvety

25.08.201618:30
Qarabağ Ağdam (AZE) - IFK Göteborg (SWE)
3:0
25.08.201619:00
Slovan Liberec (CZE) - AEK Larnaka (CYP)
3:0
25.08.201619:00
Brøndby IF (DEN) - Panathinaikos FC (GRE)
1:1
25.08.201619:00
Rosenborg BK (NOR) - Austria Vídeň (AUT)
1:2
25.08.201619:00
Grasshopper Curych (SUI) - Fenerbahçe SK (TUR)
0:2
25.08.201619:30
Partizani Tirana (ALB) - FK Krasnodar (RUS)
0:0
25.08.201620:00
BATE Borisov (BLR) - FC Astana (KAZ)
2:2
25.08.201620:00
Sparta Praha (CZE) - SønderjyskE (DEN)
3:2
25.08.201620:00
FK Škendija (MKD) - KAA Gent (BEL)
0:4
25.08.201620:00
RSC Anderlecht (BEL) - Slavia Praha (CZE)
3:0
25.08.201620:00
AZ Alkmaar (NED) - Vojvodina Novi Sad (SRB)
0:0
25.08.201620:00
PAOK Soluň (GRE) - Dinamo Tbilisi (GEO)
2:0
25.08.201620:00
KRC Genk (BEL) - Lokomotiva Záhřeb (CRO)
2:0
25.08.201620:00
Osmanlispor (TUR) - FC Midtjylland (DEN)
2:0
25.08.201620:15
NK Maribor (SLO) - FK Qäbälä (AZE)
1:0
25.08.201620:30
FK Crvena Zvezda (SRB) - US Sassuolo (ITA)
1:1
25.08.201620:30
Hajduk Split (CRO) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
2:2p
25.08.201620:45
West Ham United (ENG) - Astra Giurgiu (ROU)
0:1
25.08.201620:45
AS Saint-Étienne (FRA) - Beitar Jeruzalém (ISR)
0:0
25.08.201620:45
Olympiakos Pireus (GRE) - FC Arouca (POR)
2:1e
25.08.201621:00
Šachtar Doněck (UKR) - Istanbul Başakşehir (TUR)
2:0
25.08.201621:05
Rapid Vídeň (AUT) - AS Trenčín (SVK)
0:2

základní skupiny - skupina A

15.09.201619:00
Feyenoord Rotterdam (NED) - Manchester United (ENG)
1:0
15.09.201619:00
Zarja Luhansk (UKR) - Fenerbahçe SK (TUR)
1:1
29.09.201621:05
Fenerbahçe SK (TUR) - Feyenoord Rotterdam (NED)
1:0
29.09.201621:05
Manchester United (ENG) - Zarja Luhansk (UKR)
1:0
20.10.201621:05
Manchester United (ENG) - Fenerbahçe SK (TUR)
4:1
20.10.201621:05
Feyenoord Rotterdam (NED) - Zarja Luhansk (UKR)
1:0
03.11.201619:00
Fenerbahçe SK (TUR) - Manchester United (ENG)
2:1
03.11.201619:00
Zarja Luhansk (UKR) - Feyenoord Rotterdam (NED)
1:1
24.11.201617:00
Fenerbahçe SK (TUR) - Zarja Luhansk (UKR)
2:0
24.11.201621:05
Manchester United (ENG) - Feyenoord Rotterdam (NED)
4:0
08.12.201619:00
Feyenoord Rotterdam (NED) - Fenerbahçe SK (TUR)
0:1
08.12.201619:00
Zarja Luhansk (UKR) - Manchester United (ENG)
0:2
 TýmZVRPSB
1.Fenerbahçe SK (TUR)64118:613
2.Manchester United (ENG)640212:412
3.Feyenoord Rotterdam (NED)62133:77
4.Zarja Luhansk (UKR)60242:82
 TýmZVRPSB
1.Manchester United (ENG)33009:19
2.Fenerbahçe SK (TUR)33005:19
3.Feyenoord Rotterdam (NED)32012:16
4.Zarja Luhansk (UKR)30212:42
 TýmZVRPSB
1.Fenerbahçe SK (TUR)31113:54
2.Manchester United (ENG)31023:33
3.Feyenoord Rotterdam (NED)30121:61
4.Zarja Luhansk (UKR)30030:40

základní skupiny - skupina B

15.09.201619:00
BSC Young Boys (SUI) - Olympiakos Pireus (GRE)
0:1
15.09.201619:00
APOEL Nikósie (CYP) - FC Astana (KAZ)
2:1
29.09.201617:00
FC Astana (KAZ) - BSC Young Boys (SUI)
0:0
29.09.201621:05
Olympiakos Pireus (GRE) - APOEL Nikósie (CYP)
0:1
20.10.201621:05
Olympiakos Pireus (GRE) - FC Astana (KAZ)
4:1
20.10.201621:05
BSC Young Boys (SUI) - APOEL Nikósie (CYP)
3:1
03.11.201617:00
FC Astana (KAZ) - Olympiakos Pireus (GRE)
1:1
03.11.201619:00
APOEL Nikósie (CYP) - BSC Young Boys (SUI)
1:0
24.11.201617:00
FC Astana (KAZ) - APOEL Nikósie (CYP)
2:1
24.11.201621:05
Olympiakos Pireus (GRE) - BSC Young Boys (SUI)
1:1
08.12.201619:00
BSC Young Boys (SUI) - FC Astana (KAZ)
3:0
08.12.201619:00
APOEL Nikósie (CYP) - Olympiakos Pireus (GRE)
2:0
 TýmZVRPSB
1.APOEL Nikósie (CYP)64028:612
2.Olympiakos Pireus (GRE)62227:68
3.BSC Young Boys (SUI)62227:48
4.FC Astana (KAZ)61235:115
 TýmZVRPSB
1.APOEL Nikósie (CYP)33005:19
2.BSC Young Boys (SUI)32016:26
3.FC Astana (KAZ)31203:25
4.Olympiakos Pireus (GRE)31115:34
 TýmZVRPSB
1.Olympiakos Pireus (GRE)31112:34
2.APOEL Nikósie (CYP)31023:53
3.BSC Young Boys (SUI)30211:22
4.FC Astana (KAZ)30032:90

základní skupiny - skupina C

15.09.201619:00
1. FSV Mainz 05 (GER) - AS Saint-Étienne (FRA)
1:1
15.09.201619:00
RSC Anderlecht (BEL) - FK Qäbälä (AZE)
3:1
29.09.201617:00
FK Qäbälä (AZE) - 1. FSV Mainz 05 (GER)
2:3
29.09.201621:05
AS Saint-Étienne (FRA) - RSC Anderlecht (BEL)
1:1
20.10.201621:05
AS Saint-Étienne (FRA) - FK Qäbälä (AZE)
1:0
20.10.201621:05
1. FSV Mainz 05 (GER) - RSC Anderlecht (BEL)
1:1
03.11.201619:00
FK Qäbälä (AZE) - AS Saint-Étienne (FRA)
1:2
03.11.201619:00
RSC Anderlecht (BEL) - 1. FSV Mainz 05 (GER)
6:1
24.11.201617:00
FK Qäbälä (AZE) - RSC Anderlecht (BEL)
1:3
24.11.201621:05
AS Saint-Étienne (FRA) - 1. FSV Mainz 05 (GER)
0:0
08.12.201619:00
1. FSV Mainz 05 (GER) - FK Qäbälä (AZE)
2:0
08.12.201619:00
RSC Anderlecht (BEL) - AS Saint-Étienne (FRA)
2:3
 TýmZVRPSB
1.AS Saint-Étienne (FRA)63308:512
2.RSC Anderlecht (BEL)632116:811
3.1. FSV Mainz 05 (GER)62318:109
4.FK Qäbälä (AZE)60065:140
 TýmZVRPSB
1.RSC Anderlecht (BEL)320111:56
2.1. FSV Mainz 05 (GER)31204:25
3.AS Saint-Étienne (FRA)31202:15
4.FK Qäbälä (AZE)30034:80
 TýmZVRPSB
1.AS Saint-Étienne (FRA)32106:47
2.RSC Anderlecht (BEL)31205:35
3.1. FSV Mainz 05 (GER)31114:84
4.FK Qäbälä (AZE)30031:60

základní skupiny - skupina D

15.09.201619:00
AZ Alkmaar (NED) - Dundalk FC (IRL)
1:1
15.09.201619:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Zenit Petrohrad (RUS)
3:4
29.09.201621:05
Zenit Petrohrad (RUS) - AZ Alkmaar (NED)
5:0
29.09.201621:05
Dundalk FC (IRL) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
1:0
20.10.201621:05
Dundalk FC (IRL) - Zenit Petrohrad (RUS)
1:2
20.10.201621:05
AZ Alkmaar (NED) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
1:2
03.11.201619:00
Zenit Petrohrad (RUS) - Dundalk FC (IRL)
2:1
03.11.201619:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - AZ Alkmaar (NED)
0:0
24.11.201617:00
Zenit Petrohrad (RUS) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
2:0
24.11.201621:05
Dundalk FC (IRL) - AZ Alkmaar (NED)
0:1
08.12.201619:00
AZ Alkmaar (NED) - Zenit Petrohrad (RUS)
3:2
08.12.201619:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Dundalk FC (IRL)
2:1
 TýmZVRPSB
1.Zenit Petrohrad (RUS)650117:815
2.AZ Alkmaar (NED)62226:108
3.Maccabi Tel-Aviv (ISR)62137:97
4.Dundalk FC (IRL)61145:84
 TýmZVRPSB
1.Zenit Petrohrad (RUS)33009:19
2.AZ Alkmaar (NED)31115:54
 Maccabi Tel-Aviv (ISR)31115:54
4.Dundalk FC (IRL)31022:33
 TýmZVRPSB
1.Zenit Petrohrad (RUS)32018:76
2.AZ Alkmaar (NED)31111:54
3.Maccabi Tel-Aviv (ISR)31022:43
4.Dundalk FC (IRL)30123:51

základní skupiny - skupina E

15.09.201619:00
Viktoria Plzeň (CZE) - AS Řím (ITA)
1:1
15.09.201619:00
Astra Giurgiu (ROU) - Austria Vídeň (AUT)
2:3
29.09.201621:05
Austria Vídeň (AUT) - Viktoria Plzeň (CZE)
0:0
29.09.201621:05
AS Řím (ITA) - Astra Giurgiu (ROU)
4:0
20.10.201621:05
AS Řím (ITA) - Austria Vídeň (AUT)
3:3
20.10.201621:05
Viktoria Plzeň (CZE) - Astra Giurgiu (ROU)
1:2
03.11.201619:00
Austria Vídeň (AUT) - AS Řím (ITA)
2:4
03.11.201619:00
Astra Giurgiu (ROU) - Viktoria Plzeň (CZE)
1:1
24.11.201621:05
AS Řím (ITA) - Viktoria Plzeň (CZE)
4:1
24.11.201621:05
Austria Vídeň (AUT) - Astra Giurgiu (ROU)
1:2
08.12.201619:00
Viktoria Plzeň (CZE) - Austria Vídeň (AUT)
3:2
08.12.201619:00
Astra Giurgiu (ROU) - AS Řím (ITA)
0:0
 TýmZVRPSB
1.AS Řím (ITA)633016:712
2.Astra Giurgiu (ROU)62227:108
3.Viktoria Plzeň (CZE)61327:106
4.Austria Vídeň (AUT)612311:145
 TýmZVRPSB
1.AS Řím (ITA)321011:47
2.Viktoria Plzeň (CZE)31115:54
3.Astra Giurgiu (ROU)30213:42
4.Austria Vídeň (AUT)30123:61
 TýmZVRPSB
1.Astra Giurgiu (ROU)32014:66
2.AS Řím (ITA)31205:35
3.Austria Vídeň (AUT)31118:84
4.Viktoria Plzeň (CZE)30212:52

základní skupiny - skupina F

15.09.201619:00
Rapid Vídeň (AUT) - KRC Genk (BEL)
3:2
15.09.201619:00
US Sassuolo (ITA) - Athletic Bilbao (ESP)
3:0
29.09.201621:05
Athletic Bilbao (ESP) - Rapid Vídeň (AUT)
1:0
29.09.201621:05
KRC Genk (BEL) - US Sassuolo (ITA)
3:1
20.10.201621:05
KRC Genk (BEL) - Athletic Bilbao (ESP)
2:0
20.10.201621:05
Rapid Vídeň (AUT) - US Sassuolo (ITA)
1:1
03.11.201619:00
Athletic Bilbao (ESP) - KRC Genk (BEL)
5:3
03.11.201619:00
US Sassuolo (ITA) - Rapid Vídeň (AUT)
2:2
24.11.201621:05
KRC Genk (BEL) - Rapid Vídeň (AUT)
1:0
24.11.201621:05
Athletic Bilbao (ESP) - US Sassuolo (ITA)
3:2
08.12.201619:00
Rapid Vídeň (AUT) - Athletic Bilbao (ESP)
1:1
09.12.201612:30
US Sassuolo (ITA) - KRC Genk (BEL)
0:2
 TýmZVRPSB
1.KRC Genk (BEL)640213:912
2.Athletic Bilbao (ESP)631210:1110
3.Rapid Vídeň (AUT)61327:86
4.US Sassuolo (ITA)61239:115
 TýmZVRPSB
1.KRC Genk (BEL)33006:19
2.Athletic Bilbao (ESP)33009:59
3.Rapid Vídeň (AUT)31205:45
4.US Sassuolo (ITA)31115:44
 TýmZVRPSB
1.KRC Genk (BEL)31027:83
2.Rapid Vídeň (AUT)30122:41
3.US Sassuolo (ITA)30124:71
4.Athletic Bilbao (ESP)30121:61

základní skupiny - skupina G

15.09.201621:05
Standard Lutych (BEL) - Celta Vigo (ESP)
1:1
15.09.201621:05
Panathinaikos FC (GRE) - AFC Ajax (NED)
1:2
29.09.201619:00
AFC Ajax (NED) - Standard Lutych (BEL)
1:0
29.09.201619:00
Celta Vigo (ESP) - Panathinaikos FC (GRE)
2:0
20.10.201619:00
Celta Vigo (ESP) - AFC Ajax (NED)
2:2
20.10.201619:00
Standard Lutych (BEL) - Panathinaikos FC (GRE)
2:2
03.11.201621:05
AFC Ajax (NED) - Celta Vigo (ESP)
3:2
03.11.201621:05
Panathinaikos FC (GRE) - Standard Lutych (BEL)
0:3
24.11.201619:00
Celta Vigo (ESP) - Standard Lutych (BEL)
1:1
24.11.201619:00
AFC Ajax (NED) - Panathinaikos FC (GRE)
2:0
08.12.201621:05
Standard Lutych (BEL) - AFC Ajax (NED)
1:1
08.12.201621:05
Panathinaikos FC (GRE) - Celta Vigo (ESP)
0:2
 TýmZVRPSB
1.AFC Ajax (NED)642011:614
2.Celta Vigo (ESP)623110:79
3.Standard Lutych (BEL)61418:67
4.Panathinaikos FC (GRE)60153:131
 TýmZVRPSB
1.AFC Ajax (NED)33006:29
2.Celta Vigo (ESP)31205:35
3.Standard Lutych (BEL)30304:43
4.Panathinaikos FC (GRE)30031:70
 TýmZVRPSB
1.AFC Ajax (NED)31205:45
2.Standard Lutych (BEL)31114:24
3.Celta Vigo (ESP)31115:44
4.Panathinaikos FC (GRE)30122:61

základní skupiny - skupina H

15.09.201621:05
Konyaspor (TUR) - Šachtar Doněck (UKR)
0:1
15.09.201621:05
SC Braga (POR) - KAA Gent (BEL)
1:1
29.09.201619:00
KAA Gent (BEL) - Konyaspor (TUR)
2:0
29.09.201619:00
Šachtar Doněck (UKR) - SC Braga (POR)
2:0
20.10.201619:00
Šachtar Doněck (UKR) - KAA Gent (BEL)
5:0
20.10.201619:00
Konyaspor (TUR) - SC Braga (POR)
1:1
03.11.201621:05
KAA Gent (BEL) - Šachtar Doněck (UKR)
3:5
03.11.201621:05
SC Braga (POR) - Konyaspor (TUR)
3:1
24.11.201619:00
Šachtar Doněck (UKR) - Konyaspor (TUR)
4:0
24.11.201619:00
KAA Gent (BEL) - SC Braga (POR)
2:2
08.12.201617:00
Konyaspor (TUR) - KAA Gent (BEL)
0:1
08.12.201617:00
SC Braga (POR) - Šachtar Doněck (UKR)
2:4
 TýmZVRPSB
1.Šachtar Doněck (UKR)660021:518
2.KAA Gent (BEL)62229:138
3.SC Braga (POR)61329:116
4.Konyaspor (TUR)60152:121
 TýmZVRPSB
1.Šachtar Doněck (UKR)330011:09
2.KAA Gent (BEL)31117:74
3.SC Braga (POR)31116:64
4.Konyaspor (TUR)30121:31
 TýmZVRPSB
1.Šachtar Doněck (UKR)330010:59
2.KAA Gent (BEL)31112:64
3.SC Braga (POR)30213:52
4.Konyaspor (TUR)30031:90

základní skupiny - skupina I

15.09.201621:05
Red Bull Salzburg (AUT) - FK Krasnodar (RUS)
0:1
15.09.201621:05
OGC Nice (FRA) - Schalke 04 (GER)
0:1
29.09.201619:00
Schalke 04 (GER) - Red Bull Salzburg (AUT)
3:1
29.09.201619:00
FK Krasnodar (RUS) - OGC Nice (FRA)
5:2
20.10.201619:00
FK Krasnodar (RUS) - Schalke 04 (GER)
0:1
20.10.201619:00
Red Bull Salzburg (AUT) - OGC Nice (FRA)
0:1
03.11.201621:05
Schalke 04 (GER) - FK Krasnodar (RUS)
2:0
03.11.201621:05
OGC Nice (FRA) - Red Bull Salzburg (AUT)
0:2
24.11.201619:00
FK Krasnodar (RUS) - Red Bull Salzburg (AUT)
1:1
24.11.201619:00
Schalke 04 (GER) - OGC Nice (FRA)
2:0
08.12.201621:05
Red Bull Salzburg (AUT) - Schalke 04 (GER)
2:0
08.12.201621:05
OGC Nice (FRA) - FK Krasnodar (RUS)
2:1
 TýmZVRPSB
1.Schalke 04 (GER)65019:315
2.FK Krasnodar (RUS)62138:87
3.Red Bull Salzburg (AUT)62136:67
4.OGC Nice (FRA)62045:116
 TýmZVRPSB
1.Schalke 04 (GER)33007:19
2.FK Krasnodar (RUS)31116:44
3.Red Bull Salzburg (AUT)31022:23
4.OGC Nice (FRA)31022:43
 TýmZVRPSB
1.Schalke 04 (GER)32012:26
2.Red Bull Salzburg (AUT)31114:44
3.FK Krasnodar (RUS)31022:43
4.OGC Nice (FRA)31023:73

základní skupiny - skupina J

15.09.201617:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - Slovan Liberec (CZE)
2:2
15.09.201621:05
PAOK Soluň (GRE) - ACF Fiorentina (ITA)
0:0
29.09.201619:00
ACF Fiorentina (ITA) - Qarabağ Ağdam (AZE)
5:1
29.09.201619:00
Slovan Liberec (CZE) - PAOK Soluň (GRE)
1:2
20.10.201619:00
Slovan Liberec (CZE) - ACF Fiorentina (ITA)
1:3
20.10.201619:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - PAOK Soluň (GRE)
2:0
03.11.201621:05
ACF Fiorentina (ITA) - Slovan Liberec (CZE)
3:0
03.11.201621:05
PAOK Soluň (GRE) - Qarabağ Ağdam (AZE)
0:1
24.11.201619:00
Slovan Liberec (CZE) - Qarabağ Ağdam (AZE)
3:0
24.11.201619:00
ACF Fiorentina (ITA) - PAOK Soluň (GRE)
2:3
08.12.201617:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - ACF Fiorentina (ITA)
1:2
08.12.201617:00
PAOK Soluň (GRE) - Slovan Liberec (CZE)
2:0
 TýmZVRPSB
1.ACF Fiorentina (ITA)641115:613
2.PAOK Soluň (GRE)63127:610
3.Qarabağ Ağdam (AZE)62137:127
4.Slovan Liberec (CZE)61147:124
 TýmZVRPSB
1.ACF Fiorentina (ITA)320110:46
2.Qarabağ Ağdam (AZE)31115:44
3.PAOK Soluň (GRE)31112:14
4.Slovan Liberec (CZE)31025:53
 TýmZVRPSB
1.ACF Fiorentina (ITA)32105:27
2.PAOK Soluň (GRE)32015:56
3.Qarabağ Ağdam (AZE)31022:83
4.Slovan Liberec (CZE)30122:71

základní skupiny - skupina K

15.09.201621:05
Inter Milán (ITA) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
0:2
15.09.201621:05
Southampton FC (ENG) - Sparta Praha (CZE)
3:0
29.09.201619:00
Sparta Praha (CZE) - Inter Milán (ITA)
3:1
29.09.201619:00
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - Southampton FC (ENG)
0:0
20.10.201619:00
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - Sparta Praha (CZE)
0:1
20.10.201619:00
Inter Milán (ITA) - Southampton FC (ENG)
1:0
03.11.201621:05
Sparta Praha (CZE) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
2:0
03.11.201621:05
Southampton FC (ENG) - Inter Milán (ITA)
2:1
24.11.201619:00
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - Inter Milán (ITA)
3:2
24.11.201619:00
Sparta Praha (CZE) - Southampton FC (ENG)
1:0
08.12.201621:05
Inter Milán (ITA) - Sparta Praha (CZE)
2:1
08.12.201621:05
Southampton FC (ENG) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
1:1
 TýmZVRPSB
1.Sparta Praha (CZE)64028:612
2.Hapoel Beer-Sheva (ISR)62226:68
3.Southampton FC (ENG)62226:48
4.Inter Milán (ITA)62047:116
 TýmZVRPSB
1.Sparta Praha (CZE)33006:19
2.Southampton FC (ENG)32106:27
3.Inter Milán (ITA)32013:36
4.Hapoel Beer-Sheva (ISR)31113:34
 TýmZVRPSB
1.Hapoel Beer-Sheva (ISR)31113:34
2.Sparta Praha (CZE)31022:53
3.Southampton FC (ENG)30120:21
4.Inter Milán (ITA)30034:80

základní skupiny - skupina L

15.09.201621:05
Osmanlispor (TUR) - Steaua Bukurešť (ROU)
2:0
15.09.201621:05
Villarreal CF (ESP) - FC Curych (SUI)
2:1
29.09.201619:00
FC Curych (SUI) - Osmanlispor (TUR)
2:1
29.09.201619:00
Steaua Bukurešť (ROU) - Villarreal CF (ESP)
1:1
20.10.201619:00
Steaua Bukurešť (ROU) - FC Curych (SUI)
1:1
20.10.201619:00
Osmanlispor (TUR) - Villarreal CF (ESP)
2:2
03.11.201621:05
FC Curych (SUI) - Steaua Bukurešť (ROU)
0:0
03.11.201621:05
Villarreal CF (ESP) - Osmanlispor (TUR)
1:2
24.11.201619:00
Steaua Bukurešť (ROU) - Osmanlispor (TUR)
2:1
24.11.201619:00
FC Curych (SUI) - Villarreal CF (ESP)
1:1
08.12.201617:00
Osmanlispor (TUR) - FC Curych (SUI)
2:0
08.12.201617:00
Villarreal CF (ESP) - Steaua Bukurešť (ROU)
2:1
 TýmZVRPSB
1.Osmanlispor (TUR)631210:710
2.Villarreal CF (ESP)62319:89
3.FC Curych (SUI)61325:76
4.Steaua Bukurešť (ROU)61325:76
 TýmZVRPSB
1.Osmanlispor (TUR)32106:27
2.Villarreal CF (ESP)32015:46
3.FC Curych (SUI)31203:25
4.Steaua Bukurešť (ROU)31204:35
 TýmZVRPSB
1.Villarreal CF (ESP)30304:43
2.Osmanlispor (TUR)31024:53
3.FC Curych (SUI)30122:51
4.Steaua Bukurešť (ROU)30121:41

1/16 finále - 1. zápasy

16.02.201717:00
FK Krasnodar (RUS) - Fenerbahçe SK (TUR)
1:0
16.02.201719:00
Astra Giurgiu (ROU) - KRC Genk (BEL)
2:2
16.02.201719:00
Ludogorec Razgrad (BUL) - FC Kodaň (DEN)
1:2
16.02.201719:00
Celta Vigo (ESP) - Šachtar Doněck (UKR)
0:1
16.02.201719:00
Olympiakos Pireus (GRE) - Osmanlispor (TUR)
0:0
16.02.201719:00
KAA Gent (BEL) - Tottenham Hotspur (ENG)
1:0
16.02.201719:00
FK Rostov (RUS) - Sparta Praha (CZE)
4:0
16.02.201719:00
Borussia Mönchengladbach (GER) - ACF Fiorentina (ITA)
0:1
16.02.201719:00
AZ Alkmaar (NED) - Olympique Lyon (FRA)
1:4
16.02.201721:05
Athletic Bilbao (ESP) - APOEL Nikósie (CYP)
3:2
16.02.201721:05
Legia Varšava (POL) - AFC Ajax (NED)
0:0
16.02.201721:05
RSC Anderlecht (BEL) - Zenit Petrohrad (RUS)
2:0
16.02.201721:05
Manchester United (ENG) - AS Saint-Étienne (FRA)
3:0
16.02.201721:05
Villarreal CF (ESP) - AS Řím (ITA)
0:4
16.02.201721:05
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - Beşiktaş JK (TUR)
1:3
16.02.201721:05
PAOK Soluň (GRE) - Schalke 04 (GER)
0:3

1/16 finále - odvety

22.02.201718:00
AS Saint-Étienne (FRA) - Manchester United (ENG)
0:1
22.02.201718:00
Fenerbahçe SK (TUR) - FK Krasnodar (RUS)
1:1
22.02.201718:00
Schalke 04 (GER) - PAOK Soluň (GRE)
1:1
23.02.201717:00
Osmanlispor (TUR) - Olympiakos Pireus (GRE)
0:3
23.02.201719:00
APOEL Nikósie (CYP) - Athletic Bilbao (ESP)
2:0
23.02.201719:00
AFC Ajax (NED) - Legia Varšava (POL)
1:0
23.02.201719:00
Zenit Petrohrad (RUS) - RSC Anderlecht (BEL)
3:1
23.02.201719:00
AS Řím (ITA) - Villarreal CF (ESP)
0:1
23.02.201719:00
Beşiktaş JK (TUR) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
2:1
23.02.201721:05
KRC Genk (BEL) - Astra Giurgiu (ROU)
1:0
23.02.201721:05
FC Kodaň (DEN) - Ludogorec Razgrad (BUL)
0:0
23.02.201721:05
Šachtar Doněck (UKR) - Celta Vigo (ESP)
0:2e
23.02.201721:05
Tottenham Hotspur (ENG) - KAA Gent (BEL)
2:2
23.02.201721:05
Sparta Praha (CZE) - FK Rostov (RUS)
1:1
23.02.201721:05
ACF Fiorentina (ITA) - Borussia Mönchengladbach (GER)
2:4
23.02.201721:05
Olympique Lyon (FRA) - AZ Alkmaar (NED)
7:1

osmifinále - 1. zápasy

09.03.201719:00
FC Kodaň (DEN) - AFC Ajax (NED)
2:1
09.03.201719:00
FK Rostov (RUS) - Manchester United (ENG)
1:1
09.03.201719:00
APOEL Nikósie (CYP) - RSC Anderlecht (BEL)
0:1
09.03.201721:05
KAA Gent (BEL) - KRC Genk (BEL)
2:5
09.03.201721:05
Olympiakos Pireus (GRE) - Beşiktaş JK (TUR)
1:1
09.03.201721:05
Olympique Lyon (FRA) - AS Řím (ITA)
4:2
09.03.201721:05
Schalke 04 (GER) - Borussia Mönchengladbach (GER)
1:1
09.03.201721:05
Celta Vigo (ESP) - FK Krasnodar (RUS)
2:1

osmifinále - odvety

16.03.201719:00
KRC Genk (BEL) - KAA Gent (BEL)
1:1
16.03.201719:00
Beşiktaş JK (TUR) - Olympiakos Pireus (GRE)
4:1
16.03.201719:00
FK Krasnodar (RUS) - Celta Vigo (ESP)
0:2
16.03.201721:05
AFC Ajax (NED) - FC Kodaň (DEN)
2:0
16.03.201721:05
Manchester United (ENG) - FK Rostov (RUS)
1:0
16.03.201721:05
RSC Anderlecht (BEL) - APOEL Nikósie (CYP)
1:0
16.03.201721:05
AS Řím (ITA) - Olympique Lyon (FRA)
2:1
16.03.201721:05
Borussia Mönchengladbach (GER) - Schalke 04 (GER)
2:2

čtvrtfinále - 1. zápasy

13.04.201721:05
RSC Anderlecht (BEL) - Manchester United (ENG)
1:1
13.04.201721:05
Celta Vigo (ESP) - KRC Genk (BEL)
3:2
13.04.201721:05
AFC Ajax (NED) - Schalke 04 (GER)
2:0
13.04.201721:50
Olympique Lyon (FRA) - Beşiktaş JK (TUR)
2:1

čtvrtfinále - odvety

20.04.201721:05
Manchester United (ENG) - RSC Anderlecht (BEL)
2:1e
20.04.201721:05
KRC Genk (BEL) - Celta Vigo (ESP)
1:1
20.04.201721:05
Schalke 04 (GER) - AFC Ajax (NED)
3:2e
20.04.201721:05
Beşiktaş JK (TUR) - Olympique Lyon (FRA)
2:2p

semifinále - 1. zápasy

03.05.201718:45
AFC Ajax (NED) - Olympique Lyon (FRA)
4:1
04.05.201721:05
Celta Vigo (ESP) - Manchester United (ENG)
0:1

semifinále - odvety

11.05.201721:05
Olympique Lyon (FRA) - AFC Ajax (NED)
3:1
11.05.201721:05
Manchester United (ENG) - Celta Vigo (ESP)
1:1

finále

24.05.201720:45
AFC Ajax (NED) - Manchester United (ENG)
0:2
13.12. Gasperini italským trenérem roku
Nejlepším italským trenérem byl za uplynulý rok zvolený Gian Piero Gasperini. Devětapadesátiletý kormidelník loni dovedl Atalantu Bergamo na konečnou čtvrtou pozici a tím pádem k postupu do Evropské ligy, kde si navíc italský celek s přehledem zajistil postup do vyřazovací fáze. (lequipe.fr)
12.12. Fransérgio byl včera na operaci
Fransérgio se včera podrobil operaci vážně poškozených kolenních vazů. Záložník Bragy se zranil před necelými třemi týdny, portugalský klub dobu absence neprozradil. (abola.pt)
11.12. Evropská liga - sestava základních skupin
Ideální sestava základních skupin letošního ročníku Evropské ligy: Keita (Östersund) - Lainer (Salzburg), Papagiannopoulos (Östersund), Lüftner (FC Kodaň), De la Bella (Real Sociedad) - Rigoni (Zenit Petrohrad), Canales (Real Sociedad), Freuler (Atalanta), Verbić (FC Kodaň) - Aduriz (Athletic), Silva (AC Milán). (uefa.com)
11.12. Soupeřem Plzně bude Partizan
Plzeň se v prvním kole vyřazovací fáze Evropské ligy střetne s bělehradským Partizanem.
11.12. Dnes se losuje Liga mistrů a Evropská liga
Fotbalisté Plzně se dnes dozví jméno soupeře pro první kolo vyřazovací fáze Evropské ligy. Viktoria bude díky vítězství ve skupině mezi nasazenými týmy, los v Nyonu jí může přisoudit například Neapol, nebo Borussii Dortmund. Rozlosováno bude také osmifinále Ligy mistrů a obhájce trofeje Real Madrid do něj půjde jako nenasazený celek. "Bílý balet" proto může narazit na Barcelonu, Manchester City, ale i na londýnský Tottenham, se kterým v základní skupině prohrál 1:3 a remizoval 1:1. Los Ligy mistrů je na programu ve 12:00, losování Evropské ligy o hodinu později. (ČTK)
10.12. Smolnikov unikl vážnému zranění
Igor Smolnikov za sebou má podrobné vyšetření zraněného kotníku. Obránce Zenitu Petrohrad si problém odnesl z utkání s Realem Sociedad a může být spokojen, vyšetření neodhalilo zlomeninu ani přetržené vazy. (sport-express.ru)
08.12. Petrohrad dostal trest za transparent
Evropská fotbalová unie potrestala Zenit Petrohrad za to, že jeho fanoušci v utkání Evropské ligy rozvinuli transparent oslavující válečného zločince Ratka Mladiče. V únorovém úvodním kole play off odehraje ruský klub domácí zápas na částečně uzavřeném stadionu, navíc dostal pokutu 10.000 eur (255.000 korun). (ČTK)
08.12. Smolnikov má problémy s kotníkem
O něco dříve zřejmě skončí první polovina sezony pro Igora Smolnikova, obránce Zenitu Petrohrad si ze včerejšího souboje s Realem Sociedad odnesl zraněný kotník a podle všeho vynechá další zápas v Grozném. (sport-express.ru)
08.12. Evropská liga - ideální sestava
Ideální sestava šestého kola základních skupin Evropské ligy: Erić (Astana) - Debuchy (Arsenal), Papagiannopoulos (Östersund), Aničić (Astana), Morozjuk (Dynamo Kyjev) - Walcott, Wilshere (oba Arsenal), Raúl García (Athletic), Lookman (Everton) - Aduriz (Athletic), Júnior Moraes (Dynamo Kyjev). (uefa.com)
08.12. Wenger si připsal jubilejní výhru
Arsene Wenger včera dovedl Arsenal k suverénní výhře 6:0 nad BATE Borisov a právě v rámci Evropské ligy tak oslavil svou kulatou 700. soutěžní výhru na lavičce Arsenalu. (arsenal.com)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
07.12.
Slavia Praha - FC Astana
0:1
07.12.
Dynamo Kyjev - FK Partizan
4:1
07.12.
BSC Young Boys - Skënderbeu
2:1
07.12.
TSG Hoffenheim - Ludogorec Razgrad
1:1
07.12.
Istanbul Başakşehir - SC Braga
2:1
07.12.
Austria Vídeň - AEK Atény
0:0
07.12.
NK Rijeka - AC Milán
2:0
07.12.
Atalanta Bergamo - Olympique Lyon
1:0
07.12.
Apollon Limassol - Everton FC
0:3
07.12.
Fastav Zlín - Lokomotiv Moskva
0:2
07.12.
FC Kodaň - Sheriff Tiraspol
2:0
07.12.
Villarreal CF - Maccabi Tel-Aviv
0:1
07.12.
Zarja Luhansk - Athletic Bilbao
0:2
07.12.
Real Sociedad - Zenit Petrohrad
1:3
07.12.
Hertha BSC - Östersunds FK
1:1
07.12.
SV Zulte Waregem - SS Lazio
3:2
07.12.
SBV Vitesse - OGC Nice
1:0
07.12.
Vardar Skopje - Rosenborg BK
1:1
07.12.
Vitória SC Guimarães - Konyaspor
1:1
07.12.
Marseille - Red Bull Salzburg
0:0
07.12.
Arsenal FC - BATE Borisov
6:0
07.12.
FK Crvena Zvezda - 1. FC Köln
1:0
07.12.
FCSB - FC Lugano
1:2
07.12.
Hap B-She. - Viktoria Plzeň
0:2
Všechny zápasy
Následující zápasy
15.02.19:00
Dortmund - Atalanta Bergamo
info
15.02.19:00
OGC Nice - Lokomotiv Moskva
info
15.02.19:00
FC Kodaň - Atlético Madrid
info
15.02.19:00
Spartak Moskva - Athletic Bilbao
info
15.02.19:00
AEK Atény - Dynamo Kyjev
info
15.02.19:00
Celtic FC - Zenit Petrohrad
info
15.02.19:00
SSC Neapol - RB Lipsko
info
15.02.19:00
FK Crvena Zvezda - CSKA Moskva
info
15.02.19:00
Olympique Lyon - Villarreal CF
info
15.02.19:00
Real Sociedad - Red Bull Salzburg
info
15.02.19:00
FK Partizan - Viktoria Plzeň
info
15.02.19:00
FCSB - SS Lazio
info
15.02.19:00
Ludogorec Razgrad - AC Milán
info
15.02.19:00
FC Astana - Sporting CP
info
15.02.19:00
Östersunds FK - Arsenal FC
info
15.02.19:00
Olympique Marseille - SC Braga
info
Všechny zápasy
Anketa
Kdo Vás v základní skupině Evropské ligy zklamal více?
Hlasovat