Janov CFC Itálie - Janov CFC - Zprávy

Preview: AC Siena - FC Janov

Na stadionu Artemia Francchiho bude k vidění souboj dvou týmů, které stojí na relativně poklidných místech tabulky. Domácí AC Siena je třináctá s osmibodovým náskokem před sestupovým pásmem a hosté z Janova dokonce na osmé příčce s šestibodovou ztrátou na sedmé Udinese Calcio.

FC Janov - FC Turín 3:0

FC Janov doma zvítězil nad FC Turín 3:0. Na všechny tři zásahy potřebovali domácí pouhých 18 minut. Jednu branku na své konto přidal Capocannoniere Marco Borriello. FC Turín se po další porážce zase o něco přiblížil sestupovému pásmu, od něhož jej dělí pouhé čtyři body. Janov zůstává ve středu tabulky.

Preview: FC Janov - FC Turín

Čtrnáctý FC Turín si, po domácí prohře s Empoli, přijede zpravit reputaci na Stadio Luigi Ferraris, kde hraje své domácí zápasy osmý celek tabulky, FC Turín. Janovský celek chytá v posledních zápasech formu, naopak jeho soupeř hraje více než nepřesvědčivě. Favoritem jsou tedy domácí.

AS Řím - FC Janov 3:2

AS Řím nakonec dokázal porazit FC Janov a díky vítězství 3:2 se prozatím dotáhne na FC Internazionale na rozdíl jednoho bodu. Římané nabyli v prvním poločase dvoubrankové vedení, avšak v tom druhém jej dokázali během 60 sekund ztratit. Římanům zařídil tři body v 80. minutě z pokutového kopu Daniele De Rossi.

Preview: AS Řím - FC Janov

32. kolo Serie A odstartuje duel mezi AS Řím a FC Janov. Domácí Římané mají stále naději na zisk Scudetta, a tak budou muset útočit. Janovský tým ještě živí naději na šesté místo, které je vstupenkou do Poháru UEFA. Ovšem na Milán má sedmibodovou ztrátu.

FC Janov - Reggina Calcio 2:0

Fotbalisté Janova dokázali navázat na výhru ze stadionu Renza Barbery proti Palermu a tentokrát porazili o záchranu bojující Regginu. O výsledku rozhodl druhý poločas, když se nejprve trefil Marco Borriello, a poté Marco Rossi.

Preview: FC Janov - Reggina Calcio

Ve 31. kole se střetnou domácí FC Janov a o záchranu bojující Reggina Calcio. Hosté neprohráli již tři utkání a proti Janovu si věří, ovšem domácí mají za sebou tříbodový zisk ze stadionu Renza Barbery, kde hraje své domácí zápasy sicilské Palermo.

Janov bude jednat o přestupu Borriella

Skvělou sezonu prožívá Marco Borriello. Italský útočník dává v Janově zapomenout na předchozí slabší sezony a je nejlepším střelcem italské Serie A. Není proto divu, že ho vedení janovského klubu chce získat nastálo...

Citta di Palermo - FC Janov 2:3

Palermo prodloužilo svojí krizi a tentokrát doma podlehlo janovskému FC 2:3. Domácí sice v utkání vedli, jenže nakonec díky brankám z úvodu druhého poločasu prohráli. Palermu se díky porážce vzdálily evropské poháry. Janov přerušil bilanci čtyř zápasů bez výhry.

Preview: Citta di Palermo - FC Janov

Na palermském Stadio Renzo Barbera se představí FC Janov. Před domácím koučem Francescem Guidolinem stojí možná rozhodující utkání. Prezident Palerma Zamparini totiž dvaapadesátiletému kouči pohrozil, že pokud proti Janovu neuhraje jeho tým dobrý výsledek, může ho při odchodu z klubu následovat.

FC Janov - Inter Milán 1:1

Vložené 29. kolo italské nejvyšší soutěže bylo doslova noční můrou favoritů. Z první šestky nedokázal vyhrát nikdo a podobně na tom byl také dosavadní lídr Inter Milán. Nerazzurri určitě počítali, že si z Janova budou odvážet všechny tři body. Ze začátku to vypadalo dobře, když se po 12. minutách trefil Suazo. Těsně před přestávkou ovšem dostal červenou kartu Pele a v samém závěru vyrovnal kanonýr Boriello.

Preview: FC Janov - Inter Milán

Na lídra Serie A Inter Milán nyní čekají tři důležité zápasy a prezident klubu Massimo Moratti vybízí, aby hráči měli pevné nervy. První test čeká na Nerazzurri v Janově, kde na ně čeká 10. celek tabulky. Interu se v poslední době příliš nedaří, což jasně dokazuje vypadnutí z Ligy mistrů a zúžení náskoku na čele na pouhých šest bodů.

ACF Fiorentina - FC Janov 3:1

Fiorentina nedovolila žádné překvapení a na domácí půdě jasně přehrála Janov. Zásluhou branek Santany, Mutua a Pazziniho si Fialky udržely čtvrtou pozici a stále mají Ligu mistrů ve svých rukou. Janovu již pozdní branka Masiera nepomohla a klesl na desátou pozici.

Preview: ACF Fiorentina - FC Janov

Na Stadio Franchi se střetnou dva týmy, které se letos v Serii A určitě neztratily a po dobrých výkonech se udržují na možná až nečekaných příčkách. Domácí Fialky jsou čtvrté a hosté z Janova přijedou hájit devátou příčku. Jak Fiorentina, tak Janov ovšem v posledním kole prohráli a nyní budou chtít zaváhání napravit. Obzvláště Fialky, na které již tlačí AC Milán.

FC Janov - Juventus Turín 0:2

Juventus Turín zvítězil na hřišti FC Janov 2:0 a upevnil si tak svou pozici na třetí příčce. Fiorentina totiž zaváhala, a tak mají turínští náskok čtyři body před toskánským soupeřem. Obě branky padly v prvním poločase. Postarali se o ně český zadák Zdeněk Grygera a David Trezeguet.