Celta Vigo Španělsko - Celta Vigo - Zprávy

Celta Vigo podepsala novou smlouvu s trenérem Berizzem

Celta Vigo zažívá velice povedenou sezonu a logickým krokem tak je prodloužení smlouvy s trenérem. Na lavičce španělského celku bude i nadále působit Eduardo "Toto" Berizzo, obě strany podepsaly kontrakt i pro příští ligový ročník...

Celta Vigo - Granada CF 2:1

Celta Vigo potvrdila roli favorita a na domácí půdě porazila Granadu 2:1. O výhru Galicijských se dvěma přesnými zásahy postaral Iago Aspas, jenž vsítil první gól z penalty a vítěznou branku přidal v 76. minutě po přihrávce Nolita. Andalusanům nepomohl krásný vyrovnávací gól El Arabiho a zůstávají proto jen bod nad pásmem sestupu. Vigo je nyní na páté příčce.

Preview: Celta Vigo - Granada CF

Granadu čeká další zápas pravdy. Tentokrát se Andalusané budou snažit o záchranu na půdě Celty, která však také hraje o mnoho. Domácí stále aspirují na příčky zajišťující start v Evropské lize a v pondělí budou mít šanci přeskočit Bilbao a dostat se na pátou příčku.

Espanyol Barcelona - Celta Vigo 1:1

Espanyol remizoval s Vigem 1:1. Katalánci se pomalu blíží záchraně, Vigo podruhé v řadě bere bod a bude čekat, jak si povedou jeho konkurenti v boji o Evropskou ligu. Vše podstatné se odehrálo v první půli. Hosté vedli zásluhou Aspase, ale tlak Barcelonských v závěru prvního poločasu přinesl vyrovnání Asensia.

Espanyol proti Celtě spoléhá na domácí prostředí

První duel vloženého kola španělské La Ligy nás zavede do Katalánska. Tamní Espanyol Barcelona hostí Celtu Vigo, které jde o evropské poháry. Bude při tom spoléhat na domácí prostředí, protože v Barceloně se Celtě vůbec nedaří.

Celta Vigo - Real Betis 1:1

Celta Vigo udělala další drobný krůček k zajištění kvalifikace do pohárové Evropy, když proti Realu Betis vydřela gólem v závěru alespoň bod za remízu 1:1. O smazání úvodní trefy N’Diayeho se dvanáct minut před koncem postaral Pablo Hernández, pro nějž šlo o první branku od října loňského roku.

Betis usiluje o záchranu, Celta chce udržet poháry

V sobotu pozdě večer se utká domácí Celta Vigo s Betisem a oba týmy mají hodně silnou motivaci pro výhru. Domácí celek si chce pojistit účast v příští sezoně evropských pohárů, zatímco hosté stále ještě nemají jistotu záchrany.

Sporting Gijón - Celta Vigo 0:1

Souboj týmu ohroženého sestupem proti celku s pohárovými ambicemi nakonec vyzněl lépe pro favorita. Celta Vigo totiž díky trefě Nolita zvítězila na půdě Sportingu Gijón a je znovu o krůček blíže páté příčce, a tedy kvalifikaci do příštího ročníku Evropské ligy.

Celta se pokusí prohloubit krizi Sportingu

Sporting Gijón má před sebou velmi náročný úkol, protože stojí proti soupeři, kterého doma už dlouho nedokázal porazit. Celta Vigo je navíc ve formě a bude chtít tři body, které by jí pomohly udržet se na příčkách nabízejících evropské poháry.

Celta Vigo - Deportivo La Coruña 1:1

Celta Vigo si v sobotním galicijském derby rozdělila body s Deportivem za remízu 1:1. Obě branky padly už v první půli. Do vedení se po trefě Borgese dostali hosté, ale zanedlouho srovnal Nolito. I přes zlepšený výkon v druhé půli Vigo ztratilo dva body a bude doufat v zaváhání Sevilly a Bilbaa. Kvůli červené kartě nedohrál utkání hostující Arribas.

Celta hodlá vrátit Deporu úder

Celta Vigo stále udatně bojuje o poháry a zatím se jí daří odvracet nápory nejbližších soupeřů. K tomu, aby měla na práci trochu více klidu, by bylo dobré porazit i dalšího soka. Tím bude Deportivo, které naposledy našlo na Celtu Vigo recept.

Valencia CF - Celta Vigo 0:2

Trápení Valencie nebere konce. Tentokrát si na ní smlsla Celta Vigo, která dvěma góly v závěru uhrála na Mestalle výhru 2:0 a udržela se tak ve hře o pohárovou Evropu. Los Che se naopak znovu propadli o něco blíže sestupovým příčkám a pozice trenéra Garyho Nevilla začíná být takřka neudržitelná...

Preview: Valencia CF - Celta Vigo

V dalším zajímavém souboji třicátého kola La Ligy na sebe narazí Valencie a Celta Vigo. Valencie se pod koučem Gary Nevillem stále hledá a po prohraném derby a vypadnutí z Evropské ligy si bude bude chtít zlepšit pošramocenou pověst. Celta by naopak ráda navázala na zlepšené výkony a vrátila Netopýrům debakl z posledního vzájemného utkání.

Celta Vigo - Real Sociedad 1:0

Celta se rychle otřepala po výprasku od Realu Madrid a dnes vybojovala hubené vítězství 1:0 nad Realem Sociedad. Krásný oblouček Aspase už z 16. minuty však stál za to a hlavně přinesl domáícm opravdu cenné tři body, díky nimž alespoň na pár hodin předskočili Bilbao. Fotbalisté ze San Sebastianu nevyhráli již čtvrtý zápas v řadě a jsou na průběžném desátém místě.

Celta chce zapomenout na debakl. Hostí Sociedad

Celta Vigo v minulém kole utrpěla pořádný výprask od Realu Madrid a musí na něj co možná nejdříve zapomenout. Ideální šanci k tomu, aby znovu sestavila své šiky, má v sobotu. Hostí totiž na vlastní půdě Real Sociedad.