ČK
hráč je bez angažmá

Články

Jak zpráskaní psi, dostat bůra za poločas je fiasko, zlobil se Hyčka po debaklu

Teplický Alois Hyčka po domácím debaklu 0:5 s Baníkem Ostrava v 18. kole první ligy nešetřil kritikou svého týmu. Podle dvaatřicetiletého krajního obránce sehráli Severočeši slušný první poločas, druhou půli s pěti inkasovanými góly ale označil za fiasko. Navzdory nevydařenému vstupu do jarní části nejvyšší soutěže přesto věří, že se Teplice brzy zvednou.

Na konci jsme selhali a hodně to štve, řekl teplický Hyčka

Teplický Alois Hyčka označil nezvládnutý závěr utkání čtvrtého kola ligové nadstavbové skupiny o záchranu s Karvinou za selhání, které hodně naštve. Severočeši v duelu proti již sestupujícímu týmu dvakrát vedli, v 90. minutě však inkasovali po hlavičce Petra Buchty a po remíze 2:2 přišli o poslední naději dostat se z barážových příček.

Ljevakovič, Grigar, Kučera i Hyčka prodloužili v Teplicích

Teplice si dnes pojistily služby hned čtyř klíčových hráčů. Se severočeským celkem prodloužili smlouvy kapitán Admir Ljevakovič, brankář Tomáš Grigar a záložníci Tomáš Kučera s Aloisem Hyčkou. Klub o tom informoval na svých internetových stránkách.