21.10.201422:06

Vydra poslal Watford do vedení

Matěj Vydra dal svůj šestý gól v letošní sezoně druhé anglické ligy, proměněnou penaltou zajistil Watfordu vedení 2:1 nad Nottinghamem.

18.10.201418:46

Vydra pomohl Watfordu do čela

Reprezentační útočník Matěj Vydra pomohl Watfordu vstřelenou brankou k vítězství 3:0 nad Sheffieldem Wednesday. Jeho tým se díky třem bodům posunul do čela tabulky druhé anglické ligy.

ČTK
30.09.201423:05

Vydra skóroval, Pudil dostal červenou kartu

Watford porazil 2:1 Brentford a podílel se na tom i Matěj Vydra, který dal v 70. minutě vítěznou branku. Horší vzpomínky na duel bude mít jiný český reprezentant v dresu londýnského klubu Daniel Pudil, ten byl v nastavení po druhé žluté kartě vyloučen.

27.09.201419:08

Vydra přispěl k remíze Watfordu

Útočník Matěj Vydra přispěl brankou k remíze Watfordu v utkání devátého kola druhé anglické fotbalové ligy v Blackburnu 2:2. Český reprezentant vstřelil svůj třetí gól v sezoně. V základní sestavě hostů nastoupil také obránce Daniel Pudil.

ČTK
16.09.201423:11

Vydra rozhodl o vítězství Watfordu

Český reprezentant Matěj Vydra vstřelil v dresu Watfordu v druhé anglické lize jediný gól dnešního utkání v Blackpoolu. Dvaadvacetiletý útočník proměnil v 68. minutě penaltu za faul na spoluhráče Lloyda Dyera a prosadil se podruhé v sezoně. Watfordu patří díky páté výhře po 7. kole v tabulce soutěže druhé místo. Vydra střídal čtyři minuty před koncem, druhý Čech Daniel Pudil odehrál celé utkání.

ČTK
12.04.201419:03

Vydra přepsal klubovou historii

Matěj Vydra vstřelil už po 25 sekundách nejrychlejší gól West Bromwiche v historii Premier League, jeho tým si vypracoval vedení 3:0 nad Tottenhamem, ale nakonec se musel spokojit s bodem za remízu 3:3. Za nejrychlejším gólem v historii soutěže, který dal v roce 2000 Ledley King za Tottenham, zaostal český reprezentant zhruba o 15 sekund.

ČTK
12.04.201416:40

Vydra zajistil WBA rychlé vedení

Raketový start měl West Bromwich Albion do dnešního utkání s Tottenhamem. Již po čtyřech minutách vedl 2:0, skóre přitom otevíral hned v první minutě Matěj Vydra.

22.02.201417:50

Vydra vyrovnal na 1:1

Matěj Vydra dal svou druhou ligovou branku za WBA, český útočník dnes v 86. minutě zápasu s Fulhamem vyrovnával na 1:1.

26.12.201309:11

Vydra by se mohl objevit v základní sestavě

Matěj Vydra minulý týden dal svou první branku za West Bromwich Albion, dnes jeho tým čeká duel s Tottenhamem a český útočník by se mohl objevit v základní sestavě. "Má dobrou formu, naposledy dal gól, v předchozích zápasech měl jeho příchod na trávník vliv na samotnou hru. Když někdo dá gól, jeho sebevědomí jde nahoru, takže musíte zvažovat jeho nasazení do základní sestavy v zápase proti Spurs," řekl dočasný kouč Keith Downing.

goal.com
21.12.201319:09

Downing pochválil Vydru

Matěj Vydra prvním ligovým gólem v nové sezoně zařídil remízu West Btomwiche proti Hullu. "Mám z Matěje radost. Tvrdě na sobě pracuje a možná už jsou tu náznaky toho, co předváděl v druhé lize," uvedl dočasný kouč West Bromwiche Keith Downing s odkazem na minulou sezonu, kdy dal Vydra za Watford 22 gólů.

ČTK
21.12.201317:47

Vydra obstaral vyrovnání

Matěj Vydra se konečně gólově prosadil ve West Bromwichi Albion, český útočník dnes v 87. minutě zápasu s Hullem srovnal na 1:1.

13.08.201311:30

West Bromwich potvrdil příchod Vydry

Matěj Vydra stráví nadcházející sezonu ve West Bromwichi. Anglický klub dnes potvrdil, že získal českého útočníka na roční hostování z italského Udinese. Debut v Premier League si Vydra může odbýt v sobotním utkání proti Southamptonu.

13.08.201308:23

Udinese počítá s Vydrovým odchodem

Odchod Matěje Vydry do West Bromwiche je takřka hotovou věcí, Udinese s hostováním mladého útočníka souhlasí. "Hráč vyjádřil touhu zahrát si v Premier League a my jsme s tím souhlasili. Vydra je přesvědčený, že se mu v Anglii bude dařit," citovala italská média sportovního ředitele klubu Cristiana Giarettu. "Měli bychom až příliš mnoho útočníků, kdyby Vydra zůstal. Skutečnost, že tuto pozici máme dobře pokrytou, byla nejdůležitější věcí."

11.08.201313:24

WBA prý úspěšně jedná o Vydrovi

Matěj Vydra se prý po povedeném hostování ve Watfordu vrátí do Anglie a mohl by hrát za West Bromwich Albion. Ten má podle informací listu Birmingham Mail o českého útočníka Udinese zájem a jednání o transferu jsou údajně v pokročilém stádiu.

08.08.201322:40

Vydra se trefil při kanonádě Udine

Udinese Calcio dnes porazilo Široki Brijeg 4:0 a suverénně postoupilo do čtvrtého předkola Evropské ligy. Svůj podíl na dnešním výsledku měl i Matěj Vydra, český reprezentační útočník ve čtvrté minutě nastavení uzavřel skóre.

19.06.201314:41

Matěje Vydru si chce vypůjčit Sunderland

Další anglický klub usiluje o Matěje Vydru, na hostování by útočníka Udinese chtěl získat Sunderland, který do Itálie už poslal nabídku.

17.06.201318:53

Udinese prý odmítlo nabídky za Vydru

Vedení Udinese údajně odmítlo dvě nabídky ve výši osmi milionů liber za Matěje Vydru, které měly patřit dvěma anglickým klubům hrajícím Premier League. Mladý český útočník je kmenovým hráčem italského klubu, letos pak úspěšně hostoval ve Watfordu.

27.05.201322:03

Vydra má poraněné stehno a kotník

Watford dnes nezvládl finále play-off o Premier League proti Crystalu Palace a navíc se mu zranil Matěj Vydra. Český útočník by tak mohl přijít o zápas kvalifikace mistrovství světa s Itálií (7. června). "Matěj celý minulý týden netrénoval kvůli zranění zadního stehenního svalu. To se mu obnovilo a navíc má výron kotníku," uvedl hráčův agent Ondrej Chovanec.

12.05.201315:02

Vydra živí naděje Watfordu na postup

Watford dokázal v domácí odvetě semifinále playoff o postup do Premier League proti Leicesteru hodně rychle smazat manko 0:1 z prvního zápasu, v 15. minutě otevřel skóre Matěj Vydra. Český útočník pak v 66. minutě zajistil svému týmu vedení 2:1.

23.02.201316:42

Matěj Vydra zaznamenal svojí dvacátou branku v sezóně, český útočník Watfordu otevřel v 35. minutě skóre utkání proti Derby.