Janov CFC Itálie - Janov CFC - Zprávy

Preview: FC Janov - Juventus Turín

Juventus přijíždí na Stadio Ferraris, aby se zde v rámci 27. kole Serie A utkal s domácím Janovem. Domácí stále ještě pomýšlejí na pohárové příčky, ale v posledním kole si situaci značně zkomplikovali, když překvapivě podlehli poslednímu Cagliari. Také Stará Dáma ale bude chtít vyhrát, jelikož jí v souboji o třetí místo na paty šlape Fiorentina.

Cagliari Calcio - FC Janov 2:1

Cagliari se konečně začíná zdvihat. Po výhře nad Laziem minulý víkend si poradilo také s FC Janov. Vítězství 2:1 zařídil ostrovanům dvěma góly Robert Aquafresca. Na předposlední Regginu ztrácí Cagliari již jen čtyři body. FC Janov zůstává osmé.

Preview: Cagliari Calcio - FC Janov

Ve 26. kole zavítá na Sardinii tým Janova, a to k utkání proti Cagliari. Domácí se nacházejí v kritické situaci, kdežto hosté se vezou na vlně euforie, na Pohár UEFA totiž ztrácí jeden bod.

FC Janov - Neapol SSC 2:0

Fotbalisté FC Janov navázali na skvělé představení v minulém kole a po brankách Sculliho a Borriella zvítězili 2:0. V utkání rozhodlo vyloučení Domizziho a následně proměněný pokutový kop nejlepšího střelce Serie A Marca Borriella.

Borriello nedostal šanci, přiznal Ancelotti

Marco Borriello v současnosti září v Serii A v barvách Janova. Čerstvý italský reprezentant se v minulosti marně snažil probít do sestavy AC Milán. Trenér červenočerného klubu Carlo Ancelotti nyní přiznal, že Borriello nedostal plnohodnotnou šanci.

Preview: FC Janov - Neapol SSC

Souboj nováčků Serie A uvidí diváci na Stadionu Luigi Ferraris v Janově. Domácí FC hostí SSC Neapol. Oba týmy v minulém kole naplno bodovali. Neapol si přivezla body z Livorna a FC Janov si s chutí zastřílela na půdě Udinese Calcio.

Janov v thrilleru přestřílel Udine, hattrickem se blýskl Borriello

Když Janov narazí na Udinese, má pomalu jisté tři body. Tedy pokud hraje Marco Borriello. Na podzim tohoto soupeře odstřelil hattrickem a stejným kouskem se prezentoval i dnes, čímž se podílel na překvapivém a divokém výsledku 3:5 z pohledu domácího Udinese.

Preview: Udinese Calcio - FC Janov

Udinese Calcio v minulém kole přerušilo nepříznivou bilanci posledních zápasů výhrou 3:1 na hřišti Regginy a výkon by chtělo potvrdit i v utkání proti desátému celku ligy janovskému FC. Hosté se museli smířit s porážkou v městském derby se Sampdorii. Do Udinese jedou s vidinou bodového zisku.

FC Janov - Sampdoria Janov 0:1

Z městského derby na Stadio Ferraris vyšla vítězně hostující Sampdoria, která porazila rivala Janov 1:0. Jedinou branku zápasu zařídil těsně před koncem Maggio.

Preview: FC Janov - Sampdoria Janov

Derby bývají hodně často vyhecovaná a jinak tomu nebude ani v tomto případě. Janov uvidí souboj devátého FC se sedmou Sampdorií.

AS Livorno - FC Janov 1:1

V Livornu se body dělily. I přes vedoucí branku, kterou vstřelil v 17. minutě Francesco Tavano, se domácí vytoužených tří bodů nedočkali. Janovu totiž zajistil v 83. minutě bod Marco Di Vaio. Pro FC Janov končí série čtyř výher v řadě.

Preview: AS Livorno - FC Janov

AS Livorno se doma utká s nevyzpytatelným FC Janov. Livorno po velmi slibném startu do roku 2008 zažilo studenou sprchu v podobě dvou proher v řadě. Nyní mu patří 15. příčka a toskánský klub bude chtít své bodové konto proti FC Janov navýšit.

FC Janov - Calcio Catania 2:1

Už dvanáctý gól Marca Borriella v této sezoně znamenal, že Janov v napínavém utkání urval všechny tři body. Domácí vedli už od 14. minuty, měli mnoho šancí na navýšení náskoku, ke své smůle si však v 59. minutě Cesare Bovo dal vlastní gól, ale vše pro domácí zachránil v 71. minutě z penalty právě Borriello.

Preview: FC Janov - Calcio Catania

Janov se opět pokusí naskočit na vítěznou vlnu, poté co v minulém kole poprvé po třech zápasech prohrál. Zabránit se mu v tom pokusí Catania, která na Janov v tabulce ztrácí pouhé dva body.

AC Milán - FC Janov 2:0

AC Milán po nepřesvědčivé první půli nakonec porazil doma FC Janov 2:0 a v tabulce se vyšvihl na sedmé místo, bod za šestou Sampdorií. Obě branky domácích zařídil mladíček Alexandre Pato. FC Janov navíc dohrával o deseti, když se v 70. minutě nechal vyloučit gólman Rubinho.