10.02.201818:11

Vydra se zapsal do listiny střelců

Derby remizovalo 1:1 s Norwichem a svůj podíl na tom měl i Matěj Vydra, český útočník ve dvanácté minutě otevíral skóre.

03.02.201818:13

Vydra pečetil výhru Derby

Matěj Vydra dnes přidal svůj 16. ligový gól v sezoně, tentokrát v nastavení jasného zápasu s Brentfordem z penalty pojišťoval vítězství 3:0.

13.01.201817:39

Vydra rozšířil svou gólovou sbírku

Čelo tabulky střelců druhé anglické ligy dál atakuje český útočník Matěj Vydra, ten dnes už podruhé v tomto kalendářním roce a popatnácté letos skóroval za Derby County. Tentokrát zvyšoval na 2:0 na půdě Birminghamu.

01.01.201819:37

Vydra otevíral skóre

Český útočník Matěj Vydra pokračuje ve zlepšování střelecké bilance v Derby County, tentokrát proti Sheffieldu United otevíral skóre z penalty, nakonec jeho tým remizoval 1:1.

23.12.201717:55

Vydra se podílel na triumfu Derby

Matěj Vydra dal další gól a přispěl k výhře Derby v poměru 3:0 nad Millwallem. Český útočník ve službách druholigového anglického klubu se letos trefil už potřinácté.

09.12.201717:02

Vydra znovu mířil do černého

Další zásah si na své konto připsal Matěj Vydra, útočník Derby v závěru první půle utkání v Barnsley zvyšoval již na 2:0.

25.11.201717:27

Vydra trápí defenzívu Middlesbrough

Matěj Vydra pokračuje v letošním gólovém představení, jeho Derby vede v Middlesbrough 3:0 a český útočník zaznamenal všechny góly. Celkem jich letos dal už jedenáct.

21.11.201721:38

Vydra zajistil Derby vedení

Matěj Vydra dal osmý gól v letošní sezoně druhé anglické ligy, útočník Derby v nastavení prvního poločasu otevřel skóre utkání s QPR.

22.10.201710:35

Vydra pomohl gólem k výhře Derby

Český útočník Matěj Vydra skóroval za Derby County v druhém zápase po sobě. Gólem z penalty posunul tým k výhře 2:0 nad Sheffieldem Wednesday. Derby bodovalo popáté v řadě a posunulo se na osmé místo tabulky. V nominaci poraženého týmu chyběl obránce Daniel Pudil. Už ve čtvrté minutě fauloval Vydru ve vápně Glenn Loovens. Bývalý hráč Watfordu či Udine nařízenou penaltu proměnil a vstřelil šestý gól v sezoně.

ČTK
15.10.201714:28

Vydra zajistil Derby rychlé vedení

Derby vede 1:0 nad Nottinghamem a podíl na tom má Matěj Vydra, český útočník otevřel skóre zápasu už v první minutě.

16.09.201718:57

Vydra skóroval z penalty

Český útočník Matěj Vydra proměnil penaltu v zápase osmého kola anglické druhé ligy. Byl to však jediný gól Derby County, které nakonec prohrálo v Bristolu 1:4. Pětadvacetiletý odchovanec Jihlavy se trefil v druhém ligovém utkání po sobě, v předchozím utkání přispěl dvěma zásahy k vysoké výhře 5:0 nad Hullem.

ČTK
08.09.201723:02

Vydra dvakrát skóroval proti Hullu

Český útočník Matěj Vydra dal v utkání 6. kola druhé anglické ligy dva góly a přispěl k vysokému domácímu vítězství Derby County 5:0 nad Hullem. Derby v tabulce vystoupalo na čtvrtou pozici, vede stoprocentně úspěšný Cardiff. Vydra otevřel skóre v 18. minutě z přímého kopu, na 2:0 pak zvýšil o čtvrt hodiny později. V součtu s proměněnou penaltou ze srpnového utkání proti Prestonu má jihlavský odchovanec v nové sezoně druhé ligy na kontě tři góly.

ČTK
23.08.201708:39

Vydrova penalta zajistila Derby postup

Český útočník Matěj Vydra zařídil fotbalistům Derby County postup do druhého kola anglického Ligového poháru. Díky jeho gólu z penalty v 53. minutě druholigový celek porazil soupeře ze čtvrté nejvyšší soutěže Grimsby Town 1:0.

ČTK
16.08.201708:37

Vydra se podílel na vítězství Derby

Český útočník Matěj Vydra hned v prvním utkání v základní sestavě Derby County v nové sezoně vystřelil svému týmu z penalty výhru 1:0 nad Prestonem. Pro odchovance Jihlavy to byla první trefa od konce března a celkově 45. gól ve druhé anglické lize. Pětadvacetiletý Vydra od dubna čekal i vinou zdravotních problémů na šanci v základní sestavě. Dnes se dočkal, když nastoupil jako podhrot, a v 58. minutě na sebe vzal odpovědnost při pokutovém kopu. Po dlouhém rozběhu poslal míč přesně k tyči, a i když gólman vystihl směr, na dobře umístěnou střelu nedosáhl. Derby pak už první výhru v sezoně udrželo.

ČTK
30.04.201709:57

Matěj Vydra slaví 25. narozeniny

Fotbalista Matěj Vydra, který 1. května oslaví pětadvacetiny, je českým reprezentačním útočníkem. Od srpna loňského roku působí v druholigovém anglickém klubu Derby County. Stal se nejdražší posilou Derby v historii. Klub za něj podle britských médií zaplatil Watfordu deset milionů liber (asi 317 milionů korun). Vydra ale vysoká očekávání zatím příliš nenaplnil.

ČTK
31.03.201722:41

Vydra rozhodl o výhře Derby

Derby dnes porazilo QPR ve druhé anglické lize 1:0 a velký podíl na tom měl Matěj Vydra, český útočník v 70. minutě zaznamenal jedinou branku utkání.

08.03.201709:14

Vydra po pěti měsících skóroval

Český reprezentant Matěj Vydra se poprvé od října zapsal mezi střelce v druhé anglické lize. Derby pomohl k domácí remíze 1:1 s Prestonem svou třetí trefou v sezoně. Reprezentační útočník se v létě stal nejdražší posilou Derby v historii klubu, jenže zatím se mu střelecky příliš nedařilo. Po slibném rozjezdu čekal na gól pět měsíců. Dočkal se až dnes, když v 50. minutě poslal Derby do vedení. Už se zdálo, že to jeho týmu přinese tři body, ale hosté ve čtvrté minutě nastavení vyrovnali. Derby na desátém místě tabulky ztrácí deset bodů na příčky pro play off o postup.

ČTK
24.09.201617:59

Vydrův gól na body nestačil

Matěj Vydra dal svůj první gól za Derby County. Český útočník dnes v 69. minutě otevíral skóre souboje s Blackburnem, jeho tým ale následně dvakrát inkasoval a nakonec prohrál 1:2.

25.08.201614:40

O Vydru usiluje Derby County

Matěj Vydra by se mohl stěhovat z Watfordu do Derby County. Druholigový anglický klub má o českého útočníka zájem a do Londýna už zaslal nabídku na přestup.

skysports.com
20.08.201618:15

Vydra nastoupil za Watford

Do prvního utkání Premier League od května 2014 dnes naskočil Matěj Vydra, ačkoliv se tedy jednalo pouze o tříminutové cameo při prohře West Bromwiche s Evertonem (1:2).