FK Jablonec (Česko)

FK Jablonec - FK Mladá Boleslav 0:3

Boleslav si odvezla z Jablonce všechny tři body, když domácím uštědřila lekci z produktivity. Hosté šli do vedení po trefách Přikryla a Komličenka. Ve druhé půli zvyšoval na konečných 3:0 Takács.
16.09. | Komentáře a souhrny | 9 komentářů

Jablonec si chce doma proti Mladé Boleslavi spravit reputaci

Klidné nedělní odpoledne zpestří na jablonecké Střelnici návštěva z Mladé Boleslavi. Středočeši se pokusí překvapit domácí družinu, která se chce oklepat ze zbytečné ztráty v posledním utkání.
15.09. | Previews | 9 komentářů

Jablonec získal na hostování Ukrajince Sobola

Jablonecké hráče posílil levý obránce Eduard Sobol. Třiadvacetiletý ukrajinský reprezentant přichází na hostování do konce sezony ze Šachtaru Doněck, odkud v minulé sezoně hostoval v pražské Slavii.
03.09. | Aktuality | 76 komentářů

Jarolím povolal do reprezentace Trávníka z Jablonce

Trenér české reprezentace Karel Jarolím doplnil nominaci na úvodní zápas Ligy národů s Ukrajinou a následné přípravné utkání v Rusku o záložníka Michala Trávníka z Jablonce. S drobnými zdravotními problémy dorazil na dnešní sraz v Praze obránce Filip Novák, brankář Tomáš Vaclík se stoperem Jakubem Brabcem se k týmu připojí večer.
03.09. | Aktuality | 69 komentářů

Prohru beru na sebe, řekl po kiksu s Opavou brankář Hrubý

Hodně skleslý byl po zápase proti Opavě jablonecký brankář Vlastimil Hrubý. Bývalý hráč Brna se utkání těšil, na stadion ho přišla povzbudit řada známých tváří. Utkání však výrazně ovlivnila jeho hrubá chyba z 25. minuty, kdy neudržel centrovaný míč a nabídl Joelu Kayambovi úvodní gól zápasu. Opava nakonec severočeský celek porazila 2:0 a poprvé v sezoně zvítězila.
02.09. | Aktuality | 27 komentářů

SFC Opava - FK Jablonec 2:0

Hodně nečekaný výsledek se urodil v Brně, kde Opava porazila ambiciozní FK Jablonec 2:0. Severočeši byli nejspíše ještě rozladěni z pátečního losu skupin Evropské ligy, jak jinak si totiž vysvětlit jejich výkon proti nováčkovi soutěže. Opava tak poprvé po svém návratu získala tři body.
02.09. | Komentáře a souhrny | 4 komentáře

Úplně atraktivní to není, ale dá se něco uhrát, míní Jablonečtí

Hráči Jablonce neskrývají, že si při premiéře v základní skupině pohárů přáli dostat za soupeře aspoň jeden atraktivní velkoklub. Z toho, že jim los Evropské ligy přisoudil dvojici nedávných přemožitelů pražské Slavie z východu Dynamo Kyjev s Astanou a Rennes s českým reprezentačním gólmanem Tomášem Koubkem, nejsou nadšeni. Na druhou stranu však věří, že mají šanci něco uhrát.
01.09. | Aktuality | 54 komentářů

Preview: SFC Opava - FK Jablonec

V brněnském azylu odehraje další utkání Opava a čeká jí těžký test v podobě Jablonce. Slezané získali z šesti kol pouze jeden bod, takže úspěch proti Severočechům by se jim hodně hodil. Jablonec má ale formu, třikrát v řadě zvítězil a také v Brně bude favoritem.
31.08. | Previews | 4 komentáře

Los základních skupin Evropské ligy

Slavisté se ve skupině Evropské ligy utkají s dvěma týmy s českými legionáři. Pražany čekají FC Kodaň, do jehož kádru patří bývalý obránce červenobílých Michael Lüftner, Bordeaux se záložníkem Jaroslavem Plašilem a Petrohrad.
31.08. | Aktuality | 481 komentářů

Doležal na hattrick opět nedosáhl, místo střely přihrál

Martin Doležal pošesté v kariéře vstřelil v jednom ligovém utkání dvě branky, ale ani tentokrát se premiérového hattricku v nejvyšší soutěži nedočkal. Osmadvacetiletý útočník v předposlední minutě dnešního duelu 6. kola proti Olomouci postupoval do brejku, místo zakončení však ukázal týmového ducha a spoluhráč Michal Trávník po jeho přihrávce upravil na 3:0.
26.08. | Aktuality | 90 komentářů
06.09. Jablonec - Žižkov 4:0
Přípravné utkání:
Jablonec - Žižkov 4:0 (0:0)
Branky: 61. a 64. Chramosta, 67. V. Kubista, 86. Breda.
estava Jablonce: Hanuš (78. Richter) - Jankovič, Hovorka (75. Petržilka), Břečka, Sobol - Hübschman (68. Breda) - Pleštil (58. Peřina), Považanec, V. Kubista, Acosta - Chramosta. Trenér: Rada. (ČTK)
03.09. Jablonec přivedl beka Sobola
Jablonec posílil levý obránce Eduard Sobol. Třiadvacetiletý ukrajinský reprezentant přichází na hostování do konce sezony ze Šachtaru Doněck, odkud v minulé sezoně hostoval v pražské Slavii. Jablonec, který se připravuje na účast v Evropské lize, potřeboval přivést levého obránce, jelikož po letním odchodu Jaroslava Zeleného do Slavie měl na tomto postu jen Matěje Hanouska. (ČTK)
03.09. Do reprezentace byl povolán Trávník
Trenér české fotbalové reprezentace Karel Jarolím doplnil nominaci na úvodní zápas Ligy národů s Ukrajinou a následné přípravné utkání v Rusku o záložníka Michala Trávníka z Jablonce. (ČTK)
31.08. Soupeři Jablonce v základní skupině EL
Soupeři Jablonce v základní skupině Evropské ligy budou Dynamo Kyjev, Astana a Rennes.
23.07. Rada: Náš výkon nebyl optimální
Jablonec na úvod sezóny nezvládl utkání s ostravským Baníkem a odjíždí s nejtěsnější možnou porážkou. "Náš výkon nebyl optimální, bylo tam hodně ztrát. Na začátku jsme měli velkou šanci Doležala, pak nás domácí zatlačili, byli důraznější. Hned po změně stran jsme měli další velkou šanci Jovoviče, ale opět jsme neproměnili a pak ještě znovu Doležal ve skluzu na konci netrefil. Pokud na Baníku nedáte aspoň jednu šanci, je to složité, protože oni si v domácím prostředím vždycky něco vytvoří. V tom jsou silní. Tentokrát to byl rohový kop, který jsme bohužel neodvrátili a pak už jsme měli málo času, navíc domácí hráli chytře. Mrzí nás to, ale nedá se nic dělat," prohlásil po utkání kouč Petr Rada. (ČTK)
14.07. Jablonec - Bielefeld 1:0
PŘÁTELSKY:
FK Jablonec - Arminia Bielefeld 1:0 (0:0).
Branka:
70. Lischka.
Sestava Jablonce: Hrubý - Hovorka (77. Hübschman), Břečka, Lischka, Hanousek - Kubista, Trávník (86. Ikaunieks), Považanec - Masopust (65. Pleštil), Doležal (77. Chramosta), Acosta (46. Jovovič). Trenér: Rada. (ČTK)
07.07. FK Jablonec - Salcburk 0:5
Přípravné utkání v Brambergu (Rakousko):
FK Jablonec - Salcburk 0:5 (0:3).
Branky:
1. Wolf, 2. Daka, 39. Ulmer, 61. Dabbur z pen., 87. Prevljak.
Sestava Jablonce: Hrubý - Holeš, Hovorka, Lischka, Hanousek - Kubista (46. Kratochvíl) - Masopust (73. Ikaunieks), Považanec (46. Chramosta), Trávník (66. Hübschman), Jovovič (46. Acosta) - Doležal (73. Pleštil). Trenér: Rada. (ČTK)
04.07. FK Jablonec - FK Varnsdorf 5:0
Přípravné utkání v Heřmanicích:
FK Jablonec - FK Varnsdorf 5:0 (3:0).
Branky:
7. a 9. Doležal, 80. a 84. Čvančara, 2. Chramosta.
Sestava Jablonce:
I. poločas:
Hanuš - Holeš, Hovorka, Břečka, Hanousek - Hübschman - Masopust, Kratochvíl, Acosta - Doležal, Chramosta.
II. poločas: Hanuš - Masopust, Lischka, Břečka, Hanousek - Acosta, Kratochvíl, Trávník, Jovovič - Chramosta (64. Čvančara), Ikaunieks. Trenér: Rada. (ČTK)
30.06. Jablonec - Vlašim 6:2
Přípravné utkání v Neveklově:
Jablonec - Vlašim 6:2 (3:0)
Branky:
55. a 60. Masopust, 7. Jovovič, 29. Trávník, 39. V. Kubista, 50. Doležal - 72. Kučera, 90. Fortelný.
Sestava Jablonce: I. poločas: Hrubý - Jankovič, Hovorka, Lischka, Hanousek - Acosta, V. Kubista, Trávník, Jovovič - Ikaunieks, Chramosta.
II. poločas: Hrubý - Holeš, Hovorka, Břečka, Lischka - Hübschman - Masopust, Považanec, Kratochvíl, Jovovič - Doležal. Trenér: Rada. (ČTK)
26.06. Jablonec - Jihlava 1:1