Výsledky vyhledávání výrazu "Charles"

De Ketelaere přiblížil Atalantu proti unavenému AS Řím na dosah Lize mistrů

AS Řím se po vypadnutí z Evropské ligy proti Leverkusenu musel smířit s dalším neúspěchem, když v duelu 36. kola Serie A podlehl čerstvému finalistovi zmíněné soutěže z Bergama 1:2. Hostující celek působil po náročném souboji s německým mistrem velmi vyčerpaným dojmem, příliš mu navíc nepomohl ani domácí záložník Charles De Ketelaere, jenž duel dvěma slepenými zásahy rozhodl. Atalanta si tak v boji o Ligu mistrů vytvořila před soupeřem tříbodový náskok.

Monotónnost prvoligových měření sil Atalanty a Monzy udržely góly utlumených útočníků

Atalanta, která ovládla všechny tři předcházející prvoligové duely proti Monze, vyhrála ve 33. kole Serie A na hřišti tohoto soupeře 2:1. Úvodní gól měl ve 44. minutě na svědomí Charles De Ketelaere, jenž se na přelomu roku pyšnil fantastickou formou, avšak zásah na stadionu Brianteo se stal jeho prvním po více než dvou měsících. Od utkání hraného 11. února čekal na branku také El Bilal Touré, jeho vítězná trefa ze druhé půle byla však teprve druhou v ročníku. Tříbodový zisk udržel Orobici v kontaktu s AS Řím, který zaujímá poslední příčku zaručující místenku v dalším ročníku Ligy mistrů.

De Ketelaere a budoucnost? Být to na mně, tak zůstanu v Atalantě, říká

Hodně náročné měsíce před sebou má Charles De Ketelaere. 23letý ofenzivně laděný belgický záložník bojuje s Atalantou na třech frontách a říká si o nominaci na evropský šampionát, vedle toho bude řešit i další budoucnost.

Bezchybnou únorovou šňůru zachraňujícího se Lorientu přetrhlo Nantes

Nantes zvítězilo ve 23. kole Ligue 1 nad tabulkovým sousedem z Lorientu 1:0. Po bezgólovém úvodním dějství se zkraje toho druhého prosadil stoper Jean-Charles Castelletto. Ve vyrovnané spodní části tabulky se hosté po tříbodové sklizni posunuli rovnou o čtyři příčky vzhůru na 12. pozici. Les Merlus naopak nezavršili únorovou část ligové soutěže bez úhony a po třech triumfech v řadě padli.

V nevídané formě hrající De Ketelaere nasměroval Atalantu k výhře na horké půdě Janova

Hráči Atalanty vyhráli ve 24. kole Serie A na hřišti Janova 4:1. Nerazzurri nasměroval v cestě za třemi body skvělým individuálním výkonem Charles De Ketelaere, který své snažení vyšperkoval prvotřídní trefou zpoza vápna. Mladý Belgičan opět potvrdil svou formu ze začátku kalendářního roku, neboť se jednalo už o jeho šestou branku. Bergamo si tak připsalo čtvrtou výhru v řadě, Rossoblu naopak doma padli po více než čtvrt roce.

Fazónu belgického šikuly z Milána pocítilo v Bergamu i Lazio

Atalanta ve 23. kole Serie A porazila ve formě hrající Lazio 3:1 a upevnila si ve vyrovnané tabulce čtvrtou příčku. Tým z Bergama přiblížil k úspěchu už po čtvrthodině hry Mario Pašalič, kterého ještě před pauzou doplnil proměněnou penaltou Charles De Ketelaere. Mladý reprezentant Belgie pak po změně stran skóroval ještě jednou, a potvrdil tak, že zažívá velmi vydařené období svého hostování z nedalekého Milána, jelikož za poslední tři zápasy zaznamenal tři góly a dvě asistence.

De Ketelaere našel v Lombardii správnou adresu a posunul Atalantu do elitní čtyřky

Fotbalisté Atalanty porazili ve 22. kole Serie A doma Udinese 2:0. Pohodový triumf si Orobici zajistili ještě před pauzou, kdy se postupně prosadili Aleksej Mirančuk a Gianluca Scamacca. Pod oba zásahy se přesnou přihrávkou podepsal host z AC Milán Charles De Ketelaere, jemuž přesun v rámci Lombardie prospěl, když zaznamenal již šestou asistenci v ligovém ročníku. Nerazzurri tak před vlastními fanoušky vyhráli už pátý ligový duel v řadě a i díky tomu se v neúplné tabulce posunuli na čtvrtou příčku.

Gólový uragán Atalanty odvál Frosinone z cesty už zkraje utkání

Atalanta v zápase 20. kola Serie A porazila tápající Frosinone 5:0. Na domácím stadionu rozhodla během první čtvrthodiny, kdy se postupně trefili Teun Koopmeiners, Éderson a Charles De Ketelaere. Celek z Bergama se tak posunul na páté místo s jednobodovou ztrátou na čtvrtou Fiorentinu. Canarini po další prohře naopak hledají ztracenou formu. V lize padli popáté v řadě, a po povedeném vstupu do sezony tak nováček dál klesá směrem k sestupovým příčkám.

Belgický talent asistoval při zdolání kmenového AC. Na listinu střelců se dvakrát podíval Lookman

Atalanta přerušila více než měsíční čekání na ligové vítězství, když v 15. kole Serie A zdolala na vlastním hřišti milánské AC 3:2. V základní sestavě Orobici se představil i Charles De Ketelaere, jenž po nepovedené minulé sezoně v dresu Rossoneri odešel na hostování do týmu lombardského rivala. Právě 22letý Belgičan přihrával v 55. minutě na trefu Ademoly Lookmana, pro Nigerijce přitom v tu chvíli šlo již o druhý zásah v utkání. Ve zbytku klání sice Miláňané stihli ještě jednou vyrovnat, ovšem v páté minutě nastavení rozhodl o triumfu domácích svým 102. gólem v nejvyšší italské soutěži velezkušený Luis Muriel.

Přímý kop udržel Slovince na špici tabulky. Gólostroj z Lipska zastavil ofsajd

Fotbalisté Slovinska zvládli v rámci osmého kola kvalifikační skupiny H na mistrovství Evropy výjezd do Severního Irska, z nějž si odvezli všechny body za výhru 1:0. O výsledku střetnutí rozhodl už po pěti minutách hry Adam Gnezda Čerin, jenž krásně proměnil volný přímý kop. Domácí celek doufal po změně stran ve vyrovnání, brzy však přišel zádrhel, když byl po druhé žluté kartě vyloučen Shea Charles. Hosty tak nemusela mrzet neuznaná trefa ve formě hrajícího útočníka Lipska Benjamina Šeška, i bez ní totiž zvládli důležitý krok v cestě na Euro.

Zahozené šance nakonec Atalantu nemrzely. Italové přelstili Raków po změně stran

Atalanta do nového ročníku Evropské ligy vstoupila vítězně, když v prvním utkání skupiny D porazila Raków na vlastním hřišti 2:0. Domácí polského mistra od úvodních minut místy až drtivě přehrávali, v první půli však klub z Čenstochové všechny ataky soupeře ustál. Krátce po návratu na hrací plochu se ale již Lombarďané po zásahu Charlese De Ketelaereho radovali. Na trefu belgického útočníka navázal vzápětí Éderson, který vítězství Orobici stvrdil první brankou v evropských pohárech.

Feyenoord opět neuspěl a v derby se Spartou pouze remizoval

Feyenoord se na začátku tohoto ročníku trápí a ani v zápase s městským rivalem Spartou nepředvedl nijak oslnivý výkon. Necelých deset minut po změně stran dokonce prohrával o dva góly díky trefám Charlese-Andreasa Bryma, nicméně poté alespoň prolomil svou střeleckou mizérii a v nastaveném čase srovnal na konečných 2:2. Domácí tedy měli blízko k vítězství nad slavnějším konkurentem od března roku 2017, jenže závěr utkání nezvládli.

Höjlund už je v Bergamu zapomenut. Výhru Atalanty obstaralo milánské zklamání De Ketelaere

Fotbalisté Sassuola vstoupili do nového ročníku Serie A těsnou porážkou s Atalantou 0:2. Vzhledem k absenci největší hvězdy Domenica Berardiho byli Neroverdi mírným outsiderem, o své útočné eso nicméně přišli také v Bergamu, jelikož Rasmus Höjlund zamířil do Manchesteru United. I bez něj si však nakonec hostující celek poradil, když dánského kanonýra dokonale zastoupil host z Milána Charles De Ketelaere. Belgičan, který v dresu Rossoneri zůstal daleko za očekáváním, nejdříve nastřelil tyč, ale v 84. minutě již přesnou hlavičkou duel rozhodl.

De Ketelaere odchází z AC Milán na hostování do Bergama

Belgický ofenzivní záložník Charles De Ketelaere opouští po jedné sezoně AC Milán a další soutěžní ročník stráví na hostování v jiném italském celku, konkrétně Atalantě Bergamo. Ta ho v červnu příštího roku může získat na přestup, uvedl milánský klub na svém webu.

Vydrží Charlesovi forma? Střelec Severního Irska chce porazit také Finsko

Povinný tříbodový zisk ze San Marina chce Severní Irsko potvrdit také na domácí půdě. v Belfastu se postaví finským "Výrům", kteří naopak v prvním kvalifikačním kláním tolik štěstí neměli. O to hladovější ovšem budou v neděli v Ulsteru.