15.02.202015:00

Vydra poslal Burnley do vedení

Burnley vede 2:1 v Southamptonu a velký podíl na tom má Matěj Vydra, český útočník dal v 60. minutě zatím poslední branku zápasu.

04.01.202015:48

Vydra pomohl k postupu Burnley

Burnley porazilo ve třetím kole Anglického poháru doma třetiligové Peterborough 4:2, dvěma góly se na tom podílel Jay Rodriguez. Český útočník Matěj Vydra se v dresu vítězného týmu dostal na hřiště v 74. minutě za rozhodnutého stavu. Manažer Burnley Sean Dyche nasadil kombinovanou sestavu a dal příležitost i několika hráčům z lavičky. Vydra se do základní jedenáctky přesto nevešel, alespoň ale nastoupil poprvé od 7. prosince, kdy odehrál 26 minut při debaklu 0:5 s Tottenhamem.

ČTK
14.09.201918:44

Vydra asistoval u gólu Burnley

Burnley prohrávalo v Brightonu od 51. minuty po Maupayově voleji, v nastaveném čase ale dokázalo srovnat. Český útočník Matěj Vydra, který přišel na hřiště místo Corka v 78. minutě, přiklepl míč za šestnáctkou Hendrickovi a ten povedenou ranou vyrovnal na 1:1. Oba týmy čekají na výhru od prvního ligového kola.

ČTK
10.03.201916:17

Vydra přihrál na gól

Český útočník Matěj Vydra se dostal na trávník až v závěru zápasu svého Burnley na hřišti Liverpoolu. Konkrétně v 87. minutě Přesto si ještě stihl v nastaveném čase připsat asistenci u gólu Gudmundssona na 2:3. Burnley ale nakonec prohrálo na Anfieldu 2:4.

05.01.201915:57

Gólem z penalty nařízené za faul na Matěje Vydru v nastaveném čase vybojovalo Burnley vítězství 1:0 nad Barnsley a postoupilo do čtvrtého kola Anglického poháru. Českého útočníka nedovoleně zastavil Liam Lindsay a Chris Wood z pokutového kopu zařídil šestnáctému týmu Premier League těsnou výhru nad třetiligovým soupeřem.

ČTK
22.09.201816:45

Vydra otevřel skóre za Burnley

Burnley na konci prvního dějství vede nad Bournemouthem, na čemž má podíl Matěj Vydra. Český reprezentant svým prvním ligovým gólem v tomto ročníku otevřel skóre.

30.08.201822:41

Vydra gólem nepomohl k postupu Burnley

Burnley se v odvetném utkání 4. předkola Evropské ligy rozešlo smírně s Olympiakosem Pireus, na čemž se gólem podílel Matěj Vydra. Český reprezentant se po příchodu z Derby County premiérově prosadil ve svém novém klubu, ovšem po výsledku 1:3 z prvního vzájemného klání Clarets do hlavní fáze soutěže nepostoupili.

23.08.201822:22

Vydra zůstal pouze na lavičce

Fotbalisté Burnley s českým útočníkem Matějem Vydrou na lavičce v úvodním utkání čtvrtého předkola Evropské ligy prohráli 1:3 na hřišti Olympiakosu Pireus. Anglický celek navíc poslední půlhodinu dohrával v deseti po vyloučení Benjamina Gibsona. Odveta je na programu příští týden. Vydra přišel do Burnley před dvěma týdny z Derby a dnes se poprvé dostal na soupisku, do utkání ale nezasáhl. Pouze z lavičky sledoval představení Konstaninose Fortunise, který dva góly dal a na třetí přihrál. Záložník Olympiakosu otevřel skóre a pak ve druhém poločase z penalty po vyloučení Gibsona za ruku upravil na 3:1.

ČTK
23.08.201808:10

Vydra si může odbýt debut

Český útočník Matěj Vydra by podle anglických médií mohl dnes poprvé nastoupit za Burnley, kam přestoupil nedávno z Derby County. Jeho klub čeká první zápas play-off Evropské ligy na půdě řeckého Olympiakosu Pireus.

bbc.co.uk
09.08.201816:12

Vydra zítra hrát nebude

Matěj Vydra se tento týden stal novou posilou Burnley a na svůj debut si bude muset chvíli počkat. Český útočník nedisponuje dostatečnou fyzickou kondicí a chybí ve výpravě do Turecka, kde anglický celek sehraje první zápas třetího předkola Evropské ligy proti celku Istanbul Başakşehir.

soccerway.com
07.08.201814:22

O Vydru prý stojí Burnley

Podle anglického deníku Daily Mirror by se útočník Derby County Matěj Vydra mohl stěhovat do Burnley. Českého forvarda od přestupu do týmu z Premier League dělí údajně jen zdravotní prohlídka.

dailymirror.co.uk
01.08.201821:44

Vydra se do Leedsu stěhovat nebude

Matěj Vydra je spojován s odchodem z Derby a aktuálně je jisté, že nepřestoupí do Leedsu United. Český útočník měl cestu do tohoto klubu volnou, s Leedsem se ovšem nedohodl na podmínkách smlouvy.

skysports.com
25.07.201812:26

Derby lanaří Waghorna

Posilou do útoku Derby County by se mohl brzy stát Martyn Waghorn. Útočník Ipswiche nastřílel v minulé sezóně 16 branek a přidal dalších 11 asistencí. Manažer Derby Frank Lampard je za něj ochoten zaplatit 8 milionů liber. V Derby působí také český útočník Matěj Vydra.

dailymail.co.uk
02.07.201809:25

O Vydru se zajímá Leeds United

Matěj Vydra neodcestoval na soustředění se spoluhráči z Derby County a ještě tím přiživil spekulace o možném odchodu. O nejlepšího střelce loňského ročníku druhé anglické ligy se zajímá Leeds United, suma za transfer by se měla případně pohybovat okolo dvanácti milionů liber.

06.05.201815:32

Vydra je nejlepším střelcem Championship

Útočník Matěj Vydra skóroval v dresu Derby County proti Barnsley a podílel se na výhře svého týmu 4:1. Zároveň se stal s 21 góly nejlepším kanonýrem soutěže, která měla na programu poslední kolo základní části. Derby nicméně čeká ještě play-off o postup, které si dnešním vítězstvím zajistilo. Soupeřem Beranů bude Fulham, za který nastupuje další Čech Tomáš Kalas.

24.04.201823:35

Vydra zaznamenal jubilejní 20. branku

Matěj Vydra si dvacátým gólem v sezoně upevnil pozici v čele tabulky střelců druhé anglické ligy. Český reprezentant dal vítěznou trefu Derby County v dohrávce 38. kola proti Cardiffu a přispěl k výhře 3:1. Na hřiště přitom Vydra vyběhl jako střídající hráč až v 60. minutě a střelecky se prosadil po 22 minutách. Domácí těsně před koncem přidali ještě pojistku a dvě kola před koncem drží poslední pozici pro účast v play off o postup do Premier League.

ČTK
18.04.201817:11

Vydra v ideální sestavě League Championship

Český reprezentant Matěj Vydra se podle očekávání dostal do ideální sestavy této sezony druhé anglické ligy. Pětadvacetiletý útočník Derby County je nejlepším střelcem soutěže, v 36 zápasech si připsal 19 gólů. Navrch přidal ještě tři asistence.

ČTK
14.04.201817:57

Vydra neproměnil pokutový kop

Matěj Vydra odmítl svou dvacátou branku v letošní sezoně druhé anglické ligy. Jeho Derby prohrálo 1:3 na půdě Burtonu, český útočník v závěru neproměnil penaltu.

07.04.201817:58

Vydra si připsal další přesnou trefu

Matěj Vydra dal svou devatenáctou branku v letošní sezoně, český útočník přispěl k výhře Derby 3:0 nad Boltonem.

30.03.201822:37

Vydra zmírnil vysokou prohru s posledním

Matěj Vydra se zapsal do listiny střelců druhé anglické ligy, velkou radost z dnešního zásahu ovšem mít nebude. Útočník Derby v závěru první půle souboje s posledním Sunderlandem snížil na průběžných 1:2, jeho tým ale nezvládl ani druhý poločas a nakonec prohrál 1:4.