FC Crotone Itálie - FC Crotone - Zprávy

Preview: Janov CFC - FC Crotone

Vybřednout z výsledkové krize se pokusí fotbalisté Janova, kteří prohráli už pět soutěžních zápasů v řadě. Nyní ale budou mít velkou šanci sérii utnout, na Luigi Ferraris totiž zavítá nováček, až po krk namočený v sestupových bažinách. Crotone je společně s Pescarou nejhorší v celé Serii A.

FC Crotone - Bologna FC 0:1

Crotone svojí chudou bodovou sbírku prozatím nerozšířilo. Jedinou branku v zápase totiž vstřelila Boloňa, čímž se zároveň přiblížila záchraně. Hrdinou zápasu byl Blerim Džemaili.

Preview: FC Crotone - Bologna FC

Poslední Crotone ještě zdaleka nic nevzdává a další možnost, jak se odrazit ode dna, bude mít v domácím prostředí proti Boloni. Ani hosté se v tabulce nepohybují vysoko, jsou až patnáctí, byť s poměrně bezpečným odstupem od sestupových pozic.

SS Lazio - FC Crotone 1:0

Měla to být snadná záležitost, nakonec se však Lazio pořádně nadřelo. Střelce domácích dlouhou dobu deptal brankář Marco Festa, který nestačil pouze na Immobileho trefu z 90.minuty. Historie se ale ptát nebude, Lazio povinnost splnilo a má tři body.

Preview: SS Lazio - FC Crotone

Na Olympijském stadionu v Římě čeká domácí Lazio na první pohled snadná práce v podobě předposledního Crotone. Hosté však necestují do "věčného města" s poraženeckou náladou, naopak na průběžně čtvrtý tým soutěže si věří a hodlají ho na úvod roku 2017 zaskočit.

Udinese Calcio - FC Crotone 2:0

Udinese si poradilo s předposledním Crotone 2:0 a jednou asistencí se pod to podepsal i Jakub Jankto. Nováček soutěže doplatil na neproměňování šancí, a to zejména v prvním poločase.

Preview: Udinese Calcio - FC Crotone

Na Stadio Friuli přivítají domácí Zebry nováčka soutěže Crotone a samozřejmě pro oba týmy půjde o důležité střetnutí. O poznání lépe si zatím vedou hráči Udine, kteří nejsou na rozdíl od Crotone v sestupovém pásmu.

Crotone v divokém utkání porazilo Pescaru

Tak to byl opravdu hodně divoký zápas, který zažili diváci na Stadio Ezio Scida v Crotone! Domácí se o výhru nad Pescarou přetahovali do posledních chvil a nakonec berou tři body. V utkání planulo hodně emocí, jak je na pravý záchranářský duel správné, takže sudí vyloučil jednoho hráče na každé straně.

Crotone vyzve v souboji o přežití Pescaru

Sobotní program nejvyšší italské soutěže odstartuje souboj dvou týmů ze spodních pater tabulky bojujících o záchranu. Domácí Crotone se konečně poprvé popere s Pescarou, na kterou častokrát naráželo v nižších soutěžích.

AC Milán - FC Crotone 2:1

Byla to pořádná fuška, ale Milán nakonec souboj s outsiderem z Crotone zvládl za tři body. Hosté v zápase vedli, pak dlouho drželi nerozhodný výsledek, ale nakonec udeřil pár minut před koncem Gianluca Lapadula a rozhodl o vítězství AC 2:1. Rossoneri ještě ve druhém poločase neproměnili pokutový kop.

Preview: AC Milán - FC Crotone

AC Milán bude na San Siru proti nováčkovi Crotone hájit třetí pozici a netřeba zdůrazňovat, že je velkým favoritem. Slavnému velkoklubu se pod Montellovým dozorem daří, z posledních deseti kol prohrál jen jediné utkání. Crotone je na tom přesně opačně a s jedním vítězstvím na kontě zůstává předposlední.

Doria veze z Crotone jen bod

Sampdoria dnes odpoledne zaváhala trochu nečekaně, když v Crotone nedokázala vyhrát. Dokonce před koncem první půle prohrávala po brance Falcinelliho, avšak konečnou remízu jí zajistil střídající Bruno Fernandes.

Poslední Crotone cítí šanci proti Námořníkům

Zlepšující se Sampdoria Janiov má před sebou relativně snadný úkol - odvézt si tři body z potápějícího se Crotone. Jak je ale známo, nejhorší soupeř je ten, který nemá co ztratit.

FC Crotone - Turín FC 0:2

Turín se dnes ukázal v dobré formě a ačkoli s ním domácí Crotone hrálo vyrovnanou hru, nakonec se Býci radovali ze tří bodů. O ty se dvěma krásnými góly postarala největší hvězda Turína, reprezentační talent Andrea Belotti. Crotone nepodalo špatný výkon, ale ani fotbal není vždy spravedlivý.

Poslední Crotone stojí proti rozjetému Turínu

Turínské FC má skvělou formu a likviduje jednoho soupeře za druhým. Po reprezentační pauze si brousí zuby na poslední Crotone, se kterým by podle papírových předpokladů nemělo mít mnoho potíží.