Dukla Praha (Česko)

Dukla na začátku přípravy zkouší německého obránce Necu

Hráči Dukly dnes zahájili přípravu na jarní část sezony i s osmnáctiletým německým obráncem Nickem Necou, který do pražského celku přišel na testy. Vysoký stoper na podzim odehrál za Niendorfer sedm utkání v juniorské bundeslize. Trenér Jaroslav Hynek měl na úvodním tréninku roku k dispozici i jedinou dosavadní zimní posilu - devatenáctiletého záložníka Mohameda Doumbiu z Pobřeží slonoviny.
03.01. | Aktuality | 12 komentářů

Sparťanský stoper Holek bude i na jaře hostovat v Dukle

Obránce Sparty Mario Holek bude i v jarní části sezony hostovat v jiném pražském klubu Dukle. Klub z Julisky o tom informoval na svém webu.
03.01. | Aktuality | 35 komentářů

Dukla po úspěšném testu angažovala záložníka Doumbiu

Pražská Dukla získala záložníka Mohameda Doumbiu z Pobřeží slonoviny. Hráč, který v pondělí oslaví 19. narozeniny, uspěl na zkoušce a s pražským klubem podepsal čtyřletou smlouvu.
21.12.2017 | Aktuality | 80 komentářů

Mustedanagič se z hostování na Dukle vrací do Sparty

Devatenáctiletý fotbalista Zinedin Mustedanagič se vrací z hostování v Dukle Praha do Sparty. Mládežnický reprezentant Bosny a Hercegoviny strávil na Julisce rok a odehrál tam 18 ligových zápasů. Oba kluby o tom informují na svém webu.
18.12.2017 | Aktuality | 112 komentářů

Dukla Praha - FK Teplice 0:2

Nakonec to Teplicím přeci jenom vyšlo a první venkovní vítězství slaví možná trochu překvapivě na nedobytné Julisce. Výhra Teplic se rodila už v prvním poločase, protože na ránu Filla nikdo z domácích neodpověděl a naopak před koncem poločasu uviděl červenou kartu Ondřej Kušnír.
02.12.2017 | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Preview: Dukla Praha - FK Teplice

Dukla zakončí podzimní částí sezony na domácí Julisce v souboji s Teplicemi. Severočechům se venku vůbec nedaří, mimo své hřiště ještě ani jednou nevyhráli, zatímco Dukla doma neprohrála.
02.12.2017 | Previews | 3 komentáře

Dukla Praha - FK Mladá Boleslav 4:1

Dukla dala velmi rychle zapomenout na debakl z malého pražského derby a sama nadělila Mladé Boleslavi čtyřbrankový příděl. Výhru Pražanů řídili na Julisce Jakub Podaný, Jan Holenda a dvougólový Uroš Djuranović. Za hosty dokázal korigovat pouze Tomáš Přikryl.
25.11.2017 | Komentáře a souhrny | 4 komentáře

Holenda netradičně nastoupil v záloze a pomohl porazit Boleslav

Útočník Dukly Jan Holenda proti Mladé Boleslaví netradičně nastoupil ve středu zálohy a v předehrávce 15. ligového kola přispěl k přesvědčivému domácímu vítězství 4:1 gólem a dvěma asistencemi. Dvaatřicetiletého kanonýra těšilo, že svěřenci Jaroslava Hynka částečně napravili debakl 0:5 v malém pražském derby na Slavii a udrželi domácí neporazitelnost.
24.11.2017 | Aktuality | 13 komentářů

Preview: Dukla Praha - FK Mladá Boleslav

Fotbalisté Dukly zahájí v páteční podvečer patnácté kolo HET ligy a proti Mladé Boleslavi budou mít co napravovat. Pražané se budou na Julisce revanšovat za ostudný debakl na Slavii. Odčinit porážku budou chtít i hosté. Mladá Boleslav před týdnem prohrála s jiným pražským celkem Bohemians 1905.
24.11.2017 | Previews | 4 komentáře

Rada: Slavia nás vyškolila, na její fotbal jsme neměli

Brankář Dukly Filip Rada po debaklu 0:5 na hřišti Slavii uznal, že domácí fotbalisté byli v malém pražském derby herně jinde a dejvický tým vyškolili. Třiatřicetiletý gólman ale doufá, že svěřenci Jaroslava Hynka se z nejtěžší ligové porážky v sezoně oklepají a zaberou hned v následujících domácích zápasech.
19.11.2017 | Aktuality | 16 komentářů
17.01. Norimberk - Dukla Praha 2:1
Přípravné utkání:
Norimberk - Dukla Praha 2:1 (0:0).
Branky:
48. Stefaniak, 79. Garcia - 81. Brandner. Sestava Dukly: Rada - Kušnír (68. Miloševič), Jiránek (68. Ostojič), Bezpalec (68. Brejcha), Preisler (68. Podaný) - Bilovský (68. Tetour), Holek, Doumbia (68. Holík) - Schranz (68. Brandner), Holenda (68. Vopat), Koreš (68. Djuranovič). Trenér: Hynek. (ČTK)
13.01. Dukla - Neugersdorf 2:0
PŘÁTELSKY:
Dukla Praha - Oberlausitz Neugersdorf 2:0 (2:0).
Branky:
42. Brandner, 44. Holenda.
Sestava Dukly:
I. poločas:
Hruška - Douděra, Ostojič, Bezpalec, Podaný - Miloševič, Bilovský, Doumbia - Schranz, Holenda, Brandner.
II. poločas: Rada - Kušnír, Holek, Neca, Preisler - Tetour, Kozel, Koval - Koreš, Djuranovič, Holík. Trenér: Hynek. (ČTK)
06.01. Lipsko - Dukla 2:0
PŘÁTELSKY: RB Lipsko - Dukla Praha 2:0 (1:0).
Branky: 13. Palacios, 70. Bruma.
Sestava Dukly: Rada (46. Hruška) - Kušnír (79. Douděra), Holek (67. Ostojič), Jiránek, Podaný (67. Preisler) - Miloševič (67. Doumbia), Koval (46. Bilovský), Tetour (79. Dancák) - Koreš (46. Schranz), Holenda (67. Djuranovič), Holík (46. Brandner). Trenér: Hynek. (ČTK)
27. ledna: přípravné utkání s dosud neurčeným soupeřem,
30. ledna - 9. února: soustředění v Turecku (tři utkání s dosud neurčenými soupeři). (ČTK)
24.11.2017 Hynek: Vítězství jsme si asi zasloužili
Pražská Dukla potvrdila domácí formu a jednoznačně rozstřílela Mladou Boleslav. "Samozřejmě snový start, kdy v desáté minutě to bylo 2:0, na druhou stranu, když dáte dvě branky tak brzo, nevíte, jak na to tým zareaguje. My jsme ustoupili od toho, co jsme úplně chtěli a výsledkem byla branka na 2:1. Od tohoto momentu byla celkově lepší Boleslav a my přestáli tři situace, které mohly i výsledek otočit. Ale myslím, že jít do poločasu s výsledkem 2:1 je možná malinko lepší než 2:0. Víc vás to směřuje ke koncentraci, což se stalo. Nás uklidnila třetí branka. Byli jsme přesnější a hráli to, co jsme si řekli. Ve finále nás to odměnilo ve čtvrtou branku a skvělé vítězství. Hlavně za druhý poločas a start prvního poločasu jsme si to vítězství asi zasloužili," řekl po utkání domácí kouč Jaroslav Hynek. (ČTK)
19.11.2017 Dukla s historickým debaklem na Slavii
Pouze jednou v historii Dukla před včerejškem na Slavii inkasovala pět branek, a to hned při první příležitosti před dávnými 68 lety; na podzim 1949 ještě pod názvem ATK podlehla sešívaným 4:5. (twitter.com/fotbal_cs)
10.11.2017 Dukla - Olympia 5:3
PŘÁTELSKY: Dukla Praha - Olympia Praha 5:3 (2:1).
Branky: 17. a 62. Holík, 54. a 78. Djuranovič, 23. Koreš - 43. Liener z pen., 72. Kuťák, 85. Katidis z pen.
Sestava Dukly: Hruška - Brandner, Bezpalec, Mravec, Preisler - Brejcha, Koreš, Miloševič (46. Tetour) - Doumbia, Djuranovič, Holík. Trenér: Hynek. (ČTK)
16.10.2017 Dukle budou chybět obránci Kušnír a Ostojič
Fotbalisté Dukly Ondřej Kušnír s Ivanem Ostojičem, další obránce Vojtěch Kubista z Jablonce a brněnský záložník Jan Polák dostali v 10. kole první ligy čtvrtou žlutou kartu v sezoně a budou kvůli tomu muset vynechat příští zápas nejvyšší soutěže. Uplynulé kolo se obešlo bez červené karty a počet vyloučených hráčů v ročníku zůstal na šestnácti. Sudí rozdali 31 žlutých karet, což je v součtu s předchozími prvoligovými zápasy celkem 305 napomínání. (ČTK)
07.10.2017 Aue - Dukla 3:1
PŘÁTELSKY: Aue - Dukla Praha 3:1 (1:0).
Branky: 19. Bunjaku, 77. Maria, 88. Kessler - 55. Holík.
Sestava Dukly: Hruška - Kušnír (46. Podaný), Ostojič (46. Holek), Bezpalec, Preisler (46. Douděra) - Miloševič, Kozel (46. Brejcha) - Brandner (46. Koreš), Koval (46. Holík), Schranz (46. Vlček) - Holenda (46. Djuranovič). Trenér: Hynek. (ČTK)