Finsko - Estonsko 1:0

Estonsko prohrálo ve Finsku po gólu Pukkiho ze 12. minuty. Finové se však s outsiderem trápili a tři body museli pracně hájit celý zápas.

Preview: Finsko - Estonsko

Na stadionu Veritas v Turku se uskuteční severský duel mezi domácím Finskem a Estonskem. Reprezentace Suomi si před několika dny poradila s Maďarskem a na tři body cílí i proti Estoncům, kteří pro změnu těsně nezvládli souboj s Řeky.

Estonsko - Řecko 0:1

Řecko na půdě Estonska potvrdilo úlohu favorita a díky jediné brance, o kterou se postaral Konstantinos Fortounis už ve 14. minutě, slavilo při premiéře v nově vytvořené Lize národů nejtěsnější možné vítězství. Spolu s Finskem, které porazilo v úvodním kole Maďarsko, se tak v tuhle chvíli dělí o první příčku ve druhé skupině třetí vý

Preview: Estonsko - Řecko

Mistři Evropy z roku 2004 jsou ve Lize C považováni za jedny z největších favoritů na postup, svou pouť Ligou národů započnou v Estonsku. Ve skupině 2 je ještě houževnaté Maďarsko a nevyzpytatelné Finsko, proto je tříbodový zisk s asi největším outsiderem téměř povinností. Řecko z dlouhodobého hlediska bojuje o postup na vrcholné akce, uplynulé MS 2018 v Rusku mu vskutku uniklo jen o chloupek.

Estonsko - Bosna a Hercegovina 1:2

Fotbalisté Bosny a Hercegoviny urvali vítězství v Estonsku a kvalifikační skupinu zakončili na nepostupovém třetím místě. Domácí byli blízko alespoň získanému bodů, ale rozhodující branku vstřelil šest minut před koncem dvougólový Izet Hajrović.

Preview: Estonsko - Bosna a Hercegovina

Bosna a Hercegovina má před sebou poslední utkání kvalifikace a velký úkol. Nejtěžší na její situaci je fakt, že svou situaci nemá ve vlastních rukou. I kdyby totiž porazila domácí Estonsko, stále musí doufat, že Řecko ztratí body s posledním Gibraltarem.

Gibraltar - Estonsko 0:6

Jasného favorita v podobě hostujícího celku mělo utkání Gibraltaru s Estonskem. To se ukazovalo od samého úvodu střetnutí - už v desáté minutě rozehrál Vassiljev roh přímo na Siima Lutse a ten hlavičkou poslal míč do sítě - Estonci vedli 1:0.

Preview: Gibraltar - Estonsko

Estonsko na 99 procent přišlo o šanci alespoň na baráž, nicméně určitě může ještě vylepšit své současné postavení. Momentálně je na pátém místě s osmi body, na čtvrtý Kypr má manko dvou bodů a na páté Řecko ztrácí pět bodů. Nyní bude plnit úlohu jasného favorita na půdě jednoho z největších trpaslíků celé evropské části z Gibraltaru. Ten má "jistotu" šesté pozice, na kontě má nulový bodový zisk a také hrozivé skóre 3:37.

Estonsko - Kypr 1:0

Kypr sahal po dalším skvělém výsledku a ještě v 90. minutě dokázal bojovným výkonem hrát s nulou na kontě. Ve druhé minutě nastavení se ale domácí Estonsko mohlo radovat, protože obranný val hostí konečně prolomil talentovaný útočník Mattias Käit.

Preview: Estonsko - Kypr

Veledůležité utkání čeká kyperskou reprezentaci, která se po třech úvodních porážkách rozjela a vrátila se do bojů o postup. Na druhou stranu venkovní výjezdy ostrovanům příliš nesvědčí a v Estonsku je v žádném případě nečeká nic snadného. Své by koneckonců mohli vyprávět Chorvaté, kteří tam nedávno utrpěli debakl.

Řecko - Estonsko 0:0

Střelecky bylo Řecko aktivnější, drželo více míč na svých kopačkách, přesto jeho výkon jako favorita tohoto střetnutí působil značně rozpačitě, a tak v souboji s Estonskem nečekaně ztratilo. V podstatě jeho druhou příčku zachránil výsledek z Nikósie, kde průběžně třetí Bosna a Hercegovina rovněž nezvládla svůj souboj s Kyprem.

Preview: Řecko - Estonsko

Pro Řeky se současná kvalifikace vyvíjí určitě daleko lépe než ta předchozí, během níž se jihoevropský celek nacházel v obrovské krizi. Teď totiž drží barážovou druhou příčku, ještě neprohrál, a proti Estonsku chce své postavení potvrdit, což se mu povede jistojistě díky vítězství. Celek z Pobaltí nemůže mít za současné situace nejvyšší cíle.

Estonsko - Belgie 0:2

Belgie zvládla úlohu favorita a poradila si bez větších obtíží s domácími Estonci. Jejich naděje srazila na kolena červená karta z konce první půle, která výrazně ovlivnila šance domácích. Přesto se dá objektivně říct, že belgický celek byl jasně lepší a výhru si zasloužil.

Preview: Estonsko - Belgie

Lídr skupiny H jede do Estonska, aby se zde utkal o tři body a potvrdil dobrou formu. Belgičané mají coby poslední přemožtel českého národního týmu dobrou náladu, kterou výrazně neohrozilo ani zranění největší hvězdy.

Kypr - Estonsko 0:0

Kypr se s Estonskem rozešel bez branek a v nepříliš pohledném utkání si zajistil jen bod. Oba týmy tak zůstávají dost daleko od teoretické možnosti postoupit z druhého místa.