Janov CFC Itálie - Janov CFC - Zprávy

Preview: AC Milán - FC Janov

Ve 20. kole Serie A se proti sobě postaví desátý AC Milán a osmý Janov. Domácí Milán ztrácí na svého soupeře pouhý bod a má ještě dva zápasy k dobru. V tomto utkání by měl další šanci dostat mladíček Pato, který oslavil svůj debutový zápas brankou a společně s úderným útokem Ka-Pa-Ro sestřelil Neapol.

FC Janov - Atalanta Bergamo 2:1

Janov dokázal otočit nepříznivý stav utkání a zásluhou Borriella a Figueroy porazil Atalantu 2:1.

Preview: FC Janov - Atalanta Bergamo

Sobotní program 19. kola Serie A nám nabídne dva zápasy a jedním z nich je duel mezi jedenáctým Janovem a devátou Atalantou. Oba kluby mají stejný bodový zisk a bude to tedy zajisté zajímavé utkání. Vítěz se totiž může alespoň na několik hodin posunout na 6. příčku.

Lazio Řím - FC Janov 1:2

Čtyři minuty stačily Marku Borriellovi na to, aby se stal hrdinou Janova. Dvěma góly v rychlém sledu otočil na Olympijském stadionu stav utkání a poslal Lazio do kolen.

Preview: Lazio Řím - FC Janov

Lazio s touto sezónou opravdu zápasí, je až na 14. místě a o zlepšení se zatím mluvit nedá. Ani základní skupina Ligy mistrů se týmu nepovedla a obsadil čtvrté místo. Jediný, kdo drží morálku týmu, je Goran Panděv, jehož góly už mnohokrát zachránily Lazio z nejhoršího. Janov je na 11. místě a i přes skvělý začátek sezony teď v tabulce klesá.

FC Janov - FC Parma 1:0

FC Janov přerušil svou sérii devíti zápasů bez výhry, když doma porazil nejtěsnějším možným rozdílem Parmu. Jediný gól utkání dal Marco Boriello ve 43. minutě z pokutového kopu.

Preview: FC Janov - FC Parma

Janov se bude snažit ukončit svou mizernou formu a zabránit dalšímu klesání v tabulce v utkání proti dvanácté Parmě, která by se v případě výhry mohla přehoupnout do horní poloviny tabulky.

Empoli FC - FC Janov 1:1

Andrea Masiello dvě minuty před koncem, při prakticky jediné šanci Janova vstřelil vyrovnávající gól a dost krutě tak připravil Empoli o vítězství. Remíza však pro tyto týmy nic neřeší a budou muset ještě bojovat, aby si zachovali své místo v Seria A.

Preview: Empoli FC - FC Janov

Empoli v neděli přivítá Janov na Carlo Castellani stadium a bude se snažit navázat na skvělý výkon z minulého kola proti Cagliari. Janov se naopak bude snažit odčinit prohru proti Sieně minulý týden na domácím hřišti.

FC Janov - AC Siena 1:3

Siena si připsala teprve druhou výhru v sezoně a zaznamenala veledůležité tři body v boji o záchranu v Seria A. Zdálo se, že obrana Janova prvních 24 minut pořádala dny otevřených dveří, když všechny góly inkasovala právě v tomto intervalu.

Preview: FC Janov - AC Siena

Janov za sebou nemá zrovna vydařené období a v tabulce stále klesá. Siena se ale nemůže dostat na vítěznou vlnu a je stále na sestupových místech. Oba týmy potřebují výhru jako sůl, lze tak předpokládat vyrovnaný duel.

Turín FC - Janov CFC 1:1

Fotbalisté turínského FC měli v utkání s Janovem navrch a řadu velkých šancí, ale nakonec vybojovali jen bod, když na vedoucí branku hostujícího Borriella odpověděli jen trefou Lanny.

Janov CFC - AS Řím 0:1

Christian Panucci pozdním gólem rozhodl toto utkání a Řím tak i bez podpory svých fandů, kteří nesm jezdit na zápasy svého týmu venku, dokázal po vyrovnaném průběhu zvítězit nejtěsněsnějším možným výsledkem.

Preview: Janov CFC - AS Řím

13. kolo Serie A zahájí duel domácího FC Janov s úřadujícími vicemistry Itálie AS Řím. Toto utkání se bohužel bude odehrávat bez fanoušků hostí. Kvůli nešťastné smrti fanouška Lazia se vedení Serie A rozhodlo zakázat některým hostujícím fandům vstup na stadiony. FC Janov tak bude hnát vpřed ryze domácí publikum.

Reggina Calcio - Janov CFC 2:0

V utkání 12. kola Serie A si na svém stadionu Oreste Granilla poradila Reggina Calcio s FC Janov. Pro domácí je to první letošní výhra a zvedli se tak konečně z posledního místa.