předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

28.06.201618:00
FK Käpäz (AZE) - Dacia Kišiněv (MDA)
0:0
28.06.201618:00
Partizani Tirana (ALB) - Slovan Bratislava (SVK)
0:0
28.06.201618:00
Rabotnički Skopje (MKD) - Budućnost Podgorica (MNE)
1:1
28.06.201620:45
St. Patrick's Athletic (IRL) - Jeunesse Esch (LUX)
1:0
30.06.201616:00
Dila Gori (GEO) - Shirak Gyumri (ARM)
1:0
30.06.201616:00
FK Aktobe (KAZ) - MTK Budapešť (HUN)
1:1
30.06.201617:00
UE Santa Coloma (AND) - Lokomotiva Záhřeb (CRO)
1:3
30.06.201617:00
Admira Wacker Mödling (AUT) - Spartak Myjava (SVK)
1:1
30.06.201617:00
FK Ventspils (LAT) - Víkingur Gøta (FRO)
2:0
30.06.201617:30
Bokelj Kotor (MNE) - Vojvodina Novi Sad (SRB)
1:1
30.06.201618:00
Videoton FC (HUN) - Zaria Bălţi (MDA)
3:0
30.06.201618:00
Banants Jerevan (ARM) - Omonia Nikósie (CYP)
0:1
30.06.201618:00
FK Trakai (LTU) - Nõmme Kalju (EST)
2:1
30.06.201618:00
Dinamo Minsk (BLR) - FK Spartaks (LAT)
2:1
30.06.201618:00
FK Atlantas (LTU) - HJK Helsinky (FIN)
0:2
30.06.201618:00
Balzan Youths (MLT) - Neftçi Baku (AZE)
0:2
30.06.201618:00
Levadia Tallinn (EST) - HB Tórshavn (FRO)
1:1
30.06.201618:00
Sloboda Tuzla (BIH) - Beitar Jeruzalém (ISR)
0:0
30.06.201618:30
Slavia Sofia (BUL) - Zagłębie Lubin (POL)
1:0
30.06.201618:30
Europa FC (GIB) - Pyunik Jerevan (ARM)
2:0
30.06.201618:30
AIK Solna (SWE) - Bala Town (WAL)
2:0
30.06.201618:30
IFK Göteborg (SWE) - Llandudno FC (WAL)
5:0
30.06.201619:00
Zimbru Kišiněv (MDA) - Chikhura Sachkhere (GEO)
0:1
30.06.201619:00
FK Kukësi (ALB) - Rudar Pljevlja (MNE)
1:1
30.06.201619:00
FC Vaduz (LIE) - Sileks Kratovo (MKD)
3:1
30.06.201619:00
FK Qäbälä (AZE) - FC Samtredia (GEO)
5:1
30.06.201619:00
Široki Brijeg (BIH) - Birkirkara FC (MLT)
1:1
30.06.201619:00
AEK Larnaka (CYP) - SS Folgore (SMR)
3:0
30.06.201619:00
Odds BK (NOR) - IFK Mariehamn (FIN)
2:0
30.06.201619:00
FC Differdange 03 (LUX) - Cliftonville FC (NIR)
1:1
30.06.201619:00
FC Midtjylland (DEN) - Sūduva Marijampolė (LTU)
1:0
30.06.201619:15
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - ND Gorica (SLO)
3:0
30.06.201619:30
Beroe Stara Zagora (BUL) - Radnik Bijeljina (BIH)
0:0
30.06.201620:00
NK Domžale (SLO) - FC Lusitanos (AND)
3:1
30.06.201620:00
NSÍ Runavík (FRO) - Šachtër Soligorsk (BLR)
0:2
30.06.201620:00
Teuta Durrës (ALB) - Kairat Almaty (KAZ)
0:1
30.06.201620:15
Connah's Quay Nomads (WAL) - Stabaek Fotball (NOR)
0:0
30.06.201620:15
Spartak Trnava (SVK) - Hibernians FC (MLT)
3:0
30.06.201620:30
FK Čukarički (SRB) - Ordabasy Šymkent (KAZ)
3:0
30.06.201620:30
SP La Fiorita (SMR) - Debreceni VSC (HUN)
0:5
30.06.201620:45
Aberdeen FC (SCO) - Fola Esch (LUX)
3:1
30.06.201620:45
Linfield FC (NIR) - Cork City (IRL)
0:1
30.06.201621:00
Shamrock Rovers (IRL) - RoPS Rovaniemi (FIN)
0:2
30.06.201621:00
FK Škendija (MKD) - KS Cracovia (POL)
2:0
30.06.201621:00
Heart of Midlothian (SCO) - FC Infonet (EST)
2:1
30.06.201621:15
KR Reykjavík (ISL) - Glenavon FC (NIR)
2:1
30.06.201621:15
Breidablik UBK (ISL) - FK Jelgava (LAT)
2:3
30.06.201623:00
Valur Reykjavík (ISL) - Brøndby IF (DEN)
1:4

předkola - 1. předkolo - odvety

05.07.201617:45
Birkirkara FC (MLT) - Široki Brijeg (BIH)
2:0
05.07.201618:00
Chikhura Sachkhere (GEO) - Zimbru Kišiněv (MDA)
2:3
05.07.201618:45
Jeunesse Esch (LUX) - St. Patrick's Athletic (IRL)
2:1
06.07.201617:45
FC Infonet (EST) - Heart of Midlothian (SCO)
2:4
07.07.201614:00
Ordabasy Šymkent (KAZ) - FK Čukarički (SRB)
3:3
07.07.201615:00
Shirak Gyumri (ARM) - Dila Gori (GEO)
2:0p
07.07.201616:45
Kairat Almaty (KAZ) - Teuta Durrës (ALB)
5:0
07.07.201617:00
Dacia Kišiněv (MDA) - FK Käpäz (AZE)
0:1
07.07.201617:00
FC Samtredia (GEO) - FK Qäbälä (AZE)
2:1
07.07.201617:00
Spartak Myjava (SVK) - Admira Wacker Mödling (AUT)
2:3
07.07.201617:00
Pyunik Jerevan (ARM) - Europa FC (GIB)
2:1
07.07.201617:30
Rudar Pljevlja (MNE) - FK Kukësi (ALB)
0:1
07.07.201617:30
FK Jelgava (LAT) - Breidablik UBK (ISL)
2:2
07.07.201618:00
Lokomotiva Záhřeb (CRO) - UE Santa Coloma (AND)
4:1
07.07.201618:00
MTK Budapešť (HUN) - FK Aktobe (KAZ)
2:0
07.07.201618:00
Zagłębie Lubin (POL) - Slavia Sofia (BUL)
3:0
07.07.201618:00
Debreceni VSC (HUN) - SP La Fiorita (SMR)
2:0
07.07.201618:00
Radnik Bijeljina (BIH) - Beroe Stara Zagora (BUL)
0:2
07.07.201618:00
Neftçi Baku (AZE) - Balzan Youths (MLT)
1:2
07.07.201618:00
IFK Mariehamn (FIN) - Odds BK (NOR)
1:1
07.07.201618:00
HJK Helsinky (FIN) - FK Atlantas (LTU)
1:1
07.07.201618:00
RoPS Rovaniemi (FIN) - Shamrock Rovers (IRL)
1:1
07.07.201618:00
Nõmme Kalju (EST) - FK Trakai (LTU)
4:1
07.07.201618:00
FK Spartaks (LAT) - Dinamo Minsk (BLR)
0:2
07.07.201618:30
Omonia Nikósie (CYP) - Banants Jerevan (ARM)
4:1e
07.07.201618:30
ND Gorica (SLO) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
0:1
07.07.201618:30
Brøndby IF (DEN) - Valur Reykjavík (ISL)
6:0
07.07.201618:30
Fola Esch (LUX) - Aberdeen FC (SCO)
1:0
07.07.201618:45
Beitar Jeruzalém (ISR) - Sloboda Tuzla (BIH)
1:0
07.07.201619:00
HB Tórshavn (FRO) - Levadia Tallinn (EST)
0:2
07.07.201619:00
Slovan Bratislava (SVK) - Partizani Tirana (ALB)
neh.
07.07.201619:00
Budućnost Podgorica (MNE) - Rabotnički Skopje (MKD)
1:0
07.07.201619:00
Sūduva Marijampolė (LTU) - FC Midtjylland (DEN)
0:1
07.07.201619:00
Zaria Bălţi (MDA) - Videoton FC (HUN)
2:0
07.07.201619:00
Stabaek Fotball (NOR) - Connah's Quay Nomads (WAL)
0:1
07.07.201619:30
Bala Town (WAL) - AIK Solna (SWE)
0:2
07.07.201620:00
Šachtër Soligorsk (BLR) - NSÍ Runavík (FRO)
5:0
07.07.201620:00
Sileks Kratovo (MKD) - FC Vaduz (LIE)
1:2
07.07.201620:00
Vojvodina Novi Sad (SRB) - Bokelj Kotor (MNE)
5:0
07.07.201620:00
Víkingur Gøta (FRO) - FK Ventspils (LAT)
0:2
07.07.201620:00
Hibernians FC (MLT) - Spartak Trnava (SVK)
0:3
07.07.201620:00
KS Cracovia (POL) - FK Škendija (MKD)
1:2
07.07.201620:00
Llandudno FC (WAL) - IFK Göteborg (SWE)
1:2
07.07.201620:30
FC Lusitanos (AND) - NK Domžale (SLO)
1:2
07.07.201620:30
SS Folgore (SMR) - AEK Larnaka (CYP)
1:3
07.07.201620:45
Cliftonville FC (NIR) - FC Differdange 03 (LUX)
2:0
07.07.201620:45
Glenavon FC (NIR) - KR Reykjavík (ISL)
0:6
07.07.201620:45
Cork City (IRL) - Linfield FC (NIR)
1:1
Info
Dne 6. 7. 2016 byl z Ligy mistrů 2016/2017 vyloučen albánský mistr Skënderbeu Korça. Jeho místo ve 2. předkole tak zaujmul albánský vicemistr Partizani Tirana, který byl do Ligy mistrů přeřazen z Evropské ligy, kde stihnul mezitím odehrát první zápas 1. předkola se slovenským týmem Slovan Bratislava. Odvetný zápas 1. předkola byl tedy zrušen a Slovan Bratislava se tak stal postupujícím týmem do 2. předkola.

předkola - 2. předkolo - 1. zápasy

14.07.201615:00
Shirak Gyumri (ARM) - Spartak Trnava (SVK)
1:1
14.07.201616:45
Kairat Almaty (KAZ) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
1:1
14.07.201617:30
Dinamo Minsk (BLR) - St. Patrick's Athletic (IRL)
1:1
14.07.201618:00
Levadia Tallinn (EST) - Slavia Praha (CZE)
3:1
14.07.201618:00
RoPS Rovaniemi (FIN) - Lokomotiva Záhřeb (CRO)
1:1
14.07.201618:00
Neftçi Baku (AZE) - FK Škendija (MKD)
0:0
14.07.201618:30
Debreceni VSC (HUN) - Torpedo Žodino (BLR)
1:2
14.07.201618:30
FC Midtjylland (DEN) - FC Vaduz (LIE)
3:0
14.07.201619:00
SønderjyskE (DEN) - Strømsgodset IF (NOR)
2:1
14.07.201619:00
AIK Solna (SWE) - Europa FC (GIB)
1:0
14.07.201619:00
BK Häcken (SWE) - Cork City (IRL)
1:1
14.07.201619:00
Admira Wacker Mödling (AUT) - FK Käpäz (AZE)
1:0
14.07.201619:00
Beitar Jeruzalém (ISR) - Omonia Nikósie (CYP)
1:0
14.07.201619:00
Zimbru Kišiněv (MDA) - Osmanlispor (TUR)
2:2
14.07.201619:00
Maccabi Haifa (ISR) - Nõmme Kalju (EST)
1:1
14.07.201619:30
Beroe Stara Zagora (BUL) - HJK Helsinky (FIN)
1:1
14.07.201619:30
Šachtër Soligorsk (BLR) - NK Domžale (SLO)
1:1
14.07.201620:00
PAS Giannina FC (GRE) - Odds BK (NOR)
3:0
14.07.201620:00
KRC Genk (BEL) - Budućnost Podgorica (MNE)
2:0
14.07.201620:00
NK Maribor (SLO) - Levski Sofia (BUL)
0:0
14.07.201620:00
Vojvodina Novi Sad (SRB) - Connah's Quay Nomads (WAL)
1:0
14.07.201620:00
CSM Politehnica Iaşi (ROU) - Hajduk Split (CRO)
2:2
14.07.201620:15
FK Partizan (SRB) - Zagłębie Lubin (POL)
0:0
14.07.201620:15
Slovan Bratislava (SVK) - FK Jelgava (LAT)
0:0
14.07.201620:30
MTK Budapešť (HUN) - FK Qäbälä (AZE)
1:2
14.07.201620:30
Videoton FC (HUN) - FK Čukarički (SRB)
2:0
14.07.201620:30
Birkirkara FC (MLT) - Heart of Midlothian (SCO)
0:0
14.07.201620:45
Aberdeen FC (SCO) - FK Ventspils (LAT)
3:0
14.07.201620:45
Hibernian FC (SCO) - Brøndby IF (DEN)
0:1
14.07.201620:45
Cliftonville FC (NIR) - AEK Larnaka (CYP)
2:3
14.07.201620:45
Piast Gliwice (POL) - IFK Göteborg (SWE)
0:3
14.07.201621:05
Austria Vídeň (AUT) - FK Kukësi (ALB)
1:0
14.07.201621:15
KR Reykjavík (ISL) - Grasshopper Curych (SUI)
3:3

předkola - 2. předkolo - odvety

20.07.201618:00
FK Käpäz (AZE) - Admira Wacker Mödling (AUT)
0:2
21.07.201617:00
FK Ventspils (LAT) - Aberdeen FC (SCO)
0:1
21.07.201617:30
FK Jelgava (LAT) - Slovan Bratislava (SVK)
3:0
21.07.201618:00
Torpedo Žodino (BLR) - Debreceni VSC (HUN)
1:0
21.07.201618:00
Nõmme Kalju (EST) - Maccabi Haifa (ISR)
2:1p
21.07.201618:00
HJK Helsinky (FIN) - Beroe Stara Zagora (BUL)
1:0
21.07.201618:00
Lokomotiva Záhřeb (CRO) - RoPS Rovaniemi (FIN)
3:0
21.07.201618:30
Omonia Nikósie (CYP) - Beitar Jeruzalém (ISR)
3:2
21.07.201619:00
Odds BK (NOR) - PAS Giannina FC (GRE)
3:1e
21.07.201619:00
Europa FC (GIB) - AIK Solna (SWE)
0:1
21.07.201619:00
AEK Larnaka (CYP) - Cliftonville FC (NIR)
2:0
21.07.201619:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Kairat Almaty (KAZ)
2:1
21.07.201619:00
Slavia Praha (CZE) - Levadia Tallinn (EST)
2:0
21.07.201619:00
IFK Göteborg (SWE) - Piast Gliwice (POL)
0:0
21.07.201619:00
Levski Sofia (BUL) - NK Maribor (SLO)
1:1
21.07.201619:00
FC Vaduz (LIE) - FC Midtjylland (DEN)
2:2
21.07.201619:00
Grasshopper Curych (SUI) - KR Reykjavík (ISL)
2:1
21.07.201619:00
FK Qäbälä (AZE) - MTK Budapešť (HUN)
2:0
21.07.201619:00
Strømsgodset IF (NOR) - SønderjyskE (DEN)
2:2e
21.07.201619:30
FK Kukësi (ALB) - Austria Vídeň (AUT)
1:4
21.07.201619:45
Connah's Quay Nomads (WAL) - Vojvodina Novi Sad (SRB)
1:2
21.07.201620:00
Osmanlispor (TUR) - Zimbru Kišiněv (MDA)
5:0
21.07.201620:00
FK Škendija (MKD) - Neftçi Baku (AZE)
1:0
21.07.201620:00
Brøndby IF (DEN) - Hibernian FC (SCO)
1:1p
21.07.201620:15
Spartak Trnava (SVK) - Shirak Gyumri (ARM)
2:0
21.07.201620:30
NK Domžale (SLO) - Šachtër Soligorsk (BLR)
2:1
21.07.201620:30
Hajduk Split (CRO) - CSM Politehnica Iaşi (ROU)
2:1
21.07.201620:30
FK Čukarički (SRB) - Videoton FC (HUN)
1:1
21.07.201620:45
St. Patrick's Athletic (IRL) - Dinamo Minsk (BLR)
0:1
21.07.201620:45
Budućnost Podgorica (MNE) - KRC Genk (BEL)
2:1p
21.07.201620:45
Cork City (IRL) - BK Häcken (SWE)
1:0
21.07.201621:00
Heart of Midlothian (SCO) - Birkirkara FC (MLT)
1:2
21.07.201621:05
Zagłębie Lubin (POL) - FK Partizan (SRB)
1:0p

předkola - 3. předkolo - 1. zápasy

28.07.201617:00
AEK Larnaka (CYP) - Spartak Moskva (RUS)
1:1
28.07.201618:30
PFK Oleksandrija (UKR) - Hajduk Split (CRO)
0:3
28.07.201618:45
Heracles Almelo (NED) - FC Arouca (POR)
1:1
28.07.201619:00
IFK Göteborg (SWE) - HJK Helsinky (FIN)
1:2
28.07.201619:00
Zagłębie Lubin (POL) - SønderjyskE (DEN)
1:2
28.07.201619:00
Lille OSC (FRA) - FK Qäbälä (AZE)
1:1
28.07.201619:00
Slavia Praha (CZE) - Rio Ave FC (POR)
0:0
28.07.201619:00
Lokomotiva Záhřeb (CRO) - Vorskla Poltava (UKR)
0:0
28.07.201619:00
FK Jelgava (LAT) - Beitar Jeruzalém (ISR)
1:1
28.07.201619:00
Austria Vídeň (AUT) - Spartak Trnava (SVK)
0:1
28.07.201619:00
Torpedo Žodino (BLR) - Rapid Vídeň (AUT)
0:0
28.07.201619:30
Istanbul Başakşehir (TUR) - NK Rijeka (CRO)
0:0
28.07.201619:30
Birkirkara FC (MLT) - FK Krasnodar (RUS)
0:3
28.07.201619:45
Grasshopper Curych (SUI) - Apollon Limassol (CYP)
2:1
28.07.201619:45
FC Luzern (SUI) - US Sassuolo (ITA)
1:1
28.07.201620:00
KRC Genk (BEL) - Cork City (IRL)
1:0
28.07.201620:00
FK Škendija (MKD) - FK Mladá Boleslav (CZE)
2:0
28.07.201620:00
Panathinaikos FC (GRE) - AIK Solna (SWE)
1:0
28.07.201620:00
Osmanlispor (TUR) - Nõmme Kalju (EST)
1:0
28.07.201620:00
Vojvodina Novi Sad (SRB) - Dinamo Minsk (BLR)
1:1
28.07.201620:00
Pandurii Târgu Jiu (ROU) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
1:3
28.07.201620:15
Hertha BSC (GER) - Brøndby IF (DEN)
1:0
28.07.201620:30
KAA Gent (BEL) - Viitorul Constanţa (ROU)
5:0
28.07.201620:30
Videoton FC (HUN) - FC Midtjylland (DEN)
0:1
28.07.201620:45
Aberdeen FC (SCO) - NK Maribor (SLO)
1:1
28.07.201620:45
NK Domžale (SLO) - West Ham United (ENG)
2:1
28.07.201620:45
AZ Alkmaar (NED) - PAS Giannina FC (GRE)
1:0
28.07.201621:00
AS Saint-Étienne (FRA) - AEK Atény (GRE)
0:0
28.07.201621:05
Admira Wacker Mödling (AUT) - Slovan Liberec (CZE)
1:2

předkola - 3. předkolo - odvety

03.08.201618:00
Slovan Liberec (CZE) - Admira Wacker Mödling (AUT)
2:0
04.08.201618:00
FC Midtjylland (DEN) - Videoton FC (HUN)
1:1e
04.08.201618:00
HJK Helsinky (FIN) - IFK Göteborg (SWE)
0:2
04.08.201618:00
Nõmme Kalju (EST) - Osmanlispor (TUR)
0:2
04.08.201618:30
Spartak Moskva (RUS) - AEK Larnaka (CYP)
0:1
04.08.201618:30
FK Krasnodar (RUS) - Birkirkara FC (MLT)
3:1
04.08.201618:30
Spartak Trnava (SVK) - Austria Vídeň (AUT)
0:2p
04.08.201619:00
PAS Giannina FC (GRE) - AZ Alkmaar (NED)
1:2
04.08.201619:00
FC Arouca (POR) - Heracles Almelo (NED)
0:0
04.08.201619:00
FK Mladá Boleslav (CZE) - FK Škendija (MKD)
1:0
04.08.201619:00
FK Qäbälä (AZE) - Lille OSC (FRA)
1:0
04.08.201619:00
AIK Solna (SWE) - Panathinaikos FC (GRE)
0:2
04.08.201619:00
Beitar Jeruzalém (ISR) - FK Jelgava (LAT)
3:0
04.08.201619:00
Apollon Limassol (CYP) - Grasshopper Curych (SUI)
3:3e
04.08.201619:00
Vorskla Poltava (UKR) - Lokomotiva Záhřeb (CRO)
2:3
04.08.201619:15
SønderjyskE (DEN) - Zagłębie Lubin (POL)
1:1
04.08.201619:30
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Pandurii Târgu Jiu (ROU)
2:1
04.08.201619:45
Dinamo Minsk (BLR) - Vojvodina Novi Sad (SRB)
0:2
04.08.201620:00
AEK Atény (GRE) - AS Saint-Étienne (FRA)
0:1
04.08.201620:15
NK Rijeka (CRO) - Istanbul Başakşehir (TUR)
2:2
04.08.201620:15
Brøndby IF (DEN) - Hertha BSC (GER)
3:1
04.08.201620:15
NK Maribor (SLO) - Aberdeen FC (SCO)
1:0
04.08.201620:15
Viitorul Constanţa (ROU) - KAA Gent (BEL)
0:0
04.08.201620:30
Hajduk Split (CRO) - PFK Oleksandrija (UKR)
3:1
04.08.201620:30
US Sassuolo (ITA) - FC Luzern (SUI)
3:0
04.08.201620:45
Cork City (IRL) - KRC Genk (BEL)
1:2
04.08.201620:45
West Ham United (ENG) - NK Domžale (SLO)
3:0
04.08.201621:00
Rio Ave FC (POR) - Slavia Praha (CZE)
1:1
04.08.201621:05
Rapid Vídeň (AUT) - Torpedo Žodino (BLR)
3:0

předkola - 4. předkolo - 1. zápasy

17.08.201618:00
Beitar Jeruzalém (ISR) - AS Saint-Étienne (FRA)
1:2
18.08.201616:00
FC Astana (KAZ) - BATE Borisov (BLR)
2:0
18.08.201618:00
Dinamo Tbilisi (GEO) - PAOK Soluň (GRE)
0:3
18.08.201618:15
SønderjyskE (DEN) - Sparta Praha (CZE)
0:0
18.08.201618:30
FC Midtjylland (DEN) - Osmanlispor (TUR)
0:1
18.08.201618:30
FK Krasnodar (RUS) - Partizani Tirana (ALB)
4:0
18.08.201619:00
Slavia Praha (CZE) - RSC Anderlecht (BEL)
0:3
18.08.201619:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Hajduk Split (CRO)
2:1
18.08.201619:00
IFK Göteborg (SWE) - Qarabağ Ağdam (AZE)
1:0
18.08.201619:00
FK Qäbälä (AZE) - NK Maribor (SLO)
3:1
18.08.201619:00
Austria Vídeň (AUT) - Rosenborg BK (NOR)
2:1
18.08.201619:00
AEK Larnaka (CYP) - Slovan Liberec (CZE)
0:1
18.08.201619:30
Istanbul Başakşehir (TUR) - Šachtar Doněck (UKR)
1:2
18.08.201620:00
Vojvodina Novi Sad (SRB) - AZ Alkmaar (NED)
0:3
18.08.201620:00
Fenerbahçe SK (TUR) - Grasshopper Curych (SUI)
3:0
18.08.201620:00
Panathinaikos FC (GRE) - Brøndby IF (DEN)
3:0
18.08.201620:00
Lokomotiva Záhřeb (CRO) - KRC Genk (BEL)
2:2
18.08.201620:15
Astra Giurgiu (ROU) - West Ham United (ENG)
1:1
18.08.201620:30
KAA Gent (BEL) - FK Škendija (MKD)
2:1
18.08.201620:45
US Sassuolo (ITA) - FK Crvena Zvezda (SRB)
3:0
18.08.201621:00
FC Arouca (POR) - Olympiakos Pireus (GRE)
0:1
18.08.201621:05
AS Trenčín (SVK) - Rapid Vídeň (AUT)
0:4

předkola - 4. předkolo - odvety

25.08.201618:30
Qarabağ Ağdam (AZE) - IFK Göteborg (SWE)
3:0
25.08.201619:00
Brøndby IF (DEN) - Panathinaikos FC (GRE)
1:1
25.08.201619:00
Slovan Liberec (CZE) - AEK Larnaka (CYP)
3:0
25.08.201619:00
Grasshopper Curych (SUI) - Fenerbahçe SK (TUR)
0:2
25.08.201619:00
Rosenborg BK (NOR) - Austria Vídeň (AUT)
1:2
25.08.201619:30
Partizani Tirana (ALB) - FK Krasnodar (RUS)
0:0
25.08.201620:00
BATE Borisov (BLR) - FC Astana (KAZ)
2:2
25.08.201620:00
FK Škendija (MKD) - KAA Gent (BEL)
0:4
25.08.201620:00
Sparta Praha (CZE) - SønderjyskE (DEN)
3:2
25.08.201620:00
RSC Anderlecht (BEL) - Slavia Praha (CZE)
3:0
25.08.201620:00
AZ Alkmaar (NED) - Vojvodina Novi Sad (SRB)
0:0
25.08.201620:00
PAOK Soluň (GRE) - Dinamo Tbilisi (GEO)
2:0
25.08.201620:00
KRC Genk (BEL) - Lokomotiva Záhřeb (CRO)
2:0
25.08.201620:00
Osmanlispor (TUR) - FC Midtjylland (DEN)
2:0
25.08.201620:15
NK Maribor (SLO) - FK Qäbälä (AZE)
1:0
25.08.201620:30
FK Crvena Zvezda (SRB) - US Sassuolo (ITA)
1:1
25.08.201620:30
Hajduk Split (CRO) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
2:2p
25.08.201620:45
West Ham United (ENG) - Astra Giurgiu (ROU)
0:1
25.08.201620:45
AS Saint-Étienne (FRA) - Beitar Jeruzalém (ISR)
0:0
25.08.201620:45
Olympiakos Pireus (GRE) - FC Arouca (POR)
2:1e
25.08.201621:00
Šachtar Doněck (UKR) - Istanbul Başakşehir (TUR)
2:0
25.08.201621:05
Rapid Vídeň (AUT) - AS Trenčín (SVK)
0:2
27.05. Anglickým klubům to na španělské nejde
Liverpool nestačil na Real Madrid a ještě protáhl čekání na to, než anglický klub ve finále nějakého evropského poháru porazí tým ze Španělska. Kluby z Pyrenejského poloostrova vyhrály posledních sedm vzájemných finále, ostrovní tým naposledy uspěl v sezoně 2000/2001, tehdy Liverpool v krásném finále Poháru UEFA udolal Deportivo Alavés. (sport-express.ru)
27.05. Španělské kluby potvrdily svou nadvládu
Letošní ročníky evropských pohárů opanovaly Real Madrid a Atlético a jen stvrdily povedenou pětiletku klubů ze Španělska. Ty opanovaly pětkrát v řadě Ligu mistrů a vyhrály čtyři z posledních pěti finále Evropské ligy, jejich nadvládu narušil pouze loni Manchester United. (sport-express.ru)
23.05. AC Milán hrozí vyloučení z EL
Vyloučení z Evropské ligy by mohlo potkat AC Milán. Ten za uplynulé tři roky oznámil záporná čísla ve výši 250 milionů eur, načež UEFA italskému celku odmítla již druhou šanci na dohodu o vypořádání. (transfermarkt.de)
18.05. Lyon sčítal škody na stadionu
Fanoušci Olympique Marseille zdemolovali při finále fotbalové Evropské ligy přes 100 sedaček a další vybavení stadionu v Lyonu. Zástupci klubu, který středeční zápas hostil, sečetli škody a podali několik stížností. Klub bude muset nechat vyměnit 105 zničených sedaček ze sektoru Olympique, poškozené jsou i dveře, turnikety, světla a kamery bezpečnostního systému v hledišti. Fanoušci Marseille dělali potíže už před zápasem s Atléticem Madrid, které finále vyhrálo 3:0. Pyrotechnika vystřelovaná z jejich kotle poškodila podle zástupců Lyonu i střechu nad tribunami. Světlice navíc napadaly na trávník. (ČTK)
17.05. UEFA může potrestat Atlético
Vítězi Evropské ligy Atléticu Madrid hrozí trest od Evropské fotbalové unie UEFA. Důvodem je údajně rasistický transparent, který jeho fanoušci vystavili během finále proti Marseille v Lyonu. (dailymail.co.uk)
17.05. Atlético Madrid si vydělalo 26 milionů
Atlético Madrid v zimě "přestoupilo" z Ligy mistrů do Evropské ligy, tu vyhrálo a nyní se může těšit na zajímavou finanční odměnu - díky samotným výsledkům v evropských pohárech mu UEFA vyplatí 26 milionů eur. (sport-express.ru)
17.05. Torres se dočkal první trofeje s Atléticem
Fernando Torres se za několik dní znovu rozloučí s Atléticem Madrid a o to větší význam pro něho má včerejší večer. Španělský klub ve finále Evropské ligy porazil Marseille a zkušený útočník si díky tomu na své konto připsal první trofej v dresu týmu, který ho pro velký fotbal vychoval. (sport-express.ru)
17.05. Marseille dorovnala Benficu
Jenom třem klubů se v historii Evropské ligy (dříve Poháru UEFA) stalo, že prohrály hned tři finále. V minulosti takto opakovaně nepochodila Benfica a včera se jí vyrovnal Olympique Marseille, na ten si po Parmě a Valencii přišlo i Atlético Madrid. (abola.pt)
17.05. Griezmann nejlepším hráčem finále EL
Antoine Griezmann byl zvolen nejlepším hráčem včerejšího finále Evropské ligy proti Marseille. Francouzský útočník měl velký podíl na triumfu Atlética Madrid, to vyhrálo 3:0 a fotbalista dal první dvě branky. (sport-express.ru)
16.05. Evropskou ligu vyhrálo Atlético Madrid
Výsledek finále Evropské ligy: Olympique Marseille - Atlético Madrid 0:3 (21. a 49. Griezmann, 89. Gabi).
Další expres zprávy
Poslední zápasy
16.05.
Marseille - Atlético Madrid
0:3
Všechny zápasy
Následující zápasy
nenalezeny žádné zápasy
Anketa
Byl pro Vás Antoine Griezmann nejlepším hráčem finále?
Hlasovat