předkola - 2. předkolo - 1. zápasy

14.07.201615:00
Shirak Gyumri (ARM) - Spartak Trnava (SVK)
1:1
14.07.201616:45
Kairat Almaty (KAZ) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
1:1
14.07.201617:30
Dinamo Minsk (BLR) - St. Patrick's Athletic (IRL)
1:1
14.07.201618:00
Levadia Tallinn (EST) - Slavia Praha (CZE)
3:1
14.07.201618:00
Neftçi Baku (AZE) - FK Škendija (MKD)
0:0
14.07.201618:00
RoPS Rovaniemi (FIN) - Lokomotiva Záhřeb (CRO)
1:1
14.07.201618:30
FC Midtjylland (DEN) - FC Vaduz (LIE)
3:0
14.07.201618:30
Debreceni VSC (HUN) - Torpedo Žodino (BLR)
1:2
14.07.201619:00
BK Häcken (SWE) - Cork City (IRL)
1:1
14.07.201619:00
Beitar Jeruzalém (ISR) - Omonia Nikósie (CYP)
1:0
14.07.201619:00
SønderjyskE (DEN) - Strømsgodset IF (NOR)
2:1
14.07.201619:00
AIK Solna (SWE) - Europa FC (GIB)
1:0
14.07.201619:00
Zimbru Kišiněv (MDA) - Osmanlispor (TUR)
2:2
14.07.201619:00
Admira Wacker Mödling (AUT) - FK Käpäz (AZE)
1:0
14.07.201619:00
Maccabi Haifa (ISR) - Nõmme Kalju (EST)
1:1
14.07.201619:30
Šachtër Soligorsk (BLR) - NK Domžale (SLO)
1:1
14.07.201619:30
Beroe Stara Zagora (BUL) - HJK Helsinky (FIN)
1:1
14.07.201620:00
NK Maribor (SLO) - Levski Sofia (BUL)
0:0
14.07.201620:00
KRC Genk (BEL) - Budućnost Podgorica (MNE)
2:0
14.07.201620:00
PAS Giannina FC (GRE) - Odds BK (NOR)
3:0
14.07.201620:00
Vojvodina Novi Sad (SRB) - Connah's Quay FC (WAL)
1:0
14.07.201620:00
CSM Politehnica Iaşi (ROU) - Hajduk Split (CRO)
2:2
14.07.201620:15
FK Partizan (SRB) - Zagłębie Lubin (POL)
0:0
14.07.201620:15
Slovan Bratislava (SVK) - FK Jelgava (LAT)
0:0
14.07.201620:30
Videoton FC (HUN) - FK Čukarički (SRB)
2:0
14.07.201620:30
Birkirkara FC (MLT) - Heart of Midlothian (SCO)
0:0
14.07.201620:30
MTK Budapešť (HUN) - FK Qäbälä (AZE)
1:2
14.07.201620:45
Hibernian FC (SCO) - Brøndby IF (DEN)
0:1
14.07.201620:45
Aberdeen FC (SCO) - FK Ventspils (LAT)
3:0
14.07.201620:45
Cliftonville FC (NIR) - AEK Larnaka (CYP)
2:3
14.07.201620:45
Piast Gliwice (POL) - IFK Göteborg (SWE)
0:3
14.07.201621:05
Austria Vídeň (AUT) - FK Kukësi (ALB)
1:0
14.07.201621:15
KR Reykjavík (ISL) - Grasshopper Curych (SUI)
3:3

předkola - 2. předkolo - odvety

20.07.201618:00
FK Käpäz (AZE) - Admira Wacker Mödling (AUT)
0:2
21.07.201617:00
FK Ventspils (LAT) - Aberdeen FC (SCO)
0:1
21.07.201617:30
FK Jelgava (LAT) - Slovan Bratislava (SVK)
3:0
21.07.201618:00
Torpedo Žodino (BLR) - Debreceni VSC (HUN)
1:0
21.07.201618:00
Lokomotiva Záhřeb (CRO) - RoPS Rovaniemi (FIN)
3:0
21.07.201618:00
HJK Helsinky (FIN) - Beroe Stara Zagora (BUL)
1:0
21.07.201618:00
Nõmme Kalju (EST) - Maccabi Haifa (ISR)
2:1p
21.07.201618:30
Omonia Nikósie (CYP) - Beitar Jeruzalém (ISR)
3:2
21.07.201619:00
Odds BK (NOR) - PAS Giannina FC (GRE)
3:1e
21.07.201619:00
Strømsgodset IF (NOR) - SønderjyskE (DEN)
2:2e
21.07.201619:00
Levski Sofia (BUL) - NK Maribor (SLO)
1:1
21.07.201619:00
IFK Göteborg (SWE) - Piast Gliwice (POL)
0:0
21.07.201619:00
FC Vaduz (LIE) - FC Midtjylland (DEN)
2:2
21.07.201619:00
Grasshopper Curych (SUI) - KR Reykjavík (ISL)
2:1
21.07.201619:00
Slavia Praha (CZE) - Levadia Tallinn (EST)
2:0
21.07.201619:00
Europa FC (GIB) - AIK Solna (SWE)
0:1
21.07.201619:00
AEK Larnaka (CYP) - Cliftonville FC (NIR)
2:0
21.07.201619:00
FK Qäbälä (AZE) - MTK Budapešť (HUN)
2:0
21.07.201619:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Kairat Almaty (KAZ)
2:1
21.07.201619:30
FK Kukësi (ALB) - Austria Vídeň (AUT)
1:4
21.07.201619:45
Connah's Quay FC (WAL) - Vojvodina Novi Sad (SRB)
1:2
21.07.201620:00
Brøndby IF (DEN) - Hibernian FC (SCO)
1:1p
21.07.201620:00
FK Škendija (MKD) - Neftçi Baku (AZE)
1:0
21.07.201620:00
Osmanlispor (TUR) - Zimbru Kišiněv (MDA)
5:0
21.07.201620:15
Spartak Trnava (SVK) - Shirak Gyumri (ARM)
2:0
21.07.201620:30
Hajduk Split (CRO) - CSM Politehnica Iaşi (ROU)
2:1
21.07.201620:30
FK Čukarički (SRB) - Videoton FC (HUN)
1:1
21.07.201620:30
NK Domžale (SLO) - Šachtër Soligorsk (BLR)
2:1
21.07.201620:45
Cork City (IRL) - BK Häcken (SWE)
1:0
21.07.201620:45
St. Patrick's Athletic (IRL) - Dinamo Minsk (BLR)
0:1
21.07.201620:45
Budućnost Podgorica (MNE) - KRC Genk (BEL)
2:1p
21.07.201621:00
Heart of Midlothian (SCO) - Birkirkara FC (MLT)
1:2
21.07.201621:05
Zagłębie Lubin (POL) - FK Partizan (SRB)
1:0p
17.03. Gladbach možná bez trojice opor
Hned tři hráče by mohla pro nedělní utkání s Bayernem Mnichov postrádat Borussia Mönchengladbach. Po včerejším odvetném osmifinálovém utkání Evropské ligy se Schalke (2:2) si na zdravotní problémy stěžují Fabian Johnson (stehenní sval), Christoph Kramer (koleno) a Mahmoud Dahoud (svalové zranění). (sport1.de)
17.03. Evropská liga - ideální sestava
Ideální sestava osmifinálových odvet Evropské ligy: Romero - Valencia (oba Manchester United), Cabral (Celta), De Ligt (Ajax), Kolašinac (Schalke) - Quaresma (Besiktas), Goretzka (Schalke), Mata (Manchester United), Boetius (Genk) - Acheampong (Anderlecht), Babel (Besiktas). (uefa.com)
17.03. Gladbach přišel rovněž o Kramera
Gladbach se po včerejší remíze 2:2 se Schalke rozloučil s Evropskou ligou a navíc přišel hned o dva hráče. Zraněný stehenní sval má Fabian Johnson a v pořádku není ani záložník Christoph Kramer, ten má problémy s kolenem. (sport1.de)
17.03. Fabian Johnson má zraněný stehenní sval
Na podrobné vyšetření se chystá Fabian Johnson. Americký reprezentant ve službách Gladbachu nedohrál včerejší zápas proti Schalke (2:2), už po několika minutách si poranil stehenní sval. (sport1.de)
17.03. Pogba laboruje se svalovým zraněním
Manchester United je po výhře 1:0 nad Rostovem ve čtvrtfinále Evropské ligy, za účast mezi nejlepšími osmi ovšem zaplatil ztrátou jednoho hráče. Na podrobné vyšetření se chystá záložník Paul Pogba, který si včera přivodil svalové zranění. (bbc.com)
16.03. Evropská liga - výsledky (2)
Výsledky dnešní druhé várky zápasů Evropské ligy: Ajax - FC Kodaň 2:0 (23. Traoré, 45+3. z penalty Dolberg), první zápas 1:2, postupuje Ajax, Anderlecht - APOEL 1:0 (65. Acheampong), první zápas 1:0, postupuje Anderlecht, AS Řím - Lyon 2:1 (17. Strootman, 60. vlastní Tousart - 16. Diakhaby), první zápas 2:4, postupuje Lyon, Manchester United - Rostov 1:0 (70. Mata), první zápas 1:1, postupuje Manchester United, Mönchengladbach - Schalke 2:2 (26. Christensen, 45+2. Dahoud - 54. Goretzka, 68. z penalty Bentaleb), první zápas 1:1, postupuje Schalke.
16.03. Evropská liga - výsledky (1)
Výsledky dnešní první várky zápasů Evropské ligy: Beşiktaş - Olympiakos 4:1 (10. Aboubakar, 22. a 75. Babel, 84. Tosun - 31. Elyounoussi), první zápas 1:1, postupuje Beşiktaş, Genk - Gent 1:1 (20. Castagne - 84. Verstraete), první zápas 5:2, postupuje Genk, Krasnodar - Celta Vigo 0:2 (52. Mallo, 80. Aspas), první zápas 1:2, postupuje Celta.
15.03. AS Řím využije také Perottiho
Diego Perotti, podobně jako Bruno Peres, nechybí v nominaci AS Řím na čtvrteční osmifinálové utkání Evropské ligy s Lyonem. Argentinský ofenzivní hráč se zbavil potíží svalového charakteru. (lequipe.fr)
15.03. Bruno Peres nechybí v nominaci AS Řím
AS Řím bude v zítřejší odvetě osmifinále Evropské ligy proti Lyonu k dispozici i Bruno Peres. Brazilský obránce v uplynulých dnech laboroval se zraněným stehenním svalem, jeho jméno se ale nakonec objevilo v nominaci. (football-italia.net)
15.03. Martial a Rooney zůstávají mimo hru
Manchesteru United budou v odvetě osmifinále Evropské ligy proti Rostovu chybět ofenzivní Anthony Martial a Wayne Rooney. Ani jeden z nich nedoléčil zranění, kvůli nimž oba přišli o pondělní pohárový souboj s Chelsea. (espnfc.com)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
16.03.
KRC Genk - KAA Gent
1:1
16.03.
Beşiktaş JK - Olympiakos Pireus
4:1
16.03.
FK Krasnodar - Celta Vigo
0:2
16.03.
AFC Ajax - FC Kodaň
2:0
16.03.
Manchester United - FK Rostov
1:0
16.03.
RSC Anderlecht - APOEL Nikósie
1:0
16.03.
AS Řím - Olympique Lyon
2:1
16.03.
Mönchengladbach - Schalke 04
2:2
Všechny zápasy
Následující zápasy
13.04.21:05
RSC Anderlecht - Man. Utd
info
13.04.21:05
Celta Vigo - KRC Genk
info
13.04.21:05
AFC Ajax - Schalke 04
info
13.04.21:05
Olympique Lyon - Beşiktaş JK
info
Všechny zápasy
Anketa
Kdo si dojde pro korunu krále střelců Evropské ligy?
Hlasovat