Dukla Praha (Česko)

Dukla Praha - 1. FC Slovácko 1:1

Fotbalisté Slovácka v předehrávce 11. kola první ligy remizovali 1:1 na hřišti Dukly a ani na pátý pokus nedokázali vyhrát pod vedením trenéra Michala Korduly. Na Julisce přitom vedli gólem Tomáše Zajíce, ale Jakub Podaný po rohu srovnal. Dukla uhájila domácí neporazitelnost v sezoně, Slovácko protáhlo sérii bez výhry na osm zápasů.
19.10. | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Zajíce střelecká forma netěší, když Slovácko nevyhrává

Reprezentant do 21 let Tomáš Zajíc skóroval už popáté v sezoně a je třetím nejlepším střelcem ligy, velkou radost z toho však dnes neměl. Jeho Slovácko opět ztratilo body po remíze 1:1 na hřišti Dukly.
19.10. | Aktuality | 21 komentářů

Slovácko se na Dukle bude snažit o první výhru pod Kordulou

Jedenácté kolo první ligy odstartuje netradičně už ve čtvrtek, kdy je od 18:00 na programu duel mezi Duklou Praha a Slováckem. Hosté se budou na pátý pokus snažit o první výhru pod novým trenérem Michalem Kordulou, Dukla však v této sezoně doma ještě neprohrála ani neinkasovala.
19.10. | Previews | 3 komentáře

Slovan Liberec - Dukla Praha 3:0

Zápas pod Ještědem měl jednoho hlavního hrdinu Milana Kerbra. Domácí fotbalista se postaral o všechny tři góly domácích. Liberec si všechny branky pěkně rozložil do 25., 48. a 76.minuty. V tabulce se zároveň posunul na páté místo, zatímco Dukla je desátá.
15.10. | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Preview: Slovan Liberec - Dukla Praha

Slovan Liberec přivítá na stadionu U Nisy nevyzpytatelnou Duklu. Oběma celkům se v poslední době přestalo dařit a před reprezentační přestávkou dva zápasy v řadě nevyhrály. Liberec doma čeká ne zrovna oblíbený soupeř, Dukle se na severu Čech poměrně daří.
13.10. | Previews | 3 komentáře

Chybělo pět centimetrů, remíza trošku leží i na mně, řekl Holenda

Útočník Jan Holenda v 64. minutě v největší šanci zápasu trefil jen tyč a vzal částečně i na sebe, že fotbalisté Dukly v malém pražském derby se Spartou v sobotu "pouze" remizovali bez branek. Podle bývalého hráče letenského týmu měli domácí více šancí než favorit a v duelu 9. ligového kola spíš ztratili dva body.
01.10. | Aktuality | 8 komentářů

Dukla Praha - Sparta Praha 0:0

Na jednu stranu Sparta ztratila další dva body, na tu druhou vlastně může být za remízu 0:0 ráda, protože jestli byl někdo nebezpečnější a sahal v závěru po vítězství, byla to domácí Dukla. Tu největší příležitost poslal Jan Holenda do tyče.
30.09. | Komentáře a souhrny | 11 komentářů

Preview: Dukla Praha - Sparta Praha

Pražské derby uvidí Juliska, kde Dukla přivítá Spartu a to je vždycky velký svátek. Navíc okořeněný bývalými hráči na obou stranách. Dukla letos doma neztratila ani bod a tuto sérii by ráda prodloužila i po utkání se Spartou.
29.09. | Previews | 11 komentářů

Jílek: Myslím, že to bylo hodně dobré utkání i pro diváka

Olomoučtí potvrdili dobrou formu a v 8. kole první ligy přehráli Duklu Praha 3:0. V tabulce nejvyšší soutěže se tak vyhoupli už na druhé místo před Slavii, která ztratila ve Zlíně. Dvěma góly se pod výhru podepsal Jakub Plšek, v závěru zvyšoval Martin Sladký. Olomouc tak bodovala popáté za sebou, naopak Dukla z pěti venkovních duelů v sezoně získala jediný bod.
24.09. | Aktuality | 9 komentářů

Sigma Olomouc - Dukla Praha 3:0

Už na druhé místo poskočila Sigma Olomouc. Hanáci jasně porazili Duklu 3:0, když dvě branky vstřelil Jakub Plšek a třetí v závěru přidal Martin Sladký. Dukla toho na Hané moc neukázala, čímž potvrdila, že se jí venku vůbec nedaří.
23.09. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře
16.10. Dukle budou chybět obránci Kušnír a Ostojič
Fotbalisté Dukly Ondřej Kušnír s Ivanem Ostojičem, další obránce Vojtěch Kubista z Jablonce a brněnský záložník Jan Polák dostali v 10. kole první ligy čtvrtou žlutou kartu v sezoně a budou kvůli tomu muset vynechat příští zápas nejvyšší soutěže. Uplynulé kolo se obešlo bez červené karty a počet vyloučených hráčů v ročníku zůstal na šestnácti. Sudí rozdali 31 žlutých karet, což je v součtu s předchozími prvoligovými zápasy celkem 305 napomínání. (ČTK)
07.10. Aue - Dukla 3:1
PŘÁTELSKY: Aue - Dukla Praha 3:1 (1:0).
Branky: 19. Bunjaku, 77. Maria, 88. Kessler - 55. Holík.
Sestava Dukly: Hruška - Kušnír (46. Podaný), Ostojič (46. Holek), Bezpalec, Preisler (46. Douděra) - Miloševič, Kozel (46. Brejcha) - Brandner (46. Koreš), Koval (46. Holík), Schranz (46. Vlček) - Holenda (46. Djuranovič). Trenér: Hynek. (ČTK)
16.09. Dukla odstartovala nejlépe od 80. let
Dukla Praha včera porazila Baník Ostrava a po sedmi kolech se (při přepočtu na tříbodový systém) chlubí nejvyšším bodovým ziskem za posledních 30 let. Jedenáct bodů, tedy o jeden víc než teď, měli Pražané naposledy v sezoně 1987/88. (twitter.com/fotbal_cs)
01.09. Norimberk - Dukla Praha 1:1
Přípravné utkání v Ambergu:
Norimberk - Dukla Praha 1:1 (0:1).
Branky:
59. Salli - 24. Holenda.
Základní sestava Dukly: Hruška - Kušnír, Jiránek (46. Šimek), Ostojič, Preisler - Tetour (46. Brejcha), Bilovský (46. Miloševič), Mustedanagič (46. Koval) - Holík (46. Schranz), Holenda (70. Douděra), Vlček (46. Brandner). Trenér: Hynek. (ČTK)
13.08. Hynek: Byli jsme celé utkání kompaktní
Pražská Dukla konečně zabrala, před vlastními fanoušky porazila Zlín, zapsala si tak první body. "My jsme odehráli v první půli takový hodně vypočítavý, profesorský fotbal. To nikdy nevede k úspěchu. Nechtěli jsme jít do soubojů a být blíž míčů. Tam mám velké výtky. V druhé půli se to zlepšilo, ale nemáme finální část, důraz ve vápně, abychom vypadlý balon dokopli. Když už je tam střela, tak to ještě gólman nějak vyrazí. My se musíme zlepšit ve finální části, všechny centry překopneme, nedohrajeme je. To není problém jenom dohrání míče, ale i připravení dobrého balonu do koncovky. Dneska jsme měli vyvést minimálně bod, ale kvůli tomu, že jsme se o to v první půli víc nepoprali, nevezeme nic," prohlásil po zápase kouč Jaroslav Hynek. (ČTK)
29.07. Na hřišti to bylo jednoznačné, řekl Hynek
Pražská Dukla na úvod sezóny nestačila na Viktorii Plzeň a odnesla si vysokou porážku 0:4. "Na hřišti to bylo jednoznačně o Viktorce Plzeň. Nám se v prvním poločase nepodařilo vůbec realizovat náš záměr a Viktorka nás prakticky rozebrala a dala krásné góly. V druhém poločase už to bylo zase o něčem jiném z naší strany. Myslím, že se nám tam podařilo spoustu mechanismů, které hrát chceme. Ať v ofenzivě nebo v defenzivě. Také si musíme uvědomit, že Viktorka už měla určitý odskok a hrála určitě i úsporněji. I z toho důvodů tam bylo více prostoru pro naší hru. Byly tam dvě nebo tři šance, abychom s tím něco udělali a ten výsledek nebyl tak markantní pro Viktorku," konstatoval po utkání kouč Pavel Hynek. (ČTK)
21.07. Dukla Praha - Rizespor 2:1
Přípravné utkání v Rakousku:
Dukla Praha - Rizespor 2:1 (1:1).
Branky:
22. Tetour, 81. Djuranovič - 27. Saadane z pen.
Sestava Dukly: Rada - Kušnír, Jiránek, Bezpalec (64. Ostojič), Podaný - Tetour, Hanousek (75. Brejcha), Mustedanagič (46. Bilovský) - Brandner (75. Djuranovič), Holenda (83. Vlček), Preisler (64. Koval). Trenér: Hynek. (ČTK)
16.07. Saská Kamenice - Dukla Praha 0:2
PŘÁTELSKY: Saská Kamenice - Dukla Praha 0:2 (0:1).
Branky: 45. Preisler, 57. Mustedanagič.
Sestava Dukly: Rada (46. Hruška) - Kušnír (73. Djuranovič), Jiránek (46. Bezpalec), Ostojič, Preisler - Brejcha (46. Tetour), Hanousek, Bilovský (46. Mustedanagič) - Vlček (46. Brandner), Holenda (80. Dancák), Koval (68. Podaný). Trenér: Hynek. (ČTK)
12.07. Dukla - Inter Lipsko 3:1
PŘÁTELSKY: Dukla Praha - Inter Lipsko 3:1 (2:0).
Branky Dukly: 2. Djuranovič, 30. Vlček, 57. Bilovský.
Sestava Dukly: Rada - Douděra, Šimek, Ostojič, Dancák - Kozel, Brejcha, Bilovský - Koreš (46. Koval), Djuranovič (60. Brabenec), Vlček. Trenér: Hynek. (ČTK)
08.07. Dukla Praha - Ústí nad Labem 3:1
Přípravné utkání v Roudnici nad Labem:
Dukla Praha - Ústí nad Labem 3:1 (2:0).
Branky:
8. Holenda, 28. Schranz, 80. Mustedanagič - 54. Zeman.
Sestava Dukly:
I. poločas:
Hruška - Kušnír, Jiránek, Ostojič, Preisler - Hanousek, Kozel, Brejcha - Brandner, Holenda, Schranz.
II. poločas: Rada - Douděra, Bezpalec, Šimek, Kušnír - Mustedanagič, Bilovský, Tetour - Brabenec, Djuranovič, Vlček. Trenér: Hynek. (ČTK)