06.11.202315:39

iSport: Plzeň do konce roku bez Vydry

Matěj Vydra na Slavii připravil pro Erika Jirku vítězný gól Plzně, následně však střídal se zraněným kolenem a nyní se zřejmě do konce podzimu na trávníku neobjeví. Podle serveru "isport.cz" má před sebou pěti až šestitýdenní přestávku, což by znamenalo návrat na startu zimní přípravy.

isport.cz
28.01.202316:21

Plzeň poprvé nasadila Vydru

Matěj Vydra v zápase proti Hradci Králové debutuje za Viktorii Plzeň. Třicetiletý útočník do soutěžního zápasu naskakuje poprvé od dubna, kdy si v Burnley přetrhl přední zkřížený vaz v koleni.

13.12.202212:44

Vydra na cestě do Arisu Soluň

Hned dvě české posily může představit Aris Soluň. Vladimíra Daridu z Herthy BSC má do řeckého klubu následovat Matěj Vydra, který je bez angažmá po letním odchodu z FC Burnley.

twitter.com/HellasFooty
07.05.202222:16

Vydra má problémy s kolenem

Burnley si proti Aston Ville v boji o záchranu nijak nepomohlo a krom prohry 1:3 navíc přišlo o dva důležité hráči. Jedním z nich je i český útočník Matěj Vydra, kterého trápí koleno. Tarkowskiho táhlo v zadním stehenním svalu.

lancs.live
24.04.202216:22

Vydra poslal Burnley do vedení

Matěj Vydra dostal díky zdravotním problémům Corneta opět poprvé od ledna šanci v základní sestavě Burnley a za tu se pořádně odvděčil. V 62. minutě otevřel skóre zápasu s Wolverhamptonem svým druhým ligovým gólem v sezoně a prvním od listopadu.

10.03.202219:02

Burnley se bojí o kapitána

Anglické Burnley patrně stráví nadcházející týdny bez kapitána Bena Meeho, podle trenéra Seana Dychea je jeho zranění vážnějšího rázu, než se původně zdálo. U Matěje Vydry byl potvrzen vykloubený loket, ale český forvard alespoň trénuje.

burnleyfootballclub.com
06.11.202117:42

Vydra skóroval proti Chelsea

Burnley deset minut před koncem vyrovnalo na 1:1 proti Chelsea, na čemž má hlavní zásluhu Matěj Vydra. Český reprezentant po příchodu z lavičky vstřelil premiérový gól v sezoně.

03.10.202119:04

Vydra nedohrál po úderu do hlavy

Matěj Vydra nedohrál včerejší zápas mezi Burnley a Norwichem, které skončilo bezbrankovou remízou. Český útočník dostal šanci v základní sestavě a střídal ve 35. minutě poté, co inkasoval úder do hlavy.

10.05.202122:20

Vydra asistoval na gól Burnley

Burnley vede nad Fulhamem, na čemž se asistencí na úvodní branku podílel Matěj Vydra. Pro českého reprezentanta se jednalo o druhou gólovou přihrávku v sezóně, k tomu třikrát skóroval.

11.04.202113:38

Vydra otevřel skóre za Burnley

Útočník Matěj Vydra se postaral o vedoucí branku Burnley v zápase s Newcastlem. v 18. minutě překonal brankáře Martina Dúbravku. Asistenci zapsal Chris Wood.

04.04.202113:52

Vydra zvyšoval vedení Burnley

Matěj Vydra dal dnes svou druhou ligovou branku v probíhající sezoně. Český útočník zvyšoval vedení Burnley v Southamptonu, jeho tým ale zbytek první půle nezvládl a do šaten se šlo za stavu 2:2.

13.03.202120:54

Vydra asistoval na vítězný gól Burnley

Burnley vyhrálo na půdě Evertonu (2:1), na čemž se podílel Matěj Vydra. Český útočník si připsal asistenci u vítězné branky Dwighta McNeila.

03.03.202119:47

Vydra se trefil za Burnley

Matěj Vydra skóroval v dresu Burnley do sítě Leicesteru. Český útočník už ve 4. minutě utkání otevřel skóre. Šlo o jeho premiérovou ligovou branku v této sezoně.

09.01.202118:51

Vydra pomohl k postupu Burnley

Burnley ve 3. kole FA Cupu postoupilo přes Milton Keynes Dons, na čemž se gólem podílel Matěj Vydra. Český útočník v nastaveném čase vyrovnal na 1:1, posléze ale neuspěl v penaltovém rozstřelu.

23.09.202022:45

Vydra pomohl gólem k postupu Burnley

Burnley po vítězství 2:0 na hřišti Millwallu postoupilo do 4. kola Ligového poháru, na čemž se podílel Matěj Vydra. Český útočník v nastaveném čase přidal druhou branku Clarets.

17.09.202020:39

Vydra se podílel na postupu Burnley

Burnley postoupilo přes Sheffield United do dalšího kola Ligového poháru a velký podíl na tom měl Matěj Vydra. Český útočník v 67. minutě vyrovnal na 1:1 a nasměroval utkání do penaltového rozstřelu, v němž následně také nezaváhal.

14.06.202016:25

Vydra skóroval v přípravě Burnley

Útočník Matěj Vydra dal gól v přípravném utkání Burnley před obnovením anglické ligy. Jeho tým v zápase s druholigovým Prestonem remizoval 1:1 po vyrovnávací brance Scotta Sinclaira z druhého poločasu. Do restartované Premier League vstoupí Burnley v pondělí 22. června duelem proti obhájci titulu Manchesteru City.

ČTK
18.03.202013:26

Vydra dal nejhezčí gól měsíce v PL

Sean Dyche byl jmenován manažerem měsíce anglické ligy a do Burnley putuje i cena za nejhezčí gól. Ten dal Matěj Vydra, ocenění si vysloužil jeho zásah do sítě Southamptonu.

dailymail.co.uk
22.02.202017:13

Vydra znovu mířil přesně

Ve druhém zápase v řadě se do listiny střelců zapsal Matěj Vydra, český útočník ve službách Burnley otevřel skóre dnešního souboje s Bournemouthem.

15.02.202021:32

Nemohl jsem tomu uvěřit, řekl Vydra

Burnley vyhrálo v Southamptonu, na čemž se podílel i Matěj Vydra. Pro českého reprezentanta se jednalo o první trefu v sezóně. "Doneslo se ke mně, že jsem dal poslední gól před 17 měsíci. Když jsem dnes skóroval, nemohl jsem tomu uvěřit," řekl Vydra pro klubový web. "Čekal jsem na svou šanci a snažil se být připravený na každý zápas, i když jsem nehrál od první minuty. Dnes se to vyplatilo a přineslo nám to důležité tři body," uvedl.