předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

28.06.201618:00
Rabotnički Skopje (MKD) - Budućnost Podgorica (MNE)
1:1
28.06.201618:00
FK Käpäz (AZE) - Dacia Kišiněv (MDA)
0:0
28.06.201618:00
Partizani Tirana (ALB) - Slovan Bratislava (SVK)
0:0
28.06.201620:45
St. Patrick's Athletic (IRL) - Jeunesse Esch (LUX)
1:0
30.06.201616:00
FK Aktobe (KAZ) - MTK Budapešť (HUN)
1:1
30.06.201616:00
Dila Gori (GEO) - Shirak Gyumri (ARM)
1:0
30.06.201617:00
FK Ventspils (LAT) - Víkingur Gøta (FRO)
2:0
30.06.201617:00
UE Santa Coloma (AND) - Lokomotiva Záhřeb (CRO)
1:3
30.06.201617:00
Admira Wacker Mödling (AUT) - Spartak Myjava (SVK)
1:1
30.06.201617:30
Bokelj Kotor (MNE) - Vojvodina Novi Sad (SRB)
1:1
30.06.201618:00
Balzan Youths (MLT) - Neftçi Baku (AZE)
0:2
30.06.201618:00
Sloboda Tuzla (BIH) - Beitar Jeruzalém (ISR)
0:0
30.06.201618:00
FK Atlantas (LTU) - HJK Helsinky (FIN)
0:2
30.06.201618:00
Dinamo Minsk (BLR) - FK Spartaks (LAT)
2:1
30.06.201618:00
FK Trakai (LTU) - Nõmme Kalju (EST)
2:1
30.06.201618:00
Levadia Tallinn (EST) - HB Tórshavn (FRO)
1:1
30.06.201618:00
Banants Jerevan (ARM) - Omonia Nikósie (CYP)
0:1
30.06.201618:00
Videoton FC (HUN) - Zaria Bălţi (MDA)
3:0
30.06.201618:30
AIK Solna (SWE) - Bala Town (WAL)
2:0
30.06.201618:30
Europa FC (GIB) - Pyunik Jerevan (ARM)
2:0
30.06.201618:30
Slavia Sofia (BUL) - Zagłębie Lubin (POL)
1:0
30.06.201618:30
IFK Göteborg (SWE) - Llandudno FC (WAL)
5:0
30.06.201619:00
FK Qäbälä (AZE) - FC Samtredia (GEO)
5:1
30.06.201619:00
Zimbru Kišiněv (MDA) - Chikhura Sachkhere (GEO)
0:1
30.06.201619:00
FK Kukësi (ALB) - Rudar Pljevlja (MNE)
1:1
30.06.201619:00
FC Vaduz (LIE) - Sileks Kratovo (MKD)
3:1
30.06.201619:00
Široki Brijeg (BIH) - Birkirkara FC (MLT)
1:1
30.06.201619:00
FC Midtjylland (DEN) - Sūduva Marijampolė (LTU)
1:0
30.06.201619:00
FC Differdange 03 (LUX) - Cliftonville FC (NIR)
1:1
30.06.201619:00
Odds BK (NOR) - IFK Mariehamn (FIN)
2:0
30.06.201619:00
AEK Larnaka (CYP) - SS Folgore (SMR)
3:0
30.06.201619:15
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - ND Gorica (SLO)
3:0
30.06.201619:30
Beroe Stara Zagora (BUL) - Radnik Bijeljina (BIH)
0:0
30.06.201620:00
NK Domžale (SLO) - FC Lusitanos (AND)
3:1
30.06.201620:00
NSÍ Runavík (FRO) - Šachtër Soligorsk (BLR)
0:2
30.06.201620:00
Teuta Durrës (ALB) - Kairat Almaty (KAZ)
0:1
30.06.201620:15
Connah's Quay FC (WAL) - Stabaek Fotball (NOR)
0:0
30.06.201620:15
Spartak Trnava (SVK) - Hibernians FC (MLT)
3:0
30.06.201620:30
SP La Fiorita (SMR) - Debreceni VSC (HUN)
0:5
30.06.201620:30
FK Čukarički (SRB) - Ordabasy Šymkent (KAZ)
3:0
30.06.201620:45
Aberdeen FC (SCO) - Fola Esch (LUX)
3:1
30.06.201620:45
Linfield FC (NIR) - Cork City (IRL)
0:1
30.06.201621:00
Heart of Midlothian (SCO) - FC Infonet (EST)
2:1
30.06.201621:00
FK Škendija (MKD) - KS Cracovia (POL)
2:0
30.06.201621:00
Shamrock Rovers (IRL) - RoPS Rovaniemi (FIN)
0:2
30.06.201621:15
Breidablik UBK (ISL) - FK Jelgava (LAT)
2:3
30.06.201621:15
KR Reykjavík (ISL) - Glenavon FC (NIR)
2:1
30.06.201623:00
Valur Reykjavík (ISL) - Brøndby IF (DEN)
1:4

předkola - 1. předkolo - odvety

05.07.201617:45
Birkirkara FC (MLT) - Široki Brijeg (BIH)
2:0
05.07.201618:00
Chikhura Sachkhere (GEO) - Zimbru Kišiněv (MDA)
2:3
05.07.201618:45
Jeunesse Esch (LUX) - St. Patrick's Athletic (IRL)
2:1
06.07.201617:45
FC Infonet (EST) - Heart of Midlothian (SCO)
2:4
07.07.201614:00
Ordabasy Šymkent (KAZ) - FK Čukarički (SRB)
3:3
07.07.201615:00
Shirak Gyumri (ARM) - Dila Gori (GEO)
2:0p
07.07.201616:45
Kairat Almaty (KAZ) - Teuta Durrës (ALB)
5:0
07.07.201617:00
Pyunik Jerevan (ARM) - Europa FC (GIB)
2:1
07.07.201617:00
Spartak Myjava (SVK) - Admira Wacker Mödling (AUT)
2:3
07.07.201617:00
Dacia Kišiněv (MDA) - FK Käpäz (AZE)
0:1
07.07.201617:00
FC Samtredia (GEO) - FK Qäbälä (AZE)
2:1
07.07.201617:30
Rudar Pljevlja (MNE) - FK Kukësi (ALB)
0:1
07.07.201617:30
FK Jelgava (LAT) - Breidablik UBK (ISL)
2:2
07.07.201618:00
Zagłębie Lubin (POL) - Slavia Sofia (BUL)
3:0
07.07.201618:00
Radnik Bijeljina (BIH) - Beroe Stara Zagora (BUL)
0:2
07.07.201618:00
Lokomotiva Záhřeb (CRO) - UE Santa Coloma (AND)
4:1
07.07.201618:00
Debreceni VSC (HUN) - SP La Fiorita (SMR)
2:0
07.07.201618:00
Neftçi Baku (AZE) - Balzan Youths (MLT)
1:2
07.07.201618:00
MTK Budapešť (HUN) - FK Aktobe (KAZ)
2:0
07.07.201618:00
IFK Mariehamn (FIN) - Odds BK (NOR)
1:1
07.07.201618:00
RoPS Rovaniemi (FIN) - Shamrock Rovers (IRL)
1:1
07.07.201618:00
FK Spartaks (LAT) - Dinamo Minsk (BLR)
0:2
07.07.201618:00
Nõmme Kalju (EST) - FK Trakai (LTU)
4:1
07.07.201618:00
HJK Helsinky (FIN) - FK Atlantas (LTU)
1:1
07.07.201618:30
Omonia Nikósie (CYP) - Banants Jerevan (ARM)
4:1e
07.07.201618:30
Fola Esch (LUX) - Aberdeen FC (SCO)
1:0
07.07.201618:30
ND Gorica (SLO) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
0:1
07.07.201618:30
Brøndby IF (DEN) - Valur Reykjavík (ISL)
6:0
07.07.201618:45
Beitar Jeruzalém (ISR) - Sloboda Tuzla (BIH)
1:0
07.07.201619:00
Budućnost Podgorica (MNE) - Rabotnički Skopje (MKD)
1:0
07.07.201619:00
Slovan Bratislava (SVK) - Partizani Tirana (ALB)
neh.
07.07.201619:00
HB Tórshavn (FRO) - Levadia Tallinn (EST)
0:2
07.07.201619:00
Stabaek Fotball (NOR) - Connah's Quay FC (WAL)
0:1
07.07.201619:00
Sūduva Marijampolė (LTU) - FC Midtjylland (DEN)
0:1
07.07.201619:00
Zaria Bălţi (MDA) - Videoton FC (HUN)
2:0
07.07.201619:30
Bala Town (WAL) - AIK Solna (SWE)
0:2
07.07.201620:00
Llandudno FC (WAL) - IFK Göteborg (SWE)
1:2
07.07.201620:00
Sileks Kratovo (MKD) - FC Vaduz (LIE)
1:2
07.07.201620:00
Šachtër Soligorsk (BLR) - NSÍ Runavík (FRO)
5:0
07.07.201620:00
KS Cracovia (POL) - FK Škendija (MKD)
1:2
07.07.201620:00
Víkingur Gøta (FRO) - FK Ventspils (LAT)
0:2
07.07.201620:00
Vojvodina Novi Sad (SRB) - Bokelj Kotor (MNE)
5:0
07.07.201620:00
Hibernians FC (MLT) - Spartak Trnava (SVK)
0:3
07.07.201620:30
FC Lusitanos (AND) - NK Domžale (SLO)
1:2
07.07.201620:30
SS Folgore (SMR) - AEK Larnaka (CYP)
1:3
07.07.201620:45
Cork City (IRL) - Linfield FC (NIR)
1:1
07.07.201620:45
Cliftonville FC (NIR) - FC Differdange 03 (LUX)
2:0
07.07.201620:45
Glenavon FC (NIR) - KR Reykjavík (ISL)
0:6
Info
Dne 6. 7. 2016 byl z Ligy mistrů 2016/2017 vyloučen albánský mistr Skënderbeu Korça. Jeho místo ve 2. předkole tak zaujmul albánský vicemistr Partizani Tirana, který byl do Ligy mistrů přeřazen z Evropské ligy, kde stihnul mezitím odehrát první zápas 1. předkola se slovenským týmem Slovan Bratislava. Odvetný zápas 1. předkola byl tedy zrušen a Slovan Bratislava se tak stal postupujícím týmem do 2. předkola.

předkola - 2. předkolo - 1. zápasy

14.07.201615:00
Shirak Gyumri (ARM) - Spartak Trnava (SVK)
1:1
14.07.201616:45
Kairat Almaty (KAZ) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
1:1
14.07.201617:30
Dinamo Minsk (BLR) - St. Patrick's Athletic (IRL)
1:1
14.07.201618:00
Levadia Tallinn (EST) - Slavia Praha (CZE)
3:1
14.07.201618:00
Neftçi Baku (AZE) - FK Škendija (MKD)
0:0
14.07.201618:00
RoPS Rovaniemi (FIN) - Lokomotiva Záhřeb (CRO)
1:1
14.07.201618:30
FC Midtjylland (DEN) - FC Vaduz (LIE)
3:0
14.07.201618:30
Debreceni VSC (HUN) - Torpedo Žodino (BLR)
1:2
14.07.201619:00
BK Häcken (SWE) - Cork City (IRL)
1:1
14.07.201619:00
Beitar Jeruzalém (ISR) - Omonia Nikósie (CYP)
1:0
14.07.201619:00
SønderjyskE (DEN) - Strømsgodset IF (NOR)
2:1
14.07.201619:00
AIK Solna (SWE) - Europa FC (GIB)
1:0
14.07.201619:00
Zimbru Kišiněv (MDA) - Osmanlispor (TUR)
2:2
14.07.201619:00
Admira Wacker Mödling (AUT) - FK Käpäz (AZE)
1:0
14.07.201619:00
Maccabi Haifa (ISR) - Nõmme Kalju (EST)
1:1
14.07.201619:30
Šachtër Soligorsk (BLR) - NK Domžale (SLO)
1:1
14.07.201619:30
Beroe Stara Zagora (BUL) - HJK Helsinky (FIN)
1:1
14.07.201620:00
NK Maribor (SLO) - Levski Sofia (BUL)
0:0
14.07.201620:00
KRC Genk (BEL) - Budućnost Podgorica (MNE)
2:0
14.07.201620:00
PAS Giannina FC (GRE) - Odds BK (NOR)
3:0
14.07.201620:00
Vojvodina Novi Sad (SRB) - Connah's Quay FC (WAL)
1:0
14.07.201620:00
CSM Politehnica Iaşi (ROU) - Hajduk Split (CRO)
2:2
14.07.201620:15
FK Partizan (SRB) - Zagłębie Lubin (POL)
0:0
14.07.201620:15
Slovan Bratislava (SVK) - FK Jelgava (LAT)
0:0
14.07.201620:30
Videoton FC (HUN) - FK Čukarički (SRB)
2:0
14.07.201620:30
Birkirkara FC (MLT) - Heart of Midlothian (SCO)
0:0
14.07.201620:30
MTK Budapešť (HUN) - FK Qäbälä (AZE)
1:2
14.07.201620:45
Hibernian FC (SCO) - Brøndby IF (DEN)
0:1
14.07.201620:45
Aberdeen FC (SCO) - FK Ventspils (LAT)
3:0
14.07.201620:45
Cliftonville FC (NIR) - AEK Larnaka (CYP)
2:3
14.07.201620:45
Piast Gliwice (POL) - IFK Göteborg (SWE)
0:3
14.07.201621:05
Austria Vídeň (AUT) - FK Kukësi (ALB)
1:0
14.07.201621:15
KR Reykjavík (ISL) - Grasshopper Curych (SUI)
3:3

předkola - 2. předkolo - odvety

20.07.201618:00
FK Käpäz (AZE) - Admira Wacker Mödling (AUT)
0:2
21.07.201617:00
FK Ventspils (LAT) - Aberdeen FC (SCO)
0:1
21.07.201617:30
FK Jelgava (LAT) - Slovan Bratislava (SVK)
3:0
21.07.201618:00
Torpedo Žodino (BLR) - Debreceni VSC (HUN)
1:0
21.07.201618:00
Lokomotiva Záhřeb (CRO) - RoPS Rovaniemi (FIN)
3:0
21.07.201618:00
HJK Helsinky (FIN) - Beroe Stara Zagora (BUL)
1:0
21.07.201618:00
Nõmme Kalju (EST) - Maccabi Haifa (ISR)
2:1p
21.07.201618:30
Omonia Nikósie (CYP) - Beitar Jeruzalém (ISR)
3:2
21.07.201619:00
Odds BK (NOR) - PAS Giannina FC (GRE)
3:1e
21.07.201619:00
Strømsgodset IF (NOR) - SønderjyskE (DEN)
2:2e
21.07.201619:00
Levski Sofia (BUL) - NK Maribor (SLO)
1:1
21.07.201619:00
IFK Göteborg (SWE) - Piast Gliwice (POL)
0:0
21.07.201619:00
FC Vaduz (LIE) - FC Midtjylland (DEN)
2:2
21.07.201619:00
Grasshopper Curych (SUI) - KR Reykjavík (ISL)
2:1
21.07.201619:00
Slavia Praha (CZE) - Levadia Tallinn (EST)
2:0
21.07.201619:00
Europa FC (GIB) - AIK Solna (SWE)
0:1
21.07.201619:00
AEK Larnaka (CYP) - Cliftonville FC (NIR)
2:0
21.07.201619:00
FK Qäbälä (AZE) - MTK Budapešť (HUN)
2:0
21.07.201619:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Kairat Almaty (KAZ)
2:1
21.07.201619:30
FK Kukësi (ALB) - Austria Vídeň (AUT)
1:4
21.07.201619:45
Connah's Quay FC (WAL) - Vojvodina Novi Sad (SRB)
1:2
21.07.201620:00
Brøndby IF (DEN) - Hibernian FC (SCO)
1:1p
21.07.201620:00
FK Škendija (MKD) - Neftçi Baku (AZE)
1:0
21.07.201620:00
Osmanlispor (TUR) - Zimbru Kišiněv (MDA)
5:0
21.07.201620:15
Spartak Trnava (SVK) - Shirak Gyumri (ARM)
2:0
21.07.201620:30
Hajduk Split (CRO) - CSM Politehnica Iaşi (ROU)
2:1
21.07.201620:30
FK Čukarički (SRB) - Videoton FC (HUN)
1:1
21.07.201620:30
NK Domžale (SLO) - Šachtër Soligorsk (BLR)
2:1
21.07.201620:45
Cork City (IRL) - BK Häcken (SWE)
1:0
21.07.201620:45
St. Patrick's Athletic (IRL) - Dinamo Minsk (BLR)
0:1
21.07.201620:45
Budućnost Podgorica (MNE) - KRC Genk (BEL)
2:1p
21.07.201621:00
Heart of Midlothian (SCO) - Birkirkara FC (MLT)
1:2
21.07.201621:05
Zagłębie Lubin (POL) - FK Partizan (SRB)
1:0p

předkola - 3. předkolo - 1. zápasy

28.07.201617:00
AEK Larnaka (CYP) - Spartak Moskva (RUS)
1:1
28.07.201618:30
PFK Oleksandrija (UKR) - Hajduk Split (CRO)
0:3
28.07.201618:45
Heracles Almelo (NED) - FC Arouca (POR)
1:1
28.07.201619:00
Lokomotiva Záhřeb (CRO) - Vorskla Poltava (UKR)
0:0
28.07.201619:00
Lille OSC (FRA) - FK Qäbälä (AZE)
1:1
28.07.201619:00
Austria Vídeň (AUT) - Spartak Trnava (SVK)
0:1
28.07.201619:00
FK Jelgava (LAT) - Beitar Jeruzalém (ISR)
1:1
28.07.201619:00
Slavia Praha (CZE) - Rio Ave FC (POR)
0:0
28.07.201619:00
Zagłębie Lubin (POL) - SønderjyskE (DEN)
1:2
28.07.201619:00
Torpedo Žodino (BLR) - Rapid Vídeň (AUT)
0:0
28.07.201619:00
IFK Göteborg (SWE) - HJK Helsinky (FIN)
1:2
28.07.201619:30
Birkirkara FC (MLT) - FK Krasnodar (RUS)
0:3
28.07.201619:30
Istanbul Başakşehir (TUR) - NK Rijeka (CRO)
0:0
28.07.201619:45
Grasshopper Curych (SUI) - Apollon Limassol (CYP)
2:1
28.07.201619:45
FC Luzern (SUI) - US Sassuolo (ITA)
1:1
28.07.201620:00
Osmanlispor (TUR) - Nõmme Kalju (EST)
1:0
28.07.201620:00
FK Škendija (MKD) - FK Mladá Boleslav (CZE)
2:0
28.07.201620:00
KRC Genk (BEL) - Cork City (IRL)
1:0
28.07.201620:00
Pandurii Târgu Jiu (ROU) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
1:3
28.07.201620:00
Vojvodina Novi Sad (SRB) - Dinamo Minsk (BLR)
1:1
28.07.201620:00
Panathinaikos FC (GRE) - AIK Solna (SWE)
1:0
28.07.201620:15
Hertha BSC (GER) - Brøndby IF (DEN)
1:0
28.07.201620:30
Videoton FC (HUN) - FC Midtjylland (DEN)
0:1
28.07.201620:30
KAA Gent (BEL) - Viitorul Constanţa (ROU)
5:0
28.07.201620:45
AZ Alkmaar (NED) - PAS Giannina FC (GRE)
1:0
28.07.201620:45
NK Domžale (SLO) - West Ham United (ENG)
2:1
28.07.201620:45
Aberdeen FC (SCO) - NK Maribor (SLO)
1:1
28.07.201621:00
AS Saint-Étienne (FRA) - AEK Atény (GRE)
0:0
28.07.201621:05
Admira Wacker Mödling (AUT) - Slovan Liberec (CZE)
1:2

předkola - 3. předkolo - odvety

03.08.201618:00
Slovan Liberec (CZE) - Admira Wacker Mödling (AUT)
2:0
04.08.201618:00
HJK Helsinky (FIN) - IFK Göteborg (SWE)
0:2
04.08.201618:00
FC Midtjylland (DEN) - Videoton FC (HUN)
1:1e
04.08.201618:00
Nõmme Kalju (EST) - Osmanlispor (TUR)
0:2
04.08.201618:30
Spartak Trnava (SVK) - Austria Vídeň (AUT)
0:2p
04.08.201618:30
Spartak Moskva (RUS) - AEK Larnaka (CYP)
0:1
04.08.201618:30
FK Krasnodar (RUS) - Birkirkara FC (MLT)
3:1
04.08.201619:00
Apollon Limassol (CYP) - Grasshopper Curych (SUI)
3:3e
04.08.201619:00
FK Qäbälä (AZE) - Lille OSC (FRA)
1:0
04.08.201619:00
FC Arouca (POR) - Heracles Almelo (NED)
0:0
04.08.201619:00
FK Mladá Boleslav (CZE) - FK Škendija (MKD)
1:0
04.08.201619:00
Vorskla Poltava (UKR) - Lokomotiva Záhřeb (CRO)
2:3
04.08.201619:00
AIK Solna (SWE) - Panathinaikos FC (GRE)
0:2
04.08.201619:00
Beitar Jeruzalém (ISR) - FK Jelgava (LAT)
3:0
04.08.201619:00
PAS Giannina FC (GRE) - AZ Alkmaar (NED)
1:2
04.08.201619:15
SønderjyskE (DEN) - Zagłębie Lubin (POL)
1:1
04.08.201619:30
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Pandurii Târgu Jiu (ROU)
2:1
04.08.201619:45
Dinamo Minsk (BLR) - Vojvodina Novi Sad (SRB)
0:2
04.08.201620:00
AEK Atény (GRE) - AS Saint-Étienne (FRA)
0:1
04.08.201620:15
Viitorul Constanţa (ROU) - KAA Gent (BEL)
0:0
04.08.201620:15
NK Maribor (SLO) - Aberdeen FC (SCO)
1:0
04.08.201620:15
NK Rijeka (CRO) - Istanbul Başakşehir (TUR)
2:2
04.08.201620:15
Brøndby IF (DEN) - Hertha BSC (GER)
3:1
04.08.201620:30
US Sassuolo (ITA) - FC Luzern (SUI)
3:0
04.08.201620:30
Hajduk Split (CRO) - PFK Oleksandrija (UKR)
3:1
04.08.201620:45
West Ham United (ENG) - NK Domžale (SLO)
3:0
04.08.201620:45
Cork City (IRL) - KRC Genk (BEL)
1:2
04.08.201621:00
Rio Ave FC (POR) - Slavia Praha (CZE)
1:1
04.08.201621:05
Rapid Vídeň (AUT) - Torpedo Žodino (BLR)
3:0

předkola - 4. předkolo - 1. zápasy

17.08.201618:00
Beitar Jeruzalém (ISR) - AS Saint-Étienne (FRA)
1:2
18.08.201616:00
FC Astana (KAZ) - BATE Borisov (BLR)
2:0
18.08.201618:00
Dinamo Tbilisi (GEO) - PAOK Soluň (GRE)
0:3
18.08.201618:15
SønderjyskE (DEN) - Sparta Praha (CZE)
0:0
18.08.201618:30
FC Midtjylland (DEN) - Osmanlispor (TUR)
0:1
18.08.201618:30
FK Krasnodar (RUS) - Partizani Tirana (ALB)
4:0
18.08.201619:00
IFK Göteborg (SWE) - Qarabağ Ağdam (AZE)
1:0
18.08.201619:00
Slavia Praha (CZE) - RSC Anderlecht (BEL)
0:3
18.08.201619:00
FK Qäbälä (AZE) - NK Maribor (SLO)
3:1
18.08.201619:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Hajduk Split (CRO)
2:1
18.08.201619:00
Austria Vídeň (AUT) - Rosenborg BK (NOR)
2:1
18.08.201619:00
AEK Larnaka (CYP) - Slovan Liberec (CZE)
0:1
18.08.201619:30
Istanbul Başakşehir (TUR) - Šachtar Doněck (UKR)
1:2
18.08.201620:00
Lokomotiva Záhřeb (CRO) - KRC Genk (BEL)
2:2
18.08.201620:00
Panathinaikos FC (GRE) - Brøndby IF (DEN)
3:0
18.08.201620:00
Fenerbahçe SK (TUR) - Grasshopper Curych (SUI)
3:0
18.08.201620:00
Vojvodina Novi Sad (SRB) - AZ Alkmaar (NED)
0:3
18.08.201620:15
Astra Giurgiu (ROU) - West Ham United (ENG)
1:1
18.08.201620:30
KAA Gent (BEL) - FK Škendija (MKD)
2:1
18.08.201620:45
US Sassuolo (ITA) - FK Crvena Zvezda (SRB)
3:0
18.08.201621:00
FC Arouca (POR) - Olympiakos Pireus (GRE)
0:1
18.08.201621:05
AS Trenčín (SVK) - Rapid Vídeň (AUT)
0:4

předkola - 4. předkolo - odvety

25.08.201618:30
Qarabağ Ağdam (AZE) - IFK Göteborg (SWE)
3:0
25.08.201619:00
Slovan Liberec (CZE) - AEK Larnaka (CYP)
3:0
25.08.201619:00
Grasshopper Curych (SUI) - Fenerbahçe SK (TUR)
0:2
25.08.201619:00
Rosenborg BK (NOR) - Austria Vídeň (AUT)
1:2
25.08.201619:00
Brøndby IF (DEN) - Panathinaikos FC (GRE)
1:1
25.08.201619:30
Partizani Tirana (ALB) - FK Krasnodar (RUS)
0:0
25.08.201620:00
BATE Borisov (BLR) - FC Astana (KAZ)
2:2
25.08.201620:00
FK Škendija (MKD) - KAA Gent (BEL)
0:4
25.08.201620:00
Sparta Praha (CZE) - SønderjyskE (DEN)
3:2
25.08.201620:00
RSC Anderlecht (BEL) - Slavia Praha (CZE)
3:0
25.08.201620:00
AZ Alkmaar (NED) - Vojvodina Novi Sad (SRB)
0:0
25.08.201620:00
Osmanlispor (TUR) - FC Midtjylland (DEN)
2:0
25.08.201620:00
PAOK Soluň (GRE) - Dinamo Tbilisi (GEO)
2:0
25.08.201620:00
KRC Genk (BEL) - Lokomotiva Záhřeb (CRO)
2:0
25.08.201620:15
NK Maribor (SLO) - FK Qäbälä (AZE)
1:0
25.08.201620:30
FK Crvena Zvezda (SRB) - US Sassuolo (ITA)
1:1
25.08.201620:30
Hajduk Split (CRO) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
2:2p
25.08.201620:45
AS Saint-Étienne (FRA) - Beitar Jeruzalém (ISR)
0:0
25.08.201620:45
West Ham United (ENG) - Astra Giurgiu (ROU)
0:1
25.08.201620:45
Olympiakos Pireus (GRE) - FC Arouca (POR)
2:1e
25.08.201621:00
Šachtar Doněck (UKR) - Istanbul Başakşehir (TUR)
2:0
25.08.201621:05
Rapid Vídeň (AUT) - AS Trenčín (SVK)
0:2

základní skupiny - skupina A

15.09.201619:00
Feyenoord Rotterdam (NED) - Manchester United (ENG)
1:0
15.09.201619:00
Zarja Luhansk (UKR) - Fenerbahçe SK (TUR)
1:1
29.09.201621:05
Fenerbahçe SK (TUR) - Feyenoord Rotterdam (NED)
1:0
29.09.201621:05
Manchester United (ENG) - Zarja Luhansk (UKR)
1:0
20.10.201621:05
Manchester United (ENG) - Fenerbahçe SK (TUR)
4:1
20.10.201621:05
Feyenoord Rotterdam (NED) - Zarja Luhansk (UKR)
1:0
03.11.201619:00
Zarja Luhansk (UKR) - Feyenoord Rotterdam (NED)
1:1
03.11.201619:00
Fenerbahçe SK (TUR) - Manchester United (ENG)
2:1
24.11.201617:00
Fenerbahçe SK (TUR) - Zarja Luhansk (UKR)
2:0
24.11.201621:05
Manchester United (ENG) - Feyenoord Rotterdam (NED)
4:0
08.12.201619:00
Feyenoord Rotterdam (NED) - Fenerbahçe SK (TUR)
0:1
08.12.201619:00
Zarja Luhansk (UKR) - Manchester United (ENG)
0:2
 TýmZVRPSB
1.Fenerbahçe SK (TUR)64118:613
2.Manchester United (ENG)640212:412
3.Feyenoord Rotterdam (NED)62133:77
4.Zarja Luhansk (UKR)60242:82
 TýmZVRPSB
1.Manchester United (ENG)33009:19
2.Fenerbahçe SK (TUR)33005:19
3.Feyenoord Rotterdam (NED)32012:16
4.Zarja Luhansk (UKR)30212:42
 TýmZVRPSB
1.Fenerbahçe SK (TUR)31113:54
2.Manchester United (ENG)31023:33
3.Feyenoord Rotterdam (NED)30121:61
4.Zarja Luhansk (UKR)30030:40

základní skupiny - skupina B

15.09.201619:00
BSC Young Boys (SUI) - Olympiakos Pireus (GRE)
0:1
15.09.201619:00
APOEL Nikósie (CYP) - FC Astana (KAZ)
2:1
29.09.201617:00
FC Astana (KAZ) - BSC Young Boys (SUI)
0:0
29.09.201621:05
Olympiakos Pireus (GRE) - APOEL Nikósie (CYP)
0:1
20.10.201621:05
Olympiakos Pireus (GRE) - FC Astana (KAZ)
4:1
20.10.201621:05
BSC Young Boys (SUI) - APOEL Nikósie (CYP)
3:1
03.11.201617:00
FC Astana (KAZ) - Olympiakos Pireus (GRE)
1:1
03.11.201619:00
APOEL Nikósie (CYP) - BSC Young Boys (SUI)
1:0
24.11.201617:00
FC Astana (KAZ) - APOEL Nikósie (CYP)
2:1
24.11.201621:05
Olympiakos Pireus (GRE) - BSC Young Boys (SUI)
1:1
08.12.201619:00
BSC Young Boys (SUI) - FC Astana (KAZ)
3:0
08.12.201619:00
APOEL Nikósie (CYP) - Olympiakos Pireus (GRE)
2:0
 TýmZVRPSB
1.APOEL Nikósie (CYP)64028:612
2.Olympiakos Pireus (GRE)62227:68
3.BSC Young Boys (SUI)62227:48
4.FC Astana (KAZ)61235:115
 TýmZVRPSB
1.APOEL Nikósie (CYP)33005:19
2.BSC Young Boys (SUI)32016:26
3.FC Astana (KAZ)31203:25
4.Olympiakos Pireus (GRE)31115:34
 TýmZVRPSB
1.Olympiakos Pireus (GRE)31112:34
2.APOEL Nikósie (CYP)31023:53
3.BSC Young Boys (SUI)30211:22
4.FC Astana (KAZ)30032:90

základní skupiny - skupina C

15.09.201619:00
1. FSV Mainz 05 (GER) - AS Saint-Étienne (FRA)
1:1
15.09.201619:00
RSC Anderlecht (BEL) - FK Qäbälä (AZE)
3:1
29.09.201617:00
FK Qäbälä (AZE) - 1. FSV Mainz 05 (GER)
2:3
29.09.201621:05
AS Saint-Étienne (FRA) - RSC Anderlecht (BEL)
1:1
20.10.201621:05
AS Saint-Étienne (FRA) - FK Qäbälä (AZE)
1:0
20.10.201621:05
1. FSV Mainz 05 (GER) - RSC Anderlecht (BEL)
1:1
03.11.201619:00
RSC Anderlecht (BEL) - 1. FSV Mainz 05 (GER)
6:1
03.11.201619:00
FK Qäbälä (AZE) - AS Saint-Étienne (FRA)
1:2
24.11.201617:00
FK Qäbälä (AZE) - RSC Anderlecht (BEL)
1:3
24.11.201621:05
AS Saint-Étienne (FRA) - 1. FSV Mainz 05 (GER)
0:0
08.12.201619:00
1. FSV Mainz 05 (GER) - FK Qäbälä (AZE)
2:0
08.12.201619:00
RSC Anderlecht (BEL) - AS Saint-Étienne (FRA)
2:3
 TýmZVRPSB
1.AS Saint-Étienne (FRA)63308:512
2.RSC Anderlecht (BEL)632116:811
3.1. FSV Mainz 05 (GER)62318:109
4.FK Qäbälä (AZE)60065:140
 TýmZVRPSB
1.RSC Anderlecht (BEL)320111:56
2.1. FSV Mainz 05 (GER)31204:25
3.AS Saint-Étienne (FRA)31202:15
4.FK Qäbälä (AZE)30034:80
 TýmZVRPSB
1.AS Saint-Étienne (FRA)32106:47
2.RSC Anderlecht (BEL)31205:35
3.1. FSV Mainz 05 (GER)31114:84
4.FK Qäbälä (AZE)30031:60

základní skupiny - skupina D

15.09.201619:00
AZ Alkmaar (NED) - Dundalk FC (IRL)
1:1
15.09.201619:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Zenit Petrohrad (RUS)
3:4
29.09.201621:05
Zenit Petrohrad (RUS) - AZ Alkmaar (NED)
5:0
29.09.201621:05
Dundalk FC (IRL) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
1:0
20.10.201621:05
Dundalk FC (IRL) - Zenit Petrohrad (RUS)
1:2
20.10.201621:05
AZ Alkmaar (NED) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
1:2
03.11.201619:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - AZ Alkmaar (NED)
0:0
03.11.201619:00
Zenit Petrohrad (RUS) - Dundalk FC (IRL)
2:1
24.11.201617:00
Zenit Petrohrad (RUS) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
2:0
24.11.201621:05
Dundalk FC (IRL) - AZ Alkmaar (NED)
0:1
08.12.201619:00
AZ Alkmaar (NED) - Zenit Petrohrad (RUS)
3:2
08.12.201619:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Dundalk FC (IRL)
2:1
 TýmZVRPSB
1.Zenit Petrohrad (RUS)650117:815
2.AZ Alkmaar (NED)62226:108
3.Maccabi Tel-Aviv (ISR)62137:97
4.Dundalk FC (IRL)61145:84
 TýmZVRPSB
1.Zenit Petrohrad (RUS)33009:19
2.AZ Alkmaar (NED)31115:54
 Maccabi Tel-Aviv (ISR)31115:54
4.Dundalk FC (IRL)31022:33
 TýmZVRPSB
1.Zenit Petrohrad (RUS)32018:76
2.AZ Alkmaar (NED)31111:54
3.Maccabi Tel-Aviv (ISR)31022:43
4.Dundalk FC (IRL)30123:51

základní skupiny - skupina E

15.09.201619:00
Viktoria Plzeň (CZE) - AS Řím (ITA)
1:1
15.09.201619:00
Astra Giurgiu (ROU) - Austria Vídeň (AUT)
2:3
29.09.201621:05
Austria Vídeň (AUT) - Viktoria Plzeň (CZE)
0:0
29.09.201621:05
AS Řím (ITA) - Astra Giurgiu (ROU)
4:0
20.10.201621:05
AS Řím (ITA) - Austria Vídeň (AUT)
3:3
20.10.201621:05
Viktoria Plzeň (CZE) - Astra Giurgiu (ROU)
1:2
03.11.201619:00
Astra Giurgiu (ROU) - Viktoria Plzeň (CZE)
1:1
03.11.201619:00
Austria Vídeň (AUT) - AS Řím (ITA)
2:4
24.11.201621:05
AS Řím (ITA) - Viktoria Plzeň (CZE)
4:1
24.11.201621:05
Austria Vídeň (AUT) - Astra Giurgiu (ROU)
1:2
08.12.201619:00
Viktoria Plzeň (CZE) - Austria Vídeň (AUT)
3:2
08.12.201619:00
Astra Giurgiu (ROU) - AS Řím (ITA)
0:0
 TýmZVRPSB
1.AS Řím (ITA)633016:712
2.Astra Giurgiu (ROU)62227:108
3.Viktoria Plzeň (CZE)61327:106
4.Austria Vídeň (AUT)612311:145
 TýmZVRPSB
1.AS Řím (ITA)321011:47
2.Viktoria Plzeň (CZE)31115:54
3.Astra Giurgiu (ROU)30213:42
4.Austria Vídeň (AUT)30123:61
 TýmZVRPSB
1.Astra Giurgiu (ROU)32014:66
2.AS Řím (ITA)31205:35
3.Austria Vídeň (AUT)31118:84
4.Viktoria Plzeň (CZE)30212:52

základní skupiny - skupina F

15.09.201619:00
Rapid Vídeň (AUT) - KRC Genk (BEL)
3:2
15.09.201619:00
US Sassuolo (ITA) - Athletic Bilbao (ESP)
3:0
29.09.201621:05
Athletic Bilbao (ESP) - Rapid Vídeň (AUT)
1:0
29.09.201621:05
KRC Genk (BEL) - US Sassuolo (ITA)
3:1
20.10.201621:05
KRC Genk (BEL) - Athletic Bilbao (ESP)
2:0
20.10.201621:05
Rapid Vídeň (AUT) - US Sassuolo (ITA)
1:1
03.11.201619:00
US Sassuolo (ITA) - Rapid Vídeň (AUT)
2:2
03.11.201619:00
Athletic Bilbao (ESP) - KRC Genk (BEL)
5:3
24.11.201621:05
KRC Genk (BEL) - Rapid Vídeň (AUT)
1:0
24.11.201621:05
Athletic Bilbao (ESP) - US Sassuolo (ITA)
3:2
08.12.201619:00
Rapid Vídeň (AUT) - Athletic Bilbao (ESP)
1:1
09.12.201612:30
US Sassuolo (ITA) - KRC Genk (BEL)
0:2
 TýmZVRPSB
1.KRC Genk (BEL)640213:912
2.Athletic Bilbao (ESP)631210:1110
3.Rapid Vídeň (AUT)61327:86
4.US Sassuolo (ITA)61239:115
 TýmZVRPSB
1.KRC Genk (BEL)33006:19
2.Athletic Bilbao (ESP)33009:59
3.Rapid Vídeň (AUT)31205:45
4.US Sassuolo (ITA)31115:44
 TýmZVRPSB
1.KRC Genk (BEL)31027:83
2.Rapid Vídeň (AUT)30122:41
3.US Sassuolo (ITA)30124:71
4.Athletic Bilbao (ESP)30121:61

základní skupiny - skupina G

15.09.201621:05
Standard Lutych (BEL) - Celta Vigo (ESP)
1:1
15.09.201621:05
Panathinaikos FC (GRE) - AFC Ajax (NED)
1:2
29.09.201619:00
AFC Ajax (NED) - Standard Lutych (BEL)
1:0
29.09.201619:00
Celta Vigo (ESP) - Panathinaikos FC (GRE)
2:0
20.10.201619:00
Celta Vigo (ESP) - AFC Ajax (NED)
2:2
20.10.201619:00
Standard Lutych (BEL) - Panathinaikos FC (GRE)
2:2
03.11.201621:05
Panathinaikos FC (GRE) - Standard Lutych (BEL)
0:3
03.11.201621:05
AFC Ajax (NED) - Celta Vigo (ESP)
3:2
24.11.201619:00
Celta Vigo (ESP) - Standard Lutych (BEL)
1:1
24.11.201619:00
AFC Ajax (NED) - Panathinaikos FC (GRE)
2:0
08.12.201621:05
Standard Lutych (BEL) - AFC Ajax (NED)
1:1
08.12.201621:05
Panathinaikos FC (GRE) - Celta Vigo (ESP)
0:2
 TýmZVRPSB
1.AFC Ajax (NED)642011:614
2.Celta Vigo (ESP)623110:79
3.Standard Lutych (BEL)61418:67
4.Panathinaikos FC (GRE)60153:131
 TýmZVRPSB
1.AFC Ajax (NED)33006:29
2.Celta Vigo (ESP)31205:35
3.Standard Lutych (BEL)30304:43
4.Panathinaikos FC (GRE)30031:70
 TýmZVRPSB
1.AFC Ajax (NED)31205:45
2.Standard Lutych (BEL)31114:24
3.Celta Vigo (ESP)31115:44
4.Panathinaikos FC (GRE)30122:61

základní skupiny - skupina H

15.09.201621:05
Konyaspor (TUR) - Šachtar Doněck (UKR)
0:1
15.09.201621:05
SC Braga (POR) - KAA Gent (BEL)
1:1
29.09.201619:00
KAA Gent (BEL) - Konyaspor (TUR)
2:0
29.09.201619:00
Šachtar Doněck (UKR) - SC Braga (POR)
2:0
20.10.201619:00
Šachtar Doněck (UKR) - KAA Gent (BEL)
5:0
20.10.201619:00
Konyaspor (TUR) - SC Braga (POR)
1:1
03.11.201621:05
SC Braga (POR) - Konyaspor (TUR)
3:1
03.11.201621:05
KAA Gent (BEL) - Šachtar Doněck (UKR)
3:5
24.11.201619:00
Šachtar Doněck (UKR) - Konyaspor (TUR)
4:0
24.11.201619:00
KAA Gent (BEL) - SC Braga (POR)
2:2
08.12.201617:00
Konyaspor (TUR) - KAA Gent (BEL)
0:1
08.12.201617:00
SC Braga (POR) - Šachtar Doněck (UKR)
2:4
 TýmZVRPSB
1.Šachtar Doněck (UKR)660021:518
2.KAA Gent (BEL)62229:138
3.SC Braga (POR)61329:116
4.Konyaspor (TUR)60152:121
 TýmZVRPSB
1.Šachtar Doněck (UKR)330011:09
2.KAA Gent (BEL)31117:74
3.SC Braga (POR)31116:64
4.Konyaspor (TUR)30121:31
 TýmZVRPSB
1.Šachtar Doněck (UKR)330010:59
2.KAA Gent (BEL)31112:64
3.SC Braga (POR)30213:52
4.Konyaspor (TUR)30031:90

základní skupiny - skupina I

15.09.201621:05
Red Bull Salzburg (AUT) - FK Krasnodar (RUS)
0:1
15.09.201621:05
OGC Nice (FRA) - Schalke 04 (GER)
0:1
29.09.201619:00
Schalke 04 (GER) - Red Bull Salzburg (AUT)
3:1
29.09.201619:00
FK Krasnodar (RUS) - OGC Nice (FRA)
5:2
20.10.201619:00
FK Krasnodar (RUS) - Schalke 04 (GER)
0:1
20.10.201619:00
Red Bull Salzburg (AUT) - OGC Nice (FRA)
0:1
03.11.201621:05
OGC Nice (FRA) - Red Bull Salzburg (AUT)
0:2
03.11.201621:05
Schalke 04 (GER) - FK Krasnodar (RUS)
2:0
24.11.201619:00
FK Krasnodar (RUS) - Red Bull Salzburg (AUT)
1:1
24.11.201619:00
Schalke 04 (GER) - OGC Nice (FRA)
2:0
08.12.201621:05
Red Bull Salzburg (AUT) - Schalke 04 (GER)
2:0
08.12.201621:05
OGC Nice (FRA) - FK Krasnodar (RUS)
2:1
 TýmZVRPSB
1.Schalke 04 (GER)65019:315
2.FK Krasnodar (RUS)62138:87
3.Red Bull Salzburg (AUT)62136:67
4.OGC Nice (FRA)62045:116
 TýmZVRPSB
1.Schalke 04 (GER)33007:19
2.FK Krasnodar (RUS)31116:44
3.Red Bull Salzburg (AUT)31022:23
4.OGC Nice (FRA)31022:43
 TýmZVRPSB
1.Schalke 04 (GER)32012:26
2.Red Bull Salzburg (AUT)31114:44
3.FK Krasnodar (RUS)31022:43
4.OGC Nice (FRA)31023:73

základní skupiny - skupina J

15.09.201617:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - Slovan Liberec (CZE)
2:2
15.09.201621:05
PAOK Soluň (GRE) - ACF Fiorentina (ITA)
0:0
29.09.201619:00
ACF Fiorentina (ITA) - Qarabağ Ağdam (AZE)
5:1
29.09.201619:00
Slovan Liberec (CZE) - PAOK Soluň (GRE)
1:2
20.10.201619:00
Slovan Liberec (CZE) - ACF Fiorentina (ITA)
1:3
20.10.201619:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - PAOK Soluň (GRE)
2:0
03.11.201621:05
PAOK Soluň (GRE) - Qarabağ Ağdam (AZE)
0:1
03.11.201621:05
ACF Fiorentina (ITA) - Slovan Liberec (CZE)
3:0
24.11.201619:00
Slovan Liberec (CZE) - Qarabağ Ağdam (AZE)
3:0
24.11.201619:00
ACF Fiorentina (ITA) - PAOK Soluň (GRE)
2:3
08.12.201617:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - ACF Fiorentina (ITA)
1:2
08.12.201617:00
PAOK Soluň (GRE) - Slovan Liberec (CZE)
2:0
 TýmZVRPSB
1.ACF Fiorentina (ITA)641115:613
2.PAOK Soluň (GRE)63127:610
3.Qarabağ Ağdam (AZE)62137:127
4.Slovan Liberec (CZE)61147:124
 TýmZVRPSB
1.ACF Fiorentina (ITA)320110:46
2.Qarabağ Ağdam (AZE)31115:44
3.PAOK Soluň (GRE)31112:14
4.Slovan Liberec (CZE)31025:53
 TýmZVRPSB
1.ACF Fiorentina (ITA)32105:27
2.PAOK Soluň (GRE)32015:56
3.Qarabağ Ağdam (AZE)31022:83
4.Slovan Liberec (CZE)30122:71

základní skupiny - skupina K

15.09.201621:05
Inter Milán (ITA) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
0:2
15.09.201621:05
Southampton FC (ENG) - Sparta Praha (CZE)
3:0
29.09.201619:00
Sparta Praha (CZE) - Inter Milán (ITA)
3:1
29.09.201619:00
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - Southampton FC (ENG)
0:0
20.10.201619:00
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - Sparta Praha (CZE)
0:1
20.10.201619:00
Inter Milán (ITA) - Southampton FC (ENG)
1:0
03.11.201621:05
Southampton FC (ENG) - Inter Milán (ITA)
2:1
03.11.201621:05
Sparta Praha (CZE) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
2:0
24.11.201619:00
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - Inter Milán (ITA)
3:2
24.11.201619:00
Sparta Praha (CZE) - Southampton FC (ENG)
1:0
08.12.201621:05
Inter Milán (ITA) - Sparta Praha (CZE)
2:1
08.12.201621:05
Southampton FC (ENG) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
1:1
 TýmZVRPSB
1.Sparta Praha (CZE)64028:612
2.Hapoel Beer-Sheva (ISR)62226:68
3.Southampton FC (ENG)62226:48
4.Inter Milán (ITA)62047:116
 TýmZVRPSB
1.Sparta Praha (CZE)33006:19
2.Southampton FC (ENG)32106:27
3.Inter Milán (ITA)32013:36
4.Hapoel Beer-Sheva (ISR)31113:34
 TýmZVRPSB
1.Hapoel Beer-Sheva (ISR)31113:34
2.Sparta Praha (CZE)31022:53
3.Southampton FC (ENG)30120:21
4.Inter Milán (ITA)30034:80

základní skupiny - skupina L

15.09.201621:05
Osmanlispor (TUR) - Steaua Bukurešť (ROU)
2:0
15.09.201621:05
Villarreal CF (ESP) - FC Curych (SUI)
2:1
29.09.201619:00
FC Curych (SUI) - Osmanlispor (TUR)
2:1
29.09.201619:00
Steaua Bukurešť (ROU) - Villarreal CF (ESP)
1:1
20.10.201619:00
Steaua Bukurešť (ROU) - FC Curych (SUI)
1:1
20.10.201619:00
Osmanlispor (TUR) - Villarreal CF (ESP)
2:2
03.11.201621:05
Villarreal CF (ESP) - Osmanlispor (TUR)
1:2
03.11.201621:05
FC Curych (SUI) - Steaua Bukurešť (ROU)
0:0
24.11.201619:00
Steaua Bukurešť (ROU) - Osmanlispor (TUR)
2:1
24.11.201619:00
FC Curych (SUI) - Villarreal CF (ESP)
1:1
08.12.201617:00
Osmanlispor (TUR) - FC Curych (SUI)
2:0
08.12.201617:00
Villarreal CF (ESP) - Steaua Bukurešť (ROU)
2:1
 TýmZVRPSB
1.Osmanlispor (TUR)631210:710
2.Villarreal CF (ESP)62319:89
3.FC Curych (SUI)61325:76
4.Steaua Bukurešť (ROU)61325:76
 TýmZVRPSB
1.Osmanlispor (TUR)32106:27
2.Villarreal CF (ESP)32015:46
3.FC Curych (SUI)31203:25
4.Steaua Bukurešť (ROU)31204:35
 TýmZVRPSB
1.Villarreal CF (ESP)30304:43
2.Osmanlispor (TUR)31024:53
3.FC Curych (SUI)30122:51
4.Steaua Bukurešť (ROU)30121:41

1/16 finále - 1. zápasy

16.02.2017?
Athletic Bilbao (ESP) - APOEL Nikósie (CYP)
info
16.02.2017?
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - Beşiktaş JK (TUR)
info
16.02.2017?
AZ Alkmaar (NED) - Olympique Lyon (FRA)
info
16.02.2017?
Borussia Mönchengladbach (GER) - ACF Fiorentina (ITA)
info
16.02.2017?
FK Krasnodar (RUS) - Fenerbahçe SK (TUR)
info
16.02.2017?
FK Rostov (RUS) - Sparta Praha (CZE)
info
16.02.2017?
KAA Gent (BEL) - Tottenham Hotspur (ENG)
info
16.02.2017?
Olympiakos Pireus (GRE) - Osmanlispor (TUR)
info
16.02.2017?
Celta Vigo (ESP) - Šachtar Doněck (UKR)
info
16.02.2017?
Ludogorec Razgrad (BUL) - FC Kodaň (DEN)
info
16.02.2017?
Villarreal CF (ESP) - AS Řím (ITA)
info
16.02.2017?
Manchester United (ENG) - AS Saint-Étienne (FRA)
info
16.02.2017?
Astra Giurgiu (ROU) - KRC Genk (BEL)
info
16.02.2017?
RSC Anderlecht (BEL) - Zenit Petrohrad (RUS)
info
16.02.2017?
Legia Varšava (POL) - AFC Ajax (NED)
info
16.02.2017?
PAOK Soluň (GRE) - Schalke 04 (GER)
info

1/16 finále - odvety

23.02.2017?
APOEL Nikósie (CYP) - Athletic Bilbao (ESP)
info
23.02.2017?
Beşiktaş JK (TUR) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
info
23.02.2017?
Olympique Lyon (FRA) - AZ Alkmaar (NED)
info
23.02.2017?
ACF Fiorentina (ITA) - Borussia Mönchengladbach (GER)
info
23.02.2017?
Fenerbahçe SK (TUR) - FK Krasnodar (RUS)
info
23.02.2017?
Sparta Praha (CZE) - FK Rostov (RUS)
info
23.02.2017?
Tottenham Hotspur (ENG) - KAA Gent (BEL)
info
23.02.2017?
Osmanlispor (TUR) - Olympiakos Pireus (GRE)
info
23.02.2017?
Šachtar Doněck (UKR) - Celta Vigo (ESP)
info
23.02.2017?
FC Kodaň (DEN) - Ludogorec Razgrad (BUL)
info
23.02.2017?
AS Řím (ITA) - Villarreal CF (ESP)
info
23.02.2017?
AS Saint-Étienne (FRA) - Manchester United (ENG)
info
23.02.2017?
KRC Genk (BEL) - Astra Giurgiu (ROU)
info
23.02.2017?
Zenit Petrohrad (RUS) - RSC Anderlecht (BEL)
info
23.02.2017?
AFC Ajax (NED) - Legia Varšava (POL)
info
23.02.2017?
Schalke 04 (GER) - PAOK Soluň (GRE)
info

osmifinále - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

osmifinále - odvety

nenalezeny žádné zápasy

čtvrtfinále - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

čtvrtfinále - odvety

nenalezeny žádné zápasy

semifinále - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

semifinále - odvety

nenalezeny žádné zápasy

finále

nenalezeny žádné zápasy
19.01. UEFA trestá Spartu za chování fanoušků
Sparta Praha se při venkovním utkání Evropské ligy v Rostově bude muset obejít bez svých fanoušků, může za to trest disciplinární komise UEFA za nepokoje v sektoru hostů při utkání na San Siru. Pražané zároveň na pokutě zaplatí 1,2 milionu korun. (sparta.cz)
11.01. Partizan kvůli dluhům sezonu bez pohárů
Fotbalisté Partizanu Bělehrad nesmějí hrát jednu sezonu v evropských pohárech. Evropská fotbalová unie UEFA potrestala jeden ze dvou nejslavnějších srbských klubů kvůli dluhům. Distanc platí pro nadcházející tři roky, pokud si během nich Partizan vybojuje účast v pohárech. Podle UEFA dlužil Partizan v září na nesplacených pohledávkách téměř 2,5 milionu eur, což je asi 67,5 milionu korun. Unie udělila trest i proto, že aktuálně druhý celek srbské ligy porušil finanční pravidla hned třikrát za posledních pět. (ČTK)
11.01. Schalke se střetne s PAOKem o den dříve
Již ve středu 22. února se odehraje odvetný zápas vyřazovací části Evropské ligy mezi Schalke a PAOKem Soluň. Důvodem přesunutí jsou mimořádná bezpečnostní opatření, která jsou pro daný zápas potřeba. (dfb.de)
12.12.2016 Sparta si zahraje s Rostovem
Soupeřem Sparty v prvním kole vyřazovací fáze Evropské ligy bude Rostov.
09.12.2016 Ďuriš se dostal do týmu týdne Evropské ligy
Plzeňský útočník Michal Ďuriš se dostal do nejlepší jedenáctky závěrečného šestého kola základních skupin Evropské ligy. Místo v ideální sestavě slovenskému reprezentantovi vynesly dva góly, kterými v roli střídajícího hráče pomohl Viktorii otočit zápas s Austrií Vídeň a zvítězit 3:2. Z českých klubů byli v tomto ročníku Evropské ligy do ideální sestavy zařazeni také sparťané Václav Kadlec (2. kolo), Costa Nhamoinesu (5. kolo) a Jakub Brabec z Genku (3. kolo). (ČTK)
09.12.2016 Evropská liga roku 2018 vyvrcholí v Lyonu
Nový Parc OL, který se pro 59 286 diváků otevíral akorát včas pro Euro 2016, se na jaře 2018 dočká své další významné události. Domácí stánek Lyonu naváže na Stockholm a pohostí přespříští finále Evropské ligy. (eurosport.co.uk)
09.12.2016 Middlesbrough se nemusí obávat Austina
Zraněné rameno si ze včerejšího utkání s Hapoelem Beer-Sheva odnesl Charlie Austin. V tuto chvíli je jisté, že útočník Southamptonu přijde o zápas anglické ligy s Middlesbrough. (clubcall.com)
09.12.2016 Evropská liga - výsledek
Výsledek dnešního utkání Evropské ligy: Sassuolo - Genk 0:2 (58. Heynen, 80. Trossard).
09.12.2016 Italská policie zadržela 12 fanoušků Sparty
Italská policie zadržela po čtvrtečním utkání fotbalové Evropské ligy v Miláně dvanáct příznivců pražské Sparty kvůli výtržnostem. Početná skupina fanoušků letenského týmu se během duelu s Interem Milán pokusila prolomit bariéru, která je dělila od tábora soupeře, bylo při tom zraněno 16 členů pořádkové služby. Podle agentury SID se zhruba 50 fandů Sparty dostalo do konfliktu s policií už před zápasem v centru Milána ve čtvrti Brera, kde házeli lahvemi a dalšími předměty. Při utkání se pak zhruba stovka fans snažila dostat ze svého sektoru a napadla ostrahu pěstmi a kopanci. (ČTK)
08.12.2016 Šlo uhrát lepší výsledek, ví Svoboda
Sparta dnes sahala na hřišti Interu minimálně po bodu, ale nakonec odjíždí s prázdnou. "Jsme zklamaní, šlo uhrát lepší výsledek. Byl to smolný zápas, nezasloužili jsme si prohrát. Myslím, že jsme po vítězství sahali víc než Inter. Bohužel nás kvůli naší nerozhodnosti dvakrát potrestal. Škoda, že jsme se neprosadili ve druhém poločase, kdy jsme se dostali k dobrým centrům. Nicméně před kluky musíme vzhledem ke všem zraněním smeknout, vítězství ve skupině je velikánský úspěch. Na jaře bude důležité, aby se kádr sešel zdravý a případně i posílený," hodnotil zápas trenér Zdeněk Svoboda. (ČTK)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
08.12.
Villarreal CF - Steaua Bukurešť
2:1
08.12.
Osmanlispor - FC Curych
2:0
08.12.
PAOK Soluň - Slovan Liberec
2:0
08.12.
Qarabağ Ağdam - ACF Fiorentina
1:2
08.12.
SC Braga - Šachtar Doněck
2:4
08.12.
Konyaspor - KAA Gent
0:1
08.12.
Feyenoord - Fenerbahçe SK
0:1
08.12.
Rapid Vídeň - Athletic Bilbao
1:1
08.12.
Astra Giurgiu - AS Řím
0:0
08.12.
Viktoria Plzeň - Austria Vídeň
3:2
08.12.
BSC Young Boys - FC Astana
3:0
08.12.
1. FSV Mainz 05 - FK Qäbälä
2:0
08.12.
RSC Anderlecht - AS Saint-Étienne
2:3
08.12.
AZ Alkmaar - Zenit Petrohrad
3:2
08.12.
Zarja Luhansk - Manchester United
0:2
08.12.
Maccabi Tel-Aviv - Dundalk FC
2:1
08.12.
APOEL Nikósie - Olympiakos Pireus
2:0
08.12.
Southampton FC - Hapoel Beer-Sheva
1:1
08.12.
Inter Milán - Sparta Praha
2:1
08.12.
OGC Nice - FK Krasnodar
2:1
08.12.
Red Bull Salzburg - Schalke 04
2:0
08.12.
Panathinaikos FC - Celta Vigo
0:2
08.12.
Standard Lutych - AFC Ajax
1:1
09.12.
US Sassuolo - KRC Genk
0:2
Všechny zápasy
Následující zápasy
16.02.?
Athletic Bilbao - APOEL Nikósie
info
16.02.?
Hapoel Beer-Sheva - Beşiktaş JK
info
16.02.?
AZ Alkmaar - Olympique Lyon
info
16.02.?
Mönchengladbach - ACF Fiorentina
info
16.02.?
FK Krasnodar - Fenerbahçe SK
info
16.02.?
FK Rostov - Sparta Praha
info
16.02.?
KAA Gent - Tottenham Hotspur
info
16.02.?
Olympiakos Pireus - Osmanlispor
info
16.02.?
Celta Vigo - Šachtar Doněck
info
16.02.?
Ludogorec Razgrad - FC Kodaň
info
16.02.?
Villarreal CF - AS Řím
info
16.02.?
Manchester United - St-Étienne
info
16.02.?
Astra Giurgiu - KRC Genk
info
16.02.?
RSC Anderlecht - Zenit Petrohrad
info
16.02.?
Legia Varšava - AFC Ajax
info
16.02.?
PAOK Soluň - Schalke 04
info
Všechny zápasy
Anketa
Z jaké země bude letošní vítěz Evropské ligy?
Hlasovat