Celta Vigo Španělsko - Celta Vigo - Zprávy

Vigo hostí boj o Evropu

Velmi atraktivní duel představuje zápas mezi domácí Celtou Vigo a hosty z Villarrealu. Oběma týmům se daří a Žlutá ponorka se dokonce dotahuje na Real Madrid. Bojovat ale musí i Celta, protože na ni vytvářejí tlak další týmy chtivé evropských pohárů.

Celta vytrestala Getafe a drží se v boji o poháry

Ze souboje dvou týmů, které se potýkají s mizernou formou, nakonec vzešla vítězně Celta Vigo, která nejtěsnějším možným rozdílem přehrála Getafe v poměru 1:0. Madridský celek byl přitom po většinu utkání lepším týmem, jenže všechny své šance zbrkle zahodil a devatenáct minut před koncem byl tvrdě potrestán. Autorem jediné branky zápasu se stala uzdravivší hvězda Celty, Nolito.

Preview: Getafe CF - Celta Vigo

Sobotní program španělské La Ligy pokračuje zajímavým střetem mezi domácím Getafe a hosty z Viga. Zatímco domácím se naposledy nic nedařilo, Celta zvládla důležitý duel s Eibarem a udržela si pohárové příčky.

Celta porazila Eibar a drží se nadále na pohárových příčkách

Po drtivou většinu utkání měla Celta Vigo vše pod kontrolou. Na domácí půdě proti Eibaru již vedla dokonce 3:0, ovšem závěrečná desetiminutovka se přesto proměnila v řádné drama. Hosté totiž dvěma slepenými góly snížili na rozdíl jediné branky a Celta se ještě musela strachovat o výsledek.

Celta vyzve neoblíbeného soupeře z Eibaru

Celtu Vigo čeká hodně náročný úkol. Musí se dostat z krize výsledkové i herní, pokud chce znovu bojovat o trochu vyšší příčky. V posledních týdnech ji štěstí opustilo, čehož bude chtít využít neoblíbený soupeř týmu z Viga, Eibar.

Barcelona v druhé půli zaválela a roznesla Celtu jasně 6:1

Utkání Barcelony s Celtou Vigo by šlo zjednodušeně charakterizovat jako zápas dvou poločasů. V tom prvním nebyl katalánský gigant ani zdaleka tak suverénním, jak se dalo čekat, a o přestávce ještě na výsledkové tabuli svítil překvapivý výsledek 1:1. Ovšem smršť, která následovala po změně stran, zcela jasně potvrdila, kdo je momentálně fotbalovým králem Evropy. Barcelona zvítězila drtivě 6:1 a její rekordní šňůra neporazitelnosti se rozrůstá i nadále.

Preview: FC Barcelona - Celta Vigo

Nezadržitelná Barcelona se v neděli utká s Celtou, která hledá ztracenou formu. Blaugranas se tak svému soupeři mohou pomstít za vysokou porážku 4:1 z minulého vzájemného utkání. Po postupu do finále Copy del Rey by se tak Luis Enrique, který ještě v roce 2014 vedl právě Vigo, mohl dočkat dalšího zadostiučinění.

Sevilla v odvetě neselhala a je druhým finalistou

Celta Vigo se sice takřka hodinu sympaticky vzpírala osudu, ale nakonec po domácí remíze 2:2 se Sevillou v letošním ročníku španělského poháru končí. O všem podstatném se totiž rozhodlo již v utkání prvním, které andaluský celek opanoval čtyřgólovým debaklem a postupuje tak zaslouženě do finále. V něm se Sevilla střetne s favorizovanou Barcelonou.

Celta stojí před nemožným

Celta Vigo stojí před nemožným úkolem. V odvetném utkání semifinále Copa del Rey její soupeř vede o čtyři branky a ještě k tomu si na Estadio Balaídos přivezl čisté konto. Podaří se Celtě zázrak, nebo si Sevilla dojde pro účast ve finále?

Celta Vigo - Sevilla FC 1:1

Celta Vigo dnes ukázala svoji lepší tvář, když na domácí půdě dokázala remizovat 1:1 s favorizovanou Sevillou. Hosté si díky gólu Carrica nesli do poločasové přestávky jednobrankový náskok, o ten však přišli v 64. minutě zásluhou Claudia Beauvuea. Domácím výrazně napomohlo vyloučení hostujcího Fazia už ve 25. minutě. Sevilla i tak udržela pátou příčku, Vigo je sedmé.

Preview: Celta Vigo - Sevilla FC

Krizí zmítaná Celta bude v neděli čelit podruhé v krátké době silné Seville. Domácí už jen vzpomínají na lesk a slávu z první poloviny sezóny a aktuálně jdou od porážky k porážce. Andalusané naopak naskočili na vítěznou vlnu, díky níž se posunuli už na pátou příčku tabulky.

Sevilla rozdrtila Celtu 4:0 a je víc než jednou nohou ve finále

Přestože se semifinále španělského poháru hraje stejně jako kola předchozí systémem odvetných zápasů, je o obou letošních finalistech takřka rozhodnuto již po prvních střetnutích. Stejně jako Barcelona roznesla Valencii, totiž zvládla své domácí měření sil také Sevilla. Andaluský celek rozdrtil Celtu Vigo v poměru 4:0 a od účasti ve finále jej snad může připravit jen kolosální výpadek...

UD Las Palmas - Celta Vigo 2:1

Nováček z Las Palmas dokázal navzdory nepříznivému průběhu hry zaskočit favorizovanou Celtu Vigo a bere všechny body za vítězství v poměru 2:1. Utkání bylo plné dramatických i kontroverzních momentů, přičemž Celta dohrávala o desíti, inkasovala ze sporného pokutového kopu a vítězný gól padl takřka v posledních vteřinách zápasu.

Preview: UD Las Palmas - Celta Vigo

Dvaadvacáté kolo La Ligy proti sobě svede celky z Viga a Las Palmas. Domácí UD bojuje o záchranu, ale již dvakrát v řadě nevyhrálo a naposledy podlehlo i poslednímu Levante. I proto budou chtít Los Amarillos využít nestálé formy hostí a posunout se mimo sestupové pásmo. Celta se naopak soustředí na udržení pohárových příček a na půdě nováčka soutěže potřebuje zabrat.

Rayo rozneslo Celtu na kopytech a míří za záchranou

Rayo Vallecano sice v posledních měsících procházelo mimořádně špatnou formou, která jej dostala až na samý pokraj sestupových vod, ovšem zápasem s Celtou Vigo si madridský celek leccos vynahradil. Rayo totiž zvítězilo drtivě 3:0 a jeho devět předešlých zápasů v řadě bez jediné výhry je již zapomenuto.