předkola - 3. předkolo - 1. zápasy

28.07.201617:00
AEK Larnaka (CYP) - Spartak Moskva (RUS)
1:1
28.07.201618:30
PFK Oleksandrija (UKR) - Hajduk Split (CRO)
0:3
28.07.201618:45
Heracles Almelo (NED) - FC Arouca (POR)
1:1
28.07.201619:00
Lokomotiva Záhřeb (CRO) - Vorskla Poltava (UKR)
0:0
28.07.201619:00
IFK Göteborg (SWE) - HJK Helsinky (FIN)
1:2
28.07.201619:00
Torpedo Žodino (BLR) - Rapid Vídeň (AUT)
0:0
28.07.201619:00
Zagłębie Lubin (POL) - SønderjyskE (DEN)
1:2
28.07.201619:00
Slavia Praha (CZE) - Rio Ave FC (POR)
0:0
28.07.201619:00
FK Jelgava (LAT) - Beitar Jeruzalém (ISR)
1:1
28.07.201619:00
Austria Vídeň (AUT) - Spartak Trnava (SVK)
0:1
28.07.201619:00
Lille OSC (FRA) - FK Qäbälä (AZE)
1:1
28.07.201619:30
Birkirkara FC (MLT) - FK Krasnodar (RUS)
0:3
28.07.201619:30
Istanbul Başakşehir (TUR) - NK Rijeka (CRO)
0:0
28.07.201619:45
Grasshopper Curych (SUI) - Apollon Limassol (CYP)
2:1
28.07.201619:45
FC Luzern (SUI) - US Sassuolo (ITA)
1:1
28.07.201620:00
Osmanlispor (TUR) - Nõmme Kalju (EST)
1:0
28.07.201620:00
Panathinaikos FC (GRE) - AIK Solna (SWE)
1:0
28.07.201620:00
Vojvodina Novi Sad (SRB) - Dinamo Minsk (BLR)
1:1
28.07.201620:00
KRC Genk (BEL) - Cork City (IRL)
1:0
28.07.201620:00
FK Škendija (MKD) - FK Mladá Boleslav (CZE)
2:0
28.07.201620:00
Pandurii Târgu Jiu (ROU) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
1:3
28.07.201620:15
Hertha BSC (GER) - Brøndby IF (DEN)
1:0
28.07.201620:30
Videoton FC (HUN) - FC Midtjylland (DEN)
0:1
28.07.201620:30
KAA Gent (BEL) - Viitorul Constanţa (ROU)
5:0
28.07.201620:45
Aberdeen FC (SCO) - NK Maribor (SLO)
1:1
28.07.201620:45
AZ Alkmaar (NED) - PAS Giannina FC (GRE)
1:0
28.07.201620:45
NK Domžale (SLO) - West Ham United (ENG)
2:1
28.07.201621:00
AS Saint-Étienne (FRA) - AEK Atény (GRE)
0:0
28.07.201621:05
Admira Wacker Mödling (AUT) - Slovan Liberec (CZE)
1:2

předkola - 3. předkolo - odvety

03.08.201618:00
Slovan Liberec (CZE) - Admira Wacker Mödling (AUT)
2:0
04.08.201618:00
HJK Helsinky (FIN) - IFK Göteborg (SWE)
0:2
04.08.201618:00
FC Midtjylland (DEN) - Videoton FC (HUN)
1:1e
04.08.201618:00
Nõmme Kalju (EST) - Osmanlispor (TUR)
0:2
04.08.201618:30
Spartak Moskva (RUS) - AEK Larnaka (CYP)
0:1
04.08.201618:30
FK Krasnodar (RUS) - Birkirkara FC (MLT)
3:1
04.08.201618:30
Spartak Trnava (SVK) - Austria Vídeň (AUT)
0:2p
04.08.201619:00
Vorskla Poltava (UKR) - Lokomotiva Záhřeb (CRO)
2:3
04.08.201619:00
Apollon Limassol (CYP) - Grasshopper Curych (SUI)
3:3e
04.08.201619:00
FK Mladá Boleslav (CZE) - FK Škendija (MKD)
1:0
04.08.201619:00
FC Arouca (POR) - Heracles Almelo (NED)
0:0
04.08.201619:00
FK Qäbälä (AZE) - Lille OSC (FRA)
1:0
04.08.201619:00
Beitar Jeruzalém (ISR) - FK Jelgava (LAT)
3:0
04.08.201619:00
AIK Solna (SWE) - Panathinaikos FC (GRE)
0:2
04.08.201619:00
PAS Giannina FC (GRE) - AZ Alkmaar (NED)
1:2
04.08.201619:15
SønderjyskE (DEN) - Zagłębie Lubin (POL)
1:1
04.08.201619:30
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Pandurii Târgu Jiu (ROU)
2:1
04.08.201619:45
Dinamo Minsk (BLR) - Vojvodina Novi Sad (SRB)
0:2
04.08.201620:00
AEK Atény (GRE) - AS Saint-Étienne (FRA)
0:1
04.08.201620:15
NK Rijeka (CRO) - Istanbul Başakşehir (TUR)
2:2
04.08.201620:15
Brøndby IF (DEN) - Hertha BSC (GER)
3:1
04.08.201620:15
Viitorul Constanţa (ROU) - KAA Gent (BEL)
0:0
04.08.201620:15
NK Maribor (SLO) - Aberdeen FC (SCO)
1:0
04.08.201620:30
US Sassuolo (ITA) - FC Luzern (SUI)
3:0
04.08.201620:30
Hajduk Split (CRO) - PFK Oleksandrija (UKR)
3:1
04.08.201620:45
Cork City (IRL) - KRC Genk (BEL)
1:2
04.08.201620:45
West Ham United (ENG) - NK Domžale (SLO)
3:0
04.08.201621:00
Rio Ave FC (POR) - Slavia Praha (CZE)
1:1
04.08.201621:05
Rapid Vídeň (AUT) - Torpedo Žodino (BLR)
3:0
08:35 Semedo na marodce Villarrealu
Rubén Semedo se Villarrealu zatím nevyplácí a do základní sestavy se nepodívá ani v nejbližší době. Obránce španělského klubu si přivodil svalové zranění, délka absence zatím není známa. (marca.com)
15.10. Koscielny a Welbeck mají zdravotní problémy
Arsenal prohrál s Watfordem a navíc přišel o dva hráče. Problémy s lýtkem má obránce Laurent Koscielny, svalové zranění si vedle něho přivodil i útočník Danny Welbeck. (lequipe.fr)
14.10. Kalinić může absentovat i proti AEK
Hned o dva soutěžní zápasy může přijít Nikola Kalinić. Útočník AC Milán má problémy se stehenním svalem a s velkou pravděpodobností se ho nebude týkat zítřejší derby s Interem, v ohrožení je pak i jeho start v duelu Evropské ligy proti AEK Atény. (football-italia.net)
12.10. Mustafi bude chybět čtyři až šest týdnů
Až měsíc a půl se bude muset Arsenal obejít bez Shkodrana Mustafiho. Německý stoper si z reprezentačního srazu přivezl natržený stehenní sval a nyní si tak na delší dobu odpočine od fotbalu. (transfermarkt.de)
10.10. Córdoba bude chybět poměrně dlouho
Jhon Córdoba si před reprezentační pauzou poranil stehenní sval a podle posledních zpráv přijde o sedm soutěžních zápasů. Útočník 1. FC Köln má čtyřikrát absentovat v 1. Bundeslize, dvakrát v Evropské lize a jednou v Německém poháru. (kicker.de)
09.10. Mustafiho stehenní sval je natržený
Z těch delších bude pravděpodobně pauza, kterou si od fotbalu musí dát Shkodran Mustafi. Obránce Arsenalu si během včerejšího zápasu Německa proti Ázerbájdžánu poranil stehenní sval a v problematickém místě má trhlinu. (soccerway.com)
07.10. Agirretxe si natrhl stehenní sval
Imanol Agirretxe má znovu zdravotní problémy. Útočníka Realu Sociedad dlouhodobě trápil kotník, nyní si pro změnu natrhl stehenní sval, mimo hru bude minimálně měsíc. (marca.com)
03.10. Real Sociedad přišel o Zurutuzu
Až v listopadu by se do sestavy Realu Sociedad měl vrátit David Zurutuza, záložník baskického klubu si přivodil svalové zranění a jedná se o vážnější problém. (marca.com)
02.10. Córdoba si poranil stehenní sval
Jhon Córdoba za 1. FC Köln dal jen jeden gól a na druhý zásah si možná bude muset delší dobu počkat - útočník německého klubu má zraněný stehenní sval a čeká ho podrobné vyšetření. (transfermarkt.de)
29.09. Kadeřábek se zapsal do německé historie
Pavel Kadeřábek včera otevíral skóre zápasu na půdě Ludogorce a zaznamenal nejrychlejší gól některého německého klubu v historii samostatné Evropské ligy - obránce Hoffenheimu otevřel skóre již po 96 vteřinách. (sport1.de)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
28.09.
FC Astana - Slavia Praha
1:1
28.09.
Zenit Petrohrad - Real Sociedad
3:1
28.09.
Rosenborg BK - Vardar Skopje
3:1
28.09.
OGC Nice - SBV Vitesse
3:0
28.09.
SS Lazio - SV Zulte Waregem
2:0
28.09.
Östersunds FK - Hertha BSC
1:0
28.09.
Athletic Bilbao - Zarja Luhansk
0:1
28.09.
Konyaspor - Vitória SC Guimarães
2:1
28.09.
Red Bull Salzburg - Marseille
1:0
28.09.
BATE Borisov - Arsenal FC
2:4
28.09.
1. FC Köln - FK Crvena Zvezda
0:1
28.09.
FC Lugano - FCSB
1:2
28.09.
Viktoria Plzeň - Hap B-She.
3:1
28.09.
Sheriff Tiraspol - FC Kodaň
0:0
28.09.
Lokomotiv Moskva - Fastav Zlín
3:0
28.09.
Everton FC - Apollon Limassol
2:2
28.09.
Olympique Lyon - Atalanta Bergamo
1:1
28.09.
AC Milán - NK Rijeka
3:2
28.09.
AEK Atény - Austria Vídeň
2:2
28.09.
SC Braga - Istanbul Başakşehir
2:1
28.09.
Ludogorec Razgrad - TSG Hoffenheim
2:1
28.09.
Skënderbeu - BSC Young Boys
1:1
28.09.
FK Partizan - Dynamo Kyjev
2:3
28.09.
Maccabi Tel-Aviv - Villarreal CF
0:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
19.10.17:00
FC Astana - Maccabi Tel-Aviv
info
19.10.19:00
Vardar Skopje - Real Sociedad
info
19.10.19:00
Zenit Petrohrad - Rosenborg BK
info
19.10.19:00
SV Zulte Waregem - SBV Vitesse
info
19.10.19:00
OGC Nice - SS Lazio
info
19.10.19:00
Zarja Luhansk - Hertha BSC
info
19.10.19:00
Östersunds FK - Athletic Bilbao
info
19.10.19:00
Olympique Marseille - Vitória SC
info
19.10.19:00
Konyaspor - Red Bull Salzburg
info
19.10.19:00
FK Crvena Zvezda - Arsenal FC
info
19.10.19:00
BATE Borisov - 1. FC Köln
info
19.10.19:00
Hapoel Beer-Sheva - FCSB
info
19.10.19:00
FC Lugano - Viktoria Plzeň
info
19.10.21:05
Fastav Zlín - FC Kodaň
info
19.10.21:05
Sheriff Tiraspol - Lokomotiv M.
info
19.10.21:05
Atalanta Bergamo - Apollon L.
info
19.10.21:05
Everton FC - Olympique Lyon
info
19.10.21:05
Austria Vídeň - NK Rijeka
info
19.10.21:05
AC Milán - AEK Atény
info
19.10.21:05
TSG Hoffenheim - Istanbul B.
info
19.10.21:05
SC Braga - Ludogorec Razgrad
info
19.10.21:05
Dynamo Kyjev - BSC Young Boys
info
19.10.21:05
Skënderbeu Korça - FK Partizan
info
19.10.21:05
Villarreal CF - Slavia Praha
info
Všechny zápasy
Anketa
Komu věříte nejvíce na postup ze základní skupiny Evropské ligy?
Hlasovat