Celta Vigo (Španělsko)

Preview: Celta Vigo - Espanyol Barcelona

Po třech vítězstvích v řadě Celta naposledy překvapivě padla na půdě Alavése a trošku zabrzdila svou pouť směřující k bojům o evropské poháry, o které stále může ještě usilovat. Takové výpadky by ovšem neměla častěji připouštět, a proto je potřeba vše napravit proti Espanyolu. Ten je naopak notně povzbuzený o minulou remízu s Barcelonou.
VČERA | Previews | 1 komentář

Celta Vigo - Espanyol Barcelona 2:2

Remízový zápas, který mohou brát domácí jako za ztrátu, protože právě oni byli celkově lepším týmem. Iniciativy se v úvodu zápasu ujala domácí Celta Vigo, ale v 10. minutě z první šance Espanyolu padla rovněž první branka.
12.02. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Za Celtu už startují dva Slováci. Cítil jsem se výborně, řekl Mazáň

Našel si byt a už se v něm stihl zabydlet. A totéž by Róbert Mazáň rád udělal i se základní sestavou Celty Vigo, v níž se poprvé objevil o víkendu v utkání s Alavésem. Zápas sice Slovákův zaměstnavatel prohrál, ale ex-žilinský fotbalista si alespoň připsal cenný debut...
06.02. | Aktuality | 161 komentářů

Deportivo Alavés - Celta Vigo 2:1

Důležitý krok vstříc prvoligové záchraně učinilo v sobotní odpoledne Deportivo Alavés, které výtečným vstupem do utkání zaskočilo Celtu Vigo a bere cenné tři body za vítězství 2:1. Přestože se hosté těšili výrazné optické převaze, úspěch slavila soupeřova přímočarost a obětavost, na níž po celých devadesát minut hráči Celty nedokázali najít odpověď.
03.02. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Deportivo Alavés - Celta Vigo

Deportivo Alavés se neprezentuje úplně špatným fotbalem, ale poslední dobou se mu dařilo spíše v poháru než v LaLize. V ní mu patří až 17. příčka, což neznamená žádné příjemné starosti. Zhoršit jeho situaci může Celta Vigo, která naopak chytá dobrou formu.
02.02. | Previews | žádný komentář

Agent: Lobotka bude jednat o prodloužení smlouvy s Celtou Vigo

Stanislav Lobotka byl během uplynulých dnů spojovaný s odchodem z Celty Vigo, něco takového však podle slov jeho agenta není na pořadu dne. Slovenský reprezentant naopak bude jednat o prodloužení smlouvy...
01.02. | Aktuality | 315 komentářů

Aspas nastavuje kurz na Evropu

Celta Vigo vybojovala důležité tři body, které jí přiblížily k příčkám zaručujícím evropské poháry. Hlavním protagonistou tohoto klání se stal domácí Iago Aspas.
29.01. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Preview: Celta Vigo - Real Betis

Pondělní zápas mezi Celtou Vigo a Realem Betis uzavře 21. kolo LaLigy. V roli favorita vstupují do tohoto klání domácí, jelikož v posledních pěti ligových utkáních prohráli jen jednou.
28.01. | Previews | 2 komentáře

Real Sociedad - Celta Vigo 1:2

I když se ze začátku zápasu bojovali především o střed hřiště, tak mírnou převahu měli domácí. Hra vstoupila do 10. minuty a domácí se ujali vedení. Xabi Prieto poslal míč z pravé strany, na který si počkal Willian José.
21.01. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Real Sociedad - Celta Vigo

Celta Vigo prožívá hodně špatnou sezonu a její sny o návratu k místům, která zaručují evropské poháry, jsou zatím dost nereálné. Poháry sice hraje Real Sociedad a bude v nich pokračovat také na jaře, ale u něj si rovněž vybírají svou daň.
19.01. | Previews | žádný komentář
15.02. Aspas o angažmá v Číně nemá zájem
Iago Aspas bude i nadále hrát za Celtu Vigo, zájem o něho sice má čínský Beijing Guoan, španělský útočník se z Galície ovšem nechystá. Aspas pro Beijing Guoan představuje náhradní variantu v případě, že se mu nepovede koupit Jonathana Vieru, ten má o angažmá v Asii zájem, jeho Las Palmas ovšem trvá na zaplacení výstupní klauzule 30 milionů eur. (football-espana.net)
13.02. Beijing Guoan se může obrátit na Aspase
Beijing Guoan jedná o příchodu Jonathana Viery z Las Palmas a už si našel i náhradní variantu pro případ, že tato jednání ztroskotají - čínský klub je v tom případě připraven usilovat o Iaga Aspase z Celty Vigo. (marca.com)
07.02. Lobotka úspěšně jedná o novém kontraktu
Stanislav Lobotka jedná o nové smlouvě s Celtou Vigo a už hodně brzy by mohlo dojít k podpisu. Slovenský záložník se zabydlel v základní sestavě španělského celku, jednání o prodloužení spolupráce jsou v pokročilém stádiu. (football-espana.net)
06.02. Jonny Castro odejde jen za cenu klauzule
Bývalý mládežnický reprezentant Španělska Jonny Castro má v Celtě Vigo smlouvu pouze do léta 2019 a nemá se příliš k jejímu prodloužení, pod cenou však odcházet nebude. Klub dnes potvrdil, že pravého beka prodá jedině, když někdo aktivuje jeho 18milionovou výkupní klauzuli. (football-espana.net)
06.02. Lobotku chtěl Inter Milán
Milana Škriniara mohl v lednu v Miláně doplnit další Slovák, Celta Vigo potvrdila nabídku Interu za 23letého středopolaře Stanislava Lobotku. Ten sám ale přesun odmítl. (football-espana.net)
31.01. Hjulsager zkusí štěstí v Granadě
Záložník Andrew Hjulsager odchází z Celty Vigo na hostování do konce sezony do druholigové španělské Granady. (marca.com)
31.01. Boye na hostování s opcí do Celty Vigo
Lucas Boye se stěhuje z Turína do Celty Vigo. Ta ofenzivního fotbalistu získala na hostování, součástí dohody je i opce na přestup za dvanáct milionů eur. (football-italia.net)
28.01. Bongonda dohraje sezonu v Belgii
Theo Bongonda dočasně končí působení v Trabzonsporu, kde dostával minimum herního času. Belgický útočník se z hostování předčasně vrátil do Celty Vigo, odkud byl obratem zapůjčen do belgického Zulte Waregem. (marca.com)
26.01. Álvarez uzavřel novou smlouvu s Celtou
Sergio Álvarez bude i nadále chytat za Celtu Vigo. Španělský brankář měl smlouvu jen do konce sezony a na podzim odmítl novou, nakonec se ale dohodl na prodloužení o dvanáct měsíců. (football-espana.net)
25.01. Villar prodloužil a odešel hostovat
Iván Villar spojil i další část kariéry s Celtou Vigo, která si služby mladého brankáře pojistila do června 2023. Villar si ale na starty v galicijském klubu bude muset počkat, pro zbytek sezony byl zapůjčen na hostování do Levante. (football-espana.net)