1 : 1
(1:1)
Na Julisce, Praha

Dukla Praha - Zbrojovka Brno 1:1

Nerozhodný výsledek 1:1 byl k vidění i na Julisce, kam zavítalo Brno. Dukla se velmi rychle ujala vedení, ale stejně rychle o něj přišla. Na gól Hanouska totiž odpověděl Marković.

Nepříliš mnoho diváků (necelých 1600) na Julisce nemuselo na první branku čekat dlouho. Už v 7. minutě je rozradostnil Marek Hanousek, když pohotově dorazil míč za Hladkého záda. Celá akce se narodila po pravé straně, kdy po centru dobře hlavičkoval Beauguel a Hanousek míč dorazil. Ani na odpověď ze strany Brněnských se nemuselo čekat dlouho, ve vápně Dukly nastal závar, který vyřešil až přesnou trefou Miroslav Markovič - 1:1. Rázem ale mohlo být zase všechno jinak, kdyby tři minuty od vyrovnávací trefy proměnil velkou šanci Beauguel! Dobrou palebnou pozici měl na druhé straně znovu Markovič, Chudý v brance Dukly však míč v pohodě stáhnul.

Dukla se ve druhém poločase snažila utkání rozhodnout, obléhala branku Brna, ale žádnou větší šanci si vypracovat nedokázala. Již zmiňovaná tristní návštěva se tak převážně nudila. V 72. minutě je alespoň na chvíli probrala zajímavá šance Brna, jmenovitě tečovaná střela Sýkory. Z následného rohového kopu žádné nebezpečí nenastalo.

V závěru už bylo hodně zřejmé, že žádný tým nechce udělat osudovou chybu. Konečná remíza 1:1 je tak pro obě strany spravedlivá.