Zola věří, že Vydra zůstane

Manažer Watfordu Gianfranco Zola věří, že jeho klub brzy změní hostování Matěje Vydry z Udinese v trvalý přestup. "Pracujeme na tom, abychom to zvládli už tento týden. Věřím, že všechny strany to tak chtějí," uvedl Zola.

02.02.201317:28

Vydra opět skóroval

Matěj Vydra pokračuje ve svém brankostroji. Útočník Watfordu se nezastavil ani v utkání proti Boltonu, v 36. minutě srovnal na 1:1.

28.01.201314:28

Vydra má do Watfordu přestoupit

Matěj Vydra letos úspěšně hostuje z Udinese ve Watfordu, kde by měl působit i nadále. Podle informací Sky Sports se blíží změna hostování českého útočníka v trvalý přestup.

26.01.201317:58

Vydra znovu dvakrát skóroval

Matěj Vydra si na své konto připsal sedmnáctou a osmnáctou ligovou branku v letošní sezoně, útočník Watfordu ve 20. minutě otevíral skóre utkání v Nottinghamu, v 72. minutě pečetil na konečných 3:0 pro londýnský klub.

19.01.201317:41

Vydra dvakrát skóroval

Matěj Vydra potvrzuje výbornou střeleckou formu. Útočník Watfordu v dnešním utkání s Huddersfieldem zvýšil v 57. minutě na 2:0, za dalších sedmnáct minut vstřelil už šestnáctou branku v letošní sezoně League Championship.

12.01.201318:09

Vydra zařídil vítězství Watfordu

Watford v dnešním utkání sedmadvacátého kola League Championship vyhrál v Middlesbrough a velkou zásluhu na tom má Matěj Vydra. Český reprezentační záložník v 45. a 84. minutě vstřelil oba dva góly svého týmu.

29.12.201220:30

Vydra opět dvakrát skóroval

Matěj Vydra dal ve druhé anglické lize ve druhém utkání za sebou dva góly. V dnešním zápase 25. kola na hřišti Brightonu se dvacetiletý útočník trefil dvakrát v rozmezí necelých dvou minut a Watfordu pomohl k výhře 3:1.

22.12.201216:54

Vydra dal dvě branky

Matěj Vydra je zatím ústřední postavou utkání mezi Watfordem a Nottinghamem. Český útočník v 15. minutě otevíral skóre, ve 41. minutě pak zvyšoval na 2:0 pro Watford.

01.12.201217:50

Vydrův osmý gól v sezoně

Matěj Vydra zaznamenal svou letošní osmou branku v dresu Watfordu, český útočník v 83. minutě duelu s Barnsley proměnil penaltu a zvyšoval na 4:0.

10.11.201217:55

Vydra sestřelil Leeds

Watford dnes vyhrál 6:1 na půdě Leedsu a velkou zásluhu na tom má Matěj Vydra. Český útočník ve 28. minutě otevíral skóre, sedm minut před koncem zvyšoval na 4:1 ve prospěch svého týmu.

20.10.201219:27

Vydra zařídil výhru Watfordu

Matěj Vydra proměnil v poslední minutě penaltu a rozhodl o výhře Watfordu 1:0 nad Peterborough v druhé anglické lize. Dvacetiletý útočník skóroval popáté v sezoně. Vydra přišel na hřiště v 72. minutě a těsně před koncem potrestal z pokutového kopu faul na svého českého spoluhráče Daniela Pudila. Watford je po neúplném 11. kole v tabulce na 13. místě.

06.10.201217:07

Vydra dostal červenou kartu

Negativně se Matěj Vydra zapsal do dějin dnešního utkání mezi Watfordem a Middlesbrough, český útočník ve službách domácího celku byl několik minut před koncem první půle vyloučen.

22.09.201217:37

Matěj Vydra vstřelil svůj čtvrtý gól v League Championship. Mladý útočník Watfordu dnes v 72. minutě poslal svůj tým do vedení 2:1 nad Bristolem.

01.09.201217:42

Vydrova třetí branka sezony

Matěj Vydra si na své konto připsal třetí letošní branku v dresu Watfordu. Český útočník z ní ovšem velkou radost mít nebude, v 74. minutě zápasu na půdě Derby totiž snižoval na 1:5.

25.08.201219:49

Vydra zvyšoval na 2:0

Matěj Vydra si na své konto připsal druhou branku v dresu druholigového anglického Watfordu, český útočník dnes v 17. minutě zvyšoval vedení svého týmu nad Birminghamem na 2:0.

18.08.201218:58

Vydrův gólový debut

Český fotbalista Matěj Vydra se hned v prvním soutěžním utkání za Watford zasloužil o vítězství svého týmu. Dvacetiletý útočník rozhodl v úvodním kole druhé anglické ligy o výhře týmu trenéra Gianfranka Zoly 3:2 na hřišti Crystal Palace gólem ve čtvrté nastavené minutě.

07.08.201221:36

Udinese potvrdilo hostování mladíků

Udinese posílá tři své mladé hráče nabrat zkušenosti do Watfordu, italský klub dnes vše oficiálně potvrdil. V Anglii budou rok hrát Almen Abdi, Matěj Vydra a Steve Beleck A’Beka.

31.08.201115:45

Vydra prý míří na hostování do Brugg

Útočník české jednadvacítky Matěj Vydra by mohl těsně před uzávěrkou přestupů zamířit z italského Udine na hostování do FC Bruggy. Neoficiální informaci přinesly některé italské servery, podle nichž je odchod devatenáctiletého hráče do čtvrtého celku minulého ročníku belgické ligy téměř hotovou věcí.

29.12.201013:05

Kadlec, Krejčí nebo Vydra nejlepším dorostencem

O cenu pro nejlepšího českého fotbalistu dorosteneckého věku se ucházejí dva hráči ligového kádru Sparty Václav Kadlec a Ladislav Krejčí spolu s Matějem Vydrou z italského Udine. Vítěz převezme ocenění 9. ledna na galavečeru Grassroots neprofesionálního fotbalu, který na pražském Žofíně pořádá Českomoravský fotbalový svaz.