Add to Google
Přidej na Seznam
Přidej na Netvibes
Eurofotbal on Facebook

předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

30.06.201117:00
Banants Jerevan (ARM) - Metalurgi Rustavi (GEO)
0:1
30.06.201117:00
AZAL Baku (AZE) - FK Minsk (BLR)
1:1
30.06.201117:30
Banga Gargždai (LTU) - Qarabağ Ağdam (AZE)
0:4
30.06.201117:30
Trans Narva (EST) - Rabotnički Skopje (MKD)
1:4
30.06.201117:30
FK Rad (SRB) - SP Tre Penne (SMR)
6:0
30.06.201118:00
Daugava Daugavpils (LAT) - Tromsø IL (NOR)
0:5
30.06.201118:00
IF Elfsborg (SWE) - Fola Esch (LUX)
4:0
30.06.201118:00
FC Honka (FIN) - Nõmme Kalju (EST)
0:0
30.06.201119:00
Ferencvárosi TC (HUN) - Ulisses Jerevan (ARM)
3:0
30.06.201119:00
Dinamo Tbilisi (GEO) - FC Milsami (MDA)
2:0
30.06.201119:00
NK Varaždin (CRO) - FC Lusitanos (AND)
5:1
30.06.201119:00
Spartak Trnava (SVK) - Zeta Golubovci (MNE)
3:0
30.06.201119:00
UE Santa Coloma (AND) - Paksi SE (HUN)
0:1
30.06.201119:00
Aalesunds FK (NOR) - Neath FC (WAL)
4:1
30.06.201120:00
ÍF Fuglafjørdur (FRO) - KR Reykjavík (ISL)
1:3
30.06.201120:00
The New Saints FC (WAL) - Cliftonville FC (NIR)
1:1
30.06.201120:00
ÍBV Vestmannaeyjar (ISL) - St. Patrick's Athletic (IRL)
1:0
30.06.201120:00
UN Käerjéng 97 (LUX) - BK Häcken (SWE)
1:1
30.06.201120:30
Jagiellonia Białystok (POL) - Irtyš Pavlodar (KAZ)
1:0
30.06.201120:30
Fulham FC (ENG) - NSÍ Runavík (FRO)
3:0
30.06.201120:30
FK Renova (MKD) - Glentoran FC (NIR)
2:1
30.06.201120:30
Birkirkara FC (MLT) - Vllaznia Skadar (ALB)
0:1
30.06.201120:45
Široki Brijeg (BIH) - Olimpija Lublaň (SLO)
0:0
30.06.201120:45
FC Koper (SLO) - Šachtër Karagandy (KAZ)
1:1
30.06.201121:00
Budućnost Podgorica (MNE) - Flamurtari Vlora (ALB)
1:3

předkola - 1. předkolo - odvety

07.07.201115:00
Metalurgi Rustavi (GEO) - Banants Jerevan (ARM)
1:1
07.07.201115:00
Irtyš Pavlodar (KAZ) - Jagiellonia Białystok (POL)
2:0
07.07.201115:00
Šachtër Karagandy (KAZ) - FC Koper (SLO)
2:1
07.07.201116:00
Ulisses Jerevan (ARM) - Ferencvárosi TC (HUN)
0:2
07.07.201116:30
Flamurtari Vlora (ALB) - Budućnost Podgorica (MNE)
1:2
07.07.201117:00
Zeta Golubovci (MNE) - Spartak Trnava (SVK)
2:1
07.07.201117:00
FC Milsami (MDA) - Dinamo Tbilisi (GEO)
1:3
07.07.201118:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - Banga Gargždai (LTU)
3:0
07.07.201118:00
Fola Esch (LUX) - IF Elfsborg (SWE)
1:1
07.07.201118:30
Nõmme Kalju (EST) - FC Honka (FIN)
0:2
07.07.201119:00
FC Lusitanos (AND) - NK Varaždin (CRO)
0:1
07.07.201119:00
BK Häcken (SWE) - UN Käerjéng 97 (LUX)
5:1
07.07.201119:00
Vllaznia Skadar (ALB) - Birkirkara FC (MLT)
1:1
07.07.201119:00
FK Minsk (BLR) - AZAL Baku (AZE)
2:1
07.07.201119:00
Tromsø IL (NOR) - Daugava Daugavpils (LAT)
2:1
07.07.201119:45
NSÍ Runavík (FRO) - Fulham FC (ENG)
0:0
07.07.201120:00
Olimpija Lublaň (SLO) - Široki Brijeg (BIH)
3:0
07.07.201120:00
Rabotnički Skopje (MKD) - Trans Narva (EST)
3:0
07.07.201120:00
Paksi SE (HUN) - UE Santa Coloma (AND)
4:0
07.07.201120:00
Neath FC (WAL) - Aalesunds FK (NOR)
0:2
07.07.201120:30
SP Tre Penne (SMR) - FK Rad (SRB)
1:3
07.07.201120:45
Glentoran FC (NIR) - FK Renova (MKD)
3:1p
07.07.201120:45
St. Patrick's Athletic (IRL) - ÍBV Vestmannaeyjar (ISL)
2:0
07.07.201120:45
Cliftonville FC (NIR) - The New Saints FC (WAL)
0:1
07.07.201121:15
KR Reykjavík (ISL) - ÍF Fuglafjørdur (FRO)
5:1

předkola - 2. předkolo - 1. zápasy

14.07.201115:00
Šachtër Karagandy (KAZ) - St. Patrick's Athletic (IRL)
2:1
14.07.201116:00
Metalurgi Rustavi (GEO) - Irtyš Pavlodar (KAZ)
1:1
14.07.201116:45
Śląsk Wrocław (POL) - Dundee United (SCO)
1:0
14.07.201117:00
FK Rad (SRB) - Olympiakos Volos (GRE)
0:1
14.07.201117:30
Flamurtari Vlora (ALB) - Baumit Jablonec (CZE)
0:2
14.07.201117:30
KuPS Kuopio (FIN) - Gaz Metan Mediaş (ROU)
1:0
14.07.201118:00
Rudar Pljevlja (MNE) - Austria Vídeň (AUT)
0:3
14.07.201118:00
Tauras Tauragė (LTU) - ADO Den Haag (NED)
2:3
14.07.201118:00
Iskra-Stali Rîbniţa (MDA) - NK Varaždin (CRO)
1:1
14.07.201118:00
TPS Turku (FIN) - KVC Westerlo (BEL)
0:1
14.07.201118:30
UE Sant Julià (AND) - Bnei Yehuda Tel-Aviv (ISR)
0:2
14.07.201119:00
Ferencvárosi TC (HUN) - Aalesunds FK (NOR)
2:1
14.07.201119:00
Vålerenga IF (NOR) - MIKA Jerevan (ARM)
1:0
14.07.201119:00
BK Häcken (SWE) - FC Honka (FIN)
1:0
14.07.201119:00
Šachtër Soligorsk (BLR) - FK Ventspils (LAT)
0:1
14.07.201119:00
Anorthosis Famagusta (CYP) - FC Gagra (GEO)
3:0
14.07.201119:00
Örebro SK (SWE) - FK Sarajevo (BIH)
0:0
14.07.201119:00
FK Minsk (BLR) - Gaziantepspor (TUR)
1:1
14.07.201119:30
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Xäzär Länkäran (AZE)
3:1
14.07.201119:30
Floriana FC (MLT) - AEK Larnaka (CYP)
0:8
14.07.201119:50
Llanelli AFC (WAL) - Dinamo Tbilisi (GEO)
2:1
14.07.201120:00
Sūduva Marijampolė (LTU) - IF Elfsborg (SWE)
1:1
14.07.201120:00
The New Saints FC (WAL) - FC Midtjylland (DEN)
1:3
14.07.201120:00
Paksi SE (HUN) - Tromsø IL (NOR)
1:1
14.07.201120:00
FC Vaduz (LIE) - Vojvodina Novi Sad (SRB)
0:2
14.07.201120:00
EB/Streymur (FRO) - Qarabağ Ağdam (AZE)
1:1
14.07.201120:00
Olimpija Lublaň (SLO) - Bohemians Dublin (IRL)
2:0
14.07.201120:00
FC Differdange 03 (LUX) - Levadia Tallinn (EST)
0:0
14.07.201120:00
KF Tirana (ALB) - Spartak Trnava (SVK)
0:0
14.07.201120:15
Kecskeméti TE (HUN) - FK Aktobe (KAZ)
1:1
14.07.201120:30
Liepājas Metalurgs (LAT) - Red Bull Salzburg (AUT)
1:4
14.07.201120:30
Vllaznia Skadar (ALB) - FC Thun (SUI)
0:0
14.07.201120:30
Željezničar Sarajevo (BIH) - Sheriff Tiraspol (MDA)
1:0
14.07.201120:30
AC Juvenes (SMR) - Rabotnički Skopje (MKD)
0:1
14.07.201120:45
Metalurg Skopje (MKD) - Lokomotiv Sofia (BUL)
0:0
14.07.201120:45
Glentoran FC (NIR) - Vorskla Poltava (UKR)
0:2
14.07.201120:45
NK Domžale (SLO) - RNK Split (CRO)
1:2
14.07.201120:45
Crusaders FC (NIR) - Fulham FC (ENG)
1:3
14.07.201121:15
KR Reykjavík (ISL) - MŠK Žilina (SVK)
3:0
14.07.201121:15
FH Hafnarfjördur (ISL) - CD Nacional (POR)
1:1

předkola - 2. předkolo - odvety

21.07.201115:00
Irtyš Pavlodar (KAZ) - Metalurgi Rustavi (GEO)
0:2
21.07.201115:00
MIKA Jerevan (ARM) - Vålerenga IF (NOR)
0:1
21.07.201117:00
Vojvodina Novi Sad (SRB) - FC Vaduz (LIE)
1:3
21.07.201117:00
Gaz Metan Mediaş (ROU) - KuPS Kuopio (FIN)
2:0
21.07.201117:30
FK Ventspils (LAT) - Šachtër Soligorsk (BLR)
3:2
21.07.201117:30
Xäzär Länkäran (AZE) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
0:0
21.07.201117:45
Levadia Tallinn (EST) - FC Differdange 03 (LUX)
0:1
21.07.201118:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - Željezničar Sarajevo (BIH)
0:0
21.07.201118:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - EB/Streymur (FRO)
0:0
21.07.201118:00
IF Elfsborg (SWE) - Sūduva Marijampolė (LTU)
3:0
21.07.201118:00
FK Aktobe (KAZ) - Kecskeméti TE (HUN)
0:0
21.07.201118:00
FC Honka (FIN) - BK Häcken (SWE)
0:2
21.07.201119:00
Spartak Trnava (SVK) - KF Tirana (ALB)
3:1
21.07.201119:00
Red Bull Salzburg (AUT) - Liepājas Metalurgs (LAT)
0:0
21.07.201119:00
AEK Larnaka (CYP) - Floriana FC (MLT)
1:0
21.07.201119:00
Dinamo Tbilisi (GEO) - Llanelli AFC (WAL)
5:0
21.07.201119:00
FC Gagra (GEO) - Anorthosis Famagusta (CYP)
2:0
21.07.201119:00
FK Sarajevo (BIH) - Örebro SK (SWE)
2:0
21.07.201119:00
Vorskla Poltava (UKR) - Glentoran FC (NIR)
3:0
21.07.201119:00
NK Varaždin (CRO) - Iskra-Stali Rîbniţa (MDA)
3:1
21.07.201119:00
Tromsø IL (NOR) - Paksi SE (HUN)
0:3
21.07.201119:00
Bnei Yehuda Tel-Aviv (ISR) - UE Sant Julià (AND)
2:0
21.07.201119:00
Aalesunds FK (NOR) - Ferencvárosi TC (HUN)
3:1e
21.07.201119:15
FC Midtjylland (DEN) - The New Saints FC (WAL)
5:2
21.07.201119:30
FC Thun (SUI) - Vllaznia Skadar (ALB)
2:1
21.07.201119:30
Lokomotiv Sofia (BUL) - Metalurg Skopje (MKD)
3:2
21.07.201119:30
MŠK Žilina (SVK) - KR Reykjavík (ISL)
2:0
21.07.201120:00
Olympiakos Volos (GRE) - FK Rad (SRB)
1:1
21.07.201120:00
Baumit Jablonec (CZE) - Flamurtari Vlora (ALB)
5:1
21.07.201120:00
KVC Westerlo (BEL) - TPS Turku (FIN)
0:0
21.07.201120:00
Rabotnički Skopje (MKD) - AC Juvenes (SMR)
3:0
21.07.201120:00
Gaziantepspor (TUR) - FK Minsk (BLR)
4:1
21.07.201120:00
ADO Den Haag (NED) - Tauras Tauragė (LTU)
2:0
21.07.201120:30
RNK Split (CRO) - NK Domžale (SLO)
3:1
21.07.201120:30
Fulham FC (ENG) - Crusaders FC (NIR)
4:0
21.07.201120:45
St. Patrick's Athletic (IRL) - Šachtër Karagandy (KAZ)
2:0
21.07.201120:45
CD Nacional (POR) - FH Hafnarfjördur (ISL)
2:0
21.07.201120:45
Bohemians Dublin (IRL) - Olimpija Lublaň (SLO)
1:1
21.07.201120:45
Dundee United (SCO) - Śląsk Wrocław (POL)
3:2
21.07.201121:05
Austria Vídeň (AUT) - Rudar Pljevlja (MNE)
2:0

předkola - 3. předkolo - 1. zápasy

26.07.201118:00
Bnei Yehuda Tel-Aviv (ISR) - Helsingborgs IF (SWE)
1:0
28.07.201116:45
Śląsk Wrocław (POL) - Lokomotiv Sofia (BUL)
0:0
28.07.201117:00
AEK Larnaka (CYP) - FK Mladá Boleslav (CZE)
3:0
28.07.201118:00
FK Ventspils (LAT) - FK Crvena Zvezda (SRB)
1:2
28.07.201118:00
Alanija Vladikavkaz (RUS) - FK Aktobe (KAZ)
1:1
28.07.201118:30
Karpaty Lvov (UKR) - St. Patrick's Athletic (IRL)
2:0
28.07.201119:00
Vålerenga IF (NOR) - PAOK Soluň (GRE)
0:2
28.07.201119:00
Red Bull Salzburg (AUT) - FK Senica (SVK)
1:0
28.07.201119:00
Vorskla Poltava (UKR) - Sligo Rovers (IRL)
0:0
28.07.201119:00
Anorthosis Famagusta (CYP) - Rabotnički Skopje (MKD)
0:2
28.07.201119:00
Sparta Praha (CZE) - FK Sarajevo (BIH)
5:0
28.07.201119:00
Metalurgi Rustavi (GEO) - Stade Rennes (FRA)
2:5
28.07.201119:00
Olimpija Lublaň (SLO) - Austria Vídeň (AUT)
1:1
28.07.201119:00
Aalesunds FK (NOR) - IF Elfsborg (SWE)
4:0
28.07.201119:30
BSC Young Boys (SUI) - KVC Westerlo (BEL)
3:1
28.07.201119:30
Hapoel Tel-Aviv (ISR) - FC Vaduz (LIE)
4:0
28.07.201119:30
Omonia Nikósie (CYP) - ADO Den Haag (NED)
3:0
28.07.201119:30
Bursaspor (TUR) - FK Gomel (BLR)
2:1
28.07.201119:30
RNK Split (CRO) - Fulham FC (ENG)
0:0
28.07.201119:45
Levski Sofia (BUL) - Spartak Trnava (SVK)
2:1
28.07.201120:00
Dinamo Bukurešť (ROU) - NK Varaždin (CRO)
2:2
28.07.201120:00
Gaziantepspor (TUR) - Legia Varšava (POL)
0:1
28.07.201120:00
FC Differdange 03 (LUX) - Olympiakos Volos (GRE)
0:3
28.07.201120:00
AZ Alkmaar (NED) - Baumit Jablonec (CZE)
2:0
28.07.201120:00
Paksi SE (HUN) - Heart of Midlothian (SCO)
1:1
28.07.201120:30
Željezničar Sarajevo (BIH) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
0:2
28.07.201120:30
1. FSV Mainz 05 (GER) - Gaz Metan Mediaş (ROU)
1:1
28.07.201120:30
Club Bruggy (BEL) - Qarabağ Ağdam (AZE)
4:1
28.07.201120:45
CD Nacional (POR) - BK Häcken (SWE)
3:0
28.07.201120:45
Stoke City (ENG) - Hajduk Split (CRO)
1:0
28.07.201120:45
Città di Palermo (ITA) - FC Thun (SUI)
2:2
28.07.201121:00
FC Midtjylland (DEN) - Vitória SC Guimarães (POR)
0:0
28.07.201121:00
Atlético Madrid (ESP) - Strømsgodset IF (NOR)
2:1
28.07.201121:05
SV Ried (AUT) - Brøndby IF (DEN)
2:0
28.07.201121:15
KR Reykjavík (ISL) - Dinamo Tbilisi (GEO)
1:4

předkola - 3. předkolo - odvety

04.08.201117:00
NK Varaždin (CRO) - Dinamo Bukurešť (ROU)
1:2
04.08.201117:00
FK Mladá Boleslav (CZE) - AEK Larnaka (CYP)
2:2
04.08.201118:00
IF Elfsborg (SWE) - Aalesunds FK (NOR)
1:1
04.08.201118:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - Club Bruggy (BEL)
1:0
04.08.201118:00
FK Aktobe (KAZ) - Alanija Vladikavkaz (RUS)
1:2p
04.08.201118:30
Strømsgodset IF (NOR) - Atlético Madrid (ESP)
0:2
04.08.201118:45
Sligo Rovers (IRL) - Vorskla Poltava (UKR)
0:2
04.08.201119:00
FK Senica (SVK) - Red Bull Salzburg (AUT)
0:3
04.08.201119:00
Brøndby IF (DEN) - SV Ried (AUT)
4:2
04.08.201119:00
BK Häcken (SWE) - CD Nacional (POR)
2:1
04.08.201119:00
Gaz Metan Mediaş (ROU) - 1. FSV Mainz 05 (GER)
2:1p
04.08.201119:00
Spartak Trnava (SVK) - Levski Sofia (BUL)
3:1p
04.08.201119:00
Stade Rennes (FRA) - Metalurgi Rustavi (GEO)
2:0
04.08.201119:00
Helsingborgs IF (SWE) - Bnei Yehuda Tel-Aviv (ISR)
3:0
04.08.201119:00
Legia Varšava (POL) - Gaziantepspor (TUR)
0:0
04.08.201119:00
FK Gomel (BLR) - Bursaspor (TUR)
1:3
04.08.201119:00
Hajduk Split (CRO) - Stoke City (ENG)
0:1
04.08.201119:00
Dinamo Tbilisi (GEO) - KR Reykjavík (ISL)
2:0
04.08.201119:30
Lokomotiv Sofia (BUL) - Śląsk Wrocław (POL)
0:1p
04.08.201119:30
FC Thun (SUI) - Città di Palermo (ITA)
1:1
04.08.201119:30
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Željezničar Sarajevo (BIH)
6:0
04.08.201120:00
ADO Den Haag (NED) - Omonia Nikósie (CYP)
1:0
04.08.201120:00
PAOK Soluň (GRE) - Vålerenga IF (NOR)
3:0
04.08.201120:00
Olympiakos Volos (GRE) - FC Differdange 03 (LUX)
3:0
04.08.201120:00
KVC Westerlo (BEL) - BSC Young Boys (SUI)
0:2
04.08.201120:00
FC Vaduz (LIE) - Hapoel Tel-Aviv (ISR)
2:1
04.08.201120:00
Rabotnički Skopje (MKD) - Anorthosis Famagusta (CYP)
1:2
04.08.201120:30
FK Crvena Zvezda (SRB) - FK Ventspils (LAT)
7:0
04.08.201120:30
Baumit Jablonec (CZE) - AZ Alkmaar (NED)
1:1
04.08.201120:30
Fulham FC (ENG) - RNK Split (CRO)
2:0
04.08.201120:45
Heart of Midlothian (SCO) - Paksi SE (HUN)
4:1
04.08.201120:45
St. Patrick's Athletic (IRL) - Karpaty Lvov (UKR)
1:3
04.08.201121:00
FK Sarajevo (BIH) - Sparta Praha (CZE)
0:2
04.08.201121:05
Austria Vídeň (AUT) - Olimpija Lublaň (SLO)
3:2
04.08.201121:15
Vitória SC Guimarães (POR) - FC Midtjylland (DEN)
2:1

předkola - 4. předkolo - 1. zápasy

18.08.201118:00
FK Ekranas (LTU) - Hapoel Tel-Aviv (ISR)
1:0
18.08.201118:00
Legia Varšava (POL) - Spartak Moskva (RUS)
2:2
18.08.201118:00
FC Vaslui (ROU) - Sparta Praha (CZE)
2:0
18.08.201118:00
Lokomotiv Moskva (RUS) - Spartak Trnava (SVK)
2:0
18.08.201118:30
HJK Helsinky (FIN) - Schalke 04 (GER)
2:0
18.08.201118:30
FC Zestafoni (GEO) - Club Bruggy (BEL)
3:3
18.08.201118:45
Litex Loveč (BUL) - Dynamo Kyjev (UKR)
1:2
18.08.201119:00
Omonia Nikósie (CYP) - Red Bull Salzburg (AUT)
2:1
18.08.201119:00
Austria Vídeň (AUT) - Gaz Metan Mediaş (ROU)
3:1
18.08.201119:00
Aalesunds FK (NOR) - AZ Alkmaar (NED)
2:1
18.08.201119:00
Vorskla Poltava (UKR) - Dinamo Bukurešť (ROU)
2:1
18.08.201119:30
Steaua Bukurešť (ROU) - CSKA Sofia (BUL)
2:0
18.08.201119:30
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Panathinaikos FC (GRE)
3:0
18.08.201119:30
FC Thun (SUI) - Stoke City (ENG)
0:1
18.08.201120:00
PAOK Soluň (GRE) - Karpaty Lvov (UKR)
2:0
18.08.201120:00
FC Nordsjaelland (DEN) - Sporting CP (POR)
0:0
18.08.201120:00
Bursaspor (TUR) - RSC Anderlecht (BEL)
1:2
18.08.201120:00
Beşiktaş JK (TUR) - Alanija Vladikavkaz (RUS)
3:0
18.08.201120:00
Śląsk Wrocław (POL) - Rapid Bukurešť (ROU)
1:3
18.08.201120:15
Standard Lutych (BEL) - Helsingborgs IF (SWE)
1:0
18.08.201120:30
Metalist Charkov (UKR) - FC Sochaux (FRA)
0:0
18.08.201120:30
FK Crvena Zvezda (SRB) - Stade Rennes (FRA)
1:2
18.08.201120:30
Fulham FC (ENG) - Dněpr Dněpropetrovsk (UKR)
3:0
18.08.201120:30
Hannover 96 (GER) - Sevilla FC (ESP)
2:1
18.08.201120:45
AEK Atény (GRE) - Dinamo Tbilisi (GEO)
1:0
18.08.201120:45
CD Nacional (POR) - Birmingham City (ENG)
0:0
18.08.201120:45
FC Differdange 03 (LUX) - Paris Saint-Germain (FRA)
0:4
18.08.201120:45
NK Maribor (SLO) - Rangers FC (SCO)
2:1
18.08.201120:45
Heart of Midlothian (SCO) - Tottenham Hotspur (ENG)
0:5
18.08.201120:45
Shamrock Rovers (IRL) - FK Partizan (SRB)
1:1
18.08.201120:45
Slovan Bratislava (SVK) - AS Řím (ITA)
1:0
18.08.201120:45
Rosenborg BK (NOR) - AEK Larnaka (CYP)
0:0
18.08.201121:00
Athletic Bilbao (ESP) - Trabzonspor (TUR)
0:0
18.08.201121:00
SS Lazio (ITA) - Rabotnički Skopje (MKD)
6:0
18.08.201121:05
SV Ried (AUT) - PSV Eindhoven (NED)
0:0
18.08.201121:05
Celtic FC (SCO) - FC Sion (SUI)
3:0k
18.08.201122:00
SC Braga (POR) - BSC Young Boys (SUI)
0:0
18.08.201122:00
Atlético Madrid (ESP) - Vitória SC Guimarães (POR)
2:0

předkola - 4. předkolo - odvety

25.08.201117:00
Spartak Moskva (RUS) - Legia Varšava (POL)
2:3
25.08.201117:00
Dinamo Bukurešť (ROU) - Vorskla Poltava (UKR)
2:3
25.08.201118:30
Stade Rennes (FRA) - FK Crvena Zvezda (SRB)
4:0
25.08.201118:45
PSV Eindhoven (NED) - SV Ried (AUT)
5:0
25.08.201119:00
Dynamo Kyjev (UKR) - Litex Loveč (BUL)
1:0
25.08.201119:00
Spartak Trnava (SVK) - Lokomotiv Moskva (RUS)
1:1
25.08.201119:00
AEK Larnaka (CYP) - Rosenborg BK (NOR)
2:1
25.08.201119:00
Alanija Vladikavkaz (RUS) - Beşiktaş JK (TUR)
2:0
25.08.201119:00
Gaz Metan Mediaş (ROU) - Austria Vídeň (AUT)
1:0
25.08.201119:05
Dinamo Tbilisi (GEO) - AEK Atény (GRE)
1:1e
25.08.201119:30
BSC Young Boys (SUI) - SC Braga (POR)
2:2
25.08.201119:30
CSKA Sofia (BUL) - Steaua Bukurešť (ROU)
1:1
25.08.201119:30
Hapoel Tel-Aviv (ISR) - FK Ekranas (LTU)
4:0
25.08.201120:00
Sparta Praha (CZE) - FC Vaslui (ROU)
1:0
25.08.201120:00
Rapid Bukurešť (ROU) - Śląsk Wrocław (POL)
1:1
25.08.201120:15
Helsingborgs IF (SWE) - Standard Lutych (BEL)
1:3
25.08.201120:15
Panathinaikos FC (GRE) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
2:1
25.08.201120:20
Schalke 04 (GER) - HJK Helsinky (FIN)
6:1
25.08.201120:30
Club Bruggy (BEL) - FC Zestafoni (GEO)
2:0
25.08.201120:30
FC Sion (SUI) - Celtic FC (SCO)
0:3k
25.08.201120:30
Dněpr Dněpropetrovsk (UKR) - Fulham FC (ENG)
1:0
25.08.201120:30
Vitória SC Guimarães (POR) - Atlético Madrid (ESP)
0:4
25.08.201120:30
FK Partizan (SRB) - Shamrock Rovers (IRL)
1:2e
25.08.201120:30
RSC Anderlecht (BEL) - Bursaspor (TUR)
2:2
25.08.201120:30
Trabzonspor (TUR) - Athletic Bilbao (ESP)
neh.
25.08.201120:30
Rangers FC (SCO) - NK Maribor (SLO)
1:1
25.08.201120:45
Stoke City (ENG) - FC Thun (SUI)
4:1
25.08.201120:45
AZ Alkmaar (NED) - Aalesunds FK (NOR)
6:0
25.08.201120:45
Rabotnički Skopje (MKD) - SS Lazio (ITA)
1:3
25.08.201120:45
FC Sochaux (FRA) - Metalist Charkov (UKR)
0:4
25.08.201120:45
Birmingham City (ENG) - CD Nacional (POR)
3:0
25.08.201120:45
AS Řím (ITA) - Slovan Bratislava (SVK)
1:1
25.08.201121:00
Karpaty Lvov (UKR) - PAOK Soluň (GRE)
1:1
25.08.201121:00
Tottenham Hotspur (ENG) - Heart of Midlothian (SCO)
0:0
25.08.201121:00
Paris Saint-Germain (FRA) - FC Differdange 03 (LUX)
2:0
25.08.201121:05
Sevilla FC (ESP) - Hannover 96 (GER)
1:1
25.08.201121:05
Red Bull Salzburg (AUT) - Omonia Nikósie (CYP)
1:0
25.08.201122:15
Sporting CP (POR) - FC Nordsjaelland (DEN)
2:1

základní skupiny - skupina A

15.09.201119:00
PAOK Soluň (GRE) - Tottenham Hotspur (ENG)
0:0
15.09.201119:00
Shamrock Rovers (IRL) - Rubin Kazaň (RUS)
0:3
29.09.201117:00
Rubin Kazaň (RUS) - PAOK Soluň (GRE)
2:2
29.09.201121:05
Tottenham Hotspur (ENG) - Shamrock Rovers (IRL)
3:1
20.10.201121:05
Tottenham Hotspur (ENG) - Rubin Kazaň (RUS)
1:0
20.10.201121:05
PAOK Soluň (GRE) - Shamrock Rovers (IRL)
2:1
03.11.201118:00
Rubin Kazaň (RUS) - Tottenham Hotspur (ENG)
1:0
03.11.201119:00
Shamrock Rovers (IRL) - PAOK Soluň (GRE)
1:3
30.11.201118:00
Rubin Kazaň (RUS) - Shamrock Rovers (IRL)
4:1
30.11.201121:05
Tottenham Hotspur (ENG) - PAOK Soluň (GRE)
1:2
15.12.201119:00
PAOK Soluň (GRE) - Rubin Kazaň (RUS)
1:1
15.12.201119:00
Shamrock Rovers (IRL) - Tottenham Hotspur (ENG)
0:4
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.PAOK Soluň (GRE)633010:612
2.Rubin Kazaň (RUS)632111:511
3.Tottenham Hotspur (ENG)63129:410
4.Shamrock Rovers (IRL)60064:190
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Rubin Kazaň (RUS)32107:37
2.Tottenham Hotspur (ENG)32015:36
3.PAOK Soluň (GRE)31203:25
4.Shamrock Rovers (IRL)30031:100
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.PAOK Soluň (GRE)32107:47
2.Tottenham Hotspur (ENG)31114:14
3.Rubin Kazaň (RUS)31114:24
4.Shamrock Rovers (IRL)30033:90

základní skupiny - skupina B

15.09.201119:00
Hannover 96 (GER) - Standard Lutych (BEL)
0:0
15.09.201119:00
FC Kodaň (DEN) - Vorskla Poltava (UKR)
1:0
29.09.201121:05
Vorskla Poltava (UKR) - Hannover 96 (GER)
1:2
29.09.201121:05
Standard Lutych (BEL) - FC Kodaň (DEN)
3:0
20.10.201121:05
Standard Lutych (BEL) - Vorskla Poltava (UKR)
0:0
20.10.201121:05
Hannover 96 (GER) - FC Kodaň (DEN)
2:2
03.11.201119:00
FC Kodaň (DEN) - Hannover 96 (GER)
1:2
03.11.201119:00
Vorskla Poltava (UKR) - Standard Lutych (BEL)
1:3
30.11.201121:05
Standard Lutych (BEL) - Hannover 96 (GER)
2:0
30.11.201121:05
Vorskla Poltava (UKR) - FC Kodaň (DEN)
1:1
15.12.201119:00
Hannover 96 (GER) - Vorskla Poltava (UKR)
3:1
15.12.201119:00
FC Kodaň (DEN) - Standard Lutych (BEL)
0:1
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Standard Lutych (BEL)64209:114
2.Hannover 96 (GER)63219:711
3.FC Kodaň (DEN)61235:95
4.Vorskla Poltava (UKR)60244:102
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Standard Lutych (BEL)32105:07
2.Hannover 96 (GER)31205:35
3.FC Kodaň (DEN)31022:33
4.Vorskla Poltava (UKR)30123:61
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Standard Lutych (BEL)32104:17
2.Hannover 96 (GER)32014:46
3.FC Kodaň (DEN)30213:62
4.Vorskla Poltava (UKR)30121:41

základní skupiny - skupina C

15.09.201119:00
Hapoel Tel-Aviv (ISR) - Rapid Bukurešť (ROU)
0:1
15.09.201119:00
PSV Eindhoven (NED) - Legia Varšava (POL)
1:0
29.09.201121:05
Legia Varšava (POL) - Hapoel Tel-Aviv (ISR)
3:2
29.09.201121:05
Rapid Bukurešť (ROU) - PSV Eindhoven (NED)
1:3
20.10.201121:05
Rapid Bukurešť (ROU) - Legia Varšava (POL)
0:1
20.10.201121:05
Hapoel Tel-Aviv (ISR) - PSV Eindhoven (NED)
0:1
03.11.201119:00
PSV Eindhoven (NED) - Hapoel Tel-Aviv (ISR)
3:3
03.11.201119:00
Legia Varšava (POL) - Rapid Bukurešť (ROU)
3:1
30.11.201121:05
Rapid Bukurešť (ROU) - Hapoel Tel-Aviv (ISR)
1:3
30.11.201121:05
Legia Varšava (POL) - PSV Eindhoven (NED)
0:3
15.12.201119:00
Hapoel Tel-Aviv (ISR) - Legia Varšava (POL)
2:0
15.12.201119:00
PSV Eindhoven (NED) - Rapid Bukurešť (ROU)
2:1
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.PSV Eindhoven (NED)651013:516
2.Legia Varšava (POL)63037:99
3.Hapoel Tel-Aviv (ISR)621310:97
4.Rapid Bukurešť (ROU)61055:123
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.PSV Eindhoven (NED)32106:47
2.Legia Varšava (POL)32016:66
3.Hapoel Tel-Aviv (ISR)31022:23
4.Rapid Bukurešť (ROU)30032:70
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.PSV Eindhoven (NED)33007:19
2.Hapoel Tel-Aviv (ISR)31118:74
3.Rapid Bukurešť (ROU)31023:53
4.Legia Varšava (POL)31021:33

základní skupiny - skupina D

15.09.201119:00
FC Curych (SUI) - Sporting CP (POR)
0:2
15.09.201119:00
SS Lazio (ITA) - FC Vaslui (ROU)
2:2
29.09.201121:05
FC Vaslui (ROU) - FC Curych (SUI)
2:2
29.09.201121:05
Sporting CP (POR) - SS Lazio (ITA)
2:1
20.10.201121:05
Sporting CP (POR) - FC Vaslui (ROU)
2:0
20.10.201121:05
FC Curych (SUI) - SS Lazio (ITA)
1:1
03.11.201119:00
SS Lazio (ITA) - FC Curych (SUI)
1:0
03.11.201119:00
FC Vaslui (ROU) - Sporting CP (POR)
1:0
01.12.201121:05
Sporting CP (POR) - FC Curych (SUI)
2:0
01.12.201121:05
FC Vaslui (ROU) - SS Lazio (ITA)
0:0
14.12.201119:00
FC Curych (SUI) - FC Vaslui (ROU)
2:0
14.12.201119:00
SS Lazio (ITA) - Sporting CP (POR)
2:0
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Sporting CP (POR)64028:412
2.SS Lazio (ITA)62317:59
3.FC Vaslui (ROU)61325:86
4.FC Curych (SUI)61235:85
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Sporting CP (POR)33006:19
2.SS Lazio (ITA)32105:27
3.FC Vaslui (ROU)31203:25
4.FC Curych (SUI)31113:34
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Sporting CP (POR)31022:33
2.SS Lazio (ITA)30212:32
3.FC Curych (SUI)30122:51
4.FC Vaslui (ROU)30122:61

základní skupiny - skupina E

15.09.201119:00
Dynamo Kyjev (UKR) - Stoke City (ENG)
1:1
15.09.201119:00
Beşiktaş JK (TUR) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
5:1
29.09.201121:05
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Dynamo Kyjev (UKR)
1:1
29.09.201121:05
Stoke City (ENG) - Beşiktaş JK (TUR)
2:1
20.10.201121:05
Stoke City (ENG) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
3:0
20.10.201121:05
Dynamo Kyjev (UKR) - Beşiktaş JK (TUR)
1:0
03.11.201119:00
Beşiktaş JK (TUR) - Dynamo Kyjev (UKR)
1:0
03.11.201119:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Stoke City (ENG)
1:2
01.12.201121:05
Stoke City (ENG) - Dynamo Kyjev (UKR)
1:1
01.12.201121:05
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Beşiktaş JK (TUR)
2:3
14.12.201119:00
Dynamo Kyjev (UKR) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
3:3
14.12.201119:00
Beşiktaş JK (TUR) - Stoke City (ENG)
3:1
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Beşiktaş JK (TUR)640213:712
2.Stoke City (ENG)632110:711
3.Dynamo Kyjev (UKR)61417:77
4.Maccabi Tel-Aviv (ISR)60248:172
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Beşiktaş JK (TUR)33009:29
2.Stoke City (ENG)32106:27
3.Dynamo Kyjev (UKR)31205:45
4.Maccabi Tel-Aviv (ISR)30124:61
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Stoke City (ENG)31114:54
2.Beşiktaş JK (TUR)31024:53
3.Dynamo Kyjev (UKR)30212:32
4.Maccabi Tel-Aviv (ISR)30124:111

základní skupiny - skupina F

15.09.201119:00
Slovan Bratislava (SVK) - Athletic Bilbao (ESP)
1:2
15.09.201119:00
Paris Saint-Germain (FRA) - Red Bull Salzburg (AUT)
3:1
29.09.201121:05
Red Bull Salzburg (AUT) - Slovan Bratislava (SVK)
3:0
29.09.201121:05
Athletic Bilbao (ESP) - Paris Saint-Germain (FRA)
2:0
20.10.201121:05
Athletic Bilbao (ESP) - Red Bull Salzburg (AUT)
2:2
20.10.201121:05
Slovan Bratislava (SVK) - Paris Saint-Germain (FRA)
0:0
03.11.201119:00
Paris Saint-Germain (FRA) - Slovan Bratislava (SVK)
1:0
03.11.201119:00
Red Bull Salzburg (AUT) - Athletic Bilbao (ESP)
0:1
01.12.201121:05
Athletic Bilbao (ESP) - Slovan Bratislava (SVK)
2:1
01.12.201121:05
Red Bull Salzburg (AUT) - Paris Saint-Germain (FRA)
2:0
14.12.201119:00
Slovan Bratislava (SVK) - Red Bull Salzburg (AUT)
2:3
14.12.201119:00
Paris Saint-Germain (FRA) - Athletic Bilbao (ESP)
4:2
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Athletic Bilbao (ESP)641111:813
2.Red Bull Salzburg (AUT)631211:810
3.Paris Saint-Germain (FRA)63128:710
4.Slovan Bratislava (SVK)60154:111
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Paris Saint-Germain (FRA)33008:39
2.Athletic Bilbao (ESP)32106:37
3.Red Bull Salzburg (AUT)32015:16
4.Slovan Bratislava (SVK)30123:51
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Athletic Bilbao (ESP)32015:56
2.Red Bull Salzburg (AUT)31116:74
3.Paris Saint-Germain (FRA)30120:41
4.Slovan Bratislava (SVK)30031:60

základní skupiny - skupina G

15.09.201121:05
AZ Alkmaar (NED) - Malmö FF (SWE)
4:1
15.09.201121:05
Austria Vídeň (AUT) - Metalist Charkov (UKR)
1:2
29.09.201119:00
Metalist Charkov (UKR) - AZ Alkmaar (NED)
1:1
29.09.201119:00
Malmö FF (SWE) - Austria Vídeň (AUT)
1:2
20.10.201119:00
Malmö FF (SWE) - Metalist Charkov (UKR)
1:4
20.10.201119:00
AZ Alkmaar (NED) - Austria Vídeň (AUT)
2:2
03.11.201121:05
Austria Vídeň (AUT) - AZ Alkmaar (NED)
2:2
03.11.201121:05
Metalist Charkov (UKR) - Malmö FF (SWE)
3:1
30.11.201119:00
Malmö FF (SWE) - AZ Alkmaar (NED)
0:0
30.11.201119:00
Metalist Charkov (UKR) - Austria Vídeň (AUT)
4:1
15.12.201121:05
AZ Alkmaar (NED) - Metalist Charkov (UKR)
1:1
15.12.201121:05
Austria Vídeň (AUT) - Malmö FF (SWE)
2:0
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Metalist Charkov (UKR)642015:614
2.AZ Alkmaar (NED)615010:78
3.Austria Vídeň (AUT)622210:118
4.Malmö FF (SWE)60154:151
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Metalist Charkov (UKR)32108:37
2.AZ Alkmaar (NED)31207:45
3.Austria Vídeň (AUT)31115:44
4.Malmö FF (SWE)30122:61
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Metalist Charkov (UKR)32107:37
2.Austria Vídeň (AUT)31115:74
3.AZ Alkmaar (NED)30303:33
4.Malmö FF (SWE)30032:90

základní skupiny - skupina H

15.09.201121:05
Club Bruggy (BEL) - NK Maribor (SLO)
2:0
15.09.201121:05
Birmingham City (ENG) - SC Braga (POR)
1:3
29.09.201119:00
SC Braga (POR) - Club Bruggy (BEL)
1:2
29.09.201119:00
NK Maribor (SLO) - Birmingham City (ENG)
1:2
20.10.201119:00
NK Maribor (SLO) - SC Braga (POR)
1:1
20.10.201119:00
Club Bruggy (BEL) - Birmingham City (ENG)
1:2
03.11.201121:05
Birmingham City (ENG) - Club Bruggy (BEL)
2:2
03.11.201121:05
SC Braga (POR) - NK Maribor (SLO)
5:1
30.11.201119:00
NK Maribor (SLO) - Club Bruggy (BEL)
3:4
30.11.201119:00
SC Braga (POR) - Birmingham City (ENG)
1:0
15.12.201121:05
Club Bruggy (BEL) - SC Braga (POR)
1:1
15.12.201121:05
Birmingham City (ENG) - NK Maribor (SLO)
1:0
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Club Bruggy (BEL)632112:911
2.SC Braga (POR)632112:611
3.Birmingham City (ENG)63128:810
4.NK Maribor (SLO)60156:151
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.SC Braga (POR)32017:36
2.Birmingham City (ENG)31114:54
3.Club Bruggy (BEL)31114:34
4.NK Maribor (SLO)30125:71
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Club Bruggy (BEL)32108:67
2.Birmingham City (ENG)32014:36
3.SC Braga (POR)31205:35
4.NK Maribor (SLO)30031:80

základní skupiny - skupina I

15.09.201121:05
Udinese Calcio (ITA) - Stade Rennes (FRA)
2:1
15.09.201121:05
Atlético Madrid (ESP) - Celtic FC (SCO)
2:0
29.09.201119:00
Celtic FC (SCO) - Udinese Calcio (ITA)
1:1
29.09.201119:00
Stade Rennes (FRA) - Atlético Madrid (ESP)
1:1
20.10.201119:00
Stade Rennes (FRA) - Celtic FC (SCO)
1:1
20.10.201119:00
Udinese Calcio (ITA) - Atlético Madrid (ESP)
2:0
03.11.201121:05
Atlético Madrid (ESP) - Udinese Calcio (ITA)
4:0
03.11.201121:05
Celtic FC (SCO) - Stade Rennes (FRA)
3:1
30.11.201119:00
Stade Rennes (FRA) - Udinese Calcio (ITA)
0:0
30.11.201119:00
Celtic FC (SCO) - Atlético Madrid (ESP)
0:1
15.12.201121:05
Udinese Calcio (ITA) - Celtic FC (SCO)
1:1
15.12.201121:05
Atlético Madrid (ESP) - Stade Rennes (FRA)
3:1
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Atlético Madrid (ESP)641111:413
2.Udinese Calcio (ITA)62316:79
3.Celtic FC (SCO)61326:76
4.Stade Rennes (FRA)60335:103
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Atlético Madrid (ESP)33009:19
2.Udinese Calcio (ITA)32105:27
3.Celtic FC (SCO)31114:34
4.Stade Rennes (FRA)30302:23
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Atlético Madrid (ESP)31112:34
2.Celtic FC (SCO)30212:42
3.Udinese Calcio (ITA)30211:52
4.Stade Rennes (FRA)30033:80
Info
V této skupině měl hrát původně švýcarský FC Sion, který ve 4. předkole po výsledcích 0:0 a 3:1 vyřadil skotský Celtic FC. Tato dvě utkání však byla kontumována 3:0 ve prospěch Celtic FC, poněvadž za FC Sion nastoupilo neoprávněně pět hráčů.

základní skupiny - skupina J

15.09.201121:05
Maccabi Haifa (ISR) - AEK Larnaka (CYP)
1:0
15.09.201121:05
Steaua Bukurešť (ROU) - Schalke 04 (GER)
0:0
29.09.201119:00
Schalke 04 (GER) - Maccabi Haifa (ISR)
3:1
29.09.201119:00
AEK Larnaka (CYP) - Steaua Bukurešť (ROU)
1:1
20.10.201119:00
AEK Larnaka (CYP) - Schalke 04 (GER)
0:5
20.10.201119:00
Maccabi Haifa (ISR) - Steaua Bukurešť (ROU)
5:0
03.11.201121:05
Steaua Bukurešť (ROU) - Maccabi Haifa (ISR)
4:2
03.11.201121:05
Schalke 04 (GER) - AEK Larnaka (CYP)
0:0
01.12.201119:00
AEK Larnaka (CYP) - Maccabi Haifa (ISR)
2:1
01.12.201119:00
Schalke 04 (GER) - Steaua Bukurešť (ROU)
2:1
14.12.201121:05
Maccabi Haifa (ISR) - Schalke 04 (GER)
0:3
14.12.201121:05
Steaua Bukurešť (ROU) - AEK Larnaka (CYP)
3:1
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Schalke 04 (GER)642013:214
2.Steaua Bukurešť (ROU)62229:118
3.Maccabi Haifa (ISR)620410:126
4.AEK Larnaka (CYP)61234:115
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Steaua Bukurešť (ROU)32107:37
2.Schalke 04 (GER)32105:27
3.Maccabi Haifa (ISR)32016:36
4.AEK Larnaka (CYP)31113:74
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Schalke 04 (GER)32108:07
2.AEK Larnaka (CYP)30121:41
3.Steaua Bukurešť (ROU)30122:81
4.Maccabi Haifa (ISR)30034:90

základní skupiny - skupina K

15.09.201121:05
Wisła Kraków (POL) - Odense Boldklub (DEN)
1:3
15.09.201121:05
Fulham FC (ENG) - FC Twente (NED)
1:1
29.09.201119:00
FC Twente (NED) - Wisła Kraków (POL)
4:1
29.09.201119:00
Odense Boldklub (DEN) - Fulham FC (ENG)
0:2
20.10.201119:00
Odense Boldklub (DEN) - FC Twente (NED)
1:4
20.10.201119:00
Wisła Kraków (POL) - Fulham FC (ENG)
1:0
03.11.201121:05
Fulham FC (ENG) - Wisła Kraków (POL)
4:1
03.11.201121:05
FC Twente (NED) - Odense Boldklub (DEN)
3:2
01.12.201119:00
Odense Boldklub (DEN) - Wisła Kraków (POL)
1:2
01.12.201119:00
FC Twente (NED) - Fulham FC (ENG)
1:0
14.12.201121:05
Wisła Kraków (POL) - FC Twente (NED)
2:1
14.12.201121:05
Fulham FC (ENG) - Odense Boldklub (DEN)
2:2
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.FC Twente (NED)641114:713
2.Wisła Kraków (POL)63038:139
3.Fulham FC (ENG)62229:68
4.Odense Boldklub (DEN)61149:144
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.FC Twente (NED)33008:39
2.Wisła Kraków (POL)32014:46
3.Fulham FC (ENG)31207:45
4.Odense Boldklub (DEN)30032:80
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.FC Twente (NED)31116:44
2.Odense Boldklub (DEN)31117:64
3.Fulham FC (ENG)31022:23
4.Wisła Kraków (POL)31024:93

základní skupiny - skupina L

15.09.201121:05
RSC Anderlecht (BEL) - AEK Atény (GRE)
4:1
15.09.201121:45
SK Sturm Graz (AUT) - Lokomotiv Moskva (RUS)
1:2
29.09.201118:00
Lokomotiv Moskva (RUS) - RSC Anderlecht (BEL)
0:2
29.09.201119:00
AEK Atény (GRE) - SK Sturm Graz (AUT)
1:2
20.10.201118:00
Lokomotiv Moskva (RUS) - AEK Atény (GRE)
3:1
20.10.201119:00
SK Sturm Graz (AUT) - RSC Anderlecht (BEL)
0:2
03.11.201121:05
RSC Anderlecht (BEL) - SK Sturm Graz (AUT)
3:0
03.11.201121:05
AEK Atény (GRE) - Lokomotiv Moskva (RUS)
1:3
01.12.201118:00
Lokomotiv Moskva (RUS) - SK Sturm Graz (AUT)
3:1
01.12.201119:00
AEK Atény (GRE) - RSC Anderlecht (BEL)
1:2
14.12.201121:05
SK Sturm Graz (AUT) - AEK Atény (GRE)
1:3
14.12.201121:05
RSC Anderlecht (BEL) - Lokomotiv Moskva (RUS)
5:3
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.RSC Anderlecht (BEL)660018:518
2.Lokomotiv Moskva (RUS)640214:1112
3.AEK Atény (GRE)61058:153
4.SK Sturm Graz (AUT)61055:143
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.RSC Anderlecht (BEL)330012:49
2.Lokomotiv Moskva (RUS)32016:46
3.AEK Atény (GRE)30033:70
4.SK Sturm Graz (AUT)30032:70
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.RSC Anderlecht (BEL)33006:19
2.Lokomotiv Moskva (RUS)32018:76
3.AEK Atény (GRE)31025:83
4.SK Sturm Graz (AUT)31023:73

1/16 finále - 1. zápasy

14.02.201212:00
Rubin Kazaň (RUS) - Olympiakos Pireus (GRE)
0:1
14.02.201218:30
SC Braga (POR) - Beşiktaş JK (TUR)
0:2
16.02.201218:00
Lokomotiv Moskva (RUS) - Athletic Bilbao (ESP)
2:1
16.02.201219:00
Viktoria Plzeň (CZE) - Schalke 04 (GER)
1:1
16.02.201219:00
SS Lazio (ITA) - Atlético Madrid (ESP)
1:3
16.02.201219:00
AZ Alkmaar (NED) - RSC Anderlecht (BEL)
1:0
16.02.201219:00
Red Bull Salzburg (AUT) - Metalist Charkov (UKR)
0:4
16.02.201219:00
AFC Ajax (NED) - Manchester United (ENG)
0:2
16.02.201219:00
Legia Varšava (POL) - Sporting CP (POR)
2:2
16.02.201221:05
Hannover 96 (GER) - Club Bruggy (BEL)
2:1
16.02.201221:05
Trabzonspor (TUR) - PSV Eindhoven (NED)
1:2
16.02.201221:05
Udinese Calcio (ITA) - PAOK Soluň (GRE)
0:0
16.02.201221:05
Wisła Kraków (POL) - Standard Lutych (BEL)
1:1
16.02.201221:05
Steaua Bukurešť (ROU) - FC Twente (NED)
0:1
16.02.201221:05
Stoke City (ENG) - Valencia CF (ESP)
0:1
16.02.201221:05
FC Porto (POR) - Manchester City (ENG)
1:2

1/16 finále - odvety

22.02.201218:00
Manchester City (ENG) - FC Porto (POR)
4:0
23.02.201219:00
Club Bruggy (BEL) - Hannover 96 (GER)
0:1
23.02.201219:00
PSV Eindhoven (NED) - Trabzonspor (TUR)
4:1
23.02.201219:00
PAOK Soluň (GRE) - Udinese Calcio (ITA)
0:3
23.02.201219:00
Standard Lutych (BEL) - Wisła Kraków (POL)
0:0
23.02.201219:00
FC Twente (NED) - Steaua Bukurešť (ROU)
1:0
23.02.201219:00
Athletic Bilbao (ESP) - Lokomotiv Moskva (RUS)
1:0
23.02.201219:00
Valencia CF (ESP) - Stoke City (ENG)
1:0
23.02.201221:05
RSC Anderlecht (BEL) - AZ Alkmaar (NED)
0:1
23.02.201221:05
Manchester United (ENG) - AFC Ajax (NED)
1:2
23.02.201221:05
Metalist Charkov (UKR) - Red Bull Salzburg (AUT)
4:1
23.02.201221:05
Beşiktaş JK (TUR) - SC Braga (POR)
0:1
23.02.201221:05
Schalke 04 (GER) - Viktoria Plzeň (CZE)
3:1e
23.02.201221:05
Olympiakos Pireus (GRE) - Rubin Kazaň (RUS)
1:0
23.02.201221:05
Atlético Madrid (ESP) - SS Lazio (ITA)
1:0
23.02.201221:05
Sporting CP (POR) - Legia Varšava (POL)
1:0

osmifinále - 1. zápasy

08.03.201219:00
Metalist Charkov (UKR) - Olympiakos Pireus (GRE)
0:1
08.03.201219:00
Sporting CP (POR) - Manchester City (ENG)
1:0
08.03.201219:00
FC Twente (NED) - Schalke 04 (GER)
1:0
08.03.201219:00
Atlético Madrid (ESP) - Beşiktaş JK (TUR)
3:1
08.03.201221:05
Standard Lutych (BEL) - Hannover 96 (GER)
2:2
08.03.201221:05
Valencia CF (ESP) - PSV Eindhoven (NED)
4:2
08.03.201221:05
AZ Alkmaar (NED) - Udinese Calcio (ITA)
2:0
08.03.201221:05
Manchester United (ENG) - Athletic Bilbao (ESP)
2:3

osmifinále - odvety

15.03.201219:00
Hannover 96 (GER) - Standard Lutych (BEL)
4:0
15.03.201219:00
PSV Eindhoven (NED) - Valencia CF (ESP)
1:1
15.03.201219:00
Udinese Calcio (ITA) - AZ Alkmaar (NED)
2:1
15.03.201219:00
Athletic Bilbao (ESP) - Manchester United (ENG)
2:1
15.03.201221:05
Olympiakos Pireus (GRE) - Metalist Charkov (UKR)
1:2
15.03.201221:05
Manchester City (ENG) - Sporting CP (POR)
3:2
15.03.201221:05
Schalke 04 (GER) - FC Twente (NED)
4:1
15.03.201221:05
Beşiktaş JK (TUR) - Atlético Madrid (ESP)
0:3

čtvrtfinále - 1. zápasy

29.03.201221:05
AZ Alkmaar (NED) - Valencia CF (ESP)
2:1
29.03.201221:05
Schalke 04 (GER) - Athletic Bilbao (ESP)
2:4
29.03.201221:05
Sporting CP (POR) - Metalist Charkov (UKR)
2:1
29.03.201221:05
Atlético Madrid (ESP) - Hannover 96 (GER)
2:1

čtvrtfinále - odvety

05.04.201221:05
Valencia CF (ESP) - AZ Alkmaar (NED)
4:0
05.04.201221:05
Athletic Bilbao (ESP) - Schalke 04 (GER)
2:2
05.04.201221:05
Metalist Charkov (UKR) - Sporting CP (POR)
1:1
05.04.201221:05
Hannover 96 (GER) - Atlético Madrid (ESP)
1:2

semifinále - 1. zápasy

19.04.201221:05
Atlético Madrid (ESP) - Valencia CF (ESP)
4:2
19.04.201221:05
Sporting CP (POR) - Athletic Bilbao (ESP)
2:1

semifinále - odvety

26.04.201221:05
Valencia CF (ESP) - Atlético Madrid (ESP)
0:1
26.04.201221:05
Athletic Bilbao (ESP) - Sporting CP (POR)
3:1

finále

09.05.201220:45
Atlético Madrid (ESP) - Athletic Bilbao (ESP)
3:0
24.07. Předkolo Evropské ligy - výsledky (2)
Odvetné zápasy 2. předkola Evropské ligy: Čichura (Gruz.) - Bursaspor 0:0 po prodl., pen. 4:1, první zápas 0:0, postoupila Čichura; Trnava - Zestafoni (Gruz.) 3:0 (2:0), první zápas 0:0, postoupila Trnava; Luhansk (Ukr.) - Laci (Alb.) 2:1 (0:0), první zápas 3:0, postoupil Luhansk; Hapoel Tel Aviv - FC Astana (Kaz.) 1:0 (0:0), hráno v Larnace, první zápas 0:3, postoupila Astana; Groningen (Niz.) - Aberdeen (Skot.) 1:2 (1:2), první zápas 0:0, postoupil Aberdeen; Bydhošť (Pol.) - Waregem (Belg.) 1:3 (0:1), první zápas 1:2, postoupil Waregem; Vojvodina Novi Sad - Trenčín 3:0 (1:0), první zápas 0:4, postoupil Trenčín; Asteras Tripolis - Rovaniemi (Fin.) 4:2 (2:0), první zápas 1:1, postoupil Tripolis; Sligo Rovers (Ir.) - Rosenborg Trondheim 1:3 (1:1), první zápas 2:1, postoupil Trondheim; Hajduk Split - Dundalk (Ir.) 1:2 (1:0), první zápas 2:0, postoupil Hajduk; Koper (Slovin.) - Neftči Baku 0:2 (0:1), první zápas 2:1, postoupilo Neftči; Diosgyör (Maď.) - Litex Loveč 1:2 (1:0), první zápas 2:0, postoupil Diosgyör; Jagodina (Srb.) - Kluž 0:1 (0:0), první zápas 0:0, postoupila Kluž; Gorica (Slovin.) - Molde (Nor.) 1:1 (0:0), první zápas 1:4, postoupilo Molde; Ferencváros Budapešť - NK Rijeka 1:2 (0:2), první zápas 0:1, postoupila Rijeka; Crusaders (Sev. Irsko) - Brommapojkarna (Švéd.) 1:1 (1:1), první zápas 0:4, postoupila Brommapojkarna; St. Johnstone (Skot.) - Lucern 1:1 po prodl. (1:1, 1:0), pen. 5:4, první zápas 1:1, postoupil St. Johnstone; St. Pölten - Botev Plovdiv 2:0 (1:0), první zápas 1:2, postoupil St. Pölten; FH Hafnarfjördur (Isl.) - Neman Grodno (Běl.) 2:0 (1:0), první zápas 1:1, postoupil Hafnarfjördur; Stjarnan (Isl.) - Motherwell (Skot.) 3:2 po prodl. (2:2, 1:1), první zápas 2:2, postoupil Stjarnan. (ČTK)
24.07. Mladá Boleslav suverénně postupuje dál
Výsledek odvety druhého předkola Evropské ligy: Široki Brijeg - Mladá Boleslav 0:4 (19. Skalák, 55. a 85. Ďuriš, 75. Rosa).
24.07. Předkolo Evropské ligy - výsledky (1)
Odvetné zápasy 2. předkola Evropské ligy: Karaganda (Kaz.) - Atlantas Klajpeda (Lit.) 3:0 (0:0), první zápas 0:0, postoupila Karaganda; Hapoel Ber Ševa (Izr.) - RNK Split 0:0 (hráno v Larnace), první zápas 1:2, postoupil Split; Myllykosken Pallo-47 (Fin.) - Dinamo Minsk 0:0, první zápas 0:3, postoupilo Dinamo; Omonia Nikósie - Budučnost Podgorica 0:0, první zápas 2:0, postoupila Omonia; Krasnodar - Sillamäe Kalev (Est.) 5:0 (1:0), první zápas 4:0, postoupil Krasnodar; Inter Baku - IF Elfsborg (Švéd.) 0:1 po prodl. (0:1, 0:1), pen. 3:4, první zápas 1:0, postoupil Elfsborg; FK Haugesund (Nor.) - FK Sarajevo 1:3 (0:2), první zápas 1:0, postoupilo Sarajevo. Esbjerg (Dán.) - Kairat Almaty 1:0 (1:0), první zápas 1:1, postoupil Esbjerg; Zimbru Kišiněv - CSKA Sofia 0:0, první zápas 1:1, postoupil Kišiněv; Vadúz (Licht.) - Ruch Chorzów 0:0, první zápas 2:3, postoupil Chorzów; Šachťor Soligorsk (Běl.) - Derry City (Ir.) 5:1 (2:1), první zápas 1:0, postoupil Soligorsk; AIK Stockholm - Linfield (Sev. Irsko) 2:0 (0:0), první zápas 0:1, postoupil Stockholm; Tromsö (Nor.) - Víkingur (Faer. ostr.) 1:2 (0:0), první zápas 0:0, postoupil Víkingur; Flamurtari (Alb.) - Petrolul Ploješť 1:3 (1:1), první zápas 0:2, postoupila Ploješť; Grödig (Rak.) - Čukarički (Srb.) 1:2 (1:0), první zápas 4:0, postoupil Grödig; IFK Göteborg - Györ (Maď.) 0:1 (0:0), první zápas 3:0, postoupil Göteborg; Lech Poznaň - Nomme Kalju 3:0 (2:0), první zápas 0:1, postoupila Poznaň. (ČTK)
24.07. Plzeň se ve 3. předkole utká s Ploještí
Viktoria Plzeň se ve 3. předkole Evropské ligy utká s Petrolulem Ploješť. Tým, který v minulé sezoně skončil na třetím místě rumunské ligy, si v 2. předkole poradil s Flamurtari, které se do evropských soutěží dostalo díky vítězství v Albánském poháru. Na domácí výhru 2:0 z minulého týdne navázala Ploješť vítězstvím 3:1 v dnešní odvetě. Úvodní utkání Plzně s Ploještí se uskuteční příští čtvrtek v Rumunsku. (ČTK)
24.07. Liberec vyhrál i podruhé a v klidu postupuje
Výsledek odvetného utkání 2. předkola Evropské ligy: Slovan Liberec - MFK Košice 3:0 (54. Ďubek, 81. Delarge, 90. Šural), první zápas 1:0, postoupil Liberec. Ve 3. předkole ho čeká rumunská Astra Giurgiu.
24.07. Mladá Boleslav nastoupí se dvěma změnami
Sestavy dnešní odvety 2. předkola Evropské ligy: Široki Brijeg: Soldo - Čorič, Brekalo, Laštro, Markovič - Landeka, Pehar - Peko, Wagner, Zakarič - M. Marič; Mladá Boleslav: Hruška - Bořil, Navrátil, Smejkal, Rosa - Šisler, Ščuk - Skalák, Magera, Štohanzl - Ďuriš. (ČTK)
24.07. Jarolíma nepustilo do hry zraněné koleno
Liberec nastoupil v dnešní odvetě 2. předkola Evropské ligy proti Košicím bez Marka Jarolíma, záložníka severočeského klubu trápí problémy s kolenem. (ČTK)
24.07. Liberec bez Jarolíma, v základu je Delarge
Základní sestava Liberce pro odvetu 2. předkola Evropské ligy proti Košicím: Hroššo - Coufal, Rajnoch, Karišik, Fleišman - Šural, Sackey, Ďubek, Pavelka - Delarge, Hamulák. (ČTK)
23.07. Šinglár oslaví narozeniny ve známém prostředí
Pokud nastoupí, prožije košický kapitán Peter Šinglár ve čtvrtek večer v odvetě 2. předkola Evropské ligy v Liberci jeden z nejzajímavějších zápasů kariéry. Po šesti letech se vrátí na trávník stadionu U Nisy, kde v letech 2004 až 2008 působil a v roce 2006 oslavil český titul. Navíc to bude v den jeho 35. narozenin. "Už při losu jsem si uvědomil, že proti Liberci nastoupím v den svých narozenin. Původně se měla hrát odveta v Košicích, ale UEFA rozhodla jinak. Narozeniny tak oslavím právě v Liberci. Zajímavá shoda okolností, ze které je cítit i kus symboliky," řekl Šinglár. (ČTK)
21.07. Hansen už nebude trénovat Rosenborg
Norský celek Rosenborg Trondheim propustil po prohře v úvodním zápase 2. předkola Evropské ligy proti klubu Sligo Rovers trenéra Pera Joara Hansena. Kouč v klubu působil od roku 2012. (ČTK)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
22.07.
Željezničar - Metalurg Skopje
2:2
24.07.
Šachtër Karagandy - FK Atlantas
3:0
24.07.
Hapoel Beer-Sheva - RNK Split
0:0
24.07.
MyPa-47 - Dinamo Minsk
0:0
24.07.
Inter Baku - IF Elfsborg
0:2p
24.07.
FK Krasnodar - Sillamäe Kalev
5:0
24.07.
FK Haugesund - FK Sarajevo
1:3
24.07.
Omonia Nikósie - Bud. Podg.
0:0
24.07.
Tromsø IL - Víkingur Gøta
1:2
24.07.
Esbjerg fB - Kairat Almaty
1:0
24.07.
FC Vaduz - Ruch Chorzów
0:0
24.07.
Šachtër Soligorsk - Derry City
5:1
24.07.
FC Zimbru - CSKA Sofia
0:0
24.07.
Lech Poznań - Nõmme Kalju
3:0
24.07.
IFK Göteborg - Győri ETO FC
0:1
24.07.
Slovan Liberec - MFK Košice
3:0
24.07.
AIK Solna - Linfield FC
2:0
24.07.
SV Grödig - FK Čukarički
1:2
24.07.
Chikhura Sachkhere - Bursaspor
1:0p
24.07.
Flamurtari Vlora - P. Ploieşti
1:3
24.07.
Hapoel Tel-Aviv - FC Astana
1:0
24.07.
Spartak Trnava - FC Zestafoni
3:0
24.07.
Zarja Luhansk - KF Laçi
2:1
24.07.
FC Groningen - Aberdeen FC
1:2
24.07.
Asteras Tripolis - RoPS Rovaniemi
4:2
24.07.
Vojvodina Novi Sad - AS Trenčín
3:0
24.07.
Bydgoszcz - SV Zulte Waregem
1:3
24.07.
Sligo Rovers - Rosenborg BK
1:3
24.07.
Hajduk Split - Dundalk FC
1:2
24.07.
Diósgyőri VTK - Litex Loveč
1:2
24.07.
FK Jagodina - CFR Cluj
0:1
24.07.
ND Gorica - Molde FK
1:1
24.07.
Široki Brijeg - Ml. Boleslav
0:4
24.07.
Ferencvárosi TC - NK Rijeka
1:2
24.07.
FC Koper - Neftçi Baku
0:2
24.07.
Crusaders FC - IF Brommapojkarna
1:1
24.07.
St. Johnstone FC - FC Luzern
2:1p
24.07.
SKN Sankt Pölten - Botev Plovdiv
2:0
24.07.
Stjarnan FC - Motherwell FC
3:2e
24.07.
FH Hafnarfjördur - Neman Grodno
2:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
nenalezeny žádné zápasy
Anketa
Je Evropská liga atraktivní soutěží?
Hlasovat