Celta Vigo Španělsko - Celta Vigo - Zprávy

UD Las Palmas - Celta Vigo 3:3

Další neuvěřitelný zvrat nabídla španělská Primera division, konkrétně utkání mezi Las Palmas a Celtou Vigo. Hostům ke konečnému vítězství nestačil ani tříbrankový náskok po prvním poločase. Las Palmas i díky vyloučení srovnal na konečných 3:3.

Preview: UD Las Palmas - Celta Vigo

Pro oba celky, které se nacházejí ve středu tabulky, to bude skvělá možnost, jak se nějakým způsobem přiblížit bojům o evropské poháry. Rozdíl mezi Las Palmas a Celty Vigo je pouze jednobodový, takže se dá očekávat poměrně vyrovnaný duel. Hosté se svým soupeřem prohráli z posledních šesti zápasů hned čtyřikrát.

Celta Vigo - Deportivo La Coruña 4:1

Celta Vigo doma napravila debakl z Villarrealu a sama uštědřila La Coruni další výprask. Deportivo inkasovalo ve dvou posledních kolech už osm branek! Vítězství domácích bylo zasloužené, hosté ještě v poločase udrželi remízu, ale v tom druhém hned třikrát inkasovali. Dvěma góly se blýskl Iago Aspas.

Preview: Celta Vigo - Deportivo La Coruña

Celta Vigo se na domácím Estadio Balaídos bude revanšovat za potupu z minulého kola, kdy schytala těžký debakl od Villarrealu. Podobně je na tom i La Coruňa, která pro změnu schytala tradiční výprask od Barcelony.

Celta Vigo - AFC Ajax 2:2

Ajax měl hodně blízko k tomu, aby vyloupil Vigo, ale domácí Celta si nakonec nechává bod. Hosté dobře začali a brzy vedli, ale o tři body je osm minut před závěrečným hvizdem připravila branka střídajícího Fabiána Orellany.

Preview: Celta Vigo - AFC Ajax

Lídr skupiny z Amsterdamu jede do Viga, aby změřil síly s posledním přemožitelem slavné Barcelony. Domácí Celta prožívá chvíle nadšení i pádu na dno, teď je však v sázce první místo ve skupině G.

Villarreal rozstřílel Celtu na kusy a zůstává stále neporažen

Zatímco výkon Celty Vigo jsou jako na houpačce, Villarreal pokračuje v krasojízdě. Asi takto by šlo shrnout vzájemné střetnutí obou ambiciózních celků, které v loňské sezoně skončily na šestém, respektive čtvrtém místě. Žlutá ponorka svého galicijského protivníka rozdrtila na prach a po výhře 5:0 nadále stíhá čelo tabulky.

Preview: Villarreal CF - Celta Vigo

Neporažený Villarreal přivítá na domácím stadionu El Madrigal Celtu Vigo, kterou v loňské sezoně nedokázal ani v jednom případě porazit. Hosté se po katastrofálním začátku zvedli a před reprezentační přestávkou zaznamenali tři vítězství v řadě.

Celta Vigo - FC Barcelona 4:3

Mizerně odehraný první poločas znamenal stopku nadějí na úspěch pro Barcelonu na půdě Celty Vigo. Stejně jako loni i letos na Estadio Balaídos inkasovali hosté čtyři góly, a ačkoli se po přestávce snažili s výsledkem ještě něco udělat, odjeli domů s prázdnou. Domácí potvrdili, že jejich křivka výsledků má stoupající tendenci, a svou sérii neporazitelnosti prodloužili už na šest zápasů.

Preview: Celta Vigo - FC Barcelona

Po náročném duelu Ligy mistrů v Mönchengladbachu čeká na Barcelonu, třetí tým La Ligy, další nepříjemný protivník, který jako by už zažehnal nevalné výsledky ze začátku sezóny a pomalu a jistě se začíná dostávat do tempa. Celta Vigo neprohrála už pět zápasů v řadě, přičemž ve čtvrtek v rámci Evropské ligy porazila Panathinaikos.

Celta Vigo - Panathinaikos FC 2:0

Celta Vigo díky dvěma gólům v závěru utkání porazila Panathinaikos a se čtyřmi body se dostala na druhé místo tabulky skupiny G. Hosté byli po celý zápas nebezpečnější týmem, nakonec však zůstávají jako jediní bez bodu. Domácí potvrdili před následujícím ligovým duelem s Barcelonou zlepšující se výsledky a vyhráli už potřetí v řadě.

Preview: Celta Vigo - Panathinaikos FC

Po bídném vstupu do sezóny se fotbalistům Celty Vigo začíná konečně dařit. Zlepšující se formu budou chtít potvrdit proti Panathinaikosu, který v úvodním zápase Evropské ligy prohrál doma s Ajaxem a potřeboval by nutně získat nějaké ty body, nicméně na španělské půdě se řeckému celku historicky vůbec nedaří.

Espanyol Barcelona - Celta Vigo 0:2

Večerní střetnutí Espanyolu s Celtou Vigo nabídl řádně pozdní drama s vítězným koncem pro hosty z Galicie, kteří díky dvěma brankám vstřeleným až během nastaveného času triumfovali v Barceloně 2:0. Nejprve v jednadevadesáté minutě s pomocí břevna skóroval lahůdkovým obloučkem Giuseppe Rossi, jehož vzápětí proti demoralizovanému soupeři doplnil Pione Sisto z rychlého protiútoku.

Preview: Espanyol Barcelona - Celta Vigo

Velkou slávu si v minulém vloženém kole odbyly oba mančafty. Musely si totiž počkat až do pátého kola, než se jim podařilo uzmout vůbec první vítězství. Zatímco Espanyol si poradil na půdě Osasuně, Celta Vigo doma skolila Gijón. Oba celky se nacházejí jen v dolní polovině tabulky, což není postavení, jaké by si představovaly, a tak je potřeba pokračovat v nastoleném tempu.

Celta Vigo - Sporting Gijón 2:1

Celta Vigo v pátém kole zdárně ukončila čekání na první ligové vítězství v nové sezoně, když po tuhém boji zdolala v domácím prostředí Sporting Gijón v poměru 2:1. O vítězství galicijského celku nakonec až tři minuty před koncem rozhodl proměněným pokutovým kopem Iago Aspas.