předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

30.06.201117:00
Banants Jerevan (ARM) - Metalurgi Rustavi (GEO)
0:1
30.06.201117:00
AZAL Baku (AZE) - FK Minsk (BLR)
1:1
30.06.201117:30
Banga Gargždai (LTU) - Qarabağ Ağdam (AZE)
0:4
30.06.201117:30
Trans Narva (EST) - Rabotnički Skopje (MKD)
1:4
30.06.201117:30
FK Rad (SRB) - SP Tre Penne (SMR)
6:0
30.06.201118:00
Daugava Daugavpils (LAT) - Tromsø IL (NOR)
0:5
30.06.201118:00
IF Elfsborg (SWE) - Fola Esch (LUX)
4:0
30.06.201118:00
FC Honka (FIN) - Nõmme Kalju (EST)
0:0
30.06.201119:00
Ferencvárosi TC (HUN) - Ulisses Jerevan (ARM)
3:0
30.06.201119:00
Dinamo Tbilisi (GEO) - FC Milsami (MDA)
2:0
30.06.201119:00
NK Varaždin (CRO) - FC Lusitanos (AND)
5:1
30.06.201119:00
Spartak Trnava (SVK) - Zeta Golubovci (MNE)
3:0
30.06.201119:00
UE Santa Coloma (AND) - Paksi SE (HUN)
0:1
30.06.201119:00
Aalesunds FK (NOR) - Neath FC (WAL)
4:1
30.06.201120:00
ÍF Fuglafjørdur (FRO) - KR Reykjavík (ISL)
1:3
30.06.201120:00
The New Saints FC (WAL) - Cliftonville FC (NIR)
1:1
30.06.201120:00
ÍBV Vestmannaeyjar (ISL) - St. Patrick's Athletic (IRL)
1:0
30.06.201120:00
UN Käerjéng 97 (LUX) - BK Häcken (SWE)
1:1
30.06.201120:30
Jagiellonia Białystok (POL) - Irtyš Pavlodar (KAZ)
1:0
30.06.201120:30
Fulham FC (ENG) - NSÍ Runavík (FRO)
3:0
30.06.201120:30
FK Renova (MKD) - Glentoran FC (NIR)
2:1
30.06.201120:30
Birkirkara FC (MLT) - Vllaznia Skadar (ALB)
0:1
30.06.201120:45
Široki Brijeg (BIH) - Olimpija Lublaň (SLO)
0:0
30.06.201120:45
FC Koper (SLO) - Šachtër Karagandy (KAZ)
1:1
30.06.201121:00
Budućnost Podgorica (MNE) - Flamurtari Vlora (ALB)
1:3

předkola - 1. předkolo - odvety

07.07.201115:00
Metalurgi Rustavi (GEO) - Banants Jerevan (ARM)
1:1
07.07.201115:00
Irtyš Pavlodar (KAZ) - Jagiellonia Białystok (POL)
2:0
07.07.201115:00
Šachtër Karagandy (KAZ) - FC Koper (SLO)
2:1
07.07.201116:00
Ulisses Jerevan (ARM) - Ferencvárosi TC (HUN)
0:2
07.07.201116:30
Flamurtari Vlora (ALB) - Budućnost Podgorica (MNE)
1:2
07.07.201117:00
Zeta Golubovci (MNE) - Spartak Trnava (SVK)
2:1
07.07.201117:00
FC Milsami (MDA) - Dinamo Tbilisi (GEO)
1:3
07.07.201118:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - Banga Gargždai (LTU)
3:0
07.07.201118:00
Fola Esch (LUX) - IF Elfsborg (SWE)
1:1
07.07.201118:30
Nõmme Kalju (EST) - FC Honka (FIN)
0:2
07.07.201119:00
FC Lusitanos (AND) - NK Varaždin (CRO)
0:1
07.07.201119:00
BK Häcken (SWE) - UN Käerjéng 97 (LUX)
5:1
07.07.201119:00
Vllaznia Skadar (ALB) - Birkirkara FC (MLT)
1:1
07.07.201119:00
FK Minsk (BLR) - AZAL Baku (AZE)
2:1
07.07.201119:00
Tromsø IL (NOR) - Daugava Daugavpils (LAT)
2:1
07.07.201119:45
NSÍ Runavík (FRO) - Fulham FC (ENG)
0:0
07.07.201120:00
Olimpija Lublaň (SLO) - Široki Brijeg (BIH)
3:0
07.07.201120:00
Rabotnički Skopje (MKD) - Trans Narva (EST)
3:0
07.07.201120:00
Paksi SE (HUN) - UE Santa Coloma (AND)
4:0
07.07.201120:00
Neath FC (WAL) - Aalesunds FK (NOR)
0:2
07.07.201120:30
SP Tre Penne (SMR) - FK Rad (SRB)
1:3
07.07.201120:45
Glentoran FC (NIR) - FK Renova (MKD)
3:1p
07.07.201120:45
St. Patrick's Athletic (IRL) - ÍBV Vestmannaeyjar (ISL)
2:0
07.07.201120:45
Cliftonville FC (NIR) - The New Saints FC (WAL)
0:1
07.07.201121:15
KR Reykjavík (ISL) - ÍF Fuglafjørdur (FRO)
5:1

předkola - 2. předkolo - 1. zápasy

14.07.201115:00
Šachtër Karagandy (KAZ) - St. Patrick's Athletic (IRL)
2:1
14.07.201116:00
Metalurgi Rustavi (GEO) - Irtyš Pavlodar (KAZ)
1:1
14.07.201116:45
Śląsk Wrocław (POL) - Dundee United (SCO)
1:0
14.07.201117:00
FK Rad (SRB) - Olympiakos Volos (GRE)
0:1
14.07.201117:30
Flamurtari Vlora (ALB) - Baumit Jablonec (CZE)
0:2
14.07.201117:30
KuPS Kuopio (FIN) - Gaz Metan Mediaş (ROU)
1:0
14.07.201118:00
Rudar Pljevlja (MNE) - Austria Vídeň (AUT)
0:3
14.07.201118:00
Tauras Tauragė (LTU) - ADO Den Haag (NED)
2:3
14.07.201118:00
Iskra-Stali Rîbniţa (MDA) - NK Varaždin (CRO)
1:1
14.07.201118:00
TPS Turku (FIN) - KVC Westerlo (BEL)
0:1
14.07.201118:30
UE Sant Julià (AND) - Bnei Yehuda Tel-Aviv (ISR)
0:2
14.07.201119:00
Ferencvárosi TC (HUN) - Aalesunds FK (NOR)
2:1
14.07.201119:00
Vålerenga IF (NOR) - MIKA Jerevan (ARM)
1:0
14.07.201119:00
BK Häcken (SWE) - FC Honka (FIN)
1:0
14.07.201119:00
Šachtër Soligorsk (BLR) - FK Ventspils (LAT)
0:1
14.07.201119:00
Anorthosis Famagusta (CYP) - FC Gagra (GEO)
3:0
14.07.201119:00
Örebro SK (SWE) - FK Sarajevo (BIH)
0:0
14.07.201119:00
FK Minsk (BLR) - Gaziantepspor (TUR)
1:1
14.07.201119:30
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Xäzär Länkäran (AZE)
3:1
14.07.201119:30
Floriana FC (MLT) - AEK Larnaka (CYP)
0:8
14.07.201119:50
Llanelli AFC (WAL) - Dinamo Tbilisi (GEO)
2:1
14.07.201120:00
Sūduva Marijampolė (LTU) - IF Elfsborg (SWE)
1:1
14.07.201120:00
The New Saints FC (WAL) - FC Midtjylland (DEN)
1:3
14.07.201120:00
Paksi SE (HUN) - Tromsø IL (NOR)
1:1
14.07.201120:00
FC Vaduz (LIE) - Vojvodina Novi Sad (SRB)
0:2
14.07.201120:00
EB/Streymur (FRO) - Qarabağ Ağdam (AZE)
1:1
14.07.201120:00
Olimpija Lublaň (SLO) - Bohemians Dublin (IRL)
2:0
14.07.201120:00
FC Differdange 03 (LUX) - Levadia Tallinn (EST)
0:0
14.07.201120:00
KF Tirana (ALB) - Spartak Trnava (SVK)
0:0
14.07.201120:15
Kecskeméti TE (HUN) - FK Aktobe (KAZ)
1:1
14.07.201120:30
Liepājas Metalurgs (LAT) - Red Bull Salzburg (AUT)
1:4
14.07.201120:30
Vllaznia Skadar (ALB) - FC Thun (SUI)
0:0
14.07.201120:30
Željezničar Sarajevo (BIH) - Sheriff Tiraspol (MDA)
1:0
14.07.201120:30
AC Juvenes (SMR) - Rabotnički Skopje (MKD)
0:1
14.07.201120:45
Metalurg Skopje (MKD) - Lokomotiv Sofia (BUL)
0:0
14.07.201120:45
Glentoran FC (NIR) - Vorskla Poltava (UKR)
0:2
14.07.201120:45
NK Domžale (SLO) - RNK Split (CRO)
1:2
14.07.201120:45
Crusaders FC (NIR) - Fulham FC (ENG)
1:3
14.07.201121:15
KR Reykjavík (ISL) - MŠK Žilina (SVK)
3:0
14.07.201121:15
FH Hafnarfjördur (ISL) - CD Nacional (POR)
1:1

předkola - 2. předkolo - odvety

21.07.201115:00
Irtyš Pavlodar (KAZ) - Metalurgi Rustavi (GEO)
0:2
21.07.201115:00
MIKA Jerevan (ARM) - Vålerenga IF (NOR)
0:1
21.07.201117:00
Vojvodina Novi Sad (SRB) - FC Vaduz (LIE)
1:3
21.07.201117:00
Gaz Metan Mediaş (ROU) - KuPS Kuopio (FIN)
2:0
21.07.201117:30
FK Ventspils (LAT) - Šachtër Soligorsk (BLR)
3:2
21.07.201117:30
Xäzär Länkäran (AZE) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
0:0
21.07.201117:45
Levadia Tallinn (EST) - FC Differdange 03 (LUX)
0:1
21.07.201118:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - Željezničar Sarajevo (BIH)
0:0
21.07.201118:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - EB/Streymur (FRO)
0:0
21.07.201118:00
IF Elfsborg (SWE) - Sūduva Marijampolė (LTU)
3:0
21.07.201118:00
FK Aktobe (KAZ) - Kecskeméti TE (HUN)
0:0
21.07.201118:00
FC Honka (FIN) - BK Häcken (SWE)
0:2
21.07.201119:00
Spartak Trnava (SVK) - KF Tirana (ALB)
3:1
21.07.201119:00
Red Bull Salzburg (AUT) - Liepājas Metalurgs (LAT)
0:0
21.07.201119:00
AEK Larnaka (CYP) - Floriana FC (MLT)
1:0
21.07.201119:00
Dinamo Tbilisi (GEO) - Llanelli AFC (WAL)
5:0
21.07.201119:00
FC Gagra (GEO) - Anorthosis Famagusta (CYP)
2:0
21.07.201119:00
FK Sarajevo (BIH) - Örebro SK (SWE)
2:0
21.07.201119:00
Vorskla Poltava (UKR) - Glentoran FC (NIR)
3:0
21.07.201119:00
NK Varaždin (CRO) - Iskra-Stali Rîbniţa (MDA)
3:1
21.07.201119:00
Tromsø IL (NOR) - Paksi SE (HUN)
0:3
21.07.201119:00
Bnei Yehuda Tel-Aviv (ISR) - UE Sant Julià (AND)
2:0
21.07.201119:00
Aalesunds FK (NOR) - Ferencvárosi TC (HUN)
3:1e
21.07.201119:15
FC Midtjylland (DEN) - The New Saints FC (WAL)
5:2
21.07.201119:30
FC Thun (SUI) - Vllaznia Skadar (ALB)
2:1
21.07.201119:30
Lokomotiv Sofia (BUL) - Metalurg Skopje (MKD)
3:2
21.07.201119:30
MŠK Žilina (SVK) - KR Reykjavík (ISL)
2:0
21.07.201120:00
Olympiakos Volos (GRE) - FK Rad (SRB)
1:1
21.07.201120:00
Baumit Jablonec (CZE) - Flamurtari Vlora (ALB)
5:1
21.07.201120:00
KVC Westerlo (BEL) - TPS Turku (FIN)
0:0
21.07.201120:00
Rabotnički Skopje (MKD) - AC Juvenes (SMR)
3:0
21.07.201120:00
Gaziantepspor (TUR) - FK Minsk (BLR)
4:1
21.07.201120:00
ADO Den Haag (NED) - Tauras Tauragė (LTU)
2:0
21.07.201120:30
RNK Split (CRO) - NK Domžale (SLO)
3:1
21.07.201120:30
Fulham FC (ENG) - Crusaders FC (NIR)
4:0
21.07.201120:45
St. Patrick's Athletic (IRL) - Šachtër Karagandy (KAZ)
2:0
21.07.201120:45
CD Nacional (POR) - FH Hafnarfjördur (ISL)
2:0
21.07.201120:45
Bohemians Dublin (IRL) - Olimpija Lublaň (SLO)
1:1
21.07.201120:45
Dundee United (SCO) - Śląsk Wrocław (POL)
3:2
21.07.201121:05
Austria Vídeň (AUT) - Rudar Pljevlja (MNE)
2:0

předkola - 3. předkolo - 1. zápasy

26.07.201118:00
Bnei Yehuda Tel-Aviv (ISR) - Helsingborgs IF (SWE)
1:0
28.07.201116:45
Śląsk Wrocław (POL) - Lokomotiv Sofia (BUL)
0:0
28.07.201117:00
AEK Larnaka (CYP) - FK Mladá Boleslav (CZE)
3:0
28.07.201118:00
FK Ventspils (LAT) - FK Crvena Zvezda (SRB)
1:2
28.07.201118:00
Alanija Vladikavkaz (RUS) - FK Aktobe (KAZ)
1:1
28.07.201118:30
Karpaty Lvov (UKR) - St. Patrick's Athletic (IRL)
2:0
28.07.201119:00
Vålerenga IF (NOR) - PAOK Soluň (GRE)
0:2
28.07.201119:00
Red Bull Salzburg (AUT) - FK Senica (SVK)
1:0
28.07.201119:00
Vorskla Poltava (UKR) - Sligo Rovers (IRL)
0:0
28.07.201119:00
Anorthosis Famagusta (CYP) - Rabotnički Skopje (MKD)
0:2
28.07.201119:00
Sparta Praha (CZE) - FK Sarajevo (BIH)
5:0
28.07.201119:00
Metalurgi Rustavi (GEO) - Stade Rennes (FRA)
2:5
28.07.201119:00
Olimpija Lublaň (SLO) - Austria Vídeň (AUT)
1:1
28.07.201119:00
Aalesunds FK (NOR) - IF Elfsborg (SWE)
4:0
28.07.201119:30
BSC Young Boys (SUI) - KVC Westerlo (BEL)
3:1
28.07.201119:30
Hapoel Tel-Aviv (ISR) - FC Vaduz (LIE)
4:0
28.07.201119:30
Omonia Nikósie (CYP) - ADO Den Haag (NED)
3:0
28.07.201119:30
Bursaspor (TUR) - FK Gomel (BLR)
2:1
28.07.201119:30
RNK Split (CRO) - Fulham FC (ENG)
0:0
28.07.201119:45
Levski Sofia (BUL) - Spartak Trnava (SVK)
2:1
28.07.201120:00
Dinamo Bukurešť (ROU) - NK Varaždin (CRO)
2:2
28.07.201120:00
Gaziantepspor (TUR) - Legia Varšava (POL)
0:1
28.07.201120:00
FC Differdange 03 (LUX) - Olympiakos Volos (GRE)
0:3
28.07.201120:00
AZ Alkmaar (NED) - Baumit Jablonec (CZE)
2:0
28.07.201120:00
Paksi SE (HUN) - Heart of Midlothian (SCO)
1:1
28.07.201120:30
Željezničar Sarajevo (BIH) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
0:2
28.07.201120:30
1. FSV Mainz 05 (GER) - Gaz Metan Mediaş (ROU)
1:1
28.07.201120:30
Club Bruggy (BEL) - Qarabağ Ağdam (AZE)
4:1
28.07.201120:45
CD Nacional (POR) - BK Häcken (SWE)
3:0
28.07.201120:45
Stoke City (ENG) - Hajduk Split (CRO)
1:0
28.07.201120:45
Città di Palermo (ITA) - FC Thun (SUI)
2:2
28.07.201121:00
FC Midtjylland (DEN) - Vitória SC Guimarães (POR)
0:0
28.07.201121:00
Atlético Madrid (ESP) - Strømsgodset IF (NOR)
2:1
28.07.201121:05
SV Ried (AUT) - Brøndby IF (DEN)
2:0
28.07.201121:15
KR Reykjavík (ISL) - Dinamo Tbilisi (GEO)
1:4

předkola - 3. předkolo - odvety

04.08.201117:00
NK Varaždin (CRO) - Dinamo Bukurešť (ROU)
1:2
04.08.201117:00
FK Mladá Boleslav (CZE) - AEK Larnaka (CYP)
2:2
04.08.201118:00
IF Elfsborg (SWE) - Aalesunds FK (NOR)
1:1
04.08.201118:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - Club Bruggy (BEL)
1:0
04.08.201118:00
FK Aktobe (KAZ) - Alanija Vladikavkaz (RUS)
1:2p
04.08.201118:30
Strømsgodset IF (NOR) - Atlético Madrid (ESP)
0:2
04.08.201118:45
Sligo Rovers (IRL) - Vorskla Poltava (UKR)
0:2
04.08.201119:00
FK Senica (SVK) - Red Bull Salzburg (AUT)
0:3
04.08.201119:00
Brøndby IF (DEN) - SV Ried (AUT)
4:2
04.08.201119:00
BK Häcken (SWE) - CD Nacional (POR)
2:1
04.08.201119:00
Gaz Metan Mediaş (ROU) - 1. FSV Mainz 05 (GER)
2:1p
04.08.201119:00
Spartak Trnava (SVK) - Levski Sofia (BUL)
3:1p
04.08.201119:00
Stade Rennes (FRA) - Metalurgi Rustavi (GEO)
2:0
04.08.201119:00
Helsingborgs IF (SWE) - Bnei Yehuda Tel-Aviv (ISR)
3:0
04.08.201119:00
Legia Varšava (POL) - Gaziantepspor (TUR)
0:0
04.08.201119:00
FK Gomel (BLR) - Bursaspor (TUR)
1:3
04.08.201119:00
Hajduk Split (CRO) - Stoke City (ENG)
0:1
04.08.201119:00
Dinamo Tbilisi (GEO) - KR Reykjavík (ISL)
2:0
04.08.201119:30
Lokomotiv Sofia (BUL) - Śląsk Wrocław (POL)
0:1p
04.08.201119:30
FC Thun (SUI) - Città di Palermo (ITA)
1:1
04.08.201119:30
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Željezničar Sarajevo (BIH)
6:0
04.08.201120:00
ADO Den Haag (NED) - Omonia Nikósie (CYP)
1:0
04.08.201120:00
PAOK Soluň (GRE) - Vålerenga IF (NOR)
3:0
04.08.201120:00
Olympiakos Volos (GRE) - FC Differdange 03 (LUX)
3:0
04.08.201120:00
KVC Westerlo (BEL) - BSC Young Boys (SUI)
0:2
04.08.201120:00
FC Vaduz (LIE) - Hapoel Tel-Aviv (ISR)
2:1
04.08.201120:00
Rabotnički Skopje (MKD) - Anorthosis Famagusta (CYP)
1:2
04.08.201120:30
FK Crvena Zvezda (SRB) - FK Ventspils (LAT)
7:0
04.08.201120:30
Baumit Jablonec (CZE) - AZ Alkmaar (NED)
1:1
04.08.201120:30
Fulham FC (ENG) - RNK Split (CRO)
2:0
04.08.201120:45
Heart of Midlothian (SCO) - Paksi SE (HUN)
4:1
04.08.201120:45
St. Patrick's Athletic (IRL) - Karpaty Lvov (UKR)
1:3
04.08.201121:00
FK Sarajevo (BIH) - Sparta Praha (CZE)
0:2
04.08.201121:05
Austria Vídeň (AUT) - Olimpija Lublaň (SLO)
3:2
04.08.201121:15
Vitória SC Guimarães (POR) - FC Midtjylland (DEN)
2:1

předkola - 4. předkolo - 1. zápasy

18.08.201118:00
FK Ekranas (LTU) - Hapoel Tel-Aviv (ISR)
1:0
18.08.201118:00
Legia Varšava (POL) - Spartak Moskva (RUS)
2:2
18.08.201118:00
FC Vaslui (ROU) - Sparta Praha (CZE)
2:0
18.08.201118:00
Lokomotiv Moskva (RUS) - Spartak Trnava (SVK)
2:0
18.08.201118:30
HJK Helsinky (FIN) - Schalke 04 (GER)
2:0
18.08.201118:30
FC Zestafoni (GEO) - Club Bruggy (BEL)
3:3
18.08.201118:45
Litex Loveč (BUL) - Dynamo Kyjev (UKR)
1:2
18.08.201119:00
Omonia Nikósie (CYP) - Red Bull Salzburg (AUT)
2:1
18.08.201119:00
Austria Vídeň (AUT) - Gaz Metan Mediaş (ROU)
3:1
18.08.201119:00
Aalesunds FK (NOR) - AZ Alkmaar (NED)
2:1
18.08.201119:00
Vorskla Poltava (UKR) - Dinamo Bukurešť (ROU)
2:1
18.08.201119:30
Steaua Bukurešť (ROU) - CSKA Sofia (BUL)
2:0
18.08.201119:30
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Panathinaikos FC (GRE)
3:0
18.08.201119:30
FC Thun (SUI) - Stoke City (ENG)
0:1
18.08.201120:00
PAOK Soluň (GRE) - Karpaty Lvov (UKR)
2:0
18.08.201120:00
FC Nordsjaelland (DEN) - Sporting CP (POR)
0:0
18.08.201120:00
Bursaspor (TUR) - RSC Anderlecht (BEL)
1:2
18.08.201120:00
Beşiktaş JK (TUR) - Alanija Vladikavkaz (RUS)
3:0
18.08.201120:00
Śląsk Wrocław (POL) - Rapid Bukurešť (ROU)
1:3
18.08.201120:15
Standard Lutych (BEL) - Helsingborgs IF (SWE)
1:0
18.08.201120:30
Metalist Charkov (UKR) - FC Sochaux (FRA)
0:0
18.08.201120:30
FK Crvena Zvezda (SRB) - Stade Rennes (FRA)
1:2
18.08.201120:30
Fulham FC (ENG) - Dněpr Dněpropetrovsk (UKR)
3:0
18.08.201120:30
Hannover 96 (GER) - Sevilla FC (ESP)
2:1
18.08.201120:45
AEK Atény (GRE) - Dinamo Tbilisi (GEO)
1:0
18.08.201120:45
CD Nacional (POR) - Birmingham City (ENG)
0:0
18.08.201120:45
FC Differdange 03 (LUX) - Paris Saint-Germain (FRA)
0:4
18.08.201120:45
NK Maribor (SLO) - Rangers FC (SCO)
2:1
18.08.201120:45
Heart of Midlothian (SCO) - Tottenham Hotspur (ENG)
0:5
18.08.201120:45
Shamrock Rovers (IRL) - FK Partizan (SRB)
1:1
18.08.201120:45
Slovan Bratislava (SVK) - AS Řím (ITA)
1:0
18.08.201120:45
Rosenborg BK (NOR) - AEK Larnaka (CYP)
0:0
18.08.201121:00
Athletic Bilbao (ESP) - Trabzonspor (TUR)
0:0
18.08.201121:00
SS Lazio (ITA) - Rabotnički Skopje (MKD)
6:0
18.08.201121:05
SV Ried (AUT) - PSV Eindhoven (NED)
0:0
18.08.201121:05
Celtic FC (SCO) - FC Sion (SUI)
3:0k
18.08.201122:00
SC Braga (POR) - BSC Young Boys (SUI)
0:0
18.08.201122:00
Atlético Madrid (ESP) - Vitória SC Guimarães (POR)
2:0

předkola - 4. předkolo - odvety

25.08.201117:00
Spartak Moskva (RUS) - Legia Varšava (POL)
2:3
25.08.201117:00
Dinamo Bukurešť (ROU) - Vorskla Poltava (UKR)
2:3
25.08.201118:30
Stade Rennes (FRA) - FK Crvena Zvezda (SRB)
4:0
25.08.201118:45
PSV Eindhoven (NED) - SV Ried (AUT)
5:0
25.08.201119:00
Dynamo Kyjev (UKR) - Litex Loveč (BUL)
1:0
25.08.201119:00
Spartak Trnava (SVK) - Lokomotiv Moskva (RUS)
1:1
25.08.201119:00
AEK Larnaka (CYP) - Rosenborg BK (NOR)
2:1
25.08.201119:00
Alanija Vladikavkaz (RUS) - Beşiktaş JK (TUR)
2:0
25.08.201119:00
Gaz Metan Mediaş (ROU) - Austria Vídeň (AUT)
1:0
25.08.201119:05
Dinamo Tbilisi (GEO) - AEK Atény (GRE)
1:1e
25.08.201119:30
BSC Young Boys (SUI) - SC Braga (POR)
2:2
25.08.201119:30
CSKA Sofia (BUL) - Steaua Bukurešť (ROU)
1:1
25.08.201119:30
Hapoel Tel-Aviv (ISR) - FK Ekranas (LTU)
4:0
25.08.201120:00
Sparta Praha (CZE) - FC Vaslui (ROU)
1:0
25.08.201120:00
Rapid Bukurešť (ROU) - Śląsk Wrocław (POL)
1:1
25.08.201120:15
Helsingborgs IF (SWE) - Standard Lutych (BEL)
1:3
25.08.201120:15
Panathinaikos FC (GRE) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
2:1
25.08.201120:20
Schalke 04 (GER) - HJK Helsinky (FIN)
6:1
25.08.201120:30
Club Bruggy (BEL) - FC Zestafoni (GEO)
2:0
25.08.201120:30
FC Sion (SUI) - Celtic FC (SCO)
0:3k
25.08.201120:30
Dněpr Dněpropetrovsk (UKR) - Fulham FC (ENG)
1:0
25.08.201120:30
Vitória SC Guimarães (POR) - Atlético Madrid (ESP)
0:4
25.08.201120:30
FK Partizan (SRB) - Shamrock Rovers (IRL)
1:2e
25.08.201120:30
RSC Anderlecht (BEL) - Bursaspor (TUR)
2:2
25.08.201120:30
Trabzonspor (TUR) - Athletic Bilbao (ESP)
neh.
25.08.201120:30
Rangers FC (SCO) - NK Maribor (SLO)
1:1
25.08.201120:45
Stoke City (ENG) - FC Thun (SUI)
4:1
25.08.201120:45
AZ Alkmaar (NED) - Aalesunds FK (NOR)
6:0
25.08.201120:45
Rabotnički Skopje (MKD) - SS Lazio (ITA)
1:3
25.08.201120:45
FC Sochaux (FRA) - Metalist Charkov (UKR)
0:4
25.08.201120:45
Birmingham City (ENG) - CD Nacional (POR)
3:0
25.08.201120:45
AS Řím (ITA) - Slovan Bratislava (SVK)
1:1
25.08.201121:00
Karpaty Lvov (UKR) - PAOK Soluň (GRE)
1:1
25.08.201121:00
Tottenham Hotspur (ENG) - Heart of Midlothian (SCO)
0:0
25.08.201121:00
Paris Saint-Germain (FRA) - FC Differdange 03 (LUX)
2:0
25.08.201121:05
Sevilla FC (ESP) - Hannover 96 (GER)
1:1
25.08.201121:05
Red Bull Salzburg (AUT) - Omonia Nikósie (CYP)
1:0
25.08.201122:15
Sporting CP (POR) - FC Nordsjaelland (DEN)
2:1

základní skupiny - skupina A

15.09.201119:00
PAOK Soluň (GRE) - Tottenham Hotspur (ENG)
0:0
15.09.201119:00
Shamrock Rovers (IRL) - Rubin Kazaň (RUS)
0:3
29.09.201117:00
Rubin Kazaň (RUS) - PAOK Soluň (GRE)
2:2
29.09.201121:05
Tottenham Hotspur (ENG) - Shamrock Rovers (IRL)
3:1
20.10.201121:05
Tottenham Hotspur (ENG) - Rubin Kazaň (RUS)
1:0
20.10.201121:05
PAOK Soluň (GRE) - Shamrock Rovers (IRL)
2:1
03.11.201118:00
Rubin Kazaň (RUS) - Tottenham Hotspur (ENG)
1:0
03.11.201119:00
Shamrock Rovers (IRL) - PAOK Soluň (GRE)
1:3
30.11.201118:00
Rubin Kazaň (RUS) - Shamrock Rovers (IRL)
4:1
30.11.201121:05
Tottenham Hotspur (ENG) - PAOK Soluň (GRE)
1:2
15.12.201119:00
PAOK Soluň (GRE) - Rubin Kazaň (RUS)
1:1
15.12.201119:00
Shamrock Rovers (IRL) - Tottenham Hotspur (ENG)
0:4
 TýmZVRPSB
1.PAOK Soluň (GRE)633010:612
2.Rubin Kazaň (RUS)632111:511
3.Tottenham Hotspur (ENG)63129:410
4.Shamrock Rovers (IRL)60064:190
 TýmZVRPSB
1.Rubin Kazaň (RUS)32107:37
2.Tottenham Hotspur (ENG)32015:36
3.PAOK Soluň (GRE)31203:25
4.Shamrock Rovers (IRL)30031:100
 TýmZVRPSB
1.PAOK Soluň (GRE)32107:47
2.Tottenham Hotspur (ENG)31114:14
3.Rubin Kazaň (RUS)31114:24
4.Shamrock Rovers (IRL)30033:90

základní skupiny - skupina B

15.09.201119:00
Hannover 96 (GER) - Standard Lutych (BEL)
0:0
15.09.201119:00
FC Kodaň (DEN) - Vorskla Poltava (UKR)
1:0
29.09.201121:05
Vorskla Poltava (UKR) - Hannover 96 (GER)
1:2
29.09.201121:05
Standard Lutych (BEL) - FC Kodaň (DEN)
3:0
20.10.201121:05
Standard Lutych (BEL) - Vorskla Poltava (UKR)
0:0
20.10.201121:05
Hannover 96 (GER) - FC Kodaň (DEN)
2:2
03.11.201119:00
FC Kodaň (DEN) - Hannover 96 (GER)
1:2
03.11.201119:00
Vorskla Poltava (UKR) - Standard Lutych (BEL)
1:3
30.11.201121:05
Standard Lutych (BEL) - Hannover 96 (GER)
2:0
30.11.201121:05
Vorskla Poltava (UKR) - FC Kodaň (DEN)
1:1
15.12.201119:00
Hannover 96 (GER) - Vorskla Poltava (UKR)
3:1
15.12.201119:00
FC Kodaň (DEN) - Standard Lutych (BEL)
0:1
 TýmZVRPSB
1.Standard Lutych (BEL)64209:114
2.Hannover 96 (GER)63219:711
3.FC Kodaň (DEN)61235:95
4.Vorskla Poltava (UKR)60244:102
 TýmZVRPSB
1.Standard Lutych (BEL)32105:07
2.Hannover 96 (GER)31205:35
3.FC Kodaň (DEN)31022:33
4.Vorskla Poltava (UKR)30123:61
 TýmZVRPSB
1.Standard Lutych (BEL)32104:17
2.Hannover 96 (GER)32014:46
3.FC Kodaň (DEN)30213:62
4.Vorskla Poltava (UKR)30121:41

základní skupiny - skupina C

15.09.201119:00
Hapoel Tel-Aviv (ISR) - Rapid Bukurešť (ROU)
0:1
15.09.201119:00
PSV Eindhoven (NED) - Legia Varšava (POL)
1:0
29.09.201121:05
Legia Varšava (POL) - Hapoel Tel-Aviv (ISR)
3:2
29.09.201121:05
Rapid Bukurešť (ROU) - PSV Eindhoven (NED)
1:3
20.10.201121:05
Rapid Bukurešť (ROU) - Legia Varšava (POL)
0:1
20.10.201121:05
Hapoel Tel-Aviv (ISR) - PSV Eindhoven (NED)
0:1
03.11.201119:00
PSV Eindhoven (NED) - Hapoel Tel-Aviv (ISR)
3:3
03.11.201119:00
Legia Varšava (POL) - Rapid Bukurešť (ROU)
3:1
30.11.201121:05
Rapid Bukurešť (ROU) - Hapoel Tel-Aviv (ISR)
1:3
30.11.201121:05
Legia Varšava (POL) - PSV Eindhoven (NED)
0:3
15.12.201119:00
Hapoel Tel-Aviv (ISR) - Legia Varšava (POL)
2:0
15.12.201119:00
PSV Eindhoven (NED) - Rapid Bukurešť (ROU)
2:1
 TýmZVRPSB
1.PSV Eindhoven (NED)651013:516
2.Legia Varšava (POL)63037:99
3.Hapoel Tel-Aviv (ISR)621310:97
4.Rapid Bukurešť (ROU)61055:123
 TýmZVRPSB
1.PSV Eindhoven (NED)32106:47
2.Legia Varšava (POL)32016:66
3.Hapoel Tel-Aviv (ISR)31022:23
4.Rapid Bukurešť (ROU)30032:70
 TýmZVRPSB
1.PSV Eindhoven (NED)33007:19
2.Hapoel Tel-Aviv (ISR)31118:74
3.Rapid Bukurešť (ROU)31023:53
4.Legia Varšava (POL)31021:33

základní skupiny - skupina D

15.09.201119:00
FC Curych (SUI) - Sporting CP (POR)
0:2
15.09.201119:00
SS Lazio (ITA) - FC Vaslui (ROU)
2:2
29.09.201121:05
FC Vaslui (ROU) - FC Curych (SUI)
2:2
29.09.201121:05
Sporting CP (POR) - SS Lazio (ITA)
2:1
20.10.201121:05
Sporting CP (POR) - FC Vaslui (ROU)
2:0
20.10.201121:05
FC Curych (SUI) - SS Lazio (ITA)
1:1
03.11.201119:00
SS Lazio (ITA) - FC Curych (SUI)
1:0
03.11.201119:00
FC Vaslui (ROU) - Sporting CP (POR)
1:0
01.12.201121:05
Sporting CP (POR) - FC Curych (SUI)
2:0
01.12.201121:05
FC Vaslui (ROU) - SS Lazio (ITA)
0:0
14.12.201119:00
FC Curych (SUI) - FC Vaslui (ROU)
2:0
14.12.201119:00
SS Lazio (ITA) - Sporting CP (POR)
2:0
 TýmZVRPSB
1.Sporting CP (POR)64028:412
2.SS Lazio (ITA)62317:59
3.FC Vaslui (ROU)61325:86
4.FC Curych (SUI)61235:85
 TýmZVRPSB
1.Sporting CP (POR)33006:19
2.SS Lazio (ITA)32105:27
3.FC Vaslui (ROU)31203:25
4.FC Curych (SUI)31113:34
 TýmZVRPSB
1.Sporting CP (POR)31022:33
2.SS Lazio (ITA)30212:32
3.FC Curych (SUI)30122:51
4.FC Vaslui (ROU)30122:61

základní skupiny - skupina E

15.09.201119:00
Dynamo Kyjev (UKR) - Stoke City (ENG)
1:1
15.09.201119:00
Beşiktaş JK (TUR) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
5:1
29.09.201121:05
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Dynamo Kyjev (UKR)
1:1
29.09.201121:05
Stoke City (ENG) - Beşiktaş JK (TUR)
2:1
20.10.201121:05
Stoke City (ENG) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
3:0
20.10.201121:05
Dynamo Kyjev (UKR) - Beşiktaş JK (TUR)
1:0
03.11.201119:00
Beşiktaş JK (TUR) - Dynamo Kyjev (UKR)
1:0
03.11.201119:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Stoke City (ENG)
1:2
01.12.201121:05
Stoke City (ENG) - Dynamo Kyjev (UKR)
1:1
01.12.201121:05
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Beşiktaş JK (TUR)
2:3
14.12.201119:00
Dynamo Kyjev (UKR) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
3:3
14.12.201119:00
Beşiktaş JK (TUR) - Stoke City (ENG)
3:1
 TýmZVRPSB
1.Beşiktaş JK (TUR)640213:712
2.Stoke City (ENG)632110:711
3.Dynamo Kyjev (UKR)61417:77
4.Maccabi Tel-Aviv (ISR)60248:172
 TýmZVRPSB
1.Beşiktaş JK (TUR)33009:29
2.Stoke City (ENG)32106:27
3.Dynamo Kyjev (UKR)31205:45
4.Maccabi Tel-Aviv (ISR)30124:61
 TýmZVRPSB
1.Stoke City (ENG)31114:54
2.Beşiktaş JK (TUR)31024:53
3.Dynamo Kyjev (UKR)30212:32
4.Maccabi Tel-Aviv (ISR)30124:111

základní skupiny - skupina F

15.09.201119:00
Slovan Bratislava (SVK) - Athletic Bilbao (ESP)
1:2
15.09.201119:00
Paris Saint-Germain (FRA) - Red Bull Salzburg (AUT)
3:1
29.09.201121:05
Red Bull Salzburg (AUT) - Slovan Bratislava (SVK)
3:0
29.09.201121:05
Athletic Bilbao (ESP) - Paris Saint-Germain (FRA)
2:0
20.10.201121:05
Athletic Bilbao (ESP) - Red Bull Salzburg (AUT)
2:2
20.10.201121:05
Slovan Bratislava (SVK) - Paris Saint-Germain (FRA)
0:0
03.11.201119:00
Paris Saint-Germain (FRA) - Slovan Bratislava (SVK)
1:0
03.11.201119:00
Red Bull Salzburg (AUT) - Athletic Bilbao (ESP)
0:1
01.12.201121:05
Athletic Bilbao (ESP) - Slovan Bratislava (SVK)
2:1
01.12.201121:05
Red Bull Salzburg (AUT) - Paris Saint-Germain (FRA)
2:0
14.12.201119:00
Slovan Bratislava (SVK) - Red Bull Salzburg (AUT)
2:3
14.12.201119:00
Paris Saint-Germain (FRA) - Athletic Bilbao (ESP)
4:2

základní skupiny - skupina G

15.09.201121:05
AZ Alkmaar (NED) - Malmö FF (SWE)
4:1
15.09.201121:05
Austria Vídeň (AUT) - Metalist Charkov (UKR)
1:2
29.09.201119:00
Metalist Charkov (UKR) - AZ Alkmaar (NED)
1:1
29.09.201119:00
Malmö FF (SWE) - Austria Vídeň (AUT)
1:2
20.10.201119:00
Malmö FF (SWE) - Metalist Charkov (UKR)
1:4
20.10.201119:00
AZ Alkmaar (NED) - Austria Vídeň (AUT)
2:2
03.11.201121:05
Austria Vídeň (AUT) - AZ Alkmaar (NED)
2:2
03.11.201121:05
Metalist Charkov (UKR) - Malmö FF (SWE)
3:1
30.11.201119:00
Malmö FF (SWE) - AZ Alkmaar (NED)
0:0
30.11.201119:00
Metalist Charkov (UKR) - Austria Vídeň (AUT)
4:1
15.12.201121:05
AZ Alkmaar (NED) - Metalist Charkov (UKR)
1:1
15.12.201121:05
Austria Vídeň (AUT) - Malmö FF (SWE)
2:0
 TýmZVRPSB
1.Metalist Charkov (UKR)642015:614
2.AZ Alkmaar (NED)615010:78
3.Austria Vídeň (AUT)622210:118
4.Malmö FF (SWE)60154:151
 TýmZVRPSB
1.Metalist Charkov (UKR)32108:37
2.AZ Alkmaar (NED)31207:45
3.Austria Vídeň (AUT)31115:44
4.Malmö FF (SWE)30122:61
 TýmZVRPSB
1.Metalist Charkov (UKR)32107:37
2.Austria Vídeň (AUT)31115:74
3.AZ Alkmaar (NED)30303:33
4.Malmö FF (SWE)30032:90

základní skupiny - skupina H

15.09.201121:05
Club Bruggy (BEL) - NK Maribor (SLO)
2:0
15.09.201121:05
Birmingham City (ENG) - SC Braga (POR)
1:3
29.09.201119:00
SC Braga (POR) - Club Bruggy (BEL)
1:2
29.09.201119:00
NK Maribor (SLO) - Birmingham City (ENG)
1:2
20.10.201119:00
NK Maribor (SLO) - SC Braga (POR)
1:1
20.10.201119:00
Club Bruggy (BEL) - Birmingham City (ENG)
1:2
03.11.201121:05
Birmingham City (ENG) - Club Bruggy (BEL)
2:2
03.11.201121:05
SC Braga (POR) - NK Maribor (SLO)
5:1
30.11.201119:00
NK Maribor (SLO) - Club Bruggy (BEL)
3:4
30.11.201119:00
SC Braga (POR) - Birmingham City (ENG)
1:0
15.12.201121:05
Club Bruggy (BEL) - SC Braga (POR)
1:1
15.12.201121:05
Birmingham City (ENG) - NK Maribor (SLO)
1:0
 TýmZVRPSB
1.Club Bruggy (BEL)632112:911
2.SC Braga (POR)632112:611
3.Birmingham City (ENG)63128:810
4.NK Maribor (SLO)60156:151
 TýmZVRPSB
1.SC Braga (POR)32017:36
2.Birmingham City (ENG)31114:54
3.Club Bruggy (BEL)31114:34
4.NK Maribor (SLO)30125:71
 TýmZVRPSB
1.Club Bruggy (BEL)32108:67
2.Birmingham City (ENG)32014:36
3.SC Braga (POR)31205:35
4.NK Maribor (SLO)30031:80

základní skupiny - skupina I

15.09.201121:05
Udinese Calcio (ITA) - Stade Rennes (FRA)
2:1
15.09.201121:05
Atlético Madrid (ESP) - Celtic FC (SCO)
2:0
29.09.201119:00
Celtic FC (SCO) - Udinese Calcio (ITA)
1:1
29.09.201119:00
Stade Rennes (FRA) - Atlético Madrid (ESP)
1:1
20.10.201119:00
Stade Rennes (FRA) - Celtic FC (SCO)
1:1
20.10.201119:00
Udinese Calcio (ITA) - Atlético Madrid (ESP)
2:0
03.11.201121:05
Atlético Madrid (ESP) - Udinese Calcio (ITA)
4:0
03.11.201121:05
Celtic FC (SCO) - Stade Rennes (FRA)
3:1
30.11.201119:00
Stade Rennes (FRA) - Udinese Calcio (ITA)
0:0
30.11.201119:00
Celtic FC (SCO) - Atlético Madrid (ESP)
0:1
15.12.201121:05
Udinese Calcio (ITA) - Celtic FC (SCO)
1:1
15.12.201121:05
Atlético Madrid (ESP) - Stade Rennes (FRA)
3:1
 TýmZVRPSB
1.Atlético Madrid (ESP)641111:413
2.Udinese Calcio (ITA)62316:79
3.Celtic FC (SCO)61326:76
4.Stade Rennes (FRA)60335:103
 TýmZVRPSB
1.Atlético Madrid (ESP)33009:19
2.Udinese Calcio (ITA)32105:27
3.Celtic FC (SCO)31114:34
4.Stade Rennes (FRA)30302:23
 TýmZVRPSB
1.Atlético Madrid (ESP)31112:34
2.Celtic FC (SCO)30212:42
3.Udinese Calcio (ITA)30211:52
4.Stade Rennes (FRA)30033:80
Info
V této skupině měl hrát původně švýcarský FC Sion, který ve 4. předkole po výsledcích 0:0 a 3:1 vyřadil skotský Celtic FC. Tato dvě utkání však byla kontumována 3:0 ve prospěch Celtic FC, poněvadž za FC Sion nastoupilo neoprávněně pět hráčů.

základní skupiny - skupina J

15.09.201121:05
Maccabi Haifa (ISR) - AEK Larnaka (CYP)
1:0
15.09.201121:05
Steaua Bukurešť (ROU) - Schalke 04 (GER)
0:0
29.09.201119:00
Schalke 04 (GER) - Maccabi Haifa (ISR)
3:1
29.09.201119:00
AEK Larnaka (CYP) - Steaua Bukurešť (ROU)
1:1
20.10.201119:00
AEK Larnaka (CYP) - Schalke 04 (GER)
0:5
20.10.201119:00
Maccabi Haifa (ISR) - Steaua Bukurešť (ROU)
5:0
03.11.201121:05
Steaua Bukurešť (ROU) - Maccabi Haifa (ISR)
4:2
03.11.201121:05
Schalke 04 (GER) - AEK Larnaka (CYP)
0:0
01.12.201119:00
AEK Larnaka (CYP) - Maccabi Haifa (ISR)
2:1
01.12.201119:00
Schalke 04 (GER) - Steaua Bukurešť (ROU)
2:1
14.12.201121:05
Maccabi Haifa (ISR) - Schalke 04 (GER)
0:3
14.12.201121:05
Steaua Bukurešť (ROU) - AEK Larnaka (CYP)
3:1
 TýmZVRPSB
1.Schalke 04 (GER)642013:214
2.Steaua Bukurešť (ROU)62229:118
3.Maccabi Haifa (ISR)620410:126
4.AEK Larnaka (CYP)61234:115
 TýmZVRPSB
1.Steaua Bukurešť (ROU)32107:37
2.Schalke 04 (GER)32105:27
3.Maccabi Haifa (ISR)32016:36
4.AEK Larnaka (CYP)31113:74
 TýmZVRPSB
1.Schalke 04 (GER)32108:07
2.AEK Larnaka (CYP)30121:41
3.Steaua Bukurešť (ROU)30122:81
4.Maccabi Haifa (ISR)30034:90

základní skupiny - skupina K

15.09.201121:05
Wisła Kraków (POL) - Odense Boldklub (DEN)
1:3
15.09.201121:05
Fulham FC (ENG) - FC Twente (NED)
1:1
29.09.201119:00
FC Twente (NED) - Wisła Kraków (POL)
4:1
29.09.201119:00
Odense Boldklub (DEN) - Fulham FC (ENG)
0:2
20.10.201119:00
Odense Boldklub (DEN) - FC Twente (NED)
1:4
20.10.201119:00
Wisła Kraków (POL) - Fulham FC (ENG)
1:0
03.11.201121:05
Fulham FC (ENG) - Wisła Kraków (POL)
4:1
03.11.201121:05
FC Twente (NED) - Odense Boldklub (DEN)
3:2
01.12.201119:00
Odense Boldklub (DEN) - Wisła Kraków (POL)
1:2
01.12.201119:00
FC Twente (NED) - Fulham FC (ENG)
1:0
14.12.201121:05
Wisła Kraków (POL) - FC Twente (NED)
2:1
14.12.201121:05
Fulham FC (ENG) - Odense Boldklub (DEN)
2:2
 TýmZVRPSB
1.FC Twente (NED)641114:713
2.Wisła Kraków (POL)63038:139
3.Fulham FC (ENG)62229:68
4.Odense Boldklub (DEN)61149:144
 TýmZVRPSB
1.FC Twente (NED)33008:39
2.Wisła Kraków (POL)32014:46
3.Fulham FC (ENG)31207:45
4.Odense Boldklub (DEN)30032:80
 TýmZVRPSB
1.FC Twente (NED)31116:44
2.Odense Boldklub (DEN)31117:64
3.Fulham FC (ENG)31022:23
4.Wisła Kraków (POL)31024:93

základní skupiny - skupina L

15.09.201121:05
RSC Anderlecht (BEL) - AEK Atény (GRE)
4:1
15.09.201121:45
SK Sturm Graz (AUT) - Lokomotiv Moskva (RUS)
1:2
29.09.201118:00
Lokomotiv Moskva (RUS) - RSC Anderlecht (BEL)
0:2
29.09.201119:00
AEK Atény (GRE) - SK Sturm Graz (AUT)
1:2
20.10.201118:00
Lokomotiv Moskva (RUS) - AEK Atény (GRE)
3:1
20.10.201119:00
SK Sturm Graz (AUT) - RSC Anderlecht (BEL)
0:2
03.11.201121:05
RSC Anderlecht (BEL) - SK Sturm Graz (AUT)
3:0
03.11.201121:05
AEK Atény (GRE) - Lokomotiv Moskva (RUS)
1:3
01.12.201118:00
Lokomotiv Moskva (RUS) - SK Sturm Graz (AUT)
3:1
01.12.201119:00
AEK Atény (GRE) - RSC Anderlecht (BEL)
1:2
14.12.201121:05
SK Sturm Graz (AUT) - AEK Atény (GRE)
1:3
14.12.201121:05
RSC Anderlecht (BEL) - Lokomotiv Moskva (RUS)
5:3
 TýmZVRPSB
1.RSC Anderlecht (BEL)660018:518
2.Lokomotiv Moskva (RUS)640214:1112
3.AEK Atény (GRE)61058:153
4.SK Sturm Graz (AUT)61055:143
 TýmZVRPSB
1.RSC Anderlecht (BEL)330012:49
2.Lokomotiv Moskva (RUS)32016:46
3.AEK Atény (GRE)30033:70
4.SK Sturm Graz (AUT)30032:70
 TýmZVRPSB
1.RSC Anderlecht (BEL)33006:19
2.Lokomotiv Moskva (RUS)32018:76
3.AEK Atény (GRE)31025:83
4.SK Sturm Graz (AUT)31023:73

1/16 finále - 1. zápasy

14.02.201212:00
Rubin Kazaň (RUS) - Olympiakos Pireus (GRE)
0:1
14.02.201218:30
SC Braga (POR) - Beşiktaş JK (TUR)
0:2
16.02.201218:00
Lokomotiv Moskva (RUS) - Athletic Bilbao (ESP)
2:1
16.02.201219:00
Viktoria Plzeň (CZE) - Schalke 04 (GER)
1:1
16.02.201219:00
SS Lazio (ITA) - Atlético Madrid (ESP)
1:3
16.02.201219:00
AZ Alkmaar (NED) - RSC Anderlecht (BEL)
1:0
16.02.201219:00
Red Bull Salzburg (AUT) - Metalist Charkov (UKR)
0:4
16.02.201219:00
AFC Ajax (NED) - Manchester United (ENG)
0:2
16.02.201219:00
Legia Varšava (POL) - Sporting CP (POR)
2:2
16.02.201221:05
Hannover 96 (GER) - Club Bruggy (BEL)
2:1
16.02.201221:05
Trabzonspor (TUR) - PSV Eindhoven (NED)
1:2
16.02.201221:05
Udinese Calcio (ITA) - PAOK Soluň (GRE)
0:0
16.02.201221:05
Wisła Kraków (POL) - Standard Lutych (BEL)
1:1
16.02.201221:05
Steaua Bukurešť (ROU) - FC Twente (NED)
0:1
16.02.201221:05
Stoke City (ENG) - Valencia CF (ESP)
0:1
16.02.201221:05
FC Porto (POR) - Manchester City (ENG)
1:2

1/16 finále - odvety

22.02.201218:00
Manchester City (ENG) - FC Porto (POR)
4:0
23.02.201219:00
Club Bruggy (BEL) - Hannover 96 (GER)
0:1
23.02.201219:00
PSV Eindhoven (NED) - Trabzonspor (TUR)
4:1
23.02.201219:00
PAOK Soluň (GRE) - Udinese Calcio (ITA)
0:3
23.02.201219:00
Standard Lutych (BEL) - Wisła Kraków (POL)
0:0
23.02.201219:00
FC Twente (NED) - Steaua Bukurešť (ROU)
1:0
23.02.201219:00
Athletic Bilbao (ESP) - Lokomotiv Moskva (RUS)
1:0
23.02.201219:00
Valencia CF (ESP) - Stoke City (ENG)
1:0
23.02.201221:05
RSC Anderlecht (BEL) - AZ Alkmaar (NED)
0:1
23.02.201221:05
Manchester United (ENG) - AFC Ajax (NED)
1:2
23.02.201221:05
Metalist Charkov (UKR) - Red Bull Salzburg (AUT)
4:1
23.02.201221:05
Beşiktaş JK (TUR) - SC Braga (POR)
0:1
23.02.201221:05
Schalke 04 (GER) - Viktoria Plzeň (CZE)
3:1e
23.02.201221:05
Olympiakos Pireus (GRE) - Rubin Kazaň (RUS)
1:0
23.02.201221:05
Atlético Madrid (ESP) - SS Lazio (ITA)
1:0
23.02.201221:05
Sporting CP (POR) - Legia Varšava (POL)
1:0

osmifinále - 1. zápasy

08.03.201219:00
Metalist Charkov (UKR) - Olympiakos Pireus (GRE)
0:1
08.03.201219:00
Sporting CP (POR) - Manchester City (ENG)
1:0
08.03.201219:00
FC Twente (NED) - Schalke 04 (GER)
1:0
08.03.201219:00
Atlético Madrid (ESP) - Beşiktaş JK (TUR)
3:1
08.03.201221:05
Standard Lutych (BEL) - Hannover 96 (GER)
2:2
08.03.201221:05
Valencia CF (ESP) - PSV Eindhoven (NED)
4:2
08.03.201221:05
AZ Alkmaar (NED) - Udinese Calcio (ITA)
2:0
08.03.201221:05
Manchester United (ENG) - Athletic Bilbao (ESP)
2:3

osmifinále - odvety

15.03.201219:00
Hannover 96 (GER) - Standard Lutych (BEL)
4:0
15.03.201219:00
PSV Eindhoven (NED) - Valencia CF (ESP)
1:1
15.03.201219:00
Udinese Calcio (ITA) - AZ Alkmaar (NED)
2:1
15.03.201219:00
Athletic Bilbao (ESP) - Manchester United (ENG)
2:1
15.03.201221:05
Olympiakos Pireus (GRE) - Metalist Charkov (UKR)
1:2
15.03.201221:05
Manchester City (ENG) - Sporting CP (POR)
3:2
15.03.201221:05
Schalke 04 (GER) - FC Twente (NED)
4:1
15.03.201221:05
Beşiktaş JK (TUR) - Atlético Madrid (ESP)
0:3

čtvrtfinále - 1. zápasy

29.03.201221:05
AZ Alkmaar (NED) - Valencia CF (ESP)
2:1
29.03.201221:05
Schalke 04 (GER) - Athletic Bilbao (ESP)
2:4
29.03.201221:05
Sporting CP (POR) - Metalist Charkov (UKR)
2:1
29.03.201221:05
Atlético Madrid (ESP) - Hannover 96 (GER)
2:1

čtvrtfinále - odvety

05.04.201221:05
Valencia CF (ESP) - AZ Alkmaar (NED)
4:0
05.04.201221:05
Athletic Bilbao (ESP) - Schalke 04 (GER)
2:2
05.04.201221:05
Metalist Charkov (UKR) - Sporting CP (POR)
1:1
05.04.201221:05
Hannover 96 (GER) - Atlético Madrid (ESP)
1:2

semifinále - 1. zápasy

19.04.201221:05
Atlético Madrid (ESP) - Valencia CF (ESP)
4:2
19.04.201221:05
Sporting CP (POR) - Athletic Bilbao (ESP)
2:1

semifinále - odvety

26.04.201221:05
Valencia CF (ESP) - Atlético Madrid (ESP)
0:1
26.04.201221:05
Athletic Bilbao (ESP) - Sporting CP (POR)
3:1

finále

09.05.201220:45
Atlético Madrid (ESP) - Athletic Bilbao (ESP)
3:0
04.07. Dněpropetrovsk může hrát zápasy EL doma
Fotbalisté Dněpropetrovsku můžou opět hostit zápasy Evropské ligy na domovském stadionu. Finalista minulého ročníku soutěže dostal svolení od UEFA, která mu kvůli válečnému konfliktu na Ukrajině hraní na domácí půdě zakázala a tým tak nastupoval v Kyjevě. (ČTK)
03.07. Tommasi po šesti letech oblékl dres
Bývalý reprezentant a účastník fotbalového mistrovství světa 2002 Damiano Tommasi šest let po konci kariéry oblékl dres a nastoupil v Evropské lize. Jednačtyřicetiletý italský záložník odehrál ve čtvrtek celý zápas 1. předkola za La Fioritu, ale návrat mu zhořknul: tým ze San Marina prohrál s Vaduzem 0:5. Tommasi prožil deset let v AS Řím a v roce 2001 s ním vyhrál italskou ligu i Superpohár. Pak hrál v Levante, Queens Park Rangers a v Číně. Po návratu do Itálie předsedá čtvrtým rokem hráčské fotbalové asociaci. (ČTK)
02.07. Proti Mladé Boleslavi zřejmě Strømsgodset
Mladá Boleslav stále čeká na jméno svého soupeře v příštím kole Evropské ligy, po dnešku se však zdá, že jím bude Strømsgodset IF. Norský celek doma porazil albánské Partizani 3:1 a je tak blízko postupu.
02.07. Carlgren nedochytal za AIK
Švédský brankář Patrik Carlgren se po vítězství na Euru do 21 let příliš nerozpakoval a ihned se postavil do branky stockholmského AIK v rámci předkola Evropské ligy. To pro něho nicméně skončilo již po půlhodině, kdy zraněný přepouštěl místo mezi třemi tyčemi teprve 18letému Oscaru Linnérovi.
02.07. Evropská liga - výsledky
První zápasy kvalifikace Evropské ligy:
Ordabasy (Kaz.) - B. Jeruzalém (Isr.) 0:0 (0:0).
30.06. Evropská liga - výsledky
První zápasy kvalifikace Evropské ligy:
Balzan Youths (Mlt.) - Željezničar Sarajevo (Bih.) 0:2 (0:2).
Branky:
4. a 13. z penalty Bajić.
Niedercorn (Lux.) - Shamrock Rovers (Irl.) 0:0 (0:0).
Renova (Mac.) - Dacia Kišiněv (Mda.) 0:1 (0:1).
Branka:
12. Rosca.
22.06. Mladá Boleslav zná soupeře pro předkolo EL
Mladá Boleslav se ve druhém předkole Evropské ligy utká s albánským celkem Partizani Tirana, nebo s norským Strömsgodsetem, které spolu hrají v úvodním předkole. Rozhodl o tom dnešní los v Nyonu. První zápasy jsou na programu 16. července, odvety o týden později. (ČTK)
22.06. Boleslav dostane soupeře pro předkolo EL
Hráči Mladé Boleslavi se dnes dozvědí, s kým se utkají v druhém předkole Evropské ligy. Další čeští zástupci Liberec a Jablonec se zapojí až do třetího předkola, které se losuje v červenci, v třetím předkole začnou i hráči Plzně a Sparty v kvalifikaci Ligy mistrů. Mladá Boleslav skončila v lize na čtvrtém místě. V druhém předkole Evropské ligy je jedním z 15 přímo zařazených týmů, které doplní 51 postupujících z prvního předkola. V tom si zahrají například West Ham, Rosenborg Trondheim, Slovan Bratislava, CZ Bělehrad nebo Aberdeen. (ČTK)
19.06. Dinamo Moskva přišlo kvůli FFP o poháry
Dinamo Moskva bylo vyloučeno z nadcházejícího ročníku Evropské ligy kvůli porušení finanční fair play. Čtvrtý tým ruské ligy se měl do soutěže zapojit v třetím předkole, nahradí ho pátý celek tabulky Rubin Kazaň. Vedení Dinama už oznámilo, že se proti rozhodnutí UEFA neodvolá. Evropská fotbalová unie prošetřovala hospodaření moskevského klubu od února a konstatovala, že v letech 2012 až 2014 skončilo deficitem, což odporuje pravidlům finanční fair play. Dinamo oznámilo, že už zahájilo bolestné kroky ke snížení nákladů, které se projevily na výkonech týmu v jarní části sezony. (ČTK)
12.06. Bursaspor byl vyloučen z Evropské ligy
Příští ročník Evropské ligy si nezahraje Bursaspor. Turecký celek byl kvůli porušení Financial Fairplay od roku 2012 vyloučen z příštího ročníku druhé nejprestižnější evropské klubové soutěže, nepomohlo mu přitom ani odvolání k Mezinárodnímu soudu v Lausanne (CAS). (transfermarkt.de)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
30.06.
Balzan Youths - Željezničar
0:2
30.06.
Progrès N. - Shamrock Rovers
0:0
30.06.
FK Renova - Dacia Kišiněv
0:1
02.07.
Ordabasy Šymkent - Beitar J.
0:0
02.07.
Shirak Gyumri - Zrinjski Mostar
2:0
02.07.
Alashkert - St. Johnstone FC
1:0
02.07.
Kruoja Pakruojis - Jagiellonia
0:1
02.07.
KF Laçi - Inter Baku
1:1
02.07.
FK Atlantas - Beroe Stara Zagora
0:2
02.07.
FC Lahti - IF Elfsborg
2:2
02.07.
VPS Vaasa - AIK Solna
2:2
02.07.
FK Aktobe - Nõmme Kalju
0:1
02.07.
Flora Tallinn - Rabotnički Skopje
1:0
02.07.
UE Sant Julià - Randers FC
0:1
02.07.
Dinamo Batumi - Omonia Nikósie
1:0
02.07.
Skonto FC - St. Patrick's Athletic
2:1
02.07.
FK Jelgava - Litex Loveč
1:1
02.07.
Neftçi Baku - Mladost Podgorica
2:2
02.07.
FK Kukësi - Torpedo Žodino
2:0
02.07.
Olimpik Sarajevo - Spartak Trnava
1:1
02.07.
Dinamo Tbilisi - FK Qäbälä
2:1
02.07.
SJK Seinäjoki - FH Hafnarfjördur
0:1
02.07.
Debreceni VSC - Sutjeska Nikšić
3:0
02.07.
Sillamäe Kalev - Hajduk Split
1:1
02.07.
FK Trakai - HB Tórshavn
3:0
02.07.
Strømsgodset IF - Partizani
3:1
02.07.
Brøndby IF - AC Juvenes
9:0
02.07.
FC Botoşani - Spartaki Tskhinvali
1:1
02.07.
Sheriff Tiraspol - Odds BK
0:3
02.07.
Saxan CL - Apollon Limassol
0:2
02.07.
FC Differdange 03 - Bala Town
3:1
02.07.
College Europa - Slovan Bratislava
0:6
02.07.
Airbus UK FC - Lokomotiva Záhřeb
1:3
02.07.
NK Domžale - FK Čukarički
0:1
02.07.
NK Celje - Śląsk Wrocław
0:1
02.07.
Víkingur Gøta - Rosenborg BK
0:2
02.07.
Go Ahead Eagles - Ferencvárosi TC
1:1
02.07.
Newtown AFC - Valletta FC
2:1
02.07.
SP La Fiorita - FC Vaduz
0:5
02.07.
MTK Budapešť - Vojvodina
0:0
02.07.
Budućnost Podgorica - FK Spartaks
1:3
02.07.
Birkirkara FC - Ulisses Jerevan
0:0
02.07.
Linfield FC - NSÍ Runavík
2:0
02.07.
UC Dublin - F91 Dudelange
1:0
02.07.
Cork City - KR Reykjavík
1:1
02.07.
Glenavon FC - Šachtër Soligorsk
1:2
02.07.
FK Crvena Zvezda - Kairat Almaty
0:2
02.07.
West Ham United - FC Lusitanos
3:0
02.07.
Glentoran FC - MŠK Žilina
1:4
02.07.
FK Škendija 79 - Aberdeen FC
1:1
02.07.
Víkingur Reykjavík - FC Koper
0:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
07.07.21:00
Shamrock Rovers - Progrès N.
info
09.07.16:00
Kairat Almaty - FK Crvena Zvezda
info
09.07.17:00
Mladost Podgorica - Neftçi Baku
info
09.07.17:00
Dacia Kišiněv - FK Renova
info
09.07.17:30
Sutjeska Nikšić - Debreceni VSC
info
09.07.18:00
FK Spartaks - Bud. Podg.
info
09.07.18:00
Tskhinvali - FC Botoşani
info
09.07.18:00
Nõmme Kalju - FK Aktobe
info
09.07.18:00
Omonia Nikósie - Dinamo Batumi
info
09.07.18:00
F91 Dudelange - UC Dublin
info
09.07.18:00
Ulisses Jerevan - Birkirkara FC
info
09.07.18:00
IF Elfsborg - FC Lahti
info
09.07.18:00
FK Qäbälä - Dinamo Tbilisi
info
09.07.18:00
Torpedo Žodino - FK Kukësi
info
09.07.18:00
Inter Baku - KF Laçi
info
09.07.18:30
Šachtër Soligorsk - Glenavon FC
info
09.07.19:00
Slovan Bratis. - College Europa
info
09.07.19:00
Odda FK - Sheriff Tiraspol
info
09.07.19:00
Beitar Jeruzalém - Ordabasy
info
09.07.19:00
Beroe Stara Zagora - FK Atlantas
info
09.07.19:00
Apollon Limassol - Saxan CL
info
09.07.19:00
AIK Solna - VPS Vaasa
info
09.07.19:00
Rosenborg BK - Víkingur Gøta
info
09.07.19:00
Hajduk Split - Sillamäe Kalev
info
09.07.19:05
Randers FC - UE Sant Julià
info
09.07.19:30
FC Lusitanos - West Ham United
info
09.07.19:30
MŠK Žilina - Glentoran FC
info
09.07.19:30
Zrinjski Mostar - Shirak Gyumri
info
09.07.19:45
HB Tórshavn - FK Trakai
info
09.07.19:45
FC Vaduz - SP La Fiorita
info
09.07.19:45
Litex Loveč - FK Jelgava
info
09.07.20:00
Bala Town - FC Differdange 03
info
09.07.20:00
NSÍ Runavík - Linfield FC
info
09.07.20:00
Partizani Tirana - Strømsgodset
info
09.07.20:00
Śląsk Wrocław - NK Celje
info
09.07.20:00
Rabotnički - Flora Tallinn
info
09.07.20:00
L. Záhřeb - Airbus UK FC
info
09.07.20:05
Spartak Trnava - Olimpik Sarajevo
info
09.07.20:30
Jagiellonia - Kruoja Pakruojis
info
09.07.20:30
Vojvodina - MTK Budapešť
info
09.07.20:30
FC Koper - Víkingur Reykjavík
info
09.07.20:30
AC Juvenes - Brøndby IF
info
09.07.20:30
FK Čukarički - NK Domžale
info
09.07.20:30
Ferencváros - Go Ahead Eagles
info
09.07.20:45
St. Johnstone FC - Alashkert
info
09.07.20:45
Valletta FC - Newtown AFC
info
09.07.20:45
St. Pat's - Skonto FC
info
09.07.20:45
Aberdeen FC - FK Škendija 79
info
09.07.21:15
KR Reykjavík - Cork City
info
09.07.21:15
Željezničar - Balzan Youths
info
09.07.21:15
FH Hafnar. - SJK Seinäjoki
info
Všechny zápasy
Anketa
Vyhraje i do třetice Evropskou ligu španělský celek?
Hlasovat