06.04.201608:52

Vydra a Skalák pomohli k výhrám

Útočník Matěj Vydra dal třetí gól v této sezoně druhé anglické ligy a přispěl k vítězství Readingu nad Nottinghamem 2:1. Stejnou výhru vybojoval Brighton na hřišti Birminghamu a velkou zásluhu na tom měl Jiří Skalák, který přihrál na oba góly vítězů.

ČTK
24.02.201615:54

Vydra si obnovil svalové zranění

Útočník Readingu Matěj Vydra si obnovil svalové zranění. Třiadvacetiletý fotbalista a člen širšího kádru reprezentace už kvůli tomu musel vynechat úterní duel druhé anglické ligy proti Rotherhamu a podle internetových stránek svého agenta Ondreje Chovance zmešká i víkendový zápas na hřišti Charltonu. Do dalších utkání už by měl být v pořádku.

ČTK
30.01.201618:04

Vydra přispěl k postupu Readingu

Reading postoupil do pátého kola FA Cupu a velký podíl na tom má Matěj Vydra, český útočník se na dnešní výhře 4:0 nad Walsallem podílel dvěma zásahy.

23.01.201618:30

Vydra neproměnil penaltu

Reading doma dnes remizoval 1:1 se Sheffieldem Wednesday a jedním ze smutných hrdinů duelu byl Matěj Vydra. Český útočník zahrával ve 24. minutě pokutový kop, který ovšem neproměnil.

19.01.201622:53

Vydra režíroval obrat Readingu

Reading dnes nastoupil k opakovanému zápasu třetího kola FA Cupu proti Huddersfieldu a nezačal dobře, když už v 15. minutě prohrával 0:2. Ze špatného startu se ovšem oklepal a výrazně se pod to podepsal český útočník Matěj Vydra, který v 57. minutě vyrovnal a o čtyři minuty později poslal svůj tým do vedení. V poslední minutě zvyšoval už na 4:2, v nastavení pak jeho spoluhráči přidali ještě jednu trefu.

09.01.201618:24

Vydra pomohl Readingu jedním gólem

Matěj Vydra se prosadil v dnešním zápase třetího kola FA Cupu, v němž jeho Reading remizoval 2:2 na půdě Huddersfieldu. Český útočník se trefil v 71. minutě, v níž vyrovnával na průběžných 1:1.

28.11.201518:47

Vydra podruhé v sezoně skóroval

Český útočník Matěj Vydra vstřelil jediný gól Readingu při prohře 1:3 v zápase druhé anglické ligy na hřišti Nottinghamu. Vydra, který je v nižší soutěži na hostování z Watfordu, skóroval podruhé v sezoně.

ČTK
31.08.201513:37

O Vydru se zajímá rovněž Fulham

Další druholigový anglický klub má zájem o Matěje Vydru, po Nottinghamu českého útočníka Watfordu sleduje také Fulham.

clubcall.com
26.08.201511:45

Vydra si připsal letošní premiéru za Watford

Útočník Matěj Vydra poprvé v sezoně nastoupil za Watford v utkání druhého kola anglického Ligového poháru, v němž nováček Premier League překvapivě prohrál s druholigovým Prestonem 0:1. Vydra odehrál celý zápas, obránce Daniel Pudil zůstal mezi náhradníky. Preston vyhrál díky gólu Marnicka Vermijla z osmé minuty. Hosté dohrávali utkání v deseti po vyloučení obránce Miguela Britose, který dostal při svém debutu za Watford červenou kartu čtvrt hodiny před koncem za úder loktem. Pro Watford to byla první porážka v sezoně. V lize zatím uhrál tři remízy.

ČTK
24.08.201518:11

O Vydru se v Anglii zajímá Nottingham Forest

Český útočník Matěj Vydra možná změní v Anglii v posledním přestupovém týdnu působiště. Forvard Watfordu nedostal v nové sezoně po postupu týmu do Premier League zatím příležitost a britská média spekulují o jeho možném odchodu do druholigového Nottinghamu Forest. Vydra, jenž v minulém ročníku ve Watfordu hostoval a v jeho dresu nastřílel 16 gólů, přitom v červenci dotáhl do konce přestup z Udine a s anglickým klubem uzavřel pětiletou smlouvu. Při nedělním duelu se Southamptonem ale nebyl stejně jako krajan Daniel Pudil ani mezi náhradníky.

ČTK
30.06.201509:28

Watford dojednává přestup Vydry

Matěj Vydra zatím hostoval z Udinese ve Watfordu, kde by nyní měl zakotvit natrvalo. Nováček Premier League úspěšně jedná o přestupu českého útočníka a vše by mohlo být dotaženo již dnes.

teamtalk.com
02.05.201514:09

Vydra poslal Watford do vedení

Watford jakožto už jistý postupující do Premier League hraje poslední ligový zápas s Sheffieldem Wednesday, ve kterém "Sršňům" po pětadvaceti minutách zajistil vedení Matěj Vydra. Pro českého reprezentanta se jednalo o 16 ligový gól v letošní sezóně.

25.04.201515:16

Vydra pečetil výhru Watfordu

Watford vyhrál 2:0 v Brightonu a výrazně se přiblížil k postupu do anglické Premier League. Pod dnešní výsledek se podepsal i Matěj Vydra, český útočník ve čtvrté minutě nastavení pojistil výhru londýnského celku.

11.04.201516:35

Watford hraje další důležitý ligový duel na hřišti Millwallu, kde hostující mužstvo po půlhodině hry vede nejtěsnějším možným rozdílem, vedoucí branku pak zaznamenal Matěj Vydra. Pro českého reprezentanta se jedná o čtrnáctý ligový gól v letošním ročníku druhé nejvyšší anglické soutěže.

03.04.201521:24

Vydra zajistil Watfordu vedení

Watford vede 1:0 na půdě Derby a velký podíl na tom má Matěj Vydra, český útočník ve 23. minutě otevřel skóre.

14.03.201517:12

Vydra dal gól proti Readingu

Matěj Vydra si na své konto připsal další branku ve druhé anglické lize. Útočník Watfordu se prosadil proti Readingu, ve 39. minutě zvyšoval na 3:0.

07.03.201519:07

Vydra pomohl Watfordu gólem k remíze

Český útočník Matěj Vydra přispěl ve druhé anglické lize gólem k remíze Watfordu 2:2 s Wolverhamptonem. Jeho tým je ve vyrovnaném čele tabulky na třetím místě, ale má stejně bodů jako první dva celky i čtvrtý Middlesbrough.

ČTK
28.02.201518:10

Vydra pomohl Watfordu dvěma góly

Watford otočil utkání na hřišti Leedsu, čímž se posunul na průběžnou třetí příčku druhé nejvyšší anglické soutěže. Dvěma góly se na tom po změně stran podílel Matěj Vydra, pro kterého se jednalo o devátou a desátou trefu v sezóně.

24.01.201517:30

Vydra se trefil proti Blackpoolu

Watford doma drží Blackpool a dvacet minut před koncem vede 5:2. Ke kanonádě přispěl také Matěj Vydra, český útočník v 59. minutě vstřelil čtvrtý gól svého týmu.

01.11.201417:29

Vydra zaznamenal sedmou trefu sezony

Sedmý gól sezony si na své konto dnes připsal Matěj Vydra, útočník Watfordu se prosadil v duelu s Millwallem.