základní skupiny - skupina A

15.09.201619:00
Feyenoord Rotterdam (NED) - Manchester United (ENG)
1:0
15.09.201619:00
Zarja Luhansk (UKR) - Fenerbahçe SK (TUR)
1:1
29.09.201621:05
Fenerbahçe SK (TUR) - Feyenoord Rotterdam (NED)
1:0
29.09.201621:05
Manchester United (ENG) - Zarja Luhansk (UKR)
1:0
20.10.201621:05
Manchester United (ENG) - Fenerbahçe SK (TUR)
4:1
20.10.201621:05
Feyenoord Rotterdam (NED) - Zarja Luhansk (UKR)
1:0
03.11.201619:00
Fenerbahçe SK (TUR) - Manchester United (ENG)
2:1
03.11.201619:00
Zarja Luhansk (UKR) - Feyenoord Rotterdam (NED)
1:1
24.11.201617:00
Fenerbahçe SK (TUR) - Zarja Luhansk (UKR)
2:0
24.11.201621:05
Manchester United (ENG) - Feyenoord Rotterdam (NED)
4:0
08.12.201619:00
Feyenoord Rotterdam (NED) - Fenerbahçe SK (TUR)
0:1
08.12.201619:00
Zarja Luhansk (UKR) - Manchester United (ENG)
0:2
 TýmZVRPSB
1.Fenerbahçe SK (TUR)64118:613
2.Manchester United (ENG)640212:412
3.Feyenoord Rotterdam (NED)62133:77
4.Zarja Luhansk (UKR)60242:82
 TýmZVRPSB
1.Manchester United (ENG)33009:19
2.Fenerbahçe SK (TUR)33005:19
3.Feyenoord Rotterdam (NED)32012:16
4.Zarja Luhansk (UKR)30212:42
 TýmZVRPSB
1.Fenerbahçe SK (TUR)31113:54
2.Manchester United (ENG)31023:33
3.Feyenoord Rotterdam (NED)30121:61
4.Zarja Luhansk (UKR)30030:40

základní skupiny - skupina B

15.09.201619:00
BSC Young Boys (SUI) - Olympiakos Pireus (GRE)
0:1
15.09.201619:00
APOEL Nikósie (CYP) - FC Astana (KAZ)
2:1
29.09.201617:00
FC Astana (KAZ) - BSC Young Boys (SUI)
0:0
29.09.201621:05
Olympiakos Pireus (GRE) - APOEL Nikósie (CYP)
0:1
20.10.201621:05
Olympiakos Pireus (GRE) - FC Astana (KAZ)
4:1
20.10.201621:05
BSC Young Boys (SUI) - APOEL Nikósie (CYP)
3:1
03.11.201617:00
FC Astana (KAZ) - Olympiakos Pireus (GRE)
1:1
03.11.201619:00
APOEL Nikósie (CYP) - BSC Young Boys (SUI)
1:0
24.11.201617:00
FC Astana (KAZ) - APOEL Nikósie (CYP)
2:1
24.11.201621:05
Olympiakos Pireus (GRE) - BSC Young Boys (SUI)
1:1
08.12.201619:00
BSC Young Boys (SUI) - FC Astana (KAZ)
3:0
08.12.201619:00
APOEL Nikósie (CYP) - Olympiakos Pireus (GRE)
2:0
 TýmZVRPSB
1.APOEL Nikósie (CYP)64028:612
2.Olympiakos Pireus (GRE)62227:68
3.BSC Young Boys (SUI)62227:48
4.FC Astana (KAZ)61235:115
 TýmZVRPSB
1.APOEL Nikósie (CYP)33005:19
2.BSC Young Boys (SUI)32016:26
3.FC Astana (KAZ)31203:25
4.Olympiakos Pireus (GRE)31115:34
 TýmZVRPSB
1.Olympiakos Pireus (GRE)31112:34
2.APOEL Nikósie (CYP)31023:53
3.BSC Young Boys (SUI)30211:22
4.FC Astana (KAZ)30032:90

základní skupiny - skupina C

15.09.201619:00
1. FSV Mainz 05 (GER) - AS Saint-Étienne (FRA)
1:1
15.09.201619:00
RSC Anderlecht (BEL) - FK Qäbälä (AZE)
3:1
29.09.201617:00
FK Qäbälä (AZE) - 1. FSV Mainz 05 (GER)
2:3
29.09.201621:05
AS Saint-Étienne (FRA) - RSC Anderlecht (BEL)
1:1
20.10.201621:05
AS Saint-Étienne (FRA) - FK Qäbälä (AZE)
1:0
20.10.201621:05
1. FSV Mainz 05 (GER) - RSC Anderlecht (BEL)
1:1
03.11.201619:00
FK Qäbälä (AZE) - AS Saint-Étienne (FRA)
1:2
03.11.201619:00
RSC Anderlecht (BEL) - 1. FSV Mainz 05 (GER)
6:1
24.11.201617:00
FK Qäbälä (AZE) - RSC Anderlecht (BEL)
1:3
24.11.201621:05
AS Saint-Étienne (FRA) - 1. FSV Mainz 05 (GER)
0:0
08.12.201619:00
1. FSV Mainz 05 (GER) - FK Qäbälä (AZE)
2:0
08.12.201619:00
RSC Anderlecht (BEL) - AS Saint-Étienne (FRA)
2:3
 TýmZVRPSB
1.AS Saint-Étienne (FRA)63308:512
2.RSC Anderlecht (BEL)632116:811
3.1. FSV Mainz 05 (GER)62318:109
4.FK Qäbälä (AZE)60065:140
 TýmZVRPSB
1.RSC Anderlecht (BEL)320111:56
2.1. FSV Mainz 05 (GER)31204:25
3.AS Saint-Étienne (FRA)31202:15
4.FK Qäbälä (AZE)30034:80
 TýmZVRPSB
1.AS Saint-Étienne (FRA)32106:47
2.RSC Anderlecht (BEL)31205:35
3.1. FSV Mainz 05 (GER)31114:84
4.FK Qäbälä (AZE)30031:60

základní skupiny - skupina D

15.09.201619:00
AZ Alkmaar (NED) - Dundalk FC (IRL)
1:1
15.09.201619:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Zenit Petrohrad (RUS)
3:4
29.09.201621:05
Zenit Petrohrad (RUS) - AZ Alkmaar (NED)
5:0
29.09.201621:05
Dundalk FC (IRL) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
1:0
20.10.201621:05
Dundalk FC (IRL) - Zenit Petrohrad (RUS)
1:2
20.10.201621:05
AZ Alkmaar (NED) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
1:2
03.11.201619:00
Zenit Petrohrad (RUS) - Dundalk FC (IRL)
2:1
03.11.201619:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - AZ Alkmaar (NED)
0:0
24.11.201617:00
Zenit Petrohrad (RUS) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
2:0
24.11.201621:05
Dundalk FC (IRL) - AZ Alkmaar (NED)
0:1
08.12.201619:00
AZ Alkmaar (NED) - Zenit Petrohrad (RUS)
3:2
08.12.201619:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Dundalk FC (IRL)
2:1
 TýmZVRPSB
1.Zenit Petrohrad (RUS)650117:815
2.AZ Alkmaar (NED)62226:108
3.Maccabi Tel-Aviv (ISR)62137:97
4.Dundalk FC (IRL)61145:84
 TýmZVRPSB
1.Zenit Petrohrad (RUS)33009:19
2.AZ Alkmaar (NED)31115:54
 Maccabi Tel-Aviv (ISR)31115:54
4.Dundalk FC (IRL)31022:33
 TýmZVRPSB
1.Zenit Petrohrad (RUS)32018:76
2.AZ Alkmaar (NED)31111:54
3.Maccabi Tel-Aviv (ISR)31022:43
4.Dundalk FC (IRL)30123:51

základní skupiny - skupina E

15.09.201619:00
Viktoria Plzeň (CZE) - AS Řím (ITA)
1:1
15.09.201619:00
Astra Giurgiu (ROU) - Austria Vídeň (AUT)
2:3
29.09.201621:05
Austria Vídeň (AUT) - Viktoria Plzeň (CZE)
0:0
29.09.201621:05
AS Řím (ITA) - Astra Giurgiu (ROU)
4:0
20.10.201621:05
AS Řím (ITA) - Austria Vídeň (AUT)
3:3
20.10.201621:05
Viktoria Plzeň (CZE) - Astra Giurgiu (ROU)
1:2
03.11.201619:00
Austria Vídeň (AUT) - AS Řím (ITA)
2:4
03.11.201619:00
Astra Giurgiu (ROU) - Viktoria Plzeň (CZE)
1:1
24.11.201621:05
AS Řím (ITA) - Viktoria Plzeň (CZE)
4:1
24.11.201621:05
Austria Vídeň (AUT) - Astra Giurgiu (ROU)
1:2
08.12.201619:00
Viktoria Plzeň (CZE) - Austria Vídeň (AUT)
3:2
08.12.201619:00
Astra Giurgiu (ROU) - AS Řím (ITA)
0:0
 TýmZVRPSB
1.AS Řím (ITA)633016:712
2.Astra Giurgiu (ROU)62227:108
3.Viktoria Plzeň (CZE)61327:106
4.Austria Vídeň (AUT)612311:145
 TýmZVRPSB
1.AS Řím (ITA)321011:47
2.Viktoria Plzeň (CZE)31115:54
3.Astra Giurgiu (ROU)30213:42
4.Austria Vídeň (AUT)30123:61
 TýmZVRPSB
1.Astra Giurgiu (ROU)32014:66
2.AS Řím (ITA)31205:35
3.Austria Vídeň (AUT)31118:84
4.Viktoria Plzeň (CZE)30212:52

základní skupiny - skupina F

15.09.201619:00
Rapid Vídeň (AUT) - KRC Genk (BEL)
3:2
15.09.201619:00
US Sassuolo (ITA) - Athletic Bilbao (ESP)
3:0
29.09.201621:05
Athletic Bilbao (ESP) - Rapid Vídeň (AUT)
1:0
29.09.201621:05
KRC Genk (BEL) - US Sassuolo (ITA)
3:1
20.10.201621:05
KRC Genk (BEL) - Athletic Bilbao (ESP)
2:0
20.10.201621:05
Rapid Vídeň (AUT) - US Sassuolo (ITA)
1:1
03.11.201619:00
Athletic Bilbao (ESP) - KRC Genk (BEL)
5:3
03.11.201619:00
US Sassuolo (ITA) - Rapid Vídeň (AUT)
2:2
24.11.201621:05
KRC Genk (BEL) - Rapid Vídeň (AUT)
1:0
24.11.201621:05
Athletic Bilbao (ESP) - US Sassuolo (ITA)
3:2
08.12.201619:00
Rapid Vídeň (AUT) - Athletic Bilbao (ESP)
1:1
09.12.201612:30
US Sassuolo (ITA) - KRC Genk (BEL)
0:2
 TýmZVRPSB
1.KRC Genk (BEL)640213:912
2.Athletic Bilbao (ESP)631210:1110
3.Rapid Vídeň (AUT)61327:86
4.US Sassuolo (ITA)61239:115
 TýmZVRPSB
1.KRC Genk (BEL)33006:19
2.Athletic Bilbao (ESP)33009:59
3.Rapid Vídeň (AUT)31205:45
4.US Sassuolo (ITA)31115:44
 TýmZVRPSB
1.KRC Genk (BEL)31027:83
2.Rapid Vídeň (AUT)30122:41
3.US Sassuolo (ITA)30124:71
4.Athletic Bilbao (ESP)30121:61

základní skupiny - skupina G

15.09.201621:05
Standard Lutych (BEL) - Celta Vigo (ESP)
1:1
15.09.201621:05
Panathinaikos FC (GRE) - AFC Ajax (NED)
1:2
29.09.201619:00
AFC Ajax (NED) - Standard Lutych (BEL)
1:0
29.09.201619:00
Celta Vigo (ESP) - Panathinaikos FC (GRE)
2:0
20.10.201619:00
Celta Vigo (ESP) - AFC Ajax (NED)
2:2
20.10.201619:00
Standard Lutych (BEL) - Panathinaikos FC (GRE)
2:2
03.11.201621:05
AFC Ajax (NED) - Celta Vigo (ESP)
3:2
03.11.201621:05
Panathinaikos FC (GRE) - Standard Lutych (BEL)
0:3
24.11.201619:00
Celta Vigo (ESP) - Standard Lutych (BEL)
1:1
24.11.201619:00
AFC Ajax (NED) - Panathinaikos FC (GRE)
2:0
08.12.201621:05
Standard Lutych (BEL) - AFC Ajax (NED)
1:1
08.12.201621:05
Panathinaikos FC (GRE) - Celta Vigo (ESP)
0:2
 TýmZVRPSB
1.AFC Ajax (NED)642011:614
2.Celta Vigo (ESP)623110:79
3.Standard Lutych (BEL)61418:67
4.Panathinaikos FC (GRE)60153:131
 TýmZVRPSB
1.AFC Ajax (NED)33006:29
2.Celta Vigo (ESP)31205:35
3.Standard Lutych (BEL)30304:43
4.Panathinaikos FC (GRE)30031:70
 TýmZVRPSB
1.AFC Ajax (NED)31205:45
2.Standard Lutych (BEL)31114:24
3.Celta Vigo (ESP)31115:44
4.Panathinaikos FC (GRE)30122:61

základní skupiny - skupina H

15.09.201621:05
Konyaspor (TUR) - Šachtar Doněck (UKR)
0:1
15.09.201621:05
SC Braga (POR) - KAA Gent (BEL)
1:1
29.09.201619:00
KAA Gent (BEL) - Konyaspor (TUR)
2:0
29.09.201619:00
Šachtar Doněck (UKR) - SC Braga (POR)
2:0
20.10.201619:00
Šachtar Doněck (UKR) - KAA Gent (BEL)
5:0
20.10.201619:00
Konyaspor (TUR) - SC Braga (POR)
1:1
03.11.201621:05
KAA Gent (BEL) - Šachtar Doněck (UKR)
3:5
03.11.201621:05
SC Braga (POR) - Konyaspor (TUR)
3:1
24.11.201619:00
Šachtar Doněck (UKR) - Konyaspor (TUR)
4:0
24.11.201619:00
KAA Gent (BEL) - SC Braga (POR)
2:2
08.12.201617:00
Konyaspor (TUR) - KAA Gent (BEL)
0:1
08.12.201617:00
SC Braga (POR) - Šachtar Doněck (UKR)
2:4
 TýmZVRPSB
1.Šachtar Doněck (UKR)660021:518
2.KAA Gent (BEL)62229:138
3.SC Braga (POR)61329:116
4.Konyaspor (TUR)60152:121
 TýmZVRPSB
1.Šachtar Doněck (UKR)330011:09
2.KAA Gent (BEL)31117:74
3.SC Braga (POR)31116:64
4.Konyaspor (TUR)30121:31
 TýmZVRPSB
1.Šachtar Doněck (UKR)330010:59
2.KAA Gent (BEL)31112:64
3.SC Braga (POR)30213:52
4.Konyaspor (TUR)30031:90

základní skupiny - skupina I

15.09.201621:05
Red Bull Salzburg (AUT) - FK Krasnodar (RUS)
0:1
15.09.201621:05
OGC Nice (FRA) - Schalke 04 (GER)
0:1
29.09.201619:00
Schalke 04 (GER) - Red Bull Salzburg (AUT)
3:1
29.09.201619:00
FK Krasnodar (RUS) - OGC Nice (FRA)
5:2
20.10.201619:00
FK Krasnodar (RUS) - Schalke 04 (GER)
0:1
20.10.201619:00
Red Bull Salzburg (AUT) - OGC Nice (FRA)
0:1
03.11.201621:05
Schalke 04 (GER) - FK Krasnodar (RUS)
2:0
03.11.201621:05
OGC Nice (FRA) - Red Bull Salzburg (AUT)
0:2
24.11.201619:00
FK Krasnodar (RUS) - Red Bull Salzburg (AUT)
1:1
24.11.201619:00
Schalke 04 (GER) - OGC Nice (FRA)
2:0
08.12.201621:05
Red Bull Salzburg (AUT) - Schalke 04 (GER)
2:0
08.12.201621:05
OGC Nice (FRA) - FK Krasnodar (RUS)
2:1
 TýmZVRPSB
1.Schalke 04 (GER)65019:315
2.FK Krasnodar (RUS)62138:87
3.Red Bull Salzburg (AUT)62136:67
4.OGC Nice (FRA)62045:116
 TýmZVRPSB
1.Schalke 04 (GER)33007:19
2.FK Krasnodar (RUS)31116:44
3.Red Bull Salzburg (AUT)31022:23
4.OGC Nice (FRA)31022:43
 TýmZVRPSB
1.Schalke 04 (GER)32012:26
2.Red Bull Salzburg (AUT)31114:44
3.FK Krasnodar (RUS)31022:43
4.OGC Nice (FRA)31023:73

základní skupiny - skupina J

15.09.201617:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - Slovan Liberec (CZE)
2:2
15.09.201621:05
PAOK Soluň (GRE) - ACF Fiorentina (ITA)
0:0
29.09.201619:00
ACF Fiorentina (ITA) - Qarabağ Ağdam (AZE)
5:1
29.09.201619:00
Slovan Liberec (CZE) - PAOK Soluň (GRE)
1:2
20.10.201619:00
Slovan Liberec (CZE) - ACF Fiorentina (ITA)
1:3
20.10.201619:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - PAOK Soluň (GRE)
2:0
03.11.201621:05
ACF Fiorentina (ITA) - Slovan Liberec (CZE)
3:0
03.11.201621:05
PAOK Soluň (GRE) - Qarabağ Ağdam (AZE)
0:1
24.11.201619:00
Slovan Liberec (CZE) - Qarabağ Ağdam (AZE)
3:0
24.11.201619:00
ACF Fiorentina (ITA) - PAOK Soluň (GRE)
2:3
08.12.201617:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - ACF Fiorentina (ITA)
1:2
08.12.201617:00
PAOK Soluň (GRE) - Slovan Liberec (CZE)
2:0
 TýmZVRPSB
1.ACF Fiorentina (ITA)641115:613
2.PAOK Soluň (GRE)63127:610
3.Qarabağ Ağdam (AZE)62137:127
4.Slovan Liberec (CZE)61147:124
 TýmZVRPSB
1.ACF Fiorentina (ITA)320110:46
2.Qarabağ Ağdam (AZE)31115:44
3.PAOK Soluň (GRE)31112:14
4.Slovan Liberec (CZE)31025:53
 TýmZVRPSB
1.ACF Fiorentina (ITA)32105:27
2.PAOK Soluň (GRE)32015:56
3.Qarabağ Ağdam (AZE)31022:83
4.Slovan Liberec (CZE)30122:71

základní skupiny - skupina K

15.09.201621:05
Inter Milán (ITA) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
0:2
15.09.201621:05
Southampton FC (ENG) - Sparta Praha (CZE)
3:0
29.09.201619:00
Sparta Praha (CZE) - Inter Milán (ITA)
3:1
29.09.201619:00
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - Southampton FC (ENG)
0:0
20.10.201619:00
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - Sparta Praha (CZE)
0:1
20.10.201619:00
Inter Milán (ITA) - Southampton FC (ENG)
1:0
03.11.201621:05
Sparta Praha (CZE) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
2:0
03.11.201621:05
Southampton FC (ENG) - Inter Milán (ITA)
2:1
24.11.201619:00
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - Inter Milán (ITA)
3:2
24.11.201619:00
Sparta Praha (CZE) - Southampton FC (ENG)
1:0
08.12.201621:05
Inter Milán (ITA) - Sparta Praha (CZE)
2:1
08.12.201621:05
Southampton FC (ENG) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
1:1
 TýmZVRPSB
1.Sparta Praha (CZE)64028:612
2.Hapoel Beer-Sheva (ISR)62226:68
3.Southampton FC (ENG)62226:48
4.Inter Milán (ITA)62047:116
 TýmZVRPSB
1.Sparta Praha (CZE)33006:19
2.Southampton FC (ENG)32106:27
3.Inter Milán (ITA)32013:36
4.Hapoel Beer-Sheva (ISR)31113:34
 TýmZVRPSB
1.Hapoel Beer-Sheva (ISR)31113:34
2.Sparta Praha (CZE)31022:53
3.Southampton FC (ENG)30120:21
4.Inter Milán (ITA)30034:80

základní skupiny - skupina L

15.09.201621:05
Osmanlispor (TUR) - Steaua Bukurešť (ROU)
2:0
15.09.201621:05
Villarreal CF (ESP) - FC Curych (SUI)
2:1
29.09.201619:00
FC Curych (SUI) - Osmanlispor (TUR)
2:1
29.09.201619:00
Steaua Bukurešť (ROU) - Villarreal CF (ESP)
1:1
20.10.201619:00
Steaua Bukurešť (ROU) - FC Curych (SUI)
1:1
20.10.201619:00
Osmanlispor (TUR) - Villarreal CF (ESP)
2:2
03.11.201621:05
FC Curych (SUI) - Steaua Bukurešť (ROU)
0:0
03.11.201621:05
Villarreal CF (ESP) - Osmanlispor (TUR)
1:2
24.11.201619:00
Steaua Bukurešť (ROU) - Osmanlispor (TUR)
2:1
24.11.201619:00
FC Curych (SUI) - Villarreal CF (ESP)
1:1
08.12.201617:00
Osmanlispor (TUR) - FC Curych (SUI)
2:0
08.12.201617:00
Villarreal CF (ESP) - Steaua Bukurešť (ROU)
2:1
 TýmZVRPSB
1.Osmanlispor (TUR)631210:710
2.Villarreal CF (ESP)62319:89
3.FC Curych (SUI)61325:76
4.Steaua Bukurešť (ROU)61325:76
 TýmZVRPSB
1.Osmanlispor (TUR)32106:27
2.Villarreal CF (ESP)32015:46
3.FC Curych (SUI)31203:25
4.Steaua Bukurešť (ROU)31204:35
 TýmZVRPSB
1.Villarreal CF (ESP)30304:43
2.Osmanlispor (TUR)31024:53
3.FC Curych (SUI)30122:51
4.Steaua Bukurešť (ROU)30121:41
19.11. Guilherme prý vynechá zbytek podzimu
Až na jaře se do sestavy Lokomotivu Moskva zřejmě vrátí Guilherme. Brankář ruského klubu si před reprezentační pauzou přivodil svalové zranění a podle posledních zpráv se nestihne dát stoprocentně do pořádku ani v průběhu následujících tří týdnů. (sport-express.ru)
19.11. Pro Zollera skončila první půlka sezony
1. FC Köln je v krizi a na jistotě jeho fanouškům nepřidají ani poslední zprávy od lékařů - útočník Simon Zoller si ze včerejšího souboje s Mainzem odnesl zraněný stehenní sval a přijde o zbytek podzimní části sezony. (kicker.de)
16.11. Marseille na měsíc a půl bez Kamary
Marseille bude v nadcházejících šesti týdnech chybět Boubacar Kamara, záložník francouzského klubu má zraněný kotník. (lequipe.fr)
15.11. Atalanta přišla o Spinazzolu
Atalantě zřejmě bude v nejbližších zápasech chybět Leonardo Spinazzola, obránce italského klubu si poranil stehenní sval a podle prvních zpráv by měl chybět dva týdny. (football-italia.net)
14.11. Sertic na dva měsíce mimo hru
Rok 2017 předčasně skončil pro Grégoryho Sertice, obránce Marseille má problémy s achilovkou a bez fotbalu bude dva měsíce. (lequipe.fr)
11.11. Ari: Do konce listopadu budu připraven
Lokomotiv Moskva prožívá úspěšný podzim a v jeho závěru by mohl využít služeb jednoho hráče. Návrat na trávníky chystá útočník Ari Ferreira, který bude dle svých slov připraven do konce tohoto měsíce. 31letý fotbalista je mimo hru od poloviny července, kdy si natrhl kolenní vazy. (sport-express.ru)
10.11. Evra byl propuštěn z Marseille
Patrice Evra dostal od UEFA stopku na sedm měsíců, vedení Marseille s ním následně ukončilo pracovní poměr. Důvodem jsou události před osm dní starým zápasem Evropské ligy v Guimaraesi, kdy se strhla šarvátka mezi hráči a fanoušky francouzského klubu, během níž zkušený obránce jednoho z příznivců kopl do hlavy. (skysports.com)
10.11. Evra si vykopl trest na sedm měsíců
Patrice Evra zná první trest za své chování z minulého týdne, kdy při rozcvičce před zápasem Evropské ligy v Guimaraesi došlo k šarvátce mezi fanoušky a hráči Marseille a zkušený obránce jednoho z příznivců kopl do hlavy - UEFA mu ve svých soutěžích pozastavila činnost na sedm měsíců. Pravděpodobně se ovšem nebude jednat o jediný trest, celou situaci vyšetřuje rovněž vedení Marseille. (bbc.com)
10.11. Athletic může znovu počítat s De Marcosem
Athleticu je po sedmi týdnech znovu k dispozici Óscar de Marcos. Univerzál baskického klubu je v pořádku po zranění kotníku, trénuje a do sestavy se může vrátit už příští týden v souboji s Villarrealem. (marca.com)
10.11. Heintz v první polovině sezony dohrál
1. FC Köln je v krizi a náladu v týmu nezlepší ani zpráva od lékařů. Ta se týká Dominiqua Heintze, obránce německého klubu si natrhl stehenní sval a první polovina sezony pro něho skončila. (transfermarkt.de)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
02.11.
Slavia Praha - Villarreal CF
0:2
02.11.
FK Partizan - Skënderbeu Korça
2:0
02.11.
BSC Young Boys - Dynamo Kyjev
0:1
02.11.
Ludogorec Razgrad - SC Braga
1:1
02.11.
Istanbul B. - TSG Hoffenheim
1:1
02.11.
AEK Atény - AC Milán
0:0
02.11.
NK Rijeka - Austria Vídeň
1:4
02.11.
Olympique Lyon - Everton FC
3:0
02.11.
Apollon Limassol - Atalanta
1:1
02.11.
Lokomotiv Moskva - Sheriff
1:2
02.11.
FC Kodaň - Fastav Zlín
3:0
02.11.
Maccabi Tel-Aviv - FC Astana
0:1
02.11.
Athletic Bilbao - Östersunds FK
1:0
02.11.
Real Sociedad - Vardar Skopje
3:0
02.11.
Hertha BSC - Zarja Luhansk
2:0
02.11.
SS Lazio - OGC Nice
1:0
02.11.
SBV Vitesse - SV Zulte Waregem
0:2
02.11.
Rosenborg BK - Zenit Petrohrad
1:1
02.11.
Vitória SC - Olympique Marseille
1:0
02.11.
Red Bull Salzburg - Konyaspor
0:0
02.11.
Arsenal FC - FK Crvena Zvezda
0:0
02.11.
1. FC Köln - BATE Borisov
5:2
02.11.
FCSB - Hapoel Beer-Sheva
1:1
02.11.
Viktoria Plzeň - FC Lugano
4:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
23.11.17:00
FC Astana - Villarreal CF
info
23.11.19:00
Rosenborg BK - Real Sociedad
info
23.11.19:00
Zenit Petrohrad - Vardar Skopje
info
23.11.19:00
SS Lazio - SBV Vitesse
info
23.11.19:00
OGC Nice - SV Zulte Waregem
info
23.11.19:00
Athletic Bilbao - Hertha BSC
info
23.11.19:00
Östersunds FK - Zarja Luhansk
info
23.11.19:00
Red Bull Salzburg - Vitória SC
info
23.11.19:00
Konyaspor - Olympique Marseille
info
23.11.19:00
1. FC Köln - Arsenal FC
info
23.11.19:00
BATE Borisov - FK Crvena Zvezda
info
23.11.19:00
Viktoria Plzeň - FCSB
info
23.11.19:00
FC Lugano - Hapoel Beer-Sheva
info
23.11.19:00
Lokomotiv Moskva - FC Kodaň
info
23.11.21:05
Sheriff Tiraspol - Fastav Zlín
info
23.11.21:05
Olympique Lyon - Apollon Limassol
info
23.11.21:05
Everton FC - Atalanta Bergamo
info
23.11.21:05
AEK Atény - NK Rijeka
info
23.11.21:05
AC Milán - Austria Vídeň
info
23.11.21:05
Ludogorec Razgrad - Istanbul B.
info
23.11.21:05
SC Braga - TSG Hoffenheim
info
23.11.21:05
FK Partizan - BSC Young Boys
info
23.11.21:05
Skënderbeu Korça - Dynamo Kyjev
info
23.11.21:05
Maccabi Tel-Aviv - Slavia Praha
info
Všechny zápasy
Anketa
Kolik českých klubů postoupí do další fáze Evropské ligy?
Hlasovat