Sampdoria doma ponížila Crotone pěti góly

Crotone odjíždí z Janova v hodně mizerném rozpoložení, protože jeho dnešní výkon byl hodně špatný. Domácí Námořníci naopak excelovali a kromě toho, že udrželi čisté konto, doručili do brány Alexe Cordaze hned pět přesných střel!
VČERA | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Sampdoria hledá stálou formu, Crotone pevnou obranu

Sampdoria se neustále snaží zůstat v kontaktu s pozicemi, které umožňují start v evropských pohárech, ale její forma má k ustálení hodně daleko. Teď by ale janovský celek mohl přeci jen navázat na poslední výhru, neboť hostí Crotone.
20.10. | Previews | žádný komentář

FC Crotone - Turín FC 2:2

Turín veze z Crotone nakonec jen bod a i za ten může být rád. Zajistil mu ho totiž svou hlavičkou Lorenzo De Silvestri až v nastaveném čase druhé půle. Crotone doma nic moc nepředvedlo, ale ukázalo ohromnou efektivitu, protože ze dvou velkých šancí vytěžilo stejný počet branek.
15.10. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Crotone hodlá překvapit oslabený Turín

Šestý Turín se zoufale drží na pohárových příčkách, ale na dlouhou chvíli přišel o kanonýra Belottiho. I bez něj si ale věří na další utkání, ve kterém jede do Crotone. Maličkému týmu, který se loni se štěstím zachránil, se daří především proti podobně ohroženým týmům.
13.10. | Previews | žádný komentář

O stopera Pokorného se zajímá Crotone, Baník ho ale neuvolní

Baník Ostrava nepočítá s uvolněním stopera Jakuba Pokorného, o kterého podle médií projevilo zájem italské Crotone. Stoper české reprezentační jednadvacítky má v Ostravě platnou smlouvu a vedení klubu zatím neuvažuje, že by Pokorného do italské ligy pustilo.
04.10. | Aktuality | 179 komentářů

SPAL 2013 - FC Crotone 1:1

Remízou 1:1 skončilo utkání dvou horkých kandidátů na sestup SPALu a Crotone. Domácí se v prvním poločase ujali vedení, ale konečné slovo měl Tochukwu.
02.10. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: SPAL 2013 - FC Crotone

O důležité body se bude bojovat i na opačném pólu tabulky. SPAL hostí Crotone a oba celky si chtějí udržet postavení mimo sestupové pozice. Oba týmy se utkají vůbec poprvé.
30.09. | Previews | žádný komentář

FC Crotone - Benevento Calcio 2:0

Velmi důležité utkání zvládlo Crotone, které si doma poradilo s nováčkem z Beneventa. Výhra 2:0 se může na konci sezony ukázat jako klíčová, i když liga je stále teprve na začátku. O výhru domácích se postarali Mandragora a Rohdén.
24.09. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: FC Crotone - Benevento Calcio

Ze spodku ligové tabulky na sebe v důležitém utkání narazí Crotone a Benevento. Jakkoliv je liga ještě na začátku, půjde o naprosto zásadní duel, který může na konci sezony mnohé znamenat. Crotone i Benevento jsou totiž horkými kandidáty na sestup.
23.09. | Previews | žádný komentář

Atalanta doma rozdrtila Crotone

Atalanta Bergamo doma jasně přehrála Crotone a to odjíždí potupeno. V jeho síti skončilo hned pět gólů, z nichž dva měl na svědomí Gómez. Vydatnou spoluprací se blýskl také Josip Iličić, autor gólu a dvou asistencí.
20.09. | Komentáře a souhrny | žádný komentář
20.10. Crotone prodloužilo s Barberisem
Andrea Barberis zůstane i pro nadcházející sezónu hráčem Crotone. Obě strany se dohodly na prodloužení spolupráce do roku 2019. (transfermarketweb.com)
17.10. Crotone si chce pojistit Naliniho
Andrea Nalini dostane šanci hrát i nadále za Crotone, italský klub pro ofenzivního fotbalistu chystá nabídku nové smlouvy. (transfermarketweb.com)
11.10. Crotone si pojistí stopera Martellu
Bruno Martella má s Crotone smlouvu do roku 2019, to už by ale nemělo platit dlouho. Obě strany se dohodly na předčasném ročním prodloužení spolupráce, přičemž k podpisu by mělo dojít během nejbližších dnů. (transfermarketweb.com)
08.10. Další změna v nominaci italské "21"
Italské jednadvacítce se dál nepřestávají vyhýbat různá zranění. Po Del Faverovi, Verdem a Dickmannovi nyní musel kemp kvůli zdravotním trablím opustit také Rolando Mandragora (Crotone), takže byl na poslední chvíli povolán Luca Valzania. Italy čeká přátelský zápas s Marokem. (football-italia.net)
01.10. Simič debutoval za Crotone
Český stoper Stefan Simič byl dnes poprvé po zkompletování hostování z AC Milán vyslán na hrací plochu v barvách Crotone, v 82. minutě střídal proti Spalu.
25.09. Tumminello se nevyhne operaci
Minimálně o drtivou většinu ze zbytku sezony přijde Marco Tumminello. Mladý útočník Crotone si minulý týden poranil koleno a podrobné vyšetření odhalilo přetržený přední zkřížený vaz, fotbalistu dnes čeká operace a po ní hodně dlouhá pauza. (football-italia.net)
24.09. Tumminello dnes nedohrál
V průběhu zápasu s Beneventem dnes oslabil Crotone mladý útočník Marco Tumminello. Osmnáctiletého forvarda zradilo koleno a absence by z toho mohla být pořádně dlouhá. (football-italia.net)
19.09. Crotone platí pokutu pět tisíc eur
Pokutu pět tisíc liber musí zaplatit Crotone. Italský klub je trestán za chování fanoušků v průběhu zápasu s Interem Milán, kdy házeli lahve na hostujícího kouče Luciana Spallettiho a brankáře Samira Handanoviće. (football-italia.net)