Nottingham Forest Anglie - Nottingham Forest - Zprávy

Další články

Nuno nerozumí verdiktům rozhodčích. Je těžké to přijmout, zlobí se na sudí

Manažer Nottinghamu Forest Nuno Espírito Santo (50) prohlásil, že je těžké strávit chyby rozhodčích poté, co jeho tým v nedělním utkání Premier League proti sestupem ohroženému Evertonu nedostal k dispozici ani jeden pokutový kop, a to navzdory několika sporným situacím. Nottingham nakonec prohrál 0:2.

Karamelky v záchranářské bitvě správně nastavily svá mířidla, sladkou výhru podtrhl McNeil

Everton porazil v klíčovém utkání 34. kola Premier League na vlastní půdě Nottingham 2:0. Opatrný souboj dvou celků bojujících o záchranu rozhodly dvě dalekonosné střely, když na trefu Idrissy Gueyeho z 29. minuty navázal po změně stran chirurgicky přesným projektilem k pravé tyči Dwight McNeil. Toffees tak odčinili poslední debakl s Chelsea a svému sokovi odskočili na rozdíl čtyř bodů. The Tricky Trees, kteří dokázali na hřištích soupeřů vyhrát od startu ročníku pouze dvakrát, naopak zůstávají jen těsně nad sestupovou propastí.

Everton vyzve v záchranářském souboji Nottingham Forest

V neděli krátce po poledni je na programu utkání anglické Premier League v Goodison Parku. Domácí Everton čeká klíčové střetnutí v rámci boje o udržení v nejvyšší soutěži, střetnou se totiž s trápícím se Nottinghamem Forest. Toffees v letošním kalendářním roce vyhráli jediné utkání, hosté pak letos v lize vyhráli jen dvakrát.

Cunhovo zranění je zapomenuto, střelec Vlků rozhodl dvěma góly o remíze v Nottinghamu

Nottingham remizoval ve 33. kole Premier League na vlastním hřišti s Wolves 2:2. Po první půli, která nabídla po jedné brance na obou stranách, poslal v 57. minutě domácí do vedení Danilo. Nedlouho poté však svým druhým gólem v utkání srovnal Matheus Cunha, jenž vynechal od poloviny února do konce března sedm soutěžních duelů.

Wolverhampton čeká po záchraně bažíčí Nottingham

Nottingham Forest na domácí půdě přivítá ve 33. kole Premier League Wolverhampton Wanderers. Hosté jsou v tabulce jedenáctí a pravděpodobně skončí v klidném středu tabulky. Zato domácí jsou sedmnáctí a mají stejně bodů jako na sestupové příčce se nacházející Luton.

Van de Ven pumelicí poslal Spurs do top čtyřky a znepříjemnil návrat Espíritovi Santovi

Hráči Tottenhamu zvládli utkání 32. kola Premier League a díky domácí výhře 3:1 nad Nottinghamem poskočili v tabulce mezi čtyři nejlepší celky. Spurs sice na svého soupeře ze spodní části tabulky vlétli a donutili jej k rychlému vlastnímu gólu, zbytek úvodního dějství ale působili nebezpečněji hosté a poločasová remíza jim mohla být málo. Po změně stran však převzali otěže duelu zpět do svých rukou hráči v bílém a díky výstavní trefě Mickyho van de Vena mohli slavit. Hostujícímu kouči Nunovi Espíritovi Santovi tak návrat na místo, kde prožil nepovedené tříměsíční angažmá, nevyšel.

Využije Tottenham zaváhání Aston Villy? Šanci má proti Nottinghamu

Velká příležitost číhá v neděli na fotbalisty Tottenhamu. Pokud zvládnou svůj duel s Nottinghamem, vyšvihnou se na čtvrté místo před Aston Villu, přestože na ni stále budou mít zápas k dobru. Soupeř naopak bojuje o přežití.

Nottingham oplatil Fulhamu prosincový debakl třemi góly za poločas

Hráči Nottinghamu porazili ve 31. kole Premier League na vlastním hřišti Fulham 3:1. Domácí rozhodli o svém triumfu už v prvních 19 minutách, během nichž se prosadili Callum Hudson-Odoi a Chris Wood. Druhý jmenovaný skóroval již ve třetím duelu po sobě, přičemž teprve nyní jeho příspěvek pomohl Forestu k vítězství. The Tricky Trees se navíc v tabulce probojovali nad sestupové pozice.

Nottingham Forest zabojuje o důležité body proti Fulhamu

V úterý večer nabídne program anglické nejvyšší soutěže zajímavý duel mezi trápícím se Nottinghamem Forest a londýnským Fulhamem. Domácí fotbalisté nezažívají nejpovedenější období v sezoně a propadají se ligovou tabulkou, Cottagers naopak mohou ještě pomýšlet na postup do pohárové Evropy.

Wood potvrdil pevné místo ve Forestu, proti Eagles pomohl vybojovat bod

Nottingham remizoval ve 30. kole Premier League s Crystal Palace 1:1. Eagles se dostali do vedení krátce po zahájení utkání, když Jean-Philippe Mateta střelou zpoza vápna rozjásal hostující sektor. Po změně stran ale skóre srovnal australský obr Chris Wood, když z těžké pozice hlavičkou překonal brankáře, a podruhé za sebou tak přispěl k bodovému zápisu domácích. The Tricky Trees ovšem remíza na vyšplhání tabulkou mimo sestupové příčky nestačila.

Jak Nottingham zareaguje na odpočet bodů? Na Bílou sobotu vyzve Crystal Palace

První zápas po reprezentační přestávce a bodovém odpočtu za porušení finančních pravidel čeká na Nottingham. Ten se po ztrátě čtyř bodů propadl až na osmnáctou příčku, vrátit se na bezpečné pozice chce proti Crystal Palace.

Další odvolání, s bodovým odpočtem nesouhlasí ani Nottingham

Tabulka anglické Premier League před týdnem doznala další zásadní změny a důvodem byl postih pro Nottingham. Ten měl podobně jako před ním Everton porušit finanční pravidla a přišel o čtyři body, s verdiktem nesouhlasí a dnes se proti němu odvolal.

Nottingham porušil finanční pravidla a v tabulce Premier League přišel o čtyři body

S výraznou komplikací se v závěru sezony bude muset popasovat Nottingham. Forest jsou druhým anglickým klubem, který je trestán za špatné finanční hospodaření, v tabulce přijdou o čtyři body a propadají se na sestupovou osmnáctou příčku.

Nottingham těsné vedení neudržel, Luton se z nedávného výbuchu vzpamatoval v závěru

Hráči Nottinghamu remizovali ve 29. kole Premier League na půdě Lutonu 1:1. Zápas nabídl od začátku bojovný fotbal se spoustou šancí na obou stranách. Jako první se ve 34. minutě prosadili hosté, jejichž skvělou kombinaci přesvědčivě zakončil Chris Wood. The Hatters však nesložili zbraně a v samém závěru se jim zásluhou střídajícího Lukea Berryho podařilo vyrovnat. Domácí pozdním zásahem udrželi ztrátu právě na Forest, kteří drží poslední nesestupovou pozici, na třech bodech.