Ferguson netradičně pochválil rozhodčího

Sir Alex Ferguson pochválil po utkání Ligy mistrů ve španělském Villarrealu hlavního rozhodčího Roberta Rosettiho. Italský arbitr si kormidelníka Manchesteru United získal v 82. minutě, když neotálel a po ostrém skluzu na Ronalda bez skrupulí vyloučil domácího obránce Capdevilu.

Postup může dnes slavit dalších pět týmů

Pět týmů si může v dnešních zápasech Ligy mistrů zajistit s předstihem postup do jarního osmifinále. Fotbalisté Chelsea s Petrem Čechem v brance touží v předposledním kole základní skupiny v Bordeaux nechat zapomenout na minulou prohru v Římě, k jistotě postupu ale musí ve Francii zvítězit. Chelsea bude chybět Brazilec Deco pykající za červenou kartu.

Nuda, nuda a postup Realu

Real Madrid má před posledním zápasem skupiny zajištěný postup do další fáze. O rozhodující vítězství se již v 7. minutě postaral Raúl. Fotnalisté Borisova toho moc nepředvedli, totéž se ale dá říct o hostech.

Fenerbahce na loňské čtvrtfinále nenaváže

Dvě branky v prvním poločase během devíti minut zajistily portugalskému celku postup do osmifinále Ligy mistrů. Fenerbahce se i přes opravdu bojovný a houževnatý výkon zmohlo pouze na zkorigování stavu, víc už jim jejich úterní soupeř nepovolil. Pro tento turecký velkoklub to tak znamená konec nadějí v milionářské soutěži.

Bayern si bez problémů vystřílel postup do osmifinále

Bayernu stačil k jistotě postupu do osmifinále jakýkoliv bodový zisk. Nakonec rumunského protivníka vyprovodil rozdílem třídy a ladným krokem vstoupil mezi nejlepší šestnáctku, která si to na jaře rozdá o ušatý pohár.

Šachtar má jasný cíl. Získat bod a proklouznout do Poháru UEFA

Ve skupině C je rozhodnuto. Dál jdou Barcelona se Sportingem, je jen otázkou, kdo se zmocní třetího místa zaručující účast v Poháru UEFA. Ukrajinskému Šachtaru Doněck stačí uhrát bod se švýcarskou Basilejí, aby se mu tento cíl podařilo splnit.

Benzema porazil Fiorentinu a může se s Lyonem radovat z postupu

Lyon přijel do Florencie s jediným cílem - zajistit si postup do další fáze Ligy mistrů. Stejný úkol ale zadal svým svěřencům i trenér Fiorentiny Cesare Prandelli. Jeho tým ale na vedoucí duo Lyon-Bayern ztrácel již pět bodů a nutně tak potřeboval zvítězit. Fialky ale doma na Lyon nestačily, když se jejich katem stal teprve dvacetiletý kanonýr Benzema...

Atlético přivítá před prázdnými tribunami PSV

Velice zajímavý duel se odehraje na stadionu Vicente Calderon. Domácí Atletiko totiž přivítá Eindhoven v zápase, který neuvidí ani jeden fanoušek z tribuny.

Famagusta může napsat další kapitolu kyperské pohádky

Na Werder Brémy možná čeká poslední možnost, jak si udržet naději na postup do osmifinále Ligy Mistrů, nebo alespoň do Poháru UEFA. Werder totiž v letošním ročníku ještě nevyhrál, má na kontě tři body a v posledním zápase na něj čeká velmi těžký sok - Inter Milán. Jediná možná cesta tak vede přes výhru na hřišti Anorthosisu.

Podaří se Bordeaux zdramatizovat skupinu A?

Pátý hrací den základních skupin Ligy mistrů může přinést hned několik postupujících. Jinak tomu není ani ve skupině A, kde si může postup zajistit londýnská Chelsea, ale zároveň se také může stát, že o konečném postavení v tabulce rozhodne až poslední kolo.

Aalborg překvapil Celtic

V domácí soutěži má Celtic skvělou formu, působení v Lize mistrů pro něj ovšem pro letošek skončí už v základní skupině. V Aalborgu skotský tým prohrál 1:2, čímž se propadl na poslední pozici tabulky E se ziskem pouhých dvou bodů.

Manchester i Villarreal postupují

Souboj Villarrealu s Manchesterem United skončil opět bez branek, na stadionu El Madrigal zažili diváci fotbalovou nudu, ovšem nakonec mohli být fanoušci obou celků spokojeni, jak Villarreal, tak i Manchester postupují do další fáze Ligy mistrů.

Bendtner zajistil Arsenalu postup

Arsenal Londýn se možná na chvíli dostane z krize, po šťastném vítězství nad Dynamem Kyjev si totiž zajistil postup do další fáze. Duel byl sice po celou dobu vyrovnaný, avšak o výhře rozhodla gólovka Bendtnera 3 minuty před hvizdem rozhodčího.

Sporting s Barcelonou si to rozdají o první místo

Oba celky už mají zajištěn postup do jarního osmifinále a tak si to rozdají "jen" o první místo ve skupině.

Liverpool proti Marseille i s Gerrardem

Dobrá zpráva pro domácí fandy je určitě návrat Stevena Gerrarda, který v úterý už s týmem naplno trénoval a měl by se objevit i v základní sestavě Rafy Beniteze proti Marseille.