základní skupiny - skupina A

15.09.201619:00
Feyenoord Rotterdam (NED) - Manchester United (ENG)
1:0
15.09.201619:00
Zarja Luhansk (UKR) - Fenerbahçe SK (TUR)
1:1
29.09.201621:05
Fenerbahçe SK (TUR) - Feyenoord Rotterdam (NED)
1:0
29.09.201621:05
Manchester United (ENG) - Zarja Luhansk (UKR)
1:0
20.10.201621:05
Manchester United (ENG) - Fenerbahçe SK (TUR)
4:1
20.10.201621:05
Feyenoord Rotterdam (NED) - Zarja Luhansk (UKR)
1:0
03.11.201619:00
Fenerbahçe SK (TUR) - Manchester United (ENG)
2:1
03.11.201619:00
Zarja Luhansk (UKR) - Feyenoord Rotterdam (NED)
1:1
24.11.201617:00
Fenerbahçe SK (TUR) - Zarja Luhansk (UKR)
2:0
24.11.201621:05
Manchester United (ENG) - Feyenoord Rotterdam (NED)
4:0
08.12.201619:00
Feyenoord Rotterdam (NED) - Fenerbahçe SK (TUR)
0:1
08.12.201619:00
Zarja Luhansk (UKR) - Manchester United (ENG)
0:2
 TýmZVRPSB
1.Fenerbahçe SK (TUR)64118:613
2.Manchester United (ENG)640212:412
3.Feyenoord Rotterdam (NED)62133:77
4.Zarja Luhansk (UKR)60242:82
 TýmZVRPSB
1.Manchester United (ENG)33009:19
2.Fenerbahçe SK (TUR)33005:19
3.Feyenoord Rotterdam (NED)32012:16
4.Zarja Luhansk (UKR)30212:42
 TýmZVRPSB
1.Fenerbahçe SK (TUR)31113:54
2.Manchester United (ENG)31023:33
3.Feyenoord Rotterdam (NED)30121:61
4.Zarja Luhansk (UKR)30030:40

základní skupiny - skupina B

15.09.201619:00
BSC Young Boys (SUI) - Olympiakos Pireus (GRE)
0:1
15.09.201619:00
APOEL Nikósie (CYP) - FC Astana (KAZ)
2:1
29.09.201617:00
FC Astana (KAZ) - BSC Young Boys (SUI)
0:0
29.09.201621:05
Olympiakos Pireus (GRE) - APOEL Nikósie (CYP)
0:1
20.10.201621:05
Olympiakos Pireus (GRE) - FC Astana (KAZ)
4:1
20.10.201621:05
BSC Young Boys (SUI) - APOEL Nikósie (CYP)
3:1
03.11.201617:00
FC Astana (KAZ) - Olympiakos Pireus (GRE)
1:1
03.11.201619:00
APOEL Nikósie (CYP) - BSC Young Boys (SUI)
1:0
24.11.201617:00
FC Astana (KAZ) - APOEL Nikósie (CYP)
2:1
24.11.201621:05
Olympiakos Pireus (GRE) - BSC Young Boys (SUI)
1:1
08.12.201619:00
BSC Young Boys (SUI) - FC Astana (KAZ)
3:0
08.12.201619:00
APOEL Nikósie (CYP) - Olympiakos Pireus (GRE)
2:0
 TýmZVRPSB
1.APOEL Nikósie (CYP)64028:612
2.Olympiakos Pireus (GRE)62227:68
3.BSC Young Boys (SUI)62227:48
4.FC Astana (KAZ)61235:115
 TýmZVRPSB
1.APOEL Nikósie (CYP)33005:19
2.BSC Young Boys (SUI)32016:26
3.FC Astana (KAZ)31203:25
4.Olympiakos Pireus (GRE)31115:34
 TýmZVRPSB
1.Olympiakos Pireus (GRE)31112:34
2.APOEL Nikósie (CYP)31023:53
3.BSC Young Boys (SUI)30211:22
4.FC Astana (KAZ)30032:90

základní skupiny - skupina C

15.09.201619:00
1. FSV Mainz 05 (GER) - AS Saint-Étienne (FRA)
1:1
15.09.201619:00
RSC Anderlecht (BEL) - FK Qäbälä (AZE)
3:1
29.09.201617:00
FK Qäbälä (AZE) - 1. FSV Mainz 05 (GER)
2:3
29.09.201621:05
AS Saint-Étienne (FRA) - RSC Anderlecht (BEL)
1:1
20.10.201621:05
AS Saint-Étienne (FRA) - FK Qäbälä (AZE)
1:0
20.10.201621:05
1. FSV Mainz 05 (GER) - RSC Anderlecht (BEL)
1:1
03.11.201619:00
FK Qäbälä (AZE) - AS Saint-Étienne (FRA)
1:2
03.11.201619:00
RSC Anderlecht (BEL) - 1. FSV Mainz 05 (GER)
6:1
24.11.201617:00
FK Qäbälä (AZE) - RSC Anderlecht (BEL)
1:3
24.11.201621:05
AS Saint-Étienne (FRA) - 1. FSV Mainz 05 (GER)
0:0
08.12.201619:00
1. FSV Mainz 05 (GER) - FK Qäbälä (AZE)
2:0
08.12.201619:00
RSC Anderlecht (BEL) - AS Saint-Étienne (FRA)
2:3
 TýmZVRPSB
1.AS Saint-Étienne (FRA)63308:512
2.RSC Anderlecht (BEL)632116:811
3.1. FSV Mainz 05 (GER)62318:109
4.FK Qäbälä (AZE)60065:140
 TýmZVRPSB
1.RSC Anderlecht (BEL)320111:56
2.1. FSV Mainz 05 (GER)31204:25
3.AS Saint-Étienne (FRA)31202:15
4.FK Qäbälä (AZE)30034:80
 TýmZVRPSB
1.AS Saint-Étienne (FRA)32106:47
2.RSC Anderlecht (BEL)31205:35
3.1. FSV Mainz 05 (GER)31114:84
4.FK Qäbälä (AZE)30031:60

základní skupiny - skupina D

15.09.201619:00
AZ Alkmaar (NED) - Dundalk FC (IRL)
1:1
15.09.201619:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Zenit Petrohrad (RUS)
3:4
29.09.201621:05
Zenit Petrohrad (RUS) - AZ Alkmaar (NED)
5:0
29.09.201621:05
Dundalk FC (IRL) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
1:0
20.10.201621:05
Dundalk FC (IRL) - Zenit Petrohrad (RUS)
1:2
20.10.201621:05
AZ Alkmaar (NED) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
1:2
03.11.201619:00
Zenit Petrohrad (RUS) - Dundalk FC (IRL)
2:1
03.11.201619:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - AZ Alkmaar (NED)
0:0
24.11.201617:00
Zenit Petrohrad (RUS) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
2:0
24.11.201621:05
Dundalk FC (IRL) - AZ Alkmaar (NED)
0:1
08.12.201619:00
AZ Alkmaar (NED) - Zenit Petrohrad (RUS)
3:2
08.12.201619:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Dundalk FC (IRL)
2:1
 TýmZVRPSB
1.Zenit Petrohrad (RUS)650117:815
2.AZ Alkmaar (NED)62226:108
3.Maccabi Tel-Aviv (ISR)62137:97
4.Dundalk FC (IRL)61145:84
 TýmZVRPSB
1.Zenit Petrohrad (RUS)33009:19
2.AZ Alkmaar (NED)31115:54
 Maccabi Tel-Aviv (ISR)31115:54
4.Dundalk FC (IRL)31022:33
 TýmZVRPSB
1.Zenit Petrohrad (RUS)32018:76
2.AZ Alkmaar (NED)31111:54
3.Maccabi Tel-Aviv (ISR)31022:43
4.Dundalk FC (IRL)30123:51

základní skupiny - skupina E

15.09.201619:00
Viktoria Plzeň (CZE) - AS Řím (ITA)
1:1
15.09.201619:00
Astra Giurgiu (ROU) - Austria Vídeň (AUT)
2:3
29.09.201621:05
Austria Vídeň (AUT) - Viktoria Plzeň (CZE)
0:0
29.09.201621:05
AS Řím (ITA) - Astra Giurgiu (ROU)
4:0
20.10.201621:05
AS Řím (ITA) - Austria Vídeň (AUT)
3:3
20.10.201621:05
Viktoria Plzeň (CZE) - Astra Giurgiu (ROU)
1:2
03.11.201619:00
Austria Vídeň (AUT) - AS Řím (ITA)
2:4
03.11.201619:00
Astra Giurgiu (ROU) - Viktoria Plzeň (CZE)
1:1
24.11.201621:05
AS Řím (ITA) - Viktoria Plzeň (CZE)
4:1
24.11.201621:05
Austria Vídeň (AUT) - Astra Giurgiu (ROU)
1:2
08.12.201619:00
Viktoria Plzeň (CZE) - Austria Vídeň (AUT)
3:2
08.12.201619:00
Astra Giurgiu (ROU) - AS Řím (ITA)
0:0
 TýmZVRPSB
1.AS Řím (ITA)633016:712
2.Astra Giurgiu (ROU)62227:108
3.Viktoria Plzeň (CZE)61327:106
4.Austria Vídeň (AUT)612311:145
 TýmZVRPSB
1.AS Řím (ITA)321011:47
2.Viktoria Plzeň (CZE)31115:54
3.Astra Giurgiu (ROU)30213:42
4.Austria Vídeň (AUT)30123:61
 TýmZVRPSB
1.Astra Giurgiu (ROU)32014:66
2.AS Řím (ITA)31205:35
3.Austria Vídeň (AUT)31118:84
4.Viktoria Plzeň (CZE)30212:52

základní skupiny - skupina F

15.09.201619:00
Rapid Vídeň (AUT) - KRC Genk (BEL)
3:2
15.09.201619:00
US Sassuolo (ITA) - Athletic Bilbao (ESP)
3:0
29.09.201621:05
Athletic Bilbao (ESP) - Rapid Vídeň (AUT)
1:0
29.09.201621:05
KRC Genk (BEL) - US Sassuolo (ITA)
3:1
20.10.201621:05
KRC Genk (BEL) - Athletic Bilbao (ESP)
2:0
20.10.201621:05
Rapid Vídeň (AUT) - US Sassuolo (ITA)
1:1
03.11.201619:00
Athletic Bilbao (ESP) - KRC Genk (BEL)
5:3
03.11.201619:00
US Sassuolo (ITA) - Rapid Vídeň (AUT)
2:2
24.11.201621:05
KRC Genk (BEL) - Rapid Vídeň (AUT)
1:0
24.11.201621:05
Athletic Bilbao (ESP) - US Sassuolo (ITA)
3:2
08.12.201619:00
Rapid Vídeň (AUT) - Athletic Bilbao (ESP)
1:1
09.12.201612:30
US Sassuolo (ITA) - KRC Genk (BEL)
0:2
 TýmZVRPSB
1.KRC Genk (BEL)640213:912
2.Athletic Bilbao (ESP)631210:1110
3.Rapid Vídeň (AUT)61327:86
4.US Sassuolo (ITA)61239:115
 TýmZVRPSB
1.KRC Genk (BEL)33006:19
2.Athletic Bilbao (ESP)33009:59
3.Rapid Vídeň (AUT)31205:45
4.US Sassuolo (ITA)31115:44
 TýmZVRPSB
1.KRC Genk (BEL)31027:83
2.Rapid Vídeň (AUT)30122:41
3.US Sassuolo (ITA)30124:71
4.Athletic Bilbao (ESP)30121:61

základní skupiny - skupina G

15.09.201621:05
Standard Lutych (BEL) - Celta Vigo (ESP)
1:1
15.09.201621:05
Panathinaikos FC (GRE) - AFC Ajax (NED)
1:2
29.09.201619:00
AFC Ajax (NED) - Standard Lutych (BEL)
1:0
29.09.201619:00
Celta Vigo (ESP) - Panathinaikos FC (GRE)
2:0
20.10.201619:00
Celta Vigo (ESP) - AFC Ajax (NED)
2:2
20.10.201619:00
Standard Lutych (BEL) - Panathinaikos FC (GRE)
2:2
03.11.201621:05
AFC Ajax (NED) - Celta Vigo (ESP)
3:2
03.11.201621:05
Panathinaikos FC (GRE) - Standard Lutych (BEL)
0:3
24.11.201619:00
Celta Vigo (ESP) - Standard Lutych (BEL)
1:1
24.11.201619:00
AFC Ajax (NED) - Panathinaikos FC (GRE)
2:0
08.12.201621:05
Standard Lutych (BEL) - AFC Ajax (NED)
1:1
08.12.201621:05
Panathinaikos FC (GRE) - Celta Vigo (ESP)
0:2
 TýmZVRPSB
1.AFC Ajax (NED)642011:614
2.Celta Vigo (ESP)623110:79
3.Standard Lutych (BEL)61418:67
4.Panathinaikos FC (GRE)60153:131
 TýmZVRPSB
1.AFC Ajax (NED)33006:29
2.Celta Vigo (ESP)31205:35
3.Standard Lutych (BEL)30304:43
4.Panathinaikos FC (GRE)30031:70
 TýmZVRPSB
1.AFC Ajax (NED)31205:45
2.Standard Lutych (BEL)31114:24
3.Celta Vigo (ESP)31115:44
4.Panathinaikos FC (GRE)30122:61

základní skupiny - skupina H

15.09.201621:05
Konyaspor (TUR) - Šachtar Doněck (UKR)
0:1
15.09.201621:05
SC Braga (POR) - KAA Gent (BEL)
1:1
29.09.201619:00
KAA Gent (BEL) - Konyaspor (TUR)
2:0
29.09.201619:00
Šachtar Doněck (UKR) - SC Braga (POR)
2:0
20.10.201619:00
Šachtar Doněck (UKR) - KAA Gent (BEL)
5:0
20.10.201619:00
Konyaspor (TUR) - SC Braga (POR)
1:1
03.11.201621:05
KAA Gent (BEL) - Šachtar Doněck (UKR)
3:5
03.11.201621:05
SC Braga (POR) - Konyaspor (TUR)
3:1
24.11.201619:00
Šachtar Doněck (UKR) - Konyaspor (TUR)
4:0
24.11.201619:00
KAA Gent (BEL) - SC Braga (POR)
2:2
08.12.201617:00
Konyaspor (TUR) - KAA Gent (BEL)
0:1
08.12.201617:00
SC Braga (POR) - Šachtar Doněck (UKR)
2:4
 TýmZVRPSB
1.Šachtar Doněck (UKR)660021:518
2.KAA Gent (BEL)62229:138
3.SC Braga (POR)61329:116
4.Konyaspor (TUR)60152:121
 TýmZVRPSB
1.Šachtar Doněck (UKR)330011:09
2.KAA Gent (BEL)31117:74
3.SC Braga (POR)31116:64
4.Konyaspor (TUR)30121:31
 TýmZVRPSB
1.Šachtar Doněck (UKR)330010:59
2.KAA Gent (BEL)31112:64
3.SC Braga (POR)30213:52
4.Konyaspor (TUR)30031:90

základní skupiny - skupina I

15.09.201621:05
Red Bull Salzburg (AUT) - FK Krasnodar (RUS)
0:1
15.09.201621:05
OGC Nice (FRA) - Schalke 04 (GER)
0:1
29.09.201619:00
Schalke 04 (GER) - Red Bull Salzburg (AUT)
3:1
29.09.201619:00
FK Krasnodar (RUS) - OGC Nice (FRA)
5:2
20.10.201619:00
FK Krasnodar (RUS) - Schalke 04 (GER)
0:1
20.10.201619:00
Red Bull Salzburg (AUT) - OGC Nice (FRA)
0:1
03.11.201621:05
Schalke 04 (GER) - FK Krasnodar (RUS)
2:0
03.11.201621:05
OGC Nice (FRA) - Red Bull Salzburg (AUT)
0:2
24.11.201619:00
FK Krasnodar (RUS) - Red Bull Salzburg (AUT)
1:1
24.11.201619:00
Schalke 04 (GER) - OGC Nice (FRA)
2:0
08.12.201621:05
Red Bull Salzburg (AUT) - Schalke 04 (GER)
2:0
08.12.201621:05
OGC Nice (FRA) - FK Krasnodar (RUS)
2:1
 TýmZVRPSB
1.Schalke 04 (GER)65019:315
2.FK Krasnodar (RUS)62138:87
3.Red Bull Salzburg (AUT)62136:67
4.OGC Nice (FRA)62045:116
 TýmZVRPSB
1.Schalke 04 (GER)33007:19
2.FK Krasnodar (RUS)31116:44
3.Red Bull Salzburg (AUT)31022:23
4.OGC Nice (FRA)31022:43
 TýmZVRPSB
1.Schalke 04 (GER)32012:26
2.Red Bull Salzburg (AUT)31114:44
3.FK Krasnodar (RUS)31022:43
4.OGC Nice (FRA)31023:73

základní skupiny - skupina J

15.09.201617:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - Slovan Liberec (CZE)
2:2
15.09.201621:05
PAOK Soluň (GRE) - ACF Fiorentina (ITA)
0:0
29.09.201619:00
ACF Fiorentina (ITA) - Qarabağ Ağdam (AZE)
5:1
29.09.201619:00
Slovan Liberec (CZE) - PAOK Soluň (GRE)
1:2
20.10.201619:00
Slovan Liberec (CZE) - ACF Fiorentina (ITA)
1:3
20.10.201619:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - PAOK Soluň (GRE)
2:0
03.11.201621:05
ACF Fiorentina (ITA) - Slovan Liberec (CZE)
3:0
03.11.201621:05
PAOK Soluň (GRE) - Qarabağ Ağdam (AZE)
0:1
24.11.201619:00
Slovan Liberec (CZE) - Qarabağ Ağdam (AZE)
3:0
24.11.201619:00
ACF Fiorentina (ITA) - PAOK Soluň (GRE)
2:3
08.12.201617:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - ACF Fiorentina (ITA)
1:2
08.12.201617:00
PAOK Soluň (GRE) - Slovan Liberec (CZE)
2:0
 TýmZVRPSB
1.ACF Fiorentina (ITA)641115:613
2.PAOK Soluň (GRE)63127:610
3.Qarabağ Ağdam (AZE)62137:127
4.Slovan Liberec (CZE)61147:124
 TýmZVRPSB
1.ACF Fiorentina (ITA)320110:46
2.Qarabağ Ağdam (AZE)31115:44
3.PAOK Soluň (GRE)31112:14
4.Slovan Liberec (CZE)31025:53
 TýmZVRPSB
1.ACF Fiorentina (ITA)32105:27
2.PAOK Soluň (GRE)32015:56
3.Qarabağ Ağdam (AZE)31022:83
4.Slovan Liberec (CZE)30122:71

základní skupiny - skupina K

15.09.201621:05
Inter Milán (ITA) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
0:2
15.09.201621:05
Southampton FC (ENG) - Sparta Praha (CZE)
3:0
29.09.201619:00
Sparta Praha (CZE) - Inter Milán (ITA)
3:1
29.09.201619:00
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - Southampton FC (ENG)
0:0
20.10.201619:00
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - Sparta Praha (CZE)
0:1
20.10.201619:00
Inter Milán (ITA) - Southampton FC (ENG)
1:0
03.11.201621:05
Sparta Praha (CZE) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
2:0
03.11.201621:05
Southampton FC (ENG) - Inter Milán (ITA)
2:1
24.11.201619:00
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - Inter Milán (ITA)
3:2
24.11.201619:00
Sparta Praha (CZE) - Southampton FC (ENG)
1:0
08.12.201621:05
Inter Milán (ITA) - Sparta Praha (CZE)
2:1
08.12.201621:05
Southampton FC (ENG) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
1:1
 TýmZVRPSB
1.Sparta Praha (CZE)64028:612
2.Hapoel Beer-Sheva (ISR)62226:68
3.Southampton FC (ENG)62226:48
4.Inter Milán (ITA)62047:116
 TýmZVRPSB
1.Sparta Praha (CZE)33006:19
2.Southampton FC (ENG)32106:27
3.Inter Milán (ITA)32013:36
4.Hapoel Beer-Sheva (ISR)31113:34
 TýmZVRPSB
1.Hapoel Beer-Sheva (ISR)31113:34
2.Sparta Praha (CZE)31022:53
3.Southampton FC (ENG)30120:21
4.Inter Milán (ITA)30034:80

základní skupiny - skupina L

15.09.201621:05
Osmanlispor (TUR) - Steaua Bukurešť (ROU)
2:0
15.09.201621:05
Villarreal CF (ESP) - FC Curych (SUI)
2:1
29.09.201619:00
FC Curych (SUI) - Osmanlispor (TUR)
2:1
29.09.201619:00
Steaua Bukurešť (ROU) - Villarreal CF (ESP)
1:1
20.10.201619:00
Steaua Bukurešť (ROU) - FC Curych (SUI)
1:1
20.10.201619:00
Osmanlispor (TUR) - Villarreal CF (ESP)
2:2
03.11.201621:05
FC Curych (SUI) - Steaua Bukurešť (ROU)
0:0
03.11.201621:05
Villarreal CF (ESP) - Osmanlispor (TUR)
1:2
24.11.201619:00
Steaua Bukurešť (ROU) - Osmanlispor (TUR)
2:1
24.11.201619:00
FC Curych (SUI) - Villarreal CF (ESP)
1:1
08.12.201617:00
Osmanlispor (TUR) - FC Curych (SUI)
2:0
08.12.201617:00
Villarreal CF (ESP) - Steaua Bukurešť (ROU)
2:1
 TýmZVRPSB
1.Osmanlispor (TUR)631210:710
2.Villarreal CF (ESP)62319:89
3.FC Curych (SUI)61325:76
4.Steaua Bukurešť (ROU)61325:76
 TýmZVRPSB
1.Osmanlispor (TUR)32106:27
2.Villarreal CF (ESP)32015:46
3.FC Curych (SUI)31203:25
4.Steaua Bukurešť (ROU)31204:35
 TýmZVRPSB
1.Villarreal CF (ESP)30304:43
2.Osmanlispor (TUR)31024:53
3.FC Curych (SUI)30122:51
4.Steaua Bukurešť (ROU)30121:41
14.04. Diego Costa mimo na dva týdny
Nejméně dva týdny se bude muset trenér Atlétika Madrid Diego Simeone obejít bez útočníka Diega Costy. Důvodem je jeho svalové zranění ze zápasu Evropské ligy v Lisabonu se Sportingem. Costovi hrozí, že přijde vedle ligových zápasů i o semifinálové duely EL proti Arsenalu. (marca.com)
13.04. UEFA prošetří fanoušky CSKA Moskva
CSKA Moskva včera vypadl z Evropské ligy a navíc zřejmě dostane pokutu. Disciplinární komise UEFA už začala prošetřovat chování fanoušků ruského celku, kteří používali pyrotechniku a na trávník vhazovali předměty. (skysports.com)
13.04. Sarr má zřejmě vykloubené rameno
Marseille včera přestřílela Lipsko a postoupila do semifinále Evropské ligy, zaznamenala ovšem i jednu ztrátu. Už v průběhu první půle se zranil Bouna Sarr, záložník má pravděpodobně vykloubené rameno a čekají ho testy, které určí způsob léčby. (lequipe.fr)
13.04. Mchitarjan by měl za dva týdny opět hrát
Henrik Mchitarjan si před týdnem poškodil kolenní vazy a některá média rychle přinesla informace o možném konci sezony pro ofenzivního fotbalistu Arsenalu. Ty následně nepotvrdil manažer Arsene Wenger, který nyní přišel s ještě optimističtější prognózou. "Ano, jedná se o natažený vaz a chybět bude ještě dva týdny. Zbytečně se neobávejte, máme dobrý zdravotní tým a on svou rehabilitaci bere velice vážně," sdělil Wenger. (dailymail.co.uk)
13.04. Evropská liga - ideální sestava
Ideální sestava čtvrtfinálových odvet Evropské ligy: Patrício (Sporting) - Sakai (Marseille), Koscielny (Arsenal), Coates (Sporting), Nababkin (CSKA Moskva) - Payet (Marseille), Elneny (Arsenal), Haidara (Salzburg), Thauvin (Marseille) - Welbeck (Arsenal), Montero (Sporting). (uefa.com)
13.04. Sabitzer mimo hru se zraněným ramenem
RB Lipsko se nějaký čas obejde bez Marcela Sabitzera. Útočník saského klubu si ze včerejšího odvetného čtvrtfinále Evropské ligy s Marseille (2:5) odnesl zraněné rameno a zatím nebylo upřesněno, jak dlouho bude mimo hru. (sport1.de)
13.04. Atlético přišlo o útočníka Costu
Diego Costa nedohrál včerejší zápas odvetného čtvrtfinále Evropské ligy se Sportigem (0:1). Útočník Atlética Madrid krátce po změně stran střídal se zraněným stehenním svalem, přičemž vážnost zranění zatím Rojiblancos neupřesnili. (skysports.com)
13.04. Atlético se neobává o Hernándeze
Lucas Hernández nedohrál včerejší odvetné čtvrtfinále Evropské ligy se Sportingem, francouzský obránce, jenž inkasoval ránu do obličeje, by však neměl chybět dlouho. Atlético Madrid ve svém prohlášení uvedlo, že 22letý zadák neutrpěl žádnou zlomeninu, jak se původně obávalo. (lequipe.fr)
12.04. Evropská liga - výsledky
Výsledky čtvrtfinálových odvet Evropské ligy: CSKA Moskva - Arsenal 2:2 (39. Čalov, 50. Nababkin - 75. Welbeck, 90. Ramsey), první zápas 1:4, postupuje Arsenal. Olympique Marseille - RB Lipsko 5:2 (6. vlastní Ilsanker, 9. Sarr, 38. Thauvin, 60. Payet, 90. Sakai - 2. Bruma, 55. Augustin), první zápas 0:1, postupuje Marseille. Salzburg - Lazio 4:1 (56. Dabbur, 72. Haidara, 74. Hwang, 76. Lainer - 55. Immobile), první zápas 2:4, postupuje Salzburg. Sporting - Atlético 1:0 (28. Montero), první zápas 0:2, postupuje Atlético.
12.04. CSKA Moskva se musí obejít bez Wernblooma
CSKA Moskva se proti Arsenalu pokusí smazat tříbrankové manko a přímo na trávníku u toho nebude Pontus Wernbloom. Švédský záložník, který je na jaře využíván na hrotu útoku, zůstane jen na tribuně, důvodem je zranění žebra. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
12.04.
CSKA Moskva - Arsenal FC
2:2
12.04.
Olympique Marseille - RB Lipsko
5:2
12.04.
Red Bull Salzburg - SS Lazio
4:1
12.04.
Sporting CP - Atlético Madrid
1:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
26.04.21:05
Marseille - Red Bull Salzburg
info
26.04.21:05
Arsenal FC - Atlético Madrid
info
Všechny zápasy
Anketa
Jaké bude složení finále Evropské ligy?
Hlasovat