UD Las Palmas Španělsko - UD Las Palmas - Zprávy

Preview: Celta Vigo - UD Las Palmas

Tradiční pondělní dohrávku ve španělské nejvyšší soutěži obstarají celky Celty Vigo a Las Palmas. Půjde o bitvu dvou sousedů ze středu ligové tabulky. Celta je jedenáctá jen o tři body před svým dnešním soupeřem.

Na lavičce Las Palmas po sezoně skončí trenér Setién

Nového trenéra může pomalu začít hledat vedení Las Palmas. Na lavičce španělského klubu po letošní sezoně skončí Quique Setién, který se s vedením nedohodl a už ani nedohodne na podmínkách prodloužení spolupráce...

UD Las Palmas - Villarreal CF 1:0

Villarreal překvapivě ztratil na Kanárských ostrovech všechny tři body, když se mu utkání nevratně zkomplikovalo už po dvaceti minutách. Las Palmas totiž nejenže dalo rychlý gól, ale ještě v prvním poločase se dostalo vyloučením Victora Ruize do početní převahy, která vydržela až do konce utkání.

Preview: UD Las Palmas - Villarreal CF

V pátek večer se odehraje první duel 28. kola španělské LaLigy a jeho dějištěm se stane Estadio Gran Canaria v Las Palmas. Ambiciózní tým domácích bude čelit výzvě v podobě zlepšujícího se Villarrealu.

Espanyol Barcelona - UD Las Palmas 4:3

Pořádně divokou přestřelku, která nabídla celkem sedm branek, viděli diváci v Barceloně, kde hrál místní Espanyol s Las Palmas. Domácí v zápase pokaždé vedli a třem bodům se výrazně přiblížili až když odskočili na rozdíl dvou branek, protože hosté pak už stačili jen snížit.

Preview: Espanyol Barcelona - UD Las Palmas

Páteční předehrávka 27. kola LaLigy svede dohromady domácí Espanyol, který v Barceloně uvítá Las Palmas. Tým z Kanárských ostrovů v Barceloně ještě nikdy nevyhrál, ale poslední dobou má dobrou formu.

UD Las Palmas - CA Osasuna 5:2

V pořádnou přestřelku nakonec vyústil duel mezi Las Palmas a Osasunou. Domácí, kteří před pár dny uhráli senzační remízu na půdě Realu, během posledních dvaceti minut vsítili tři branky, a vítězství strhli na svou stranu. Hosté nebyli daleko od úspěchu, nakonec jim ale nepomohly ani dvě branky Kenana Kodra.

Preview: UD Las Palmas - CA Osasuna

Opravdu hodně nečekaný úspěch zaznamenali naposledy fotbalisté Las Palmas, jež ve vloženém kole zaskočili vedoucí Real a odvezli si domů velmi cenný bod. Tenhle výsledek vlastně jen potvrdil, že se v klidném středu tabulky drží zcela zaslouženě. Teď se střetnou s Osasunou, která se marně snaží vyhrabat ze samotného dna.

Real Madrid - UD Las Palmas 3:3

Real Madrid v krásném utkání opět dovolil soupeři odskočit na rozdíl dvou branek, ale tentokrát otočit výsledek ve svůj prospěch nedokázal. S Realem to vypadalo už hodně zle - nejen, že prohrával o dvě trefy, ale navíc hrál bez vyloučeného Bala. Přesto díky hvězdě Cristiana Ronalda získal alespoň bod.

Real hájí první místo proti tápajícímu Las Palmas

Real Madrid si v posledních týdnech povážlivě zahrává a nechybělo mnoho, aby o luxusní náskok na čele La Ligy nepřišel ještě do února. Po prohře s Valencií totiž Bílý balet proti Villarrealu musel dotahovat dvoubrankové manko, což ovšem úspěšně zvládl a skvostným obratem na 3:2 si od druhé Barcelony udržel odstup jednoho bodu, navíc stále se zápasem proti Celtě Vigo k dobru. Ve středu pak čeká tým Zinedina Zidana v rámci vloženého pětadvacátého kola další překážka v podobě Las Palmas.

UD Las Palmas - Real Sociedad 0:1

Po minulém neúspěchu s Villarealem se Real Sociaded zase přiblížil čtvrté příčce a díky nejtěsnějšímu možnému vítězství na půdě Las Palmas stále udržuje kontakt s Ligou mistrů, kterou by si příští sezónu rozhodně mile rád zahrál. Celek z Kanárských ostrovů naopak i nadále zaznamenává výsledkový propad a prohrál už počtvrté v řadě.

Preview: UD Las Palmas - Real Sociedad

Real Sociedad jede v pátek večer na Kanárské ostrovy k utkání s tamním Las Palmas. Oba týmy touží po třech bodech, protože se jim minulé kolo shodně nevydařilo. Hosté navíc nevzdávají boj o pohárovou Evropu.

Málaga CF - UD Las Palmas 2:1

Málaga doma zvítězila v těžkém utkání nad Las Palmas 2:1 a je třináctá. Hosté si z porážky nemusejí dělat těžkou hlavu, neboť před svým soupeřem zůstávají o jednu příčku výše. Všechny branky padly už v průběhu prvního poločasu, kdy na vedoucí trefu Lemose zareagovali Fornals a Charles.

Malaga i Las Palmas jsou z formy. Kdo ji najde dřív?

Pondělní dohrávku třiadvacátého kola La Ligy obstarají Malaga s Las Palmas, přičemž oba celky shodně sužují potíže, jež chtějí napravit právě ve vzájemném duelu. Zatímco andaluský celek nedokázal na svém stadionu La Rosaleda zvítězit od listopadu loňského roku, hráči Las Palmas pro změnu zvítězili na půdě soupeře naposledy před stěží uvěřitelným půlrokem v samém úvodu sezony.

UD Las Palmas - Sevilla FC 0:1

Stejně jako Barcelona, Real Madrid či Atlético Madrid dokázala Sevilla potvrdit roli favorita a vítězstvím 1:0 na půdě Las Palmas udržela krok se špicí tabulky. O triumf hostujícího celku na Kanárských ostrovech v letošní sezoně se postaral střídající Joaquín Correa, jehož gól z osmdesáté minuty znamenal vůbec první letošní porážku Las Palmas na vlastním stadionu.