Cagliari Calcio - Janov CFC 2:3

Vůbec poprvé v sezoně vyhrál Janov. Grifové zvládli přestřelku na Sardinii, kde možná trochu překvapivě zvítězili 3:2. Kritizovaný kouč Ivan Jurič si tak může alespoň na chvíli oddechnou.
16.10. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Cagliari Calcio - Janov CFC

Z hlediska případných záchranářských prací čeká na týmy Cagliari a Janova důležité vzájemné utkání. Sardiňané se sice v tuto chvíli pohybují mimo sestupové pásmo, avšak rozdíl mezi oběma celky není příliš velký. Grifové na předposledním místě pochopitelně potřebují zabrat.
14.10. | Previews | žádný komentář

Janov CFC - Bologna FC 0:1

Chorvatský trenér ve službách Janova Ivan Jurič opět nebude mít klidné spaní. Janov znovu nedokázal vyhrát a tentokrát doma podlehl Boloni 0:1, když rozhodující branku vstřelil čtvrthodinu před koncem bývalý hráč Grifů Rodrigo Palacio.
30.09. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Janov CFC - Bologna FC

Týmů, které ještě v italské lize nevyhrály, už moc není a jedním z nich jsou janovští Grifové. Trenéru Ivanu Juričovi hrozí odvolání a Janov zkrátka potřebuje zvítězit. Soupeřem bude jisto jistě hratelná Boloňa, která však už dvakrát vezla ze hřiště soupeře plný počet bodů.
29.09. | Previews | žádný komentář

Inter Milán - Janov CFC 1:0

Inter měl namále, ale zápas s Janovem nakonec dokázal urvat brankou dvě minuty před koncem. Hrdinou zápasu byl Danilo D'Ambrosio, autor vítězné trefy. Grifové závěr utkání vůbec nezvládli a ještě přišli o vyloučené Omeongu s Taarabtem.
24.09. | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Preview: Inter Milán - Janov CFC

Fotbalisté Janova cestují na půdu velice neoblíbeného soupeře. Inter Milán vyhrál drtivou většinu vzájemných zápasů a favoritem bude i tentokrát. Nerazzurri se chtějí výhrou udržet na průběžné pozici v TOP 4.
23.09. | Previews | 3 komentáře

Janov CFC - Chievo Verona 1:1

Na stadionu Luigi Ferraris padaly branky až ve druhém poločase, avšak bez vítězného konce. Na gól Laxalta ze 62.minuty odpověděl Hetemaj. Výsledek 1:1 je na obě strany spravedlivý.
21.09. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Janov CFC - Chievo Verona

Janovu to zatím povážlivě skřípe a společně s několika málo týmy ještě nezískal jediné vítězství. Kouč Jurič se tak znovu ocitá pod tlakem a zdali ho ustojí, ukáží až následující kola včetně zápasu s Chievem Verona.
20.09. | Previews | žádný komentář

Janov CFC - SS Lazio 2:3

V ostrou přestřelku se šťastným koncem pro Lazio se proměnil zápas na stadionu Luigi Ferraris. Janov nedokázal udržet vedení 2:1 a římskému celku přenechal všechny body. Biancocelesti tak pokračují ve skvělých výkonech a drží se v popředí tabulky.
18.09. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Janov CFC - SS Lazio

Čtvrté kolo italské nejvyšší soutěže uzavře duel Janova s Laziem. Hosté mají v nohách těžké utkání Evropské ligy proti Vitesse, jejich forma je ale skvělá a potvrdit to budou chtít i na Luigi Ferraris.
16.09. | Previews | žádný komentář
18.10. Janov nemůže využít služeb Cofieho
Janovu bude minimálně v zápase s AC Milán chybět Isaac Cofie. Záložník italského klubu bojuje s infekcí a dokonce musel do nemocnice. (football-italia.net)
18.10. Janov by mohl opustit Centurión
Ricardo Centurión dost možná během ledna opustí Janov. Argentinský záložník se u Grifone nedokázal prosadit, načež se spekuluje o jeho odchodu do Bocy Juniors. (football-italia.net)
11.10. Izzo pokračuje v Janově
Obránce Armando Izzo stráví i další část kariéry v Janově, s italským klubem se dohodl na prodloužení kontraktu do června 2022. (football-italia.net)
05.10. Janov zná jméno generálního ředitele
Prezident Enrico Preziosi se chystá po dlouhých letech prodat CFC Janov a italský klub už připravuje na další budoucnost. Jeden prodej minulý týden ztroskotal, Preziosi tak alespoň našel nového generálního ředitele, tím se stane Giorgio Perinetti, který přijde z Benátek. (football-italia.net)
02.10. Jurić zůstává trenérem Janova
Janov má za sebou hodně špatný vstup do sezóny, italská média tak logicky spekulují o odvolání Ivana Juriče, ten však zatím zůstává ve funkci. Grigone současného lodivoda podrželi ve funkci údajně hlavně proto, že nejsou přesvědčeni o žádné z potencionálních náhrad. (football-italia.net)
01.10. Janov s historicky nejhorším startem
Trenér Ivan Jurić to prý v Janově má pořádně nahnuté a tomu se vážně nelze divit. CFC totiž z prvních sedmi kol získalo jenom dva body, což se mu naposledy stalo v roce 1957. Tehdy se jednalo o rekord. (twitter.com/OptaPaolo)
01.10. Janov se prý chystá propustit Juriće
Poslední hodiny ve funkci trenéra Janova před sebou zřejmě má Ivan Jurić. Italský klub nezvládl vstup do sezony a po včerejší porážce s Bolognou platí, že v úvodních sedmi kolech získal jen dva body, tamní média pak informují o tom, že Jurić pravděpodobně už hodně brzy přijde o práci. (football-italia.net)
23.09. AC Milán se zaměřuje na Pellegriho
Pietro Pellegri by mohl vyměnit Janov za AC Milán. Ten během uplynulého přestupového okna výrazně posílil kádr a další potencionální novou akvizicí má být právě 16letý útočník. (skysports.com)
21.09. Jurić se obává o své místo v Janově
Janov získal v prvních pěti zápasech nové sezony jen dva body a v ohrožení je Ivan Jurić. Ten má být propuštěn v případě, že jeho tým 30. září neporazí Bolognu, nástupcem se pak údajně může stát Massimo Oddo. (football-italia.net)
19.09. Chelsea a Man City se zajímají o Pellegriho
Pietro Pellegri během letní přestávky poutal pozornost všech italských velkoklubů, nyní teprve 16letý útočník zaujal i zahraniční celky. Podle italských médií se o nadějného útočníka Janova zajímají Chelsea a Manchester City. (football-italia.net)