Add to Google
Přidej na Seznam
Přidej na Netvibes
Eurofotbal on Facebook

UEFA - Liga mistrů 2007/2008 - výsledky, rozlosování, tabulky

předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

17.07.200716:15
Olimpi Rustavi (GEO) - FC Astana (KAZ)
0:0
17.07.200718:00
Xäzär Länkäran (AZE) - Dinamo Záhřeb (CRO)
1:1
17.07.200719:00
APOEL Nikósie (CYP) - BATE Borisov (BLR)
2:0
17.07.200720:30
Zeta Golubovci (MNE) - FBK Kaunas (LTU)
3:1
17.07.200720:30
The New Saints FC (WAL) - FK Ventspils (LAT)
3:2
17.07.200720:45
Linfield FC (NIR) - IF Elfsborg (SWE)
0:0
17.07.200721:00
SS Murata (SMR) - Tampere United (FIN)
1:2
18.07.200717:00
Pobeda Prilep (MKD) - Levadia Tallinn (EST)
0:1
18.07.200719:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - FC Rànger's (AND)
2:0
18.07.200719:00
F91 Dudelange (LUX) - MŠK Žilina (SVK)
1:2
18.07.200720:00
Marsaxlokk FC (MLT) - FK Sarajevo (BIH)
0:6
18.07.200720:15
NK Domžale (SLO) - KF Tirana (ALB)
1:0
18.07.200720:45
Derry City (IRL) - Pyunik Jerevan (ARM)
0:0
18.07.200722:00
FH Hafnarfjördur (ISL) - HB Tórshavn (FRO)
4:1

předkola - 1. předkolo - odvety

24.07.200714:30
FC Astana (KAZ) - Olimpi Rustavi (GEO)
3:0
24.07.200718:00
BATE Borisov (BLR) - APOEL Nikósie (CYP)
3:0
24.07.200718:00
FC Rànger's (AND) - Sheriff Tiraspol (MDA)
0:3
24.07.200719:00
FBK Kaunas (LTU) - Zeta Golubovci (MNE)
3:2
24.07.200720:00
FK Sarajevo (BIH) - Marsaxlokk FC (MLT)
3:1
24.07.200720:15
Dinamo Záhřeb (CRO) - Xäzär Länkäran (AZE)
3:1e
25.07.200717:00
Pyunik Jerevan (ARM) - Derry City (IRL)
2:0
25.07.200717:00
FK Ventspils (LAT) - The New Saints FC (WAL)
2:1
25.07.200717:30
Levadia Tallinn (EST) - Pobeda Prilep (MKD)
0:0
25.07.200718:00
Tampere United (FIN) - SS Murata (SMR)
2:0
25.07.200719:00
IF Elfsborg (SWE) - Linfield FC (NIR)
1:0
25.07.200720:00
MŠK Žilina (SVK) - F91 Dudelange (LUX)
5:4
25.07.200720:00
HB Tórshavn (FRO) - FH Hafnarfjördur (ISL)
0:0
25.07.200720:30
KF Tirana (ALB) - NK Domžale (SLO)
1:2

předkola - 2. předkolo - 1. zápasy

31.07.200717:00
Pyunik Jerevan (ARM) - Šachtar Doněck (UKR)
0:2
31.07.200718:00
Tampere United (FIN) - Levski Sofia (BUL)
1:0
31.07.200720:15
FC Kodaň (DEN) - Beitar Jeruzalém (ISR)
1:0
31.07.200720:30
KRC Genk (BEL) - FK Sarajevo (BIH)
1:2
31.07.200720:45
Debreceni VSC (HUN) - IF Elfsborg (SWE)
0:1
31.07.200720:45
Zagłębie Lubin (POL) - Steaua Bukurešť (ROU)
0:1
31.07.200721:05
Rangers FC (SCO) - Zeta Golubovci (MNE)
2:0
01.08.200715:00
FC Astana (KAZ) - Rosenborg BK (NOR)
1:3
01.08.200718:00
FK Ventspils (LAT) - Red Bull Salzburg (AUT)
0:3
01.08.200720:00
Beşiktaş JK (TUR) - Sheriff Tiraspol (MDA)
1:0
01.08.200720:00
MŠK Žilina (SVK) - Slavia Praha (CZE)
0:0
01.08.200720:15
NK Domžale (SLO) - Dinamo Záhřeb (CRO)
1:2
01.08.200720:15
FK Crvena Zvezda (SRB) - Levadia Tallinn (EST)
1:0
01.08.200720:30
FH Hafnarfjördur (ISL) - BATE Borisov (BLR)
1:3

předkola - 2. předkolo - odvety

07.08.200719:30
Levski Sofia (BUL) - Tampere United (FIN)
0:1
07.08.200720:05
Zeta Golubovci (MNE) - Rangers FC (SCO)
0:1
07.08.200720:15
Beitar Jeruzalém (ISR) - FC Kodaň (DEN)
1:1e
07.08.200720:15
Dinamo Záhřeb (CRO) - NK Domžale (SLO)
3:1
08.08.200717:00
Levadia Tallinn (EST) - FK Crvena Zvezda (SRB)
2:1
08.08.200718:00
BATE Borisov (BLR) - FH Hafnarfjördur (ISL)
1:1
08.08.200719:00
Šachtar Doněck (UKR) - Pyunik Jerevan (ARM)
2:1
08.08.200719:00
IF Elfsborg (SWE) - Debreceni VSC (HUN)
0:0
08.08.200719:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - Beşiktaş JK (TUR)
0:3
08.08.200719:30
Steaua Bukurešť (ROU) - Zagłębie Lubin (POL)
2:1
08.08.200719:30
FK Sarajevo (BIH) - KRC Genk (BEL)
0:1
08.08.200720:30
Red Bull Salzburg (AUT) - FK Ventspils (LAT)
4:0
08.08.200720:45
Rosenborg BK (NOR) - FC Astana (KAZ)
7:1
08.08.200720:45
Slavia Praha (CZE) - MŠK Žilina (SVK)
1:0p

předkola - 3. předkolo - 1. zápasy

14.08.200720:45
SS Lazio (ITA) - Dinamo Bukurešť (ROU)
1:1
14.08.200720:45
Rangers FC (SCO) - FK Crvena Zvezda (SRB)
1:0
14.08.200721:15
SL Benfica (POR) - FC Kodaň (DEN)
2:1
14.08.200722:00
Valencia CF (ESP) - IF Elfsborg (SWE)
3:0
15.08.200716:30
Toulouse FC (FRA) - Liverpool FC (ENG)
0:1
15.08.200718:00
Spartak Moskva (RUS) - Celtic FC (SCO)
1:1
15.08.200718:00
Tampere United (FIN) - Rosenborg BK (NOR)
0:3
15.08.200719:00
BATE Borisov (BLR) - Steaua Bukurešť (ROU)
2:2
15.08.200720:00
FK Sarajevo (BIH) - Dynamo Kyjev (UKR)
0:1
15.08.200720:00
Fenerbahçe SK (TUR) - RSC Anderlecht (BEL)
1:0
15.08.200720:15
FC Curych (SUI) - Beşiktaş JK (TUR)
1:1
15.08.200720:30
AFC Ajax (NED) - Slavia Praha (CZE)
0:1
15.08.200720:30
Werder Brémy (GER) - Dinamo Záhřeb (CRO)
2:1
15.08.200720:30
Red Bull Salzburg (AUT) - Šachtar Doněck (UKR)
1:0
15.08.200720:45
Sevilla FC (ESP) - AEK Atény (GRE)
2:0
15.08.200720:45
Sparta Praha (CZE) - Arsenal FC (ENG)
0:2

předkola - 3. předkolo - odvety

28.08.200720:00
FK Crvena Zvezda (SRB) - Rangers FC (SCO)
0:0
28.08.200721:00
Dinamo Bukurešť (ROU) - SS Lazio (ITA)
1:3
28.08.200721:05
Liverpool FC (ENG) - Toulouse FC (FRA)
4:0
29.08.200718:00
Šachtar Doněck (UKR) - Red Bull Salzburg (AUT)
3:1
29.08.200718:00
Dynamo Kyjev (UKR) - FK Sarajevo (BIH)
3:0
29.08.200719:15
Beşiktaş JK (TUR) - FC Curych (SUI)
2:0
29.08.200719:30
Steaua Bukurešť (ROU) - BATE Borisov (BLR)
2:0
29.08.200720:30
Slavia Praha (CZE) - AFC Ajax (NED)
2:1
29.08.200720:30
Dinamo Záhřeb (CRO) - Werder Brémy (GER)
2:3
29.08.200720:30
RSC Anderlecht (BEL) - Fenerbahçe SK (TUR)
0:2
29.08.200720:45
FC Kodaň (DEN) - SL Benfica (POR)
0:1
29.08.200720:45
IF Elfsborg (SWE) - Valencia CF (ESP)
1:2
29.08.200720:45
Celtic FC (SCO) - Spartak Moskva (RUS)
2:1p
29.08.200721:05
Arsenal FC (ENG) - Sparta Praha (CZE)
3:0
29.08.200721:40
Rosenborg BK (NOR) - Tampere United (FIN)
2:0
03.09.200720:45
AEK Atény (GRE) - Sevilla FC (ESP)
1:4

základní skupiny - skupina A

18.09.200720:45
Olympique Marseille (FRA) - Beşiktaş JK (TUR)
2:0
18.09.200720:45
FC Porto (POR) - Liverpool FC (ENG)
1:1
03.10.200720:45
Liverpool FC (ENG) - Olympique Marseille (FRA)
0:1
03.10.200720:45
Beşiktaş JK (TUR) - FC Porto (POR)
0:1
24.10.200720:45
Beşiktaş JK (TUR) - Liverpool FC (ENG)
2:1
24.10.200720:45
Olympique Marseille (FRA) - FC Porto (POR)
1:1
06.11.200720:45
FC Porto (POR) - Olympique Marseille (FRA)
2:1
06.11.200720:45
Liverpool FC (ENG) - Beşiktaş JK (TUR)
8:0
28.11.200720:45
Beşiktaş JK (TUR) - Olympique Marseille (FRA)
2:1
28.11.200720:45
Liverpool FC (ENG) - FC Porto (POR)
4:1
11.12.200720:45
Olympique Marseille (FRA) - Liverpool FC (ENG)
0:4
11.12.200720:45
FC Porto (POR) - Beşiktaş JK (TUR)
2:0
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.FC Porto (POR)63218:711
2.Liverpool FC (ENG)631218:510
3.Olympique Marseille (FRA)62136:97
4.Beşiktaş JK (TUR)62044:156
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.FC Porto (POR)32105:27
2.Liverpool FC (ENG)320112:26
3.Beşiktaş JK (TUR)32014:36
4.Olympique Marseille (FRA)31113:54
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Liverpool FC (ENG)31116:34
2.FC Porto (POR)31113:54
3.Olympique Marseille (FRA)31023:43
4.Beşiktaş JK (TUR)30030:120

základní skupiny - skupina B

18.09.200720:45
Chelsea FC (ENG) - Rosenborg BK (NOR)
1:1
18.09.200720:45
Schalke 04 (GER) - Valencia CF (ESP)
0:1
03.10.200720:45
Valencia CF (ESP) - Chelsea FC (ENG)
1:2
03.10.200720:45
Rosenborg BK (NOR) - Schalke 04 (GER)
0:2
24.10.200720:45
Rosenborg BK (NOR) - Valencia CF (ESP)
2:0
24.10.200720:45
Chelsea FC (ENG) - Schalke 04 (GER)
2:0
06.11.200720:45
Schalke 04 (GER) - Chelsea FC (ENG)
0:0
06.11.200720:45
Valencia CF (ESP) - Rosenborg BK (NOR)
0:2
28.11.200720:45
Rosenborg BK (NOR) - Chelsea FC (ENG)
0:4
28.11.200720:45
Valencia CF (ESP) - Schalke 04 (GER)
0:0
11.12.200720:45
Chelsea FC (ENG) - Valencia CF (ESP)
0:0
11.12.200720:45
Schalke 04 (GER) - Rosenborg BK (NOR)
3:1
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Chelsea FC (ENG)63309:212
2.Schalke 04 (GER)62225:48
3.Rosenborg BK (NOR)62136:107
4.Valencia CF (ESP)61232:65
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Chelsea FC (ENG)31203:15
2.Schalke 04 (GER)31113:24
3.Rosenborg BK (NOR)31022:63
4.Valencia CF (ESP)30121:41
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Chelsea FC (ENG)32106:17
2.Rosenborg BK (NOR)31114:44
3.Schalke 04 (GER)31112:24
4.Valencia CF (ESP)31111:24

základní skupiny - skupina C

18.09.200720:45
Real Madrid (ESP) - Werder Brémy (GER)
2:1
18.09.200720:45
Olympiakos Pireus (GRE) - SS Lazio (ITA)
1:1
03.10.200720:45
SS Lazio (ITA) - Real Madrid (ESP)
2:2
03.10.200720:45
Werder Brémy (GER) - Olympiakos Pireus (GRE)
1:3
24.10.200720:45
Werder Brémy (GER) - SS Lazio (ITA)
2:1
24.10.200720:45
Real Madrid (ESP) - Olympiakos Pireus (GRE)
4:2
06.11.200720:45
Olympiakos Pireus (GRE) - Real Madrid (ESP)
0:0
06.11.200720:45
SS Lazio (ITA) - Werder Brémy (GER)
2:1
28.11.200720:45
Werder Brémy (GER) - Real Madrid (ESP)
3:2
28.11.200720:45
SS Lazio (ITA) - Olympiakos Pireus (GRE)
1:2
11.12.200720:45
Real Madrid (ESP) - SS Lazio (ITA)
3:1
11.12.200720:45
Olympiakos Pireus (GRE) - Werder Brémy (GER)
3:0
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Real Madrid (ESP)632113:911
2.Olympiakos Pireus (GRE)632111:711
3.Werder Brémy (GER)62048:136
4.SS Lazio (ITA)61238:115
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Real Madrid (ESP)33009:49
2.Werder Brémy (GER)32016:66
3.Olympiakos Pireus (GRE)31204:15
4.SS Lazio (ITA)31115:54
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Olympiakos Pireus (GRE)32017:66
2.Real Madrid (ESP)30214:52
3.SS Lazio (ITA)30123:61
4.Werder Brémy (GER)30032:70

základní skupiny - skupina D

18.09.200720:45
AC Milán (ITA) - SL Benfica (POR)
2:1
18.09.200720:45
Šachtar Doněck (UKR) - Celtic FC (SCO)
2:0
03.10.200720:45
Celtic FC (SCO) - AC Milán (ITA)
2:1
03.10.200720:45
SL Benfica (POR) - Šachtar Doněck (UKR)
0:1
24.10.200720:45
SL Benfica (POR) - Celtic FC (SCO)
1:0
24.10.200720:45
AC Milán (ITA) - Šachtar Doněck (UKR)
4:1
06.11.200720:45
Šachtar Doněck (UKR) - AC Milán (ITA)
0:3
06.11.200720:45
Celtic FC (SCO) - SL Benfica (POR)
1:0
28.11.200720:45
SL Benfica (POR) - AC Milán (ITA)
1:1
28.11.200720:45
Celtic FC (SCO) - Šachtar Doněck (UKR)
2:1
04.12.200720:45
AC Milán (ITA) - Celtic FC (SCO)
1:0
04.12.200720:45
Šachtar Doněck (UKR) - SL Benfica (POR)
1:2
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.AC Milán (ITA)641112:513
2.Celtic FC (SCO)63035:69
3.SL Benfica (POR)62135:67
4.Šachtar Doněck (UKR)62046:116
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.AC Milán (ITA)33007:29
2.Celtic FC (SCO)33005:29
3.SL Benfica (POR)31112:24
4.Šachtar Doněck (UKR)31023:53
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.AC Milán (ITA)31115:34
2.SL Benfica (POR)31023:43
3.Šachtar Doněck (UKR)31023:63
4.Celtic FC (SCO)30030:40

základní skupiny - skupina E

19.09.200720:45
Rangers FC (SCO) - VfB Stuttgart (GER)
2:1
19.09.200720:45
FC Barcelona (ESP) - Olympique Lyon (FRA)
3:0
02.10.200720:45
Olympique Lyon (FRA) - Rangers FC (SCO)
0:3
02.10.200720:45
VfB Stuttgart (GER) - FC Barcelona (ESP)
0:2
23.10.200720:45
VfB Stuttgart (GER) - Olympique Lyon (FRA)
0:2
23.10.200720:45
Rangers FC (SCO) - FC Barcelona (ESP)
0:0
07.11.200720:45
FC Barcelona (ESP) - Rangers FC (SCO)
2:0
07.11.200720:45
Olympique Lyon (FRA) - VfB Stuttgart (GER)
4:2
27.11.200720:45
VfB Stuttgart (GER) - Rangers FC (SCO)
3:2
27.11.200720:45
Olympique Lyon (FRA) - FC Barcelona (ESP)
2:2
12.12.200720:45
Rangers FC (SCO) - Olympique Lyon (FRA)
0:3
12.12.200720:45
FC Barcelona (ESP) - VfB Stuttgart (GER)
3:1
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.FC Barcelona (ESP)642012:314
2.Olympique Lyon (FRA)631211:1010
3.Rangers FC (SCO)62137:97
4.VfB Stuttgart (GER)61057:153
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.FC Barcelona (ESP)33008:19
2.Olympique Lyon (FRA)31116:74
3.Rangers FC (SCO)31112:44
4.VfB Stuttgart (GER)31023:63
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Olympique Lyon (FRA)32015:36
2.FC Barcelona (ESP)31204:25
3.Rangers FC (SCO)31025:53
4.VfB Stuttgart (GER)30034:90

základní skupiny - skupina F

19.09.200720:45
AS Řím (ITA) - Dynamo Kyjev (UKR)
2:0
19.09.200720:45
Sporting CP (POR) - Manchester United (ENG)
0:1
02.10.200720:45
Manchester United (ENG) - AS Řím (ITA)
1:0
02.10.200720:45
Dynamo Kyjev (UKR) - Sporting CP (POR)
1:2
23.10.200720:45
Dynamo Kyjev (UKR) - Manchester United (ENG)
2:4
23.10.200720:45
AS Řím (ITA) - Sporting CP (POR)
2:1
07.11.200720:45
Sporting CP (POR) - AS Řím (ITA)
2:2
07.11.200720:45
Manchester United (ENG) - Dynamo Kyjev (UKR)
4:0
27.11.200720:45
Dynamo Kyjev (UKR) - AS Řím (ITA)
1:4
27.11.200720:45
Manchester United (ENG) - Sporting CP (POR)
2:1
12.12.200720:45
AS Řím (ITA) - Manchester United (ENG)
1:1
12.12.200720:45
Sporting CP (POR) - Dynamo Kyjev (UKR)
3:0
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Manchester United (ENG)651013:416
2.AS Řím (ITA)632111:611
3.Sporting CP (POR)62139:87
4.Dynamo Kyjev (UKR)60064:190
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Manchester United (ENG)33007:19
2.AS Řím (ITA)32105:27
3.Sporting CP (POR)31115:34
4.Dynamo Kyjev (UKR)30034:100
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Manchester United (ENG)32106:37
2.AS Řím (ITA)31116:44
3.Sporting CP (POR)31024:53
4.Dynamo Kyjev (UKR)30030:90

základní skupiny - skupina G

19.09.200720:45
PSV Eindhoven (NED) - CSKA Moskva (RUS)
2:1
19.09.200720:45
Fenerbahçe SK (TUR) - Inter Milán (ITA)
1:0
02.10.200718:30
CSKA Moskva (RUS) - Fenerbahçe SK (TUR)
2:2
02.10.200720:45
Inter Milán (ITA) - PSV Eindhoven (NED)
2:0
23.10.200718:30
CSKA Moskva (RUS) - Inter Milán (ITA)
1:2
23.10.200720:45
PSV Eindhoven (NED) - Fenerbahçe SK (TUR)
0:0
07.11.200720:45
Fenerbahçe SK (TUR) - PSV Eindhoven (NED)
2:0
07.11.200720:45
Inter Milán (ITA) - CSKA Moskva (RUS)
4:2
27.11.200718:30
CSKA Moskva (RUS) - PSV Eindhoven (NED)
0:1
27.11.200720:45
Inter Milán (ITA) - Fenerbahçe SK (TUR)
3:0
12.12.200720:45
PSV Eindhoven (NED) - Inter Milán (ITA)
0:1
12.12.200720:45
Fenerbahçe SK (TUR) - CSKA Moskva (RUS)
3:1
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Inter Milán (ITA)650112:415
2.Fenerbahçe SK (TUR)63218:611
3.PSV Eindhoven (NED)62133:67
4.CSKA Moskva (RUS)60157:141
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Inter Milán (ITA)33009:29
2.Fenerbahçe SK (TUR)33006:19
3.PSV Eindhoven (NED)31112:24
4.CSKA Moskva (RUS)30123:51
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Inter Milán (ITA)32013:26
2.PSV Eindhoven (NED)31021:43
3.Fenerbahçe SK (TUR)30212:52
4.CSKA Moskva (RUS)30034:90

základní skupiny - skupina H

19.09.200720:45
Arsenal FC (ENG) - Sevilla FC (ESP)
3:0
19.09.200720:45
Slavia Praha (CZE) - Steaua Bukurešť (ROU)
2:1
02.10.200720:45
Steaua Bukurešť (ROU) - Arsenal FC (ENG)
0:1
02.10.200720:45
Sevilla FC (ESP) - Slavia Praha (CZE)
4:2
23.10.200720:45
Sevilla FC (ESP) - Steaua Bukurešť (ROU)
2:1
23.10.200720:45
Arsenal FC (ENG) - Slavia Praha (CZE)
7:0
07.11.200720:45
Slavia Praha (CZE) - Arsenal FC (ENG)
0:0
07.11.200720:45
Steaua Bukurešť (ROU) - Sevilla FC (ESP)
0:2
27.11.200720:45
Sevilla FC (ESP) - Arsenal FC (ENG)
3:1
27.11.200720:45
Steaua Bukurešť (ROU) - Slavia Praha (CZE)
1:1
12.12.200720:45
Arsenal FC (ENG) - Steaua Bukurešť (ROU)
2:1
12.12.200720:45
Slavia Praha (CZE) - Sevilla FC (ESP)
0:3
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Sevilla FC (ESP)650114:715
2.Arsenal FC (ENG)641114:413
3.Slavia Praha (CZE)61235:165
4.Steaua Bukurešť (ROU)60154:101
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Arsenal FC (ENG)330012:19
2.Sevilla FC (ESP)33009:49
3.Slavia Praha (CZE)31112:44
4.Steaua Bukurešť (ROU)30121:41
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Sevilla FC (ESP)32015:36
2.Arsenal FC (ENG)31112:34
3.Slavia Praha (CZE)30123:121
4.Steaua Bukurešť (ROU)30033:60

osmifinále - 1. zápasy

19.02.200820:45
Schalke 04 (GER) - FC Porto (POR)
1:0
19.02.200820:45
AS Řím (ITA) - Real Madrid (ESP)
2:1
19.02.200820:45
Olympiakos Pireus (GRE) - Chelsea FC (ENG)
0:0
19.02.200820:45
Liverpool FC (ENG) - Inter Milán (ITA)
2:0
20.02.200820:45
Celtic FC (SCO) - FC Barcelona (ESP)
2:3
20.02.200820:45
Olympique Lyon (FRA) - Manchester United (ENG)
1:1
20.02.200820:45
Fenerbahçe SK (TUR) - Sevilla FC (ESP)
3:2
20.02.200820:45
Arsenal FC (ENG) - AC Milán (ITA)
0:0

osmifinále - odvety

04.03.200820:45
FC Barcelona (ESP) - Celtic FC (SCO)
1:0
04.03.200820:45
Manchester United (ENG) - Olympique Lyon (FRA)
1:0
04.03.200820:45
Sevilla FC (ESP) - Fenerbahçe SK (TUR)
3:3p
04.03.200820:45
AC Milán (ITA) - Arsenal FC (ENG)
0:2
05.03.200820:45
FC Porto (POR) - Schalke 04 (GER)
1:1p
05.03.200820:45
Real Madrid (ESP) - AS Řím (ITA)
1:2
05.03.200820:45
Chelsea FC (ENG) - Olympiakos Pireus (GRE)
3:0
11.03.200820:45
Inter Milán (ITA) - Liverpool FC (ENG)
0:1

čtvrtfinále - 1. zápasy

01.04.200820:45
AS Řím (ITA) - Manchester United (ENG)
0:2
01.04.200820:45
Schalke 04 (GER) - FC Barcelona (ESP)
0:1
02.04.200820:45
Fenerbahçe SK (TUR) - Chelsea FC (ENG)
2:1
02.04.200820:45
Arsenal FC (ENG) - Liverpool FC (ENG)
1:1

čtvrtfinále - odvety

08.04.200820:45
Chelsea FC (ENG) - Fenerbahçe SK (TUR)
2:0
08.04.200820:45
Liverpool FC (ENG) - Arsenal FC (ENG)
4:2
09.04.200820:45
Manchester United (ENG) - AS Řím (ITA)
1:0
09.04.200820:45
FC Barcelona (ESP) - Schalke 04 (GER)
1:0

semifinále - 1. zápasy

22.04.200820:45
Liverpool FC (ENG) - Chelsea FC (ENG)
1:1
23.04.200820:45
FC Barcelona (ESP) - Manchester United (ENG)
0:0

semifinále - odvety

29.04.200820:45
Manchester United (ENG) - FC Barcelona (ESP)
1:0
30.04.200820:45
Chelsea FC (ENG) - Liverpool FC (ENG)
3:2e

finále

21.05.200820:45
Manchester United (ENG) - Chelsea FC (ENG)
2:1p
26.07. Balzaretti musel na další operaci s třísly
Federica Balzarettiho pronásledují problémy s třísly. Obránce AS Řím s nimi laboruje už od listopadu a v průběhu týdne se podrobil další operaci. Podle zákulisních informací stráví na marodce dva měsíce. (football-italia.net)
24.07. Dněpropetrovsk přivítá Kodaň v Kyjevě
Dněpropetrovsk čeká ve třetím předkole Ligy mistrů FC Kodaň a domácí zápas neodehraje na vlastním stadionu. Dánský klub vyjádřil obavy vzhledem k letecké tragédii z minulého týdne, kdy bylo sestřeleno letadlo společnosti Malaysia Airlines, orgány mu vyšly vstříc a duel přeložily do Kyjeva. (soccerway.com)
23.07. Program třetího předkola Ligy mistrů
3. předkolo Ligy mistrů (první zápasy 29. a 30. července - odvety 5. a 6. srpna):
Mistrovská část: Sparta Praha - Malmö, FK Aktobe - Steaua Bukurešť, Maribor - Maccabi Tel-Aviv, HJK Helsinky - APOEL Nikósie, Ludogorets Razgrad - Partizan Bělehrad, Karabach (Ázer.) - Salcburk, Debrecín (Maď.) - BATE Borisov, Slovan Bratislava - Šeriff Tiraspol, Aalborg (Dán.) - Dinamo Záhřeb, Legia Varšava - Celtic.
Nemistrovská část: AEL Limassol - Zenit Petrohrad, Grasshopper Curych - Lille, Dnipro Dněpropetrovsk - FC Kodaň, Standard Lutych - Panathinaikos Atény, Feyenoord Rotterdam - Besiktas. (ČTK)
23.07. Předkolo Ligy mistrů - výsledky
Odvetné zápasy 2. předkola Ligy mistrů: Aktobe (Kaz.) - Dinamo Tbilisi 3:0 (75. Antonov, 82. Zenkovič, 90.+5 Ajmbetov), první zápas: 1:0, postoupilo Aktobe; Ventspils (Lot.) - Malmö (Švéd.) 0:1 (19. Thelin), první zápas: 0:0, postoupilo Malmö; HJK Helsinky - Rabotnički Skopje 2:1 (22. Lod, 26. Moren - 47. Vujčić), první zápas: 0:0, postoupily Helsinky; Steaua Bukurešť - Strömsgodset (Nor.) 2:0 (72. Rapa, 84. Stanciu), první zápas: 1:0, postoupila Steaua; Maribor (Slovin.) - Zrinjski Mostar (Bosna) 2:0 (45. Vršič, 57. Ibraimi z pen.), první zápas: 0:0, postoupil Maribor; St. Patricks (Ir.) - Legia Varšava 0:5 (25. a 82. Radović, 69. Żyro, 87. Saganowski, 90+2. vlastní Byrne), první zápas: 1:1, postoupila Legia. (ČTK)
23.07. Sparta se utká s Malmö
Sparta Praha se ve 3. předkole Ligy mistrů utká s Malmö. Současný lídr tabulky švédské ligy zvítězil v odvetě 2. předkola na hřišti lotyšského Ventspilsu 1:0 a stejným poměrem tak vyhrál dvojzápas. Úvodní utkání Sparty s Malmö se uskuteční příští úterý od 19:30 na Letné. (ČTK)
22.07. Liga mistrů - výsledky
Odvetné zápasy 2. předkola Ligy mistrů:
F91 Dudelange (Luc.) - Ludogorec Razgrad (Bulh.) 1:1 (0:0).
Branky:
81. Turpel - 51. Bezjak. První zápas: 0:4, postoupil Ludogorec.

Karabach Agdam (Ázerb.) - FC Valletta (Malta) 4:0 (1:0).
Branky:
15. Reynaldo, 48. Chumbinho, 56. Danilo Dias, 80. George. První zápas: 1:0, postoupil Karabach.

Maccabi Tel Aviv - Santa Coloma (And.) 2:0 (0:0).
Branky:
62. Zaháví, 90. Ben Haim. První zápas: 1:0, postoupil Tel Aviv.

The New Saints (Wal.) - Slovan Bratislava 0:2 (0:0).
Branky:
74. a 89. Milinkovič. První zápas: 0:1, postoupil Slovan.

Skënderbeu Korcë (Alb.) - BATE Borisov 1:1 (0:1).
Branky:
67. Radas - 29. Olechnovič. První zápas: 0:0, postoupil Borisov.

HB Tórshavn (Faer. ostr.) - Partizan Bělehrad 1:3 (1:0).
Branky:
35. Edmundsson - 49. Ninkovič, 75. Lazovič, 90. Grbič. První zápas: 0:3, postoupil Partizan.

Žalgiris Vilnius - Dinamo Záhřeb 0:2 (0:0).
Branky:
47. Súdání, 49. Šimunič. První zápas: 0:2, postoupilo Dinamo Záhřeb.

VSC Debrecín - Cliftonville (Sev. Ir.) 2:0 (0:0).
Branky:
55. Mihelič, 79. Sidibe. První zápas: 0:0, postoupil Debrecín.

Celtic - KR Reykjavík 4:0 (3:0).
Branky:
13. a 20. Van Dijk, 27. a 71. Pukki. První zápas: 1:0, postoupil Celtic. (ČTK)
22.07. Sparta remizovala v Estonsku 1:1
Výsledek odvety druhého předkola Ligy mistrů: Levadia Tallinn - Sparta Praha 1:1 (68. Teever - 38. Mareček), první zápas 0:7, postupuje Sparta.
22.07. Sparta nastoupí s Nešporem na hrotu
Základní sestava Sparty pro odvetu druhého předkola Ligy mistrů na půdě Levadie Tallinn: Štěch - Kadeřábek, Kováč, Brabec, Hybš - Dočkal, Vácha, Mareček, Konaté, Breznaník - Nešpor. (uefa.com)
22.07. PSG potrestáno za chování fanoušků
Disciplinární komise Evropské fotbalové unie UEFA potrestala Paris Saint-Germain za chování fanoušků v duelu Ligy mistrů s Chelsea. Pařížští příznivci uráželi postižené fandy londýnského celku, za což UEFA nařídila uzavření dvou sektorů v příštím domácím zápase PSG v Lize mistrů. "Trest jsme uložili v důsledku diskriminačního provinění některých fanoušků," stojí v prohlášení UEFA. K incidentu došlo 2. dubna během čtvrtfinále Ligy mistrů. Francouzský šampion sice tehdy vyhrál 3:1, ale nakonec byl vyřazen, protože Chelsea doma zvítězila 2:0. (ČTK)
20.07. Commons má zraněný stehenní sval
Celtic příští týden čeká odveta druhého předkola Ligy mistrů proti islandskému KR Reykjavík a chybět by mu mohl Kris Commons, útočník skotského klubu si ze včerejšího přátelského duelu v Drážďanech (2:2) odnesl zraněný stehenní sval. (bbc.co.uk)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
22.07.
Sutjeska - Sheriff Tiraspol
0:3
22.07.
Levadia Tallinn - Sparta Praha
1:1
22.07.
F91 Dudelange - Ludogorec Razgrad
1:1
22.07.
Qarabağ Ağdam - Valletta FC
4:0
22.07.
Maccabi Tel-Aviv - FC Santa Coloma
2:0
22.07.
The New Saints FC - Slovan Bratis.
0:2
22.07.
HB Tórshavn - FK Partizan
1:3
22.07.
Skënderbeu Korça - BATE Borisov
1:1
22.07.
Žalgiris - Dinamo Záhřeb
0:2
22.07.
Debreceni VSC - Cliftonville FC
2:0
22.07.
Celtic FC - KR Reykjavík
4:0
23.07.
FK Aktobe - Dinamo Tbilisi
3:0
23.07.
HJK Helsinky - Rabotnički Skopje
2:1
23.07.
FK Ventspils - Malmö FF
0:1
23.07.
Steaua - Strømsgodset IF
2:0
23.07.
NK Maribor - Zrinjski Mostar
2:0
23.07.
St. Pat's - Legia Varšava
0:5
Všechny zápasy
Následující zápasy
29.07.19:30
Sparta Praha - Malmö FF
info
29.07.20:15
Slovan Bratis. - Sheriff Tiraspol
info
29.07.20:30
Debreceni VSC - BATE Borisov
info
30.07.17:00
FK Aktobe - Steaua Bukurešť
info
30.07.17:30
Qarabağ Ağdam - Salzburg
info
30.07.18:00
Dněpr - FC Kodaň
info
30.07.18:00
AEL Limassol - Zenit Petrohrad
info
30.07.18:00
HJK Helsinky - APOEL Nikósie
info
30.07.19:00
Grasshopper Curych - Lille OSC
info
30.07.20:00
Ludogorec Razgrad - FK Partizan
info
30.07.20:00
Feyenoord - Beşiktaş JK
info
30.07.20:00
Standard Lutych - Panathinaikos
info
30.07.20:15
Aalborg BK - Dinamo Záhřeb
info
30.07.20:30
NK Maribor - Maccabi Tel-Aviv
info
30.07.20:45
Legia Varšava - Celtic FC
info
Všechny zápasy
Anketa
Dostane se Sparta do hlavní fáze soutěže?
Hlasovat