předkola - 2. předkolo - 1. zápasy

14.07.201615:00
Shirak Gyumri (ARM) - Spartak Trnava (SVK)
1:1
14.07.201616:45
Kairat Almaty (KAZ) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
1:1
14.07.201617:30
Dinamo Minsk (BLR) - St. Patrick's Athletic (IRL)
1:1
14.07.201618:00
Levadia Tallinn (EST) - Slavia Praha (CZE)
3:1
14.07.201618:00
Neftçi Baku (AZE) - FK Škendija (MKD)
0:0
14.07.201618:00
RoPS Rovaniemi (FIN) - Lokomotiva Záhřeb (CRO)
1:1
14.07.201618:30
FC Midtjylland (DEN) - FC Vaduz (LIE)
3:0
14.07.201618:30
Debreceni VSC (HUN) - Torpedo Žodino (BLR)
1:2
14.07.201619:00
BK Häcken (SWE) - Cork City (IRL)
1:1
14.07.201619:00
Beitar Jeruzalém (ISR) - Omonia Nikósie (CYP)
1:0
14.07.201619:00
SønderjyskE (DEN) - Strømsgodset IF (NOR)
2:1
14.07.201619:00
AIK Solna (SWE) - Europa FC (GIB)
1:0
14.07.201619:00
Zimbru Kišiněv (MDA) - Osmanlispor (TUR)
2:2
14.07.201619:00
Admira Wacker Mödling (AUT) - FK Käpäz (AZE)
1:0
14.07.201619:00
Maccabi Haifa (ISR) - Nõmme Kalju (EST)
1:1
14.07.201619:30
Šachtër Soligorsk (BLR) - NK Domžale (SLO)
1:1
14.07.201619:30
Beroe Stara Zagora (BUL) - HJK Helsinky (FIN)
1:1
14.07.201620:00
NK Maribor (SLO) - Levski Sofia (BUL)
0:0
14.07.201620:00
KRC Genk (BEL) - Budućnost Podgorica (MNE)
2:0
14.07.201620:00
PAS Giannina FC (GRE) - Odds BK (NOR)
3:0
14.07.201620:00
Vojvodina Novi Sad (SRB) - Connah's Quay FC (WAL)
1:0
14.07.201620:00
CSM Politehnica Iaşi (ROU) - Hajduk Split (CRO)
2:2
14.07.201620:15
FK Partizan (SRB) - Zagłębie Lubin (POL)
0:0
14.07.201620:15
Slovan Bratislava (SVK) - FK Jelgava (LAT)
0:0
14.07.201620:30
Videoton FC (HUN) - FK Čukarički (SRB)
2:0
14.07.201620:30
Birkirkara FC (MLT) - Heart of Midlothian (SCO)
0:0
14.07.201620:30
MTK Budapešť (HUN) - FK Qäbälä (AZE)
1:2
14.07.201620:45
Hibernian FC (SCO) - Brøndby IF (DEN)
0:1
14.07.201620:45
Aberdeen FC (SCO) - FK Ventspils (LAT)
3:0
14.07.201620:45
Cliftonville FC (NIR) - AEK Larnaka (CYP)
2:3
14.07.201620:45
Piast Gliwice (POL) - IFK Göteborg (SWE)
0:3
14.07.201621:05
Austria Vídeň (AUT) - FK Kukësi (ALB)
1:0
14.07.201621:15
KR Reykjavík (ISL) - Grasshopper Curych (SUI)
3:3

předkola - 2. předkolo - odvety

20.07.201618:00
FK Käpäz (AZE) - Admira Wacker Mödling (AUT)
0:2
21.07.201617:00
FK Ventspils (LAT) - Aberdeen FC (SCO)
0:1
21.07.201617:30
FK Jelgava (LAT) - Slovan Bratislava (SVK)
3:0
21.07.201618:00
Torpedo Žodino (BLR) - Debreceni VSC (HUN)
1:0
21.07.201618:00
Lokomotiva Záhřeb (CRO) - RoPS Rovaniemi (FIN)
3:0
21.07.201618:00
HJK Helsinky (FIN) - Beroe Stara Zagora (BUL)
1:0
21.07.201618:00
Nõmme Kalju (EST) - Maccabi Haifa (ISR)
2:1p
21.07.201618:30
Omonia Nikósie (CYP) - Beitar Jeruzalém (ISR)
3:2
21.07.201619:00
Odds BK (NOR) - PAS Giannina FC (GRE)
3:1e
21.07.201619:00
Strømsgodset IF (NOR) - SønderjyskE (DEN)
2:2e
21.07.201619:00
Levski Sofia (BUL) - NK Maribor (SLO)
1:1
21.07.201619:00
IFK Göteborg (SWE) - Piast Gliwice (POL)
0:0
21.07.201619:00
FC Vaduz (LIE) - FC Midtjylland (DEN)
2:2
21.07.201619:00
Grasshopper Curych (SUI) - KR Reykjavík (ISL)
2:1
21.07.201619:00
Slavia Praha (CZE) - Levadia Tallinn (EST)
2:0
21.07.201619:00
Europa FC (GIB) - AIK Solna (SWE)
0:1
21.07.201619:00
AEK Larnaka (CYP) - Cliftonville FC (NIR)
2:0
21.07.201619:00
FK Qäbälä (AZE) - MTK Budapešť (HUN)
2:0
21.07.201619:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Kairat Almaty (KAZ)
2:1
21.07.201619:30
FK Kukësi (ALB) - Austria Vídeň (AUT)
1:4
21.07.201619:45
Connah's Quay FC (WAL) - Vojvodina Novi Sad (SRB)
1:2
21.07.201620:00
Brøndby IF (DEN) - Hibernian FC (SCO)
1:1p
21.07.201620:00
FK Škendija (MKD) - Neftçi Baku (AZE)
1:0
21.07.201620:00
Osmanlispor (TUR) - Zimbru Kišiněv (MDA)
5:0
21.07.201620:15
Spartak Trnava (SVK) - Shirak Gyumri (ARM)
2:0
21.07.201620:30
Hajduk Split (CRO) - CSM Politehnica Iaşi (ROU)
2:1
21.07.201620:30
FK Čukarički (SRB) - Videoton FC (HUN)
1:1
21.07.201620:30
NK Domžale (SLO) - Šachtër Soligorsk (BLR)
2:1
21.07.201620:45
Cork City (IRL) - BK Häcken (SWE)
1:0
21.07.201620:45
St. Patrick's Athletic (IRL) - Dinamo Minsk (BLR)
0:1
21.07.201620:45
Budućnost Podgorica (MNE) - KRC Genk (BEL)
2:1p
21.07.201621:00
Heart of Midlothian (SCO) - Birkirkara FC (MLT)
1:2
21.07.201621:05
Zagłębie Lubin (POL) - FK Partizan (SRB)
1:0p
17.02. Evropská liga - ideální sestava
Ideální sestava prvních zápasů druhého kola Evropské ligy: Onana (Ajax) - Kalačow (Rostov), Çürüksu (Osmanlispor), Höwedes (Schalke) - Tousart (Lyon), Bernardeschi (Fiorentina), Miličević (Genk), Acheampong (Anderlecht) - Džeko (AS Řím), Ibrahimović (Manchester United), Lacazette (Lyon). (uefa.com)
17.02. Ibrahimović opět řádil proti Saint-Étienne
Zlatan Ibrahimović si včera připsal už svůj třetí hattrick proti Saint-Étienne (celkem 17. v kariéře) a potvrdil tak, že se jedná o jeho oblíbeného soupeře. Švédský kanonýr se přitom stal teprve třetím hráčem, kterému se podařilo vsítit tři góly v jednom utkání Ligy mistrů i Evropské ligy; předtím se to povedlo jenom Claudiovi Pizarrovi a Soldadovi. (twitter.com/OptaJean)
17.02. Džeko s výjimečným hattrickem ve Villarrealu
Edin Džeko včera třemi góly pomáhal popravit španělský Villarreal a stal se tak prvním hostujícím hráčem s hattrickem od Patricka Kluiverta z roku 2001. Villarreal zároveň na domácím stánku před AS Řím dlouho od nikoho neinkasoval čtyři branky; naposledy se to povedlo Barcelona roku 2010. (football-espana.net)
16.02. Huntelaar zaokrouhlil svůj účet v Evropě
Klaas-Jan Huntelaar se dnes gólem podílel na jasné výhře Schalke v Soluni a na mezinárodní klubové scéně se tak vyšplhal už na padesát branek (v 81 zápasech). Z toho hned 30 přitom vstřelil v Evropské lize. (twitter.com/OptaJohan)
16.02. Evropská liga - výsledky (2)
Výsledky druhé várky dnešních zápasů prvního kola vyřazovací části EL: Anderlecht - Zenit 2:0 (5. a 31. Acheampong), Athletic - APOEL 3:2 (38. Merkis vl., 61. Aduriz, 72. Williams - 36. Efrem, 89. Gianniotas), Beer Sheva - Beşiktaş 1:3 (44. Barda - 42. William vl., 60. Tosun, 90+4. Hutchinson), Legia - Ajax 0:0, Manchester United - Saint-Étienne 3:0 (15., 75. a 88. Ibrahimović), PAOK - Schalke 0:3 (27. Burgstaller, 82. Meyer, 90. Huntelaar), Villarreal - AS Řím 0:4 (32. Emerson, 65., 79. a 86. Džeko).
16.02. Požár: Pokazilo se všechno možné
Přirozeně bezradně působil při pozápasovém rozhovoru pro Českou televizi trenér Sparty Tomáš Požár po debaklu 0:4 v Rostově: "Pokazilo se vše, co se pokazit mohlo. Vstoupili jsme do utkání tak, jak jsme nechtěli. Byli jsme hluboko, prohrávali jsme souboje, byli jsme u míčů pozdě. Soupeř nás dostal pod tlak a ze standardní situace jsme inkasovali. Pak přišla červená karta, která to hodně ovlivnila. To je další smutný příběh." (ČTK)
16.02. Evropská liga - výsledky (1)
Výsledky první várky dnešních zápasů prvního kola vyřazovací části EL: Krasnodar - Fenerbahçe 1:0 (4. Claesson), Alkmaar - Lyon 1:4 (68. Jahanbakhsh z pen. - 26. Tousart, 45+2. a 57. Lacazette, 90+4. Aouar), Astra - Genk 2:2 (43. Budescu, 90. Seto - 25. Castagne, 83. Trossard), Celta Vigo - Šachtar 0:1 (27. Leščuk), Rostov - Sparta 4:0 (15. Mevlja, 38. Poloz, 40. Noboa, 68. Azmoun), Gent - Tottenham 1:0 (59. Perbet), Ludogorets - Kodaň 1:2 (81. Keseru - 2. Anicet vl., 53. Toutouh), Mönchengladbach - Fiorentina 0:1 (44. Bernardeschi), Olympiakos - Osmanlispor 0:0.
16.02. Sparta po půli prohrává o tři góly
Poločasový výsledek úvodního utkání prvního kola vyřazovací části EL: Rostov - Sparta 3:0 (15. Mevlja, 38. Poloz, 40. Noboa).
16.02. Sparta nastoupí na hrotu s Julišem
Základní sestava Sparty pro dnešní úvodní utkání prvního kola vyřazovací části Evropské ligy: Koubek - Karavajev, Mazuch, Kadley, Costa - Vácha - Albiach, Dočkal, Sáček, Konaté - Juliš. (fotbal.idnes.cz)
16.02. Florenziho prý čeká druhá operace
Alessandro Florenzi si na podzim poranil koleno a přestože v prosinci začal trénovat, jeho návrat se zřejmě o něco oddálí. Záložník či obránce AS Řím si začátkem tohoto týdne problém obnovil a lékaři se rozhodli pro dvoudenní klid, po němž rozhodnou o dalším způsobu léčby. List La Repubblica nyní informuje, že se fotbalista zítra podrobí druhé operaci. (football-italia.net)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
16.02.
FK Krasnodar - Fenerbahçe SK
1:0
16.02.
FK Rostov - Sparta Praha
4:0
16.02.
Celta Vigo - Šachtar Doněck
0:1
16.02.
Ludogorec Razgrad - FC Kodaň
1:2
16.02.
Olympiakos Pireus - Osmanlispor
0:0
16.02.
Mönchengladbach - ACF Fiorentina
0:1
16.02.
Astra Giurgiu - KRC Genk
2:2
16.02.
AZ Alkmaar - Olympique Lyon
1:4
16.02.
KAA Gent - Tottenham Hotspur
1:0
16.02.
Hapoel Beer-Sheva - Beşiktaş JK
1:3
16.02.
Athletic Bilbao - APOEL Nikósie
3:2
16.02.
Villarreal CF - AS Řím
0:4
16.02.
Manchester United - St-Étienne
3:0
16.02.
RSC Anderlecht - Zenit Petrohrad
2:0
16.02.
Legia Varšava - AFC Ajax
0:0
16.02.
PAOK Soluň - Schalke 04
0:3
Všechny zápasy
Následující zápasy
22.02.18:00
Schalke 04 - PAOK Soluň
info
22.02.18:00
Fenerbahçe SK - FK Krasnodar
info
22.02.18:00
AS Saint-Étienne - Man. Utd
info
23.02.17:00
Osmanlispor - Olympiakos Pireus
info
23.02.19:00
APOEL Nikósie - Athletic Bilbao
info
23.02.19:00
AS Řím - Villarreal CF
info
23.02.19:00
Beşiktaş JK - Hapoel Beer-Sheva
info
23.02.19:00
Zenit Petrohrad - RSC Anderlecht
info
23.02.19:00
AFC Ajax - Legia Varšava
info
23.02.21:05
Olympique Lyon - AZ Alkmaar
info
23.02.21:05
ACF Fiorentina - Mönchengladbach
info
23.02.21:05
Sparta Praha - FK Rostov
info
23.02.21:05
Tottenham Hotspur - KAA Gent
info
23.02.21:05
Šachtar Doněck - Celta Vigo
info
23.02.21:05
FC Kodaň - Ludogorec Razgrad
info
23.02.21:05
KRC Genk - Astra Giurgiu
info
Všechny zápasy
Anketa
Z jaké země bude letošní vítěz Evropské ligy?
Hlasovat