Add to Google
Přidej na Seznam
Přidej na Netvibes
Eurofotbal on Facebook

UEFA - Liga mistrů 2007/2008 - výsledky, rozlosování, tabulky

předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

17.07.200716:15
Olimpi Rustavi (GEO) - FC Astana (KAZ)
0:0
17.07.200718:00
Xäzär Länkäran (AZE) - Dinamo Záhřeb (CRO)
1:1
17.07.200719:00
APOEL Nikósie (CYP) - BATE Borisov (BLR)
2:0
17.07.200720:30
Zeta Golubovci (MNE) - FBK Kaunas (LTU)
3:1
17.07.200720:30
The New Saints FC (WAL) - FK Ventspils (LAT)
3:2
17.07.200720:45
Linfield FC (NIR) - IF Elfsborg (SWE)
0:0
17.07.200721:00
SS Murata (SMR) - Tampere United (FIN)
1:2
18.07.200717:00
Pobeda Prilep (MKD) - Levadia Tallinn (EST)
0:1
18.07.200719:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - FC Rànger's (AND)
2:0
18.07.200719:00
F91 Dudelange (LUX) - MŠK Žilina (SVK)
1:2
18.07.200720:00
Marsaxlokk FC (MLT) - FK Sarajevo (BIH)
0:6
18.07.200720:15
NK Domžale (SLO) - KF Tirana (ALB)
1:0
18.07.200720:45
Derry City (IRL) - Pyunik Jerevan (ARM)
0:0
18.07.200722:00
FH Hafnarfjördur (ISL) - HB Tórshavn (FRO)
4:1

předkola - 1. předkolo - odvety

24.07.200714:30
FC Astana (KAZ) - Olimpi Rustavi (GEO)
3:0
24.07.200718:00
BATE Borisov (BLR) - APOEL Nikósie (CYP)
3:0
24.07.200718:00
FC Rànger's (AND) - Sheriff Tiraspol (MDA)
0:3
24.07.200719:00
FBK Kaunas (LTU) - Zeta Golubovci (MNE)
3:2
24.07.200720:00
FK Sarajevo (BIH) - Marsaxlokk FC (MLT)
3:1
24.07.200720:15
Dinamo Záhřeb (CRO) - Xäzär Länkäran (AZE)
3:1e
25.07.200717:00
Pyunik Jerevan (ARM) - Derry City (IRL)
2:0
25.07.200717:00
FK Ventspils (LAT) - The New Saints FC (WAL)
2:1
25.07.200717:30
Levadia Tallinn (EST) - Pobeda Prilep (MKD)
0:0
25.07.200718:00
Tampere United (FIN) - SS Murata (SMR)
2:0
25.07.200719:00
IF Elfsborg (SWE) - Linfield FC (NIR)
1:0
25.07.200720:00
MŠK Žilina (SVK) - F91 Dudelange (LUX)
5:4
25.07.200720:00
HB Tórshavn (FRO) - FH Hafnarfjördur (ISL)
0:0
25.07.200720:30
KF Tirana (ALB) - NK Domžale (SLO)
1:2

předkola - 2. předkolo - 1. zápasy

31.07.200717:00
Pyunik Jerevan (ARM) - Šachtar Doněck (UKR)
0:2
31.07.200718:00
Tampere United (FIN) - Levski Sofia (BUL)
1:0
31.07.200720:15
FC Kodaň (DEN) - Beitar Jeruzalém (ISR)
1:0
31.07.200720:30
KRC Genk (BEL) - FK Sarajevo (BIH)
1:2
31.07.200720:45
Debreceni VSC (HUN) - IF Elfsborg (SWE)
0:1
31.07.200720:45
Zagłębie Lubin (POL) - Steaua Bukurešť (ROU)
0:1
31.07.200721:05
Rangers FC (SCO) - Zeta Golubovci (MNE)
2:0
01.08.200715:00
FC Astana (KAZ) - Rosenborg BK (NOR)
1:3
01.08.200718:00
FK Ventspils (LAT) - Red Bull Salzburg (AUT)
0:3
01.08.200720:00
Beşiktaş JK (TUR) - Sheriff Tiraspol (MDA)
1:0
01.08.200720:00
MŠK Žilina (SVK) - Slavia Praha (CZE)
0:0
01.08.200720:15
NK Domžale (SLO) - Dinamo Záhřeb (CRO)
1:2
01.08.200720:15
FK Crvena Zvezda (SRB) - Levadia Tallinn (EST)
1:0
01.08.200720:30
FH Hafnarfjördur (ISL) - BATE Borisov (BLR)
1:3

předkola - 2. předkolo - odvety

07.08.200719:30
Levski Sofia (BUL) - Tampere United (FIN)
0:1
07.08.200720:05
Zeta Golubovci (MNE) - Rangers FC (SCO)
0:1
07.08.200720:15
Beitar Jeruzalém (ISR) - FC Kodaň (DEN)
1:1e
07.08.200720:15
Dinamo Záhřeb (CRO) - NK Domžale (SLO)
3:1
08.08.200717:00
Levadia Tallinn (EST) - FK Crvena Zvezda (SRB)
2:1
08.08.200718:00
BATE Borisov (BLR) - FH Hafnarfjördur (ISL)
1:1
08.08.200719:00
Šachtar Doněck (UKR) - Pyunik Jerevan (ARM)
2:1
08.08.200719:00
IF Elfsborg (SWE) - Debreceni VSC (HUN)
0:0
08.08.200719:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - Beşiktaş JK (TUR)
0:3
08.08.200719:30
Steaua Bukurešť (ROU) - Zagłębie Lubin (POL)
2:1
08.08.200719:30
FK Sarajevo (BIH) - KRC Genk (BEL)
0:1
08.08.200720:30
Red Bull Salzburg (AUT) - FK Ventspils (LAT)
4:0
08.08.200720:45
Rosenborg BK (NOR) - FC Astana (KAZ)
7:1
08.08.200720:45
Slavia Praha (CZE) - MŠK Žilina (SVK)
1:0p

předkola - 3. předkolo - 1. zápasy

14.08.200720:45
SS Lazio (ITA) - Dinamo Bukurešť (ROU)
1:1
14.08.200720:45
Rangers FC (SCO) - FK Crvena Zvezda (SRB)
1:0
14.08.200721:15
SL Benfica (POR) - FC Kodaň (DEN)
2:1
14.08.200722:00
Valencia CF (ESP) - IF Elfsborg (SWE)
3:0
15.08.200716:30
Toulouse FC (FRA) - Liverpool FC (ENG)
0:1
15.08.200718:00
Spartak Moskva (RUS) - Celtic FC (SCO)
1:1
15.08.200718:00
Tampere United (FIN) - Rosenborg BK (NOR)
0:3
15.08.200719:00
BATE Borisov (BLR) - Steaua Bukurešť (ROU)
2:2
15.08.200720:00
FK Sarajevo (BIH) - Dynamo Kyjev (UKR)
0:1
15.08.200720:00
Fenerbahçe SK (TUR) - RSC Anderlecht (BEL)
1:0
15.08.200720:15
FC Curych (SUI) - Beşiktaş JK (TUR)
1:1
15.08.200720:30
AFC Ajax (NED) - Slavia Praha (CZE)
0:1
15.08.200720:30
Werder Brémy (GER) - Dinamo Záhřeb (CRO)
2:1
15.08.200720:30
Red Bull Salzburg (AUT) - Šachtar Doněck (UKR)
1:0
15.08.200720:45
Sevilla FC (ESP) - AEK Atény (GRE)
2:0
15.08.200720:45
Sparta Praha (CZE) - Arsenal FC (ENG)
0:2

předkola - 3. předkolo - odvety

28.08.200720:00
FK Crvena Zvezda (SRB) - Rangers FC (SCO)
0:0
28.08.200721:00
Dinamo Bukurešť (ROU) - SS Lazio (ITA)
1:3
28.08.200721:05
Liverpool FC (ENG) - Toulouse FC (FRA)
4:0
29.08.200718:00
Šachtar Doněck (UKR) - Red Bull Salzburg (AUT)
3:1
29.08.200718:00
Dynamo Kyjev (UKR) - FK Sarajevo (BIH)
3:0
29.08.200719:15
Beşiktaş JK (TUR) - FC Curych (SUI)
2:0
29.08.200719:30
Steaua Bukurešť (ROU) - BATE Borisov (BLR)
2:0
29.08.200720:30
Slavia Praha (CZE) - AFC Ajax (NED)
2:1
29.08.200720:30
Dinamo Záhřeb (CRO) - Werder Brémy (GER)
2:3
29.08.200720:30
RSC Anderlecht (BEL) - Fenerbahçe SK (TUR)
0:2
29.08.200720:45
FC Kodaň (DEN) - SL Benfica (POR)
0:1
29.08.200720:45
IF Elfsborg (SWE) - Valencia CF (ESP)
1:2
29.08.200720:45
Celtic FC (SCO) - Spartak Moskva (RUS)
2:1p
29.08.200721:05
Arsenal FC (ENG) - Sparta Praha (CZE)
3:0
29.08.200721:40
Rosenborg BK (NOR) - Tampere United (FIN)
2:0
03.09.200720:45
AEK Atény (GRE) - Sevilla FC (ESP)
1:4

základní skupiny - skupina A

18.09.200720:45
Olympique Marseille (FRA) - Beşiktaş JK (TUR)
2:0
18.09.200720:45
FC Porto (POR) - Liverpool FC (ENG)
1:1
03.10.200720:45
Liverpool FC (ENG) - Olympique Marseille (FRA)
0:1
03.10.200720:45
Beşiktaş JK (TUR) - FC Porto (POR)
0:1
24.10.200720:45
Beşiktaş JK (TUR) - Liverpool FC (ENG)
2:1
24.10.200720:45
Olympique Marseille (FRA) - FC Porto (POR)
1:1
06.11.200720:45
FC Porto (POR) - Olympique Marseille (FRA)
2:1
06.11.200720:45
Liverpool FC (ENG) - Beşiktaş JK (TUR)
8:0
28.11.200720:45
Beşiktaş JK (TUR) - Olympique Marseille (FRA)
2:1
28.11.200720:45
Liverpool FC (ENG) - FC Porto (POR)
4:1
11.12.200720:45
Olympique Marseille (FRA) - Liverpool FC (ENG)
0:4
11.12.200720:45
FC Porto (POR) - Beşiktaş JK (TUR)
2:0
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.FC Porto (POR)63218:711
2.Liverpool FC (ENG)631218:510
3.Olympique Marseille (FRA)62136:97
4.Beşiktaş JK (TUR)62044:156
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.FC Porto (POR)32105:27
2.Liverpool FC (ENG)320112:26
3.Beşiktaş JK (TUR)32014:36
4.Olympique Marseille (FRA)31113:54
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Liverpool FC (ENG)31116:34
2.FC Porto (POR)31113:54
3.Olympique Marseille (FRA)31023:43
4.Beşiktaş JK (TUR)30030:120

základní skupiny - skupina B

18.09.200720:45
Chelsea FC (ENG) - Rosenborg BK (NOR)
1:1
18.09.200720:45
Schalke 04 (GER) - Valencia CF (ESP)
0:1
03.10.200720:45
Valencia CF (ESP) - Chelsea FC (ENG)
1:2
03.10.200720:45
Rosenborg BK (NOR) - Schalke 04 (GER)
0:2
24.10.200720:45
Rosenborg BK (NOR) - Valencia CF (ESP)
2:0
24.10.200720:45
Chelsea FC (ENG) - Schalke 04 (GER)
2:0
06.11.200720:45
Schalke 04 (GER) - Chelsea FC (ENG)
0:0
06.11.200720:45
Valencia CF (ESP) - Rosenborg BK (NOR)
0:2
28.11.200720:45
Rosenborg BK (NOR) - Chelsea FC (ENG)
0:4
28.11.200720:45
Valencia CF (ESP) - Schalke 04 (GER)
0:0
11.12.200720:45
Chelsea FC (ENG) - Valencia CF (ESP)
0:0
11.12.200720:45
Schalke 04 (GER) - Rosenborg BK (NOR)
3:1
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Chelsea FC (ENG)63309:212
2.Schalke 04 (GER)62225:48
3.Rosenborg BK (NOR)62136:107
4.Valencia CF (ESP)61232:65
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Chelsea FC (ENG)31203:15
2.Schalke 04 (GER)31113:24
3.Rosenborg BK (NOR)31022:63
4.Valencia CF (ESP)30121:41
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Chelsea FC (ENG)32106:17
2.Rosenborg BK (NOR)31114:44
3.Schalke 04 (GER)31112:24
4.Valencia CF (ESP)31111:24

základní skupiny - skupina C

18.09.200720:45
Real Madrid (ESP) - Werder Brémy (GER)
2:1
18.09.200720:45
Olympiakos Pireus (GRE) - SS Lazio (ITA)
1:1
03.10.200720:45
SS Lazio (ITA) - Real Madrid (ESP)
2:2
03.10.200720:45
Werder Brémy (GER) - Olympiakos Pireus (GRE)
1:3
24.10.200720:45
Werder Brémy (GER) - SS Lazio (ITA)
2:1
24.10.200720:45
Real Madrid (ESP) - Olympiakos Pireus (GRE)
4:2
06.11.200720:45
Olympiakos Pireus (GRE) - Real Madrid (ESP)
0:0
06.11.200720:45
SS Lazio (ITA) - Werder Brémy (GER)
2:1
28.11.200720:45
Werder Brémy (GER) - Real Madrid (ESP)
3:2
28.11.200720:45
SS Lazio (ITA) - Olympiakos Pireus (GRE)
1:2
11.12.200720:45
Real Madrid (ESP) - SS Lazio (ITA)
3:1
11.12.200720:45
Olympiakos Pireus (GRE) - Werder Brémy (GER)
3:0
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Real Madrid (ESP)632113:911
2.Olympiakos Pireus (GRE)632111:711
3.Werder Brémy (GER)62048:136
4.SS Lazio (ITA)61238:115
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Real Madrid (ESP)33009:49
2.Werder Brémy (GER)32016:66
3.Olympiakos Pireus (GRE)31204:15
4.SS Lazio (ITA)31115:54
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Olympiakos Pireus (GRE)32017:66
2.Real Madrid (ESP)30214:52
3.SS Lazio (ITA)30123:61
4.Werder Brémy (GER)30032:70

základní skupiny - skupina D

18.09.200720:45
AC Milán (ITA) - SL Benfica (POR)
2:1
18.09.200720:45
Šachtar Doněck (UKR) - Celtic FC (SCO)
2:0
03.10.200720:45
Celtic FC (SCO) - AC Milán (ITA)
2:1
03.10.200720:45
SL Benfica (POR) - Šachtar Doněck (UKR)
0:1
24.10.200720:45
SL Benfica (POR) - Celtic FC (SCO)
1:0
24.10.200720:45
AC Milán (ITA) - Šachtar Doněck (UKR)
4:1
06.11.200720:45
Šachtar Doněck (UKR) - AC Milán (ITA)
0:3
06.11.200720:45
Celtic FC (SCO) - SL Benfica (POR)
1:0
28.11.200720:45
SL Benfica (POR) - AC Milán (ITA)
1:1
28.11.200720:45
Celtic FC (SCO) - Šachtar Doněck (UKR)
2:1
04.12.200720:45
AC Milán (ITA) - Celtic FC (SCO)
1:0
04.12.200720:45
Šachtar Doněck (UKR) - SL Benfica (POR)
1:2
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.AC Milán (ITA)641112:513
2.Celtic FC (SCO)63035:69
3.SL Benfica (POR)62135:67
4.Šachtar Doněck (UKR)62046:116
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.AC Milán (ITA)33007:29
2.Celtic FC (SCO)33005:29
3.SL Benfica (POR)31112:24
4.Šachtar Doněck (UKR)31023:53
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.AC Milán (ITA)31115:34
2.SL Benfica (POR)31023:43
3.Šachtar Doněck (UKR)31023:63
4.Celtic FC (SCO)30030:40

základní skupiny - skupina E

19.09.200720:45
Rangers FC (SCO) - VfB Stuttgart (GER)
2:1
19.09.200720:45
FC Barcelona (ESP) - Olympique Lyon (FRA)
3:0
02.10.200720:45
Olympique Lyon (FRA) - Rangers FC (SCO)
0:3
02.10.200720:45
VfB Stuttgart (GER) - FC Barcelona (ESP)
0:2
23.10.200720:45
VfB Stuttgart (GER) - Olympique Lyon (FRA)
0:2
23.10.200720:45
Rangers FC (SCO) - FC Barcelona (ESP)
0:0
07.11.200720:45
FC Barcelona (ESP) - Rangers FC (SCO)
2:0
07.11.200720:45
Olympique Lyon (FRA) - VfB Stuttgart (GER)
4:2
27.11.200720:45
VfB Stuttgart (GER) - Rangers FC (SCO)
3:2
27.11.200720:45
Olympique Lyon (FRA) - FC Barcelona (ESP)
2:2
12.12.200720:45
Rangers FC (SCO) - Olympique Lyon (FRA)
0:3
12.12.200720:45
FC Barcelona (ESP) - VfB Stuttgart (GER)
3:1
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.FC Barcelona (ESP)642012:314
2.Olympique Lyon (FRA)631211:1010
3.Rangers FC (SCO)62137:97
4.VfB Stuttgart (GER)61057:153
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.FC Barcelona (ESP)33008:19
2.Olympique Lyon (FRA)31116:74
3.Rangers FC (SCO)31112:44
4.VfB Stuttgart (GER)31023:63
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Olympique Lyon (FRA)32015:36
2.FC Barcelona (ESP)31204:25
3.Rangers FC (SCO)31025:53
4.VfB Stuttgart (GER)30034:90

základní skupiny - skupina F

19.09.200720:45
AS Řím (ITA) - Dynamo Kyjev (UKR)
2:0
19.09.200720:45
Sporting CP (POR) - Manchester United (ENG)
0:1
02.10.200720:45
Manchester United (ENG) - AS Řím (ITA)
1:0
02.10.200720:45
Dynamo Kyjev (UKR) - Sporting CP (POR)
1:2
23.10.200720:45
Dynamo Kyjev (UKR) - Manchester United (ENG)
2:4
23.10.200720:45
AS Řím (ITA) - Sporting CP (POR)
2:1
07.11.200720:45
Sporting CP (POR) - AS Řím (ITA)
2:2
07.11.200720:45
Manchester United (ENG) - Dynamo Kyjev (UKR)
4:0
27.11.200720:45
Dynamo Kyjev (UKR) - AS Řím (ITA)
1:4
27.11.200720:45
Manchester United (ENG) - Sporting CP (POR)
2:1
12.12.200720:45
AS Řím (ITA) - Manchester United (ENG)
1:1
12.12.200720:45
Sporting CP (POR) - Dynamo Kyjev (UKR)
3:0
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Manchester United (ENG)651013:416
2.AS Řím (ITA)632111:611
3.Sporting CP (POR)62139:87
4.Dynamo Kyjev (UKR)60064:190
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Manchester United (ENG)33007:19
2.AS Řím (ITA)32105:27
3.Sporting CP (POR)31115:34
4.Dynamo Kyjev (UKR)30034:100
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Manchester United (ENG)32106:37
2.AS Řím (ITA)31116:44
3.Sporting CP (POR)31024:53
4.Dynamo Kyjev (UKR)30030:90

základní skupiny - skupina G

19.09.200720:45
PSV Eindhoven (NED) - CSKA Moskva (RUS)
2:1
19.09.200720:45
Fenerbahçe SK (TUR) - Inter Milán (ITA)
1:0
02.10.200718:30
CSKA Moskva (RUS) - Fenerbahçe SK (TUR)
2:2
02.10.200720:45
Inter Milán (ITA) - PSV Eindhoven (NED)
2:0
23.10.200718:30
CSKA Moskva (RUS) - Inter Milán (ITA)
1:2
23.10.200720:45
PSV Eindhoven (NED) - Fenerbahçe SK (TUR)
0:0
07.11.200720:45
Fenerbahçe SK (TUR) - PSV Eindhoven (NED)
2:0
07.11.200720:45
Inter Milán (ITA) - CSKA Moskva (RUS)
4:2
27.11.200718:30
CSKA Moskva (RUS) - PSV Eindhoven (NED)
0:1
27.11.200720:45
Inter Milán (ITA) - Fenerbahçe SK (TUR)
3:0
12.12.200720:45
PSV Eindhoven (NED) - Inter Milán (ITA)
0:1
12.12.200720:45
Fenerbahçe SK (TUR) - CSKA Moskva (RUS)
3:1
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Inter Milán (ITA)650112:415
2.Fenerbahçe SK (TUR)63218:611
3.PSV Eindhoven (NED)62133:67
4.CSKA Moskva (RUS)60157:141
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Inter Milán (ITA)33009:29
2.Fenerbahçe SK (TUR)33006:19
3.PSV Eindhoven (NED)31112:24
4.CSKA Moskva (RUS)30123:51
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Inter Milán (ITA)32013:26
2.PSV Eindhoven (NED)31021:43
3.Fenerbahçe SK (TUR)30212:52
4.CSKA Moskva (RUS)30034:90

základní skupiny - skupina H

19.09.200720:45
Arsenal FC (ENG) - Sevilla FC (ESP)
3:0
19.09.200720:45
Slavia Praha (CZE) - Steaua Bukurešť (ROU)
2:1
02.10.200720:45
Steaua Bukurešť (ROU) - Arsenal FC (ENG)
0:1
02.10.200720:45
Sevilla FC (ESP) - Slavia Praha (CZE)
4:2
23.10.200720:45
Sevilla FC (ESP) - Steaua Bukurešť (ROU)
2:1
23.10.200720:45
Arsenal FC (ENG) - Slavia Praha (CZE)
7:0
07.11.200720:45
Slavia Praha (CZE) - Arsenal FC (ENG)
0:0
07.11.200720:45
Steaua Bukurešť (ROU) - Sevilla FC (ESP)
0:2
27.11.200720:45
Sevilla FC (ESP) - Arsenal FC (ENG)
3:1
27.11.200720:45
Steaua Bukurešť (ROU) - Slavia Praha (CZE)
1:1
12.12.200720:45
Arsenal FC (ENG) - Steaua Bukurešť (ROU)
2:1
12.12.200720:45
Slavia Praha (CZE) - Sevilla FC (ESP)
0:3
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Sevilla FC (ESP)650114:715
2.Arsenal FC (ENG)641114:413
3.Slavia Praha (CZE)61235:165
4.Steaua Bukurešť (ROU)60154:101
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Arsenal FC (ENG)330012:19
2.Sevilla FC (ESP)33009:49
3.Slavia Praha (CZE)31112:44
4.Steaua Bukurešť (ROU)30121:41
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Sevilla FC (ESP)32015:36
2.Arsenal FC (ENG)31112:34
3.Slavia Praha (CZE)30123:121
4.Steaua Bukurešť (ROU)30033:60

osmifinále - 1. zápasy

19.02.200820:45
Schalke 04 (GER) - FC Porto (POR)
1:0
19.02.200820:45
AS Řím (ITA) - Real Madrid (ESP)
2:1
19.02.200820:45
Olympiakos Pireus (GRE) - Chelsea FC (ENG)
0:0
19.02.200820:45
Liverpool FC (ENG) - Inter Milán (ITA)
2:0
20.02.200820:45
Celtic FC (SCO) - FC Barcelona (ESP)
2:3
20.02.200820:45
Olympique Lyon (FRA) - Manchester United (ENG)
1:1
20.02.200820:45
Fenerbahçe SK (TUR) - Sevilla FC (ESP)
3:2
20.02.200820:45
Arsenal FC (ENG) - AC Milán (ITA)
0:0

osmifinále - odvety

04.03.200820:45
FC Barcelona (ESP) - Celtic FC (SCO)
1:0
04.03.200820:45
Manchester United (ENG) - Olympique Lyon (FRA)
1:0
04.03.200820:45
Sevilla FC (ESP) - Fenerbahçe SK (TUR)
3:3p
04.03.200820:45
AC Milán (ITA) - Arsenal FC (ENG)
0:2
05.03.200820:45
FC Porto (POR) - Schalke 04 (GER)
1:1p
05.03.200820:45
Real Madrid (ESP) - AS Řím (ITA)
1:2
05.03.200820:45
Chelsea FC (ENG) - Olympiakos Pireus (GRE)
3:0
11.03.200820:45
Inter Milán (ITA) - Liverpool FC (ENG)
0:1

čtvrtfinále - 1. zápasy

01.04.200820:45
AS Řím (ITA) - Manchester United (ENG)
0:2
01.04.200820:45
Schalke 04 (GER) - FC Barcelona (ESP)
0:1
02.04.200820:45
Fenerbahçe SK (TUR) - Chelsea FC (ENG)
2:1
02.04.200820:45
Arsenal FC (ENG) - Liverpool FC (ENG)
1:1

čtvrtfinále - odvety

08.04.200820:45
Chelsea FC (ENG) - Fenerbahçe SK (TUR)
2:0
08.04.200820:45
Liverpool FC (ENG) - Arsenal FC (ENG)
4:2
09.04.200820:45
Manchester United (ENG) - AS Řím (ITA)
1:0
09.04.200820:45
FC Barcelona (ESP) - Schalke 04 (GER)
1:0

semifinále - 1. zápasy

22.04.200820:45
Liverpool FC (ENG) - Chelsea FC (ENG)
1:1
23.04.200820:45
FC Barcelona (ESP) - Manchester United (ENG)
0:0

semifinále - odvety

29.04.200820:45
Manchester United (ENG) - FC Barcelona (ESP)
1:0
30.04.200820:45
Chelsea FC (ENG) - Liverpool FC (ENG)
3:2e

finále

21.05.200820:45
Manchester United (ENG) - Chelsea FC (ENG)
2:1p
19:48 Sparta remizovala v Estonsku 1:1
Výsledek odvety druhého předkola Ligy mistrů: Levadia Tallinn - Sparta Praha 1:1 (68. Teever - 38. Mareček), první zápas 0:7, postupuje Sparta.
17:35 Sparta nastoupí s Nešporem na hrotu
Základní sestava Sparty pro odvetu druhého předkola Ligy mistrů na půdě Levadie Tallinn: Štěch - Kadeřábek, Kováč, Brabec, Hybš - Dočkal, Vácha, Mareček, Konaté, Breznaník - Nešpor. (uefa.com)
15:49 PSG potrestáno za chování fanoušků
Disciplinární komise Evropské fotbalové unie UEFA potrestala Paris Saint-Germain za chování fanoušků v duelu Ligy mistrů s Chelsea. Pařížští příznivci uráželi postižené fandy londýnského celku, za což UEFA nařídila uzavření dvou sektorů v příštím domácím zápase PSG v Lize mistrů. "Trest jsme uložili v důsledku diskriminačního provinění některých fanoušků," stojí v prohlášení UEFA. K incidentu došlo 2. dubna během čtvrtfinále Ligy mistrů. Francouzský šampion sice tehdy vyhrál 3:1, ale nakonec byl vyřazen, protože Chelsea doma zvítězila 2:0. (ČTK)
20.07. Commons má zraněný stehenní sval
Celtic příští týden čeká odveta druhého předkola Ligy mistrů proti islandskému KR Reykjavík a chybět by mu mohl Kris Commons, útočník skotského klubu si ze včerejšího přátelského duelu v Drážďanech (2:2) odnesl zraněný stehenní sval. (bbc.co.uk)
19.07. Anelka prý jedná s Lutychem
Nicolas Anelka, s nímž v březnu jeho bývalý zaměstnavatel West Bromwich Albion rozvázal smlouvu a následně ho lanařilo také Atlético Mineiro, by údajně mohl zamířit do Standardu Lutych. Podle deníku Sud Presse by jednání mohla probíhat rychle, aby francouzský útočník mohl zasáhnout do 3. předkola Ligy mistrů proti Panathinaikosu. Anelka by mohl být náhradou za Michyho Batshuayie, který odešel v létě do Marseille. (lequipe.fr)
18.07. Sparta přišla také o Matějovského
Záložník Marek Matějovský je dalším hráčem Sparty, který nedohrál dnešní Superpohár s Plzní - ve druhé půli musel střídat kvůli zranění ramene.
18.07. Krejčí má problémy se stehenním svalem
Ladislav Krejčí nedohrál dnešní utkání o Superpohár s Plzní, záložník Sparty si poranil stehenní sval a ve druhé půli musel střídat.
18.07. Spartě dnes chybí Hušbauer
Sparta nastoupila k dnešnímu Superpoháru proti Plzni bez jedné ze svých největších opor, kvůli drobným zdravotním problémům zůstal jenom na tribuně záložník Josef Hušbauer.
18.07. Čtyři české kluby budou v pohárovém osudí
Čtveřice českých klubů bude dnes v poledne ve hře, až se bude ve švýcarském Nyonu losovat třetí předkolo evropských pohárových soutěží. Jistou účast v něm má zatím jen Viktoria Plzeň, která byla zařazena přímo do třetího předkola Evropské ligy. Na dosah má postup i Sparta, která v Lize mistrů nastřílela Levadii Tallinn sedm branek. Mladá Boleslav a Liberec budou muset v odvetách příští týden ještě tvrdě bojovat. (ČTK)
17.07. Ruské a ukrajinské kluby se v LM a EL nepotkají
Ruské kluby nebudou hrát v evropských pohárových soutěžích proti týmům z Ukrajiny a izraelské kluby musejí své domácí zápasy sehrát v jiných zemích. Rozhodla o tom dnes krizová komise UEFA po vyhodnocení bezpečnostní situace v těchto zemích. (ČTK)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
22.07.
Sutjeska - Sheriff Tiraspol
0:3
22.07.
Levadia Tallinn - Sparta Praha
1:1
22.07.
F91 Dudelange - Ludogorec Razgrad
1:1
22.07.
Qarabağ Ağdam - Valletta FC
4:0
22.07.
Maccabi Tel-Aviv - FC Santa Coloma
1:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
22.07.19:45
TNS - Slovan Bratis.
info
22.07.20:00
Skënderbeu Korça - BATE Borisov
info
22.07.20:00
HB Tórshavn - FK Partizan
info
22.07.20:15
Žalgiris - Dinamo Záhřeb
info
22.07.20:30
Debreceni VSC - Cliftonville FC
info
22.07.20:45
Celtic FC - KR Reykjavík
info
23.07.17:00
FK Aktobe - Dinamo Tbilisi
info
23.07.18:00
FK Ventspils - Malmö FF
info
23.07.18:00
HJK Helsinky - Rabotnički Skopje
info
23.07.19:30
Steaua - Strømsgodset IF
info
23.07.20:00
NK Maribor - Zrinjski Mostar
info
23.07.20:45
St. Pat's - Legia Varšava
info
Všechny zápasy
Anketa
Dostane se Sparta do hlavní fáze soutěže?
Hlasovat