UEFA - Liga mistrů 2007/2008 - výsledky, rozlosování, tabulky

předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

17.07.200716:15
Olimpi Rustavi (GEO) - FC Astana (KAZ)
0:0
17.07.200718:00
Xäzär Länkäran (AZE) - Dinamo Záhřeb (CRO)
1:1
17.07.200719:00
APOEL Nikósie (CYP) - BATE Borisov (BLR)
2:0
17.07.200720:30
Zeta Golubovci (MNE) - FBK Kaunas (LTU)
3:1
17.07.200720:30
The New Saints FC (WAL) - FK Ventspils (LAT)
3:2
17.07.200720:45
Linfield FC (NIR) - IF Elfsborg (SWE)
0:0
17.07.200721:00
SS Murata (SMR) - Tampere United (FIN)
1:2
18.07.200717:00
Pobeda Prilep (MKD) - Levadia Tallinn (EST)
0:1
18.07.200719:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - FC Rànger's (AND)
2:0
18.07.200719:00
F91 Dudelange (LUX) - MŠK Žilina (SVK)
1:2
18.07.200720:00
Marsaxlokk FC (MLT) - FK Sarajevo (BIH)
0:6
18.07.200720:15
NK Domžale (SLO) - KF Tirana (ALB)
1:0
18.07.200720:45
Derry City (IRL) - Pyunik Jerevan (ARM)
0:0
18.07.200722:00
FH Hafnarfjördur (ISL) - HB Tórshavn (FRO)
4:1

předkola - 1. předkolo - odvety

24.07.200714:30
FC Astana (KAZ) - Olimpi Rustavi (GEO)
3:0
24.07.200718:00
BATE Borisov (BLR) - APOEL Nikósie (CYP)
3:0
24.07.200718:00
FC Rànger's (AND) - Sheriff Tiraspol (MDA)
0:3
24.07.200719:00
FBK Kaunas (LTU) - Zeta Golubovci (MNE)
3:2
24.07.200720:00
FK Sarajevo (BIH) - Marsaxlokk FC (MLT)
3:1
24.07.200720:15
Dinamo Záhřeb (CRO) - Xäzär Länkäran (AZE)
3:1e
25.07.200717:00
Pyunik Jerevan (ARM) - Derry City (IRL)
2:0
25.07.200717:00
FK Ventspils (LAT) - The New Saints FC (WAL)
2:1
25.07.200717:30
Levadia Tallinn (EST) - Pobeda Prilep (MKD)
0:0
25.07.200718:00
Tampere United (FIN) - SS Murata (SMR)
2:0
25.07.200719:00
IF Elfsborg (SWE) - Linfield FC (NIR)
1:0
25.07.200720:00
MŠK Žilina (SVK) - F91 Dudelange (LUX)
5:4
25.07.200720:00
HB Tórshavn (FRO) - FH Hafnarfjördur (ISL)
0:0
25.07.200720:30
KF Tirana (ALB) - NK Domžale (SLO)
1:2

předkola - 2. předkolo - 1. zápasy

31.07.200717:00
Pyunik Jerevan (ARM) - Šachtar Doněck (UKR)
0:2
31.07.200718:00
Tampere United (FIN) - Levski Sofia (BUL)
1:0
31.07.200720:15
FC Kodaň (DEN) - Beitar Jeruzalém (ISR)
1:0
31.07.200720:30
KRC Genk (BEL) - FK Sarajevo (BIH)
1:2
31.07.200720:45
Debreceni VSC (HUN) - IF Elfsborg (SWE)
0:1
31.07.200720:45
Zagłębie Lubin (POL) - Steaua Bukurešť (ROU)
0:1
31.07.200721:05
Rangers FC (SCO) - Zeta Golubovci (MNE)
2:0
01.08.200715:00
FC Astana (KAZ) - Rosenborg BK (NOR)
1:3
01.08.200718:00
FK Ventspils (LAT) - Red Bull Salzburg (AUT)
0:3
01.08.200720:00
Beşiktaş JK (TUR) - Sheriff Tiraspol (MDA)
1:0
01.08.200720:00
MŠK Žilina (SVK) - Slavia Praha (CZE)
0:0
01.08.200720:15
NK Domžale (SLO) - Dinamo Záhřeb (CRO)
1:2
01.08.200720:15
FK Crvena Zvezda (SRB) - Levadia Tallinn (EST)
1:0
01.08.200720:30
FH Hafnarfjördur (ISL) - BATE Borisov (BLR)
1:3

předkola - 2. předkolo - odvety

07.08.200719:30
Levski Sofia (BUL) - Tampere United (FIN)
0:1
07.08.200720:05
Zeta Golubovci (MNE) - Rangers FC (SCO)
0:1
07.08.200720:15
Beitar Jeruzalém (ISR) - FC Kodaň (DEN)
1:1e
07.08.200720:15
Dinamo Záhřeb (CRO) - NK Domžale (SLO)
3:1
08.08.200717:00
Levadia Tallinn (EST) - FK Crvena Zvezda (SRB)
2:1
08.08.200718:00
BATE Borisov (BLR) - FH Hafnarfjördur (ISL)
1:1
08.08.200719:00
Šachtar Doněck (UKR) - Pyunik Jerevan (ARM)
2:1
08.08.200719:00
IF Elfsborg (SWE) - Debreceni VSC (HUN)
0:0
08.08.200719:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - Beşiktaş JK (TUR)
0:3
08.08.200719:30
Steaua Bukurešť (ROU) - Zagłębie Lubin (POL)
2:1
08.08.200719:30
FK Sarajevo (BIH) - KRC Genk (BEL)
0:1
08.08.200720:30
Red Bull Salzburg (AUT) - FK Ventspils (LAT)
4:0
08.08.200720:45
Rosenborg BK (NOR) - FC Astana (KAZ)
7:1
08.08.200720:45
Slavia Praha (CZE) - MŠK Žilina (SVK)
1:0p

předkola - 3. předkolo - 1. zápasy

14.08.200720:45
SS Lazio (ITA) - Dinamo Bukurešť (ROU)
1:1
14.08.200720:45
Rangers FC (SCO) - FK Crvena Zvezda (SRB)
1:0
14.08.200721:15
SL Benfica (POR) - FC Kodaň (DEN)
2:1
14.08.200722:00
Valencia CF (ESP) - IF Elfsborg (SWE)
3:0
15.08.200716:30
Toulouse FC (FRA) - Liverpool FC (ENG)
0:1
15.08.200718:00
Spartak Moskva (RUS) - Celtic FC (SCO)
1:1
15.08.200718:00
Tampere United (FIN) - Rosenborg BK (NOR)
0:3
15.08.200719:00
BATE Borisov (BLR) - Steaua Bukurešť (ROU)
2:2
15.08.200720:00
FK Sarajevo (BIH) - Dynamo Kyjev (UKR)
0:1
15.08.200720:00
Fenerbahçe SK (TUR) - RSC Anderlecht (BEL)
1:0
15.08.200720:15
FC Curych (SUI) - Beşiktaş JK (TUR)
1:1
15.08.200720:30
AFC Ajax (NED) - Slavia Praha (CZE)
0:1
15.08.200720:30
Werder Brémy (GER) - Dinamo Záhřeb (CRO)
2:1
15.08.200720:30
Red Bull Salzburg (AUT) - Šachtar Doněck (UKR)
1:0
15.08.200720:45
Sevilla FC (ESP) - AEK Atény (GRE)
2:0
15.08.200720:45
Sparta Praha (CZE) - Arsenal FC (ENG)
0:2

předkola - 3. předkolo - odvety

28.08.200720:00
FK Crvena Zvezda (SRB) - Rangers FC (SCO)
0:0
28.08.200721:00
Dinamo Bukurešť (ROU) - SS Lazio (ITA)
1:3
28.08.200721:05
Liverpool FC (ENG) - Toulouse FC (FRA)
4:0
29.08.200718:00
Šachtar Doněck (UKR) - Red Bull Salzburg (AUT)
3:1
29.08.200718:00
Dynamo Kyjev (UKR) - FK Sarajevo (BIH)
3:0
29.08.200719:15
Beşiktaş JK (TUR) - FC Curych (SUI)
2:0
29.08.200719:30
Steaua Bukurešť (ROU) - BATE Borisov (BLR)
2:0
29.08.200720:30
Slavia Praha (CZE) - AFC Ajax (NED)
2:1
29.08.200720:30
Dinamo Záhřeb (CRO) - Werder Brémy (GER)
2:3
29.08.200720:30
RSC Anderlecht (BEL) - Fenerbahçe SK (TUR)
0:2
29.08.200720:45
FC Kodaň (DEN) - SL Benfica (POR)
0:1
29.08.200720:45
IF Elfsborg (SWE) - Valencia CF (ESP)
1:2
29.08.200720:45
Celtic FC (SCO) - Spartak Moskva (RUS)
2:1p
29.08.200721:05
Arsenal FC (ENG) - Sparta Praha (CZE)
3:0
29.08.200721:40
Rosenborg BK (NOR) - Tampere United (FIN)
2:0
03.09.200720:45
AEK Atény (GRE) - Sevilla FC (ESP)
1:4

základní skupiny - skupina A

18.09.200720:45
Olympique Marseille (FRA) - Beşiktaş JK (TUR)
2:0
18.09.200720:45
FC Porto (POR) - Liverpool FC (ENG)
1:1
03.10.200720:45
Liverpool FC (ENG) - Olympique Marseille (FRA)
0:1
03.10.200720:45
Beşiktaş JK (TUR) - FC Porto (POR)
0:1
24.10.200720:45
Beşiktaş JK (TUR) - Liverpool FC (ENG)
2:1
24.10.200720:45
Olympique Marseille (FRA) - FC Porto (POR)
1:1
06.11.200720:45
FC Porto (POR) - Olympique Marseille (FRA)
2:1
06.11.200720:45
Liverpool FC (ENG) - Beşiktaş JK (TUR)
8:0
28.11.200720:45
Beşiktaş JK (TUR) - Olympique Marseille (FRA)
2:1
28.11.200720:45
Liverpool FC (ENG) - FC Porto (POR)
4:1
11.12.200720:45
Olympique Marseille (FRA) - Liverpool FC (ENG)
0:4
11.12.200720:45
FC Porto (POR) - Beşiktaş JK (TUR)
2:0
 TýmZVRPSB
1.FC Porto (POR)63218:711
2.Liverpool FC (ENG)631218:510
3.Olympique Marseille (FRA)62136:97
4.Beşiktaş JK (TUR)62044:156
 TýmZVRPSB
1.FC Porto (POR)32105:27
2.Liverpool FC (ENG)320112:26
3.Beşiktaş JK (TUR)32014:36
4.Olympique Marseille (FRA)31113:54
 TýmZVRPSB
1.Liverpool FC (ENG)31116:34
2.FC Porto (POR)31113:54
3.Olympique Marseille (FRA)31023:43
4.Beşiktaş JK (TUR)30030:120

základní skupiny - skupina B

18.09.200720:45
Chelsea FC (ENG) - Rosenborg BK (NOR)
1:1
18.09.200720:45
Schalke 04 (GER) - Valencia CF (ESP)
0:1
03.10.200720:45
Valencia CF (ESP) - Chelsea FC (ENG)
1:2
03.10.200720:45
Rosenborg BK (NOR) - Schalke 04 (GER)
0:2
24.10.200720:45
Rosenborg BK (NOR) - Valencia CF (ESP)
2:0
24.10.200720:45
Chelsea FC (ENG) - Schalke 04 (GER)
2:0
06.11.200720:45
Schalke 04 (GER) - Chelsea FC (ENG)
0:0
06.11.200720:45
Valencia CF (ESP) - Rosenborg BK (NOR)
0:2
28.11.200720:45
Rosenborg BK (NOR) - Chelsea FC (ENG)
0:4
28.11.200720:45
Valencia CF (ESP) - Schalke 04 (GER)
0:0
11.12.200720:45
Chelsea FC (ENG) - Valencia CF (ESP)
0:0
11.12.200720:45
Schalke 04 (GER) - Rosenborg BK (NOR)
3:1
 TýmZVRPSB
1.Chelsea FC (ENG)63309:212
2.Schalke 04 (GER)62225:48
3.Rosenborg BK (NOR)62136:107
4.Valencia CF (ESP)61232:65
 TýmZVRPSB
1.Chelsea FC (ENG)31203:15
2.Schalke 04 (GER)31113:24
3.Rosenborg BK (NOR)31022:63
4.Valencia CF (ESP)30121:41
 TýmZVRPSB
1.Chelsea FC (ENG)32106:17
2.Rosenborg BK (NOR)31114:44
3.Schalke 04 (GER)31112:24
4.Valencia CF (ESP)31111:24

základní skupiny - skupina C

18.09.200720:45
Real Madrid (ESP) - Werder Brémy (GER)
2:1
18.09.200720:45
Olympiakos Pireus (GRE) - SS Lazio (ITA)
1:1
03.10.200720:45
SS Lazio (ITA) - Real Madrid (ESP)
2:2
03.10.200720:45
Werder Brémy (GER) - Olympiakos Pireus (GRE)
1:3
24.10.200720:45
Werder Brémy (GER) - SS Lazio (ITA)
2:1
24.10.200720:45
Real Madrid (ESP) - Olympiakos Pireus (GRE)
4:2
06.11.200720:45
Olympiakos Pireus (GRE) - Real Madrid (ESP)
0:0
06.11.200720:45
SS Lazio (ITA) - Werder Brémy (GER)
2:1
28.11.200720:45
Werder Brémy (GER) - Real Madrid (ESP)
3:2
28.11.200720:45
SS Lazio (ITA) - Olympiakos Pireus (GRE)
1:2
11.12.200720:45
Real Madrid (ESP) - SS Lazio (ITA)
3:1
11.12.200720:45
Olympiakos Pireus (GRE) - Werder Brémy (GER)
3:0
 TýmZVRPSB
1.Real Madrid (ESP)632113:911
2.Olympiakos Pireus (GRE)632111:711
3.Werder Brémy (GER)62048:136
4.SS Lazio (ITA)61238:115
 TýmZVRPSB
1.Real Madrid (ESP)33009:49
2.Werder Brémy (GER)32016:66
3.Olympiakos Pireus (GRE)31204:15
4.SS Lazio (ITA)31115:54
 TýmZVRPSB
1.Olympiakos Pireus (GRE)32017:66
2.Real Madrid (ESP)30214:52
3.SS Lazio (ITA)30123:61
4.Werder Brémy (GER)30032:70

základní skupiny - skupina D

18.09.200720:45
AC Milán (ITA) - SL Benfica (POR)
2:1
18.09.200720:45
Šachtar Doněck (UKR) - Celtic FC (SCO)
2:0
03.10.200720:45
Celtic FC (SCO) - AC Milán (ITA)
2:1
03.10.200720:45
SL Benfica (POR) - Šachtar Doněck (UKR)
0:1
24.10.200720:45
SL Benfica (POR) - Celtic FC (SCO)
1:0
24.10.200720:45
AC Milán (ITA) - Šachtar Doněck (UKR)
4:1
06.11.200720:45
Šachtar Doněck (UKR) - AC Milán (ITA)
0:3
06.11.200720:45
Celtic FC (SCO) - SL Benfica (POR)
1:0
28.11.200720:45
SL Benfica (POR) - AC Milán (ITA)
1:1
28.11.200720:45
Celtic FC (SCO) - Šachtar Doněck (UKR)
2:1
04.12.200720:45
AC Milán (ITA) - Celtic FC (SCO)
1:0
04.12.200720:45
Šachtar Doněck (UKR) - SL Benfica (POR)
1:2
 TýmZVRPSB
1.AC Milán (ITA)641112:513
2.Celtic FC (SCO)63035:69
3.SL Benfica (POR)62135:67
4.Šachtar Doněck (UKR)62046:116
 TýmZVRPSB
1.AC Milán (ITA)33007:29
2.Celtic FC (SCO)33005:29
3.SL Benfica (POR)31112:24
4.Šachtar Doněck (UKR)31023:53
 TýmZVRPSB
1.AC Milán (ITA)31115:34
2.SL Benfica (POR)31023:43
3.Šachtar Doněck (UKR)31023:63
4.Celtic FC (SCO)30030:40

základní skupiny - skupina E

19.09.200720:45
Rangers FC (SCO) - VfB Stuttgart (GER)
2:1
19.09.200720:45
FC Barcelona (ESP) - Olympique Lyon (FRA)
3:0
02.10.200720:45
Olympique Lyon (FRA) - Rangers FC (SCO)
0:3
02.10.200720:45
VfB Stuttgart (GER) - FC Barcelona (ESP)
0:2
23.10.200720:45
VfB Stuttgart (GER) - Olympique Lyon (FRA)
0:2
23.10.200720:45
Rangers FC (SCO) - FC Barcelona (ESP)
0:0
07.11.200720:45
FC Barcelona (ESP) - Rangers FC (SCO)
2:0
07.11.200720:45
Olympique Lyon (FRA) - VfB Stuttgart (GER)
4:2
27.11.200720:45
VfB Stuttgart (GER) - Rangers FC (SCO)
3:2
27.11.200720:45
Olympique Lyon (FRA) - FC Barcelona (ESP)
2:2
12.12.200720:45
Rangers FC (SCO) - Olympique Lyon (FRA)
0:3
12.12.200720:45
FC Barcelona (ESP) - VfB Stuttgart (GER)
3:1
 TýmZVRPSB
1.FC Barcelona (ESP)642012:314
2.Olympique Lyon (FRA)631211:1010
3.Rangers FC (SCO)62137:97
4.VfB Stuttgart (GER)61057:153
 TýmZVRPSB
1.FC Barcelona (ESP)33008:19
2.Olympique Lyon (FRA)31116:74
3.Rangers FC (SCO)31112:44
4.VfB Stuttgart (GER)31023:63
 TýmZVRPSB
1.Olympique Lyon (FRA)32015:36
2.FC Barcelona (ESP)31204:25
3.Rangers FC (SCO)31025:53
4.VfB Stuttgart (GER)30034:90

základní skupiny - skupina F

19.09.200720:45
AS Řím (ITA) - Dynamo Kyjev (UKR)
2:0
19.09.200720:45
Sporting CP (POR) - Manchester United (ENG)
0:1
02.10.200720:45
Manchester United (ENG) - AS Řím (ITA)
1:0
02.10.200720:45
Dynamo Kyjev (UKR) - Sporting CP (POR)
1:2
23.10.200720:45
Dynamo Kyjev (UKR) - Manchester United (ENG)
2:4
23.10.200720:45
AS Řím (ITA) - Sporting CP (POR)
2:1
07.11.200720:45
Sporting CP (POR) - AS Řím (ITA)
2:2
07.11.200720:45
Manchester United (ENG) - Dynamo Kyjev (UKR)
4:0
27.11.200720:45
Dynamo Kyjev (UKR) - AS Řím (ITA)
1:4
27.11.200720:45
Manchester United (ENG) - Sporting CP (POR)
2:1
12.12.200720:45
AS Řím (ITA) - Manchester United (ENG)
1:1
12.12.200720:45
Sporting CP (POR) - Dynamo Kyjev (UKR)
3:0
 TýmZVRPSB
1.Manchester United (ENG)651013:416
2.AS Řím (ITA)632111:611
3.Sporting CP (POR)62139:87
4.Dynamo Kyjev (UKR)60064:190
 TýmZVRPSB
1.Manchester United (ENG)33007:19
2.AS Řím (ITA)32105:27
3.Sporting CP (POR)31115:34
4.Dynamo Kyjev (UKR)30034:100
 TýmZVRPSB
1.Manchester United (ENG)32106:37
2.AS Řím (ITA)31116:44
3.Sporting CP (POR)31024:53
4.Dynamo Kyjev (UKR)30030:90

základní skupiny - skupina G

19.09.200720:45
PSV Eindhoven (NED) - CSKA Moskva (RUS)
2:1
19.09.200720:45
Fenerbahçe SK (TUR) - Inter Milán (ITA)
1:0
02.10.200718:30
CSKA Moskva (RUS) - Fenerbahçe SK (TUR)
2:2
02.10.200720:45
Inter Milán (ITA) - PSV Eindhoven (NED)
2:0
23.10.200718:30
CSKA Moskva (RUS) - Inter Milán (ITA)
1:2
23.10.200720:45
PSV Eindhoven (NED) - Fenerbahçe SK (TUR)
0:0
07.11.200720:45
Fenerbahçe SK (TUR) - PSV Eindhoven (NED)
2:0
07.11.200720:45
Inter Milán (ITA) - CSKA Moskva (RUS)
4:2
27.11.200718:30
CSKA Moskva (RUS) - PSV Eindhoven (NED)
0:1
27.11.200720:45
Inter Milán (ITA) - Fenerbahçe SK (TUR)
3:0
12.12.200720:45
PSV Eindhoven (NED) - Inter Milán (ITA)
0:1
12.12.200720:45
Fenerbahçe SK (TUR) - CSKA Moskva (RUS)
3:1
 TýmZVRPSB
1.Inter Milán (ITA)650112:415
2.Fenerbahçe SK (TUR)63218:611
3.PSV Eindhoven (NED)62133:67
4.CSKA Moskva (RUS)60157:141
 TýmZVRPSB
1.Inter Milán (ITA)33009:29
2.Fenerbahçe SK (TUR)33006:19
3.PSV Eindhoven (NED)31112:24
4.CSKA Moskva (RUS)30123:51
 TýmZVRPSB
1.Inter Milán (ITA)32013:26
2.PSV Eindhoven (NED)31021:43
3.Fenerbahçe SK (TUR)30212:52
4.CSKA Moskva (RUS)30034:90

základní skupiny - skupina H

19.09.200720:45
Arsenal FC (ENG) - Sevilla FC (ESP)
3:0
19.09.200720:45
Slavia Praha (CZE) - Steaua Bukurešť (ROU)
2:1
02.10.200720:45
Steaua Bukurešť (ROU) - Arsenal FC (ENG)
0:1
02.10.200720:45
Sevilla FC (ESP) - Slavia Praha (CZE)
4:2
23.10.200720:45
Sevilla FC (ESP) - Steaua Bukurešť (ROU)
2:1
23.10.200720:45
Arsenal FC (ENG) - Slavia Praha (CZE)
7:0
07.11.200720:45
Slavia Praha (CZE) - Arsenal FC (ENG)
0:0
07.11.200720:45
Steaua Bukurešť (ROU) - Sevilla FC (ESP)
0:2
27.11.200720:45
Sevilla FC (ESP) - Arsenal FC (ENG)
3:1
27.11.200720:45
Steaua Bukurešť (ROU) - Slavia Praha (CZE)
1:1
12.12.200720:45
Arsenal FC (ENG) - Steaua Bukurešť (ROU)
2:1
12.12.200720:45
Slavia Praha (CZE) - Sevilla FC (ESP)
0:3
 TýmZVRPSB
1.Sevilla FC (ESP)650114:715
2.Arsenal FC (ENG)641114:413
3.Slavia Praha (CZE)61235:165
4.Steaua Bukurešť (ROU)60154:101
 TýmZVRPSB
1.Arsenal FC (ENG)330012:19
2.Sevilla FC (ESP)33009:49
3.Slavia Praha (CZE)31112:44
4.Steaua Bukurešť (ROU)30121:41
 TýmZVRPSB
1.Sevilla FC (ESP)32015:36
2.Arsenal FC (ENG)31112:34
3.Slavia Praha (CZE)30123:121
4.Steaua Bukurešť (ROU)30033:60

osmifinále - 1. zápasy

19.02.200820:45
Schalke 04 (GER) - FC Porto (POR)
1:0
19.02.200820:45
AS Řím (ITA) - Real Madrid (ESP)
2:1
19.02.200820:45
Olympiakos Pireus (GRE) - Chelsea FC (ENG)
0:0
19.02.200820:45
Liverpool FC (ENG) - Inter Milán (ITA)
2:0
20.02.200820:45
Celtic FC (SCO) - FC Barcelona (ESP)
2:3
20.02.200820:45
Olympique Lyon (FRA) - Manchester United (ENG)
1:1
20.02.200820:45
Fenerbahçe SK (TUR) - Sevilla FC (ESP)
3:2
20.02.200820:45
Arsenal FC (ENG) - AC Milán (ITA)
0:0

osmifinále - odvety

04.03.200820:45
FC Barcelona (ESP) - Celtic FC (SCO)
1:0
04.03.200820:45
Manchester United (ENG) - Olympique Lyon (FRA)
1:0
04.03.200820:45
Sevilla FC (ESP) - Fenerbahçe SK (TUR)
3:3p
04.03.200820:45
AC Milán (ITA) - Arsenal FC (ENG)
0:2
05.03.200820:45
FC Porto (POR) - Schalke 04 (GER)
1:1p
05.03.200820:45
Real Madrid (ESP) - AS Řím (ITA)
1:2
05.03.200820:45
Chelsea FC (ENG) - Olympiakos Pireus (GRE)
3:0
11.03.200820:45
Inter Milán (ITA) - Liverpool FC (ENG)
0:1

čtvrtfinále - 1. zápasy

01.04.200820:45
AS Řím (ITA) - Manchester United (ENG)
0:2
01.04.200820:45
Schalke 04 (GER) - FC Barcelona (ESP)
0:1
02.04.200820:45
Fenerbahçe SK (TUR) - Chelsea FC (ENG)
2:1
02.04.200820:45
Arsenal FC (ENG) - Liverpool FC (ENG)
1:1

čtvrtfinále - odvety

08.04.200820:45
Chelsea FC (ENG) - Fenerbahçe SK (TUR)
2:0
08.04.200820:45
Liverpool FC (ENG) - Arsenal FC (ENG)
4:2
09.04.200820:45
Manchester United (ENG) - AS Řím (ITA)
1:0
09.04.200820:45
FC Barcelona (ESP) - Schalke 04 (GER)
1:0

semifinále - 1. zápasy

22.04.200820:45
Liverpool FC (ENG) - Chelsea FC (ENG)
1:1
23.04.200820:45
FC Barcelona (ESP) - Manchester United (ENG)
0:0

semifinále - odvety

29.04.200820:45
Manchester United (ENG) - FC Barcelona (ESP)
1:0
30.04.200820:45
Chelsea FC (ENG) - Liverpool FC (ENG)
3:2e

finále

21.05.200820:45
Manchester United (ENG) - Chelsea FC (ENG)
2:1p
26.07. Ščasný: Byla na nás patrná nervozita
Sparta neudržela vedení a nakonec se rozešla se Steauou remízou 1:1. "Trvalo nám dvacet, pětadvacet minut než jsme se dostali do zápasu, byla na nás patrná nervozita. Největší chyba přišla po prvním gólu, kdy jsme nepřidali další branky, protože šance jsme na to měli. Druhý poločas jsme začali špatně a nepomohlo ani střídání. Přehrávali nás ve středu hřiště a přišlo potrestání. Je to 1:1, do odvety pořád otevřené a není to ztracené, musíme být nebezpečnější a dát branku," řekl po zápase sparťanský kouč Zdeněk Ščasný. (ČTK)
26.07. Plzeň se rozešla s Karabachem smírně
Výsledek 3. předkola Ligy mistrů: Plzeň - Karabach 0:0.
26.07. Sparta nakonec vedení neudržela
Výsledek 3. předkola Ligy mistrů: Sparta - Steaua 1:1 (35. Šural - 75. Stanciu).
26.07. Plzeň hraje v poločase nerozhodně
Poločasový výsledek 3. předkola Ligy mistrů: Plzeň - Karabach 0:0.
26.07. Sparta po poločase vede nad Steauou
Poločasový výsledek 3. předkola Ligy mistrů: Sparta - Steaua 1:0 (35. Šural).
26.07. Plzeň na hrotu s Ďurišem
Plzeňská sestava pro utkání 3. předkola Ligy mistrů: Kozáčik - Matějů, Hubník, Baránek, Limberský - Hořava, Hrošovský - Petržela, Kolář, Kovařík - Ďuriš.
26.07. Sparta v sestavě i s Čermákem
Sestavy pro duel předkola Ligy mistrů: Sparta Praha - Bičík - Holek, Brabec, Kadlec - Zahustel, Dočkal, Frýdek, Čermák, Konaté - Šural, Lafata. Steaua Bukurešť - Niță - Enache, Tamaș, Toșca, Momcilovic - Pintilii, Achim - Aganovic, Stanciu, Tudorie - Golubovic.
26.07. Mertesackerovi hrozí dlouhá pauza
Obránce Arsenalu Per Mertesacker si v pátečním utkání s RC Lens poranil koleno a podle některých anglických médií se jedná o hodně vážný problém, který by si mohl vyžádat až pětiměsíční pauzu. Londýnský klub má své stanovisko vydat v průběhu následujících 48 hodin. (skysports.com)
26.07. Skovajsa jde na operaci s kolenem
Trenčínu bude zhruba měsíc chybět Lukáš Skovajsa, obránce slovenského klubu má problémy s kolenem a čeká ho operace. (profutbal.sk)
25.07. Subašić a Glik budou chybět Monacu
Monaco čeká úvodní utkání 3. předkola Ligy mistrů proti Fenerbahçe, ve kterém nebudou knížecímu celku k dispozici brankář Danijel Subašić a obránce Kamil Glik. Prvně jmenovaného trápí zranění třísel, které si přivezl z mistrovství Evropy, zatímco bývalý obránce Palerma pro změnu není ještě připraven za svůj nový klub nastoupit. (lequipe.fr)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
26.07.
BATE Borisov - Dundalk FC
1:0
26.07.
L. Razgrad - FK Crvena Zvezda
2:2
26.07.
Sparta Praha - Steaua Bukurešť
1:1
26.07.
Viktoria Plzeň - Qaraba? A?dam
0:0
26.07.
Partizani Tirana - Salzburg
0:1
26.07.
FK Rostov - RSC Anderlecht
2:2
26.07.
Dinamo Záhřeb - Dinamo Tbilisi
2:0
26.07.
AFC Ajax - PAOK Soluň
1:1
26.07.
Šachtar Doněck - BSC Young Boys
2:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
27.07.16:00
FC Astana - Celtic FC
info
27.07.19:15
Rosenborg BK - APOEL Nikósie
info
27.07.19:30
Astra Giurgiu - FC Kodaň
info
27.07.20:30
AS Trenčín - Legia Varšava
info
27.07.20:30
Fenerbahçe SK - AS Monaco
info
27.07.20:45
Olympiakos Pireus - Hap B-She.
info
Všechny zápasy
Anketa
Podaří se Realu Madrid obhájit triumf v Lize mistrů?
Hlasovat