UEFA - Liga mistrů 2017/2018 - výsledky, rozlosování, tabulky

předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

27.06.201718:00
Alashkert FC (ARM) - FC Santa Coloma (AND)
1:0
27.06.201720:00
Víkingur Gøta (FRO) - KF Trepça '89 (KOS)
2:1
27.06.201720:00
Hibernians FC (MLT) - FC Infonet (EST)
2:0
27.06.201720:00
The New Saints FC (WAL) - Europa FC (GIB)
1:2
28.06.201720:45
Linfield FC (NIR) - SP La Fiorita (SMR)
1:0

předkola - 1. předkolo - odvety

04.07.201718:00
KF Trepça '89 (KOS) - Víkingur Gøta (FRO)
1:4
04.07.201718:00
FC Infonet (EST) - Hibernians FC (MLT)
0:1
04.07.201719:30
Europa FC (GIB) - The New Saints FC (WAL)
1:3e
04.07.201720:30
FC Santa Coloma (AND) - Alashkert FC (ARM)
1:1
04.07.201720:30
SP La Fiorita (SMR) - Linfield FC (NIR)
0:0

předkola - 2. předkolo - 1. zápasy

11.07.201719:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - FC Samtredia (GEO)
5:0
11.07.201720:30
Hibernians FC (MLT) - Red Bull Salzburg (AUT)
0:3
11.07.201720:45
NK Rijeka (CRO) - The New Saints FC (WAL)
2:0
11.07.201720:45
FK Partizan (SRB) - Budućnost Podgorica (MNE)
2:0
12.07.201718:00
FK Spartaks (LAT) - FC Astana (KAZ)
0:1
12.07.201719:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - FK Kukësi (ALB)
1:0
12.07.201719:00
APOEL Nikósie (CYP) - F91 Dudelange (LUX)
1:0
12.07.201719:00
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - Honvéd Budapešť (HUN)
2:1
12.07.201719:00
Malmö FF (SWE) - Vardar Skopje (MKD)
1:1
12.07.201719:00
Zrinjski Mostar (BIH) - NK Maribor (SLO)
1:2
12.07.201719:30
BATE Borisov (BLR) - Alashkert FC (ARM)
1:1
12.07.201720:00
IFK Mariehamn (FIN) - Legia Varšava (POL)
0:3
12.07.201720:00
Žalgiris Vilnius (LTU) - Ludogorec Razgrad (BUL)
2:1
12.07.201720:15
MŠK Žilina (SVK) - FC Kodaň (DEN)
1:3
12.07.201720:45
Dundalk FC (IRL) - Rosenborg BK (NOR)
1:1
12.07.201721:15
FH Hafnarfjördur (ISL) - Víkingur Gøta (FRO)
1:1
14.07.201718:00
Linfield FC (NIR) - Celtic FC (SCO)
0:2

předkola - 2. předkolo - odvety

18.07.201716:00
FC Astana (KAZ) - FK Spartaks (LAT)
1:1
18.07.201718:00
Vardar Skopje (MKD) - Malmö FF (SWE)
3:1
18.07.201718:00
Alashkert FC (ARM) - BATE Borisov (BLR)
1:3
18.07.201719:00
FC Samtredia (GEO) - Qarabağ Ağdam (AZE)
0:1
18.07.201720:00
The New Saints FC (WAL) - NK Rijeka (CRO)
1:5
18.07.201720:00
Víkingur Gøta (FRO) - FH Hafnarfjördur (ISL)
0:2
18.07.201720:45
Budućnost Podgorica (MNE) - FK Partizan (SRB)
0:0
19.07.201718:00
F91 Dudelange (LUX) - APOEL Nikósie (CYP)
0:1
19.07.201719:15
Rosenborg BK (NOR) - Dundalk FC (IRL)
2:1e
19.07.201719:30
FK Kukësi (ALB) - Sheriff Tiraspol (MDA)
2:1
19.07.201719:30
FC Kodaň (DEN) - MŠK Žilina (SVK)
1:2
19.07.201720:00
Ludogorec Razgrad (BUL) - Žalgiris Vilnius (LTU)
4:1
19.07.201720:15
NK Maribor (SLO) - Zrinjski Mostar (BIH)
1:1
19.07.201720:30
Red Bull Salzburg (AUT) - Hibernians FC (MLT)
3:0
19.07.201720:45
Legia Varšava (POL) - IFK Mariehamn (FIN)
6:0
19.07.201720:45
Celtic FC (SCO) - Linfield FC (NIR)
4:0
19.07.201721:15
Honvéd Budapešť (HUN) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
2:3

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

25.07.201719:00
Slavia Praha (CZE) - BATE Borisov (BLR)
1:0
25.07.201719:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - Sheriff Tiraspol (MDA)
0:0
25.07.201720:00
Vardar Skopje (MKD) - FC Kodaň (DEN)
1:0
25.07.201720:45
FK Partizan (SRB) - Olympiakos Pireus (GRE)
1:3
26.07.201716:00
FC Astana (KAZ) - Legia Varšava (POL)
3:1
26.07.201718:45
Red Bull Salzburg (AUT) - NK Rijeka (CRO)
1:1
26.07.201719:00
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - Ludogorec Razgrad (BUL)
2:0
26.07.201720:00
Viitorul Constanţa (ROU) - APOEL Nikósie (CYP)
1:0
26.07.201720:20
NK Maribor (SLO) - FH Hafnarfjördur (ISL)
1:0
26.07.201720:45
Celtic FC (SCO) - Rosenborg BK (NOR)
0:0

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - odvety

01.08.201719:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - Qarabağ Ağdam (AZE)
1:2
02.08.201719:00
BATE Borisov (BLR) - Slavia Praha (CZE)
2:1
02.08.201719:00
APOEL Nikósie (CYP) - Viitorul Constanţa (ROU)
4:0e
02.08.201720:00
FC Kodaň (DEN) - Vardar Skopje (MKD)
4:1
02.08.201720:30
FH Hafnarfjördur (ISL) - NK Maribor (SLO)
0:1
02.08.201720:30
Ludogorec Razgrad (BUL) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
3:1
02.08.201720:45
Legia Varšava (POL) - FC Astana (KAZ)
1:0
02.08.201720:45
Rosenborg BK (NOR) - Celtic FC (SCO)
0:1
02.08.201720:45
NK Rijeka (CRO) - Red Bull Salzburg (AUT)
0:0
02.08.201720:45
Olympiakos Pireus (GRE) - FK Partizan (SRB)
2:2

předkola - 3. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

25.07.201719:30
FCSB (ROU) - Viktoria Plzeň (CZE)
2:2
25.07.201719:30
AEK Atény (GRE) - CSKA Moskva (RUS)
0:2
26.07.201718:30
Dynamo Kyjev (UKR) - BSC Young Boys (SUI)
3:1
26.07.201720:45
OGC Nice (FRA) - AFC Ajax (NED)
1:1
26.07.201721:00
Club Bruggy (BEL) - Istanbul Başakşehir (TUR)
3:3

předkola - 3. předkolo - nemistrovská část - odvety

02.08.201719:00
CSKA Moskva (RUS) - AEK Atény (GRE)
1:0
02.08.201719:45
Istanbul Başakşehir (TUR) - Club Bruggy (BEL)
2:0
02.08.201720:15
Viktoria Plzeň (CZE) - FCSB (ROU)
1:4
02.08.201720:15
BSC Young Boys (SUI) - Dynamo Kyjev (UKR)
2:0
02.08.201720:45
AFC Ajax (NED) - OGC Nice (FRA)
2:2

předkola - 4. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

15.08.201718:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - FC Kodaň (DEN)
1:0
15.08.201720:45
APOEL Nikósie (CYP) - Slavia Praha (CZE)
2:0
16.08.201720:45
Olympiakos Pireus (GRE) - NK Rijeka (CRO)
2:1
16.08.201720:45
Celtic FC (SCO) - FC Astana (KAZ)
5:0
16.08.201720:45
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - NK Maribor (SLO)
2:1

předkola - 4. předkolo - mistrovská část - odvety

22.08.201717:30
FC Astana (KAZ) - Celtic FC (SCO)
4:3
22.08.201720:45
NK Rijeka (CRO) - Olympiakos Pireus (GRE)
0:1
22.08.201720:45
NK Maribor (SLO) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
1:0
23.08.201720:45
FC Kodaň (DEN) - Qarabağ Ağdam (AZE)
2:1
23.08.201720:45
Slavia Praha (CZE) - APOEL Nikósie (CYP)
0:0

předkola - 4. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

15.08.201720:45
BSC Young Boys (SUI) - CSKA Moskva (RUS)
0:1
15.08.201720:45
TSG Hoffenheim (GER) - Liverpool FC (ENG)
1:2
15.08.201720:45
Sporting CP (POR) - FCSB (ROU)
0:0
16.08.201720:45
Istanbul Başakşehir (TUR) - Sevilla FC (ESP)
1:2
16.08.201720:45
SSC Neapol (ITA) - OGC Nice (FRA)
2:0

předkola - 4. předkolo - nemistrovská část - odvety

22.08.201720:45
Sevilla FC (ESP) - Istanbul Başakşehir (TUR)
2:2
22.08.201720:45
OGC Nice (FRA) - SSC Neapol (ITA)
0:2
23.08.201720:45
CSKA Moskva (RUS) - BSC Young Boys (SUI)
2:0
23.08.201720:45
Liverpool FC (ENG) - TSG Hoffenheim (GER)
4:2
23.08.201720:45
FCSB (ROU) - Sporting CP (POR)
1:5

základní skupiny - skupina A

12.09.201720:45
SL Benfica (POR) - CSKA Moskva (RUS)
1:2
12.09.201720:45
Manchester United (ENG) - FC Basilej (SUI)
3:0
27.09.201720:45
FC Basilej (SUI) - SL Benfica (POR)
5:0
27.09.201720:45
CSKA Moskva (RUS) - Manchester United (ENG)
1:4
18.10.201720:45
CSKA Moskva (RUS) - FC Basilej (SUI)
0:2
18.10.201720:45
SL Benfica (POR) - Manchester United (ENG)
0:1
31.10.201720:45
FC Basilej (SUI) - CSKA Moskva (RUS)
1:2
31.10.201720:45
Manchester United (ENG) - SL Benfica (POR)
2:0
22.11.201718:00
CSKA Moskva (RUS) - SL Benfica (POR)
2:0
22.11.201720:45
FC Basilej (SUI) - Manchester United (ENG)
1:0
05.12.201720:45
SL Benfica (POR) - FC Basilej (SUI)
0:2
05.12.201720:45
Manchester United (ENG) - CSKA Moskva (RUS)
2:1
 TýmZVRPSB
1.Manchester United (ENG)650112:315
2.FC Basilej (SUI)640211:512
3.CSKA Moskva (RUS)63038:109
4.SL Benfica (POR)60061:140
 TýmZVRPSB
1.Manchester United (ENG)33007:19
2.FC Basilej (SUI)32017:26
3.CSKA Moskva (RUS)31023:63
4.SL Benfica (POR)30031:50
 TýmZVRPSB
1.Manchester United (ENG)32015:26
2.CSKA Moskva (RUS)32015:46
3.FC Basilej (SUI)32014:36
4.SL Benfica (POR)30030:90

základní skupiny - skupina B

12.09.201720:45
Bayern Mnichov (GER) - RSC Anderlecht (BEL)
3:0
12.09.201720:45
Celtic FC (SCO) - Paris Saint-Germain (FRA)
0:5
27.09.201720:45
Paris Saint-Germain (FRA) - Bayern Mnichov (GER)
3:0
27.09.201720:45
RSC Anderlecht (BEL) - Celtic FC (SCO)
0:3
18.10.201720:45
RSC Anderlecht (BEL) - Paris Saint-Germain (FRA)
0:4
18.10.201720:45
Bayern Mnichov (GER) - Celtic FC (SCO)
3:0
31.10.201720:45
Paris Saint-Germain (FRA) - RSC Anderlecht (BEL)
5:0
31.10.201720:45
Celtic FC (SCO) - Bayern Mnichov (GER)
1:2
22.11.201720:45
RSC Anderlecht (BEL) - Bayern Mnichov (GER)
1:2
22.11.201720:45
Paris Saint-Germain (FRA) - Celtic FC (SCO)
7:1
05.12.201720:45
Bayern Mnichov (GER) - Paris Saint-Germain (FRA)
3:1
05.12.201720:45
Celtic FC (SCO) - RSC Anderlecht (BEL)
0:1
 TýmZVRPSB
1.Paris Saint-Germain (FRA)650125:415
2.Bayern Mnichov (GER)650113:615
3.Celtic FC (SCO)61055:183
4.RSC Anderlecht (BEL)61052:173
 TýmZVRPSB
1.Paris Saint-Germain (FRA)330015:19
2.Bayern Mnichov (GER)33009:19
3.Celtic FC (SCO)30031:80
4.RSC Anderlecht (BEL)30031:90
 TýmZVRPSB
1.Paris Saint-Germain (FRA)320110:36
2.Bayern Mnichov (GER)32014:56
3.Celtic FC (SCO)31024:103
4.RSC Anderlecht (BEL)31021:83

základní skupiny - skupina C

12.09.201720:45
Chelsea FC (ENG) - Qarabağ Ağdam (AZE)
6:0
12.09.201720:45
AS Řím (ITA) - Atlético Madrid (ESP)
0:0
27.09.201718:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - AS Řím (ITA)
1:2
27.09.201720:45
Atlético Madrid (ESP) - Chelsea FC (ENG)
1:2
18.10.201718:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - Atlético Madrid (ESP)
0:0
18.10.201720:45
Chelsea FC (ENG) - AS Řím (ITA)
3:3
31.10.201720:45
Atlético Madrid (ESP) - Qarabağ Ağdam (AZE)
1:1
31.10.201720:45
AS Řím (ITA) - Chelsea FC (ENG)
3:0
22.11.201718:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - Chelsea FC (ENG)
0:4
22.11.201720:45
Atlético Madrid (ESP) - AS Řím (ITA)
2:0
05.12.201720:45
Chelsea FC (ENG) - Atlético Madrid (ESP)
1:1
05.12.201720:45
AS Řím (ITA) - Qarabağ Ağdam (AZE)
1:0
 TýmZVRPSB
1.AS Řím (ITA)63219:611
2.Chelsea FC (ENG)632116:811
3.Atlético Madrid (ESP)61415:47
4.Qarabağ Ağdam (AZE)60242:142
 TýmZVRPSB
1.AS Řím (ITA)32104:07
2.Chelsea FC (ENG)312010:45
3.Atlético Madrid (ESP)31114:34
4.Qarabağ Ağdam (AZE)30121:61
 TýmZVRPSB
1.Chelsea FC (ENG)32016:46
2.AS Řím (ITA)31115:64
3.Atlético Madrid (ESP)30301:13
4.Qarabağ Ağdam (AZE)30121:81

základní skupiny - skupina D

12.09.201720:45
FC Barcelona (ESP) - Juventus FC (ITA)
3:0
12.09.201720:45
Olympiakos Pireus (GRE) - Sporting CP (POR)
2:3
27.09.201720:45
Sporting CP (POR) - FC Barcelona (ESP)
0:1
27.09.201720:45
Juventus FC (ITA) - Olympiakos Pireus (GRE)
2:0
18.10.201720:45
Juventus FC (ITA) - Sporting CP (POR)
2:1
18.10.201720:45
FC Barcelona (ESP) - Olympiakos Pireus (GRE)
3:1
31.10.201720:45
Sporting CP (POR) - Juventus FC (ITA)
1:1
31.10.201720:45
Olympiakos Pireus (GRE) - FC Barcelona (ESP)
0:0
22.11.201720:45
Juventus FC (ITA) - FC Barcelona (ESP)
0:0
22.11.201720:45
Sporting CP (POR) - Olympiakos Pireus (GRE)
3:1
05.12.201720:45
FC Barcelona (ESP) - Sporting CP (POR)
2:0
05.12.201720:45
Olympiakos Pireus (GRE) - Juventus FC (ITA)
0:2
 TýmZVRPSB
1.FC Barcelona (ESP)64209:114
2.Juventus FC (ITA)63217:511
3.Sporting CP (POR)62138:97
4.Olympiakos Pireus (GRE)60154:131
 TýmZVRPSB
1.FC Barcelona (ESP)33008:19
2.Juventus FC (ITA)32104:17
3.Sporting CP (POR)31114:34
4.Olympiakos Pireus (GRE)30122:51
 TýmZVRPSB
1.FC Barcelona (ESP)31201:05
2.Juventus FC (ITA)31113:44
3.Sporting CP (POR)31024:63
4.Olympiakos Pireus (GRE)30032:80

základní skupiny - skupina E

13.09.201720:45
NK Maribor (SLO) - Spartak Moskva (RUS)
1:1
13.09.201720:45
Liverpool FC (ENG) - Sevilla FC (ESP)
2:2
26.09.201720:45
Sevilla FC (ESP) - NK Maribor (SLO)
3:0
26.09.201720:45
Spartak Moskva (RUS) - Liverpool FC (ENG)
1:1
17.10.201720:45
Spartak Moskva (RUS) - Sevilla FC (ESP)
5:1
17.10.201720:45
NK Maribor (SLO) - Liverpool FC (ENG)
0:7
01.11.201720:45
Sevilla FC (ESP) - Spartak Moskva (RUS)
2:1
01.11.201720:45
Liverpool FC (ENG) - NK Maribor (SLO)
3:0
21.11.201718:00
Spartak Moskva (RUS) - NK Maribor (SLO)
1:1
21.11.201720:45
Sevilla FC (ESP) - Liverpool FC (ENG)
3:3
06.12.201720:45
NK Maribor (SLO) - Sevilla FC (ESP)
1:1
06.12.201720:45
Liverpool FC (ENG) - Spartak Moskva (RUS)
7:0
 TýmZVRPSB
1.Liverpool FC (ENG)633023:612
2.Sevilla FC (ESP)623112:129
3.Spartak Moskva (RUS)61329:136
4.NK Maribor (SLO)60333:163
 TýmZVRPSB
1.Liverpool FC (ENG)321012:27
2.Sevilla FC (ESP)32108:47
3.Spartak Moskva (RUS)31207:35
4.NK Maribor (SLO)30212:92
 TýmZVRPSB
1.Liverpool FC (ENG)312011:45
2.Sevilla FC (ESP)30214:82
3.NK Maribor (SLO)30121:71
4.Spartak Moskva (RUS)30122:101

základní skupiny - skupina F

13.09.201720:45
Feyenoord Rotterdam (NED) - Manchester City (ENG)
0:4
13.09.201720:45
Šachtar Doněck (UKR) - SSC Neapol (ITA)
2:1
26.09.201720:45
SSC Neapol (ITA) - Feyenoord Rotterdam (NED)
3:1
26.09.201720:45
Manchester City (ENG) - Šachtar Doněck (UKR)
2:0
17.10.201720:45
Manchester City (ENG) - SSC Neapol (ITA)
2:1
17.10.201720:45
Feyenoord Rotterdam (NED) - Šachtar Doněck (UKR)
1:2
01.11.201720:45
SSC Neapol (ITA) - Manchester City (ENG)
2:4
01.11.201720:45
Šachtar Doněck (UKR) - Feyenoord Rotterdam (NED)
3:1
21.11.201720:45
Manchester City (ENG) - Feyenoord Rotterdam (NED)
1:0
21.11.201720:45
SSC Neapol (ITA) - Šachtar Doněck (UKR)
3:0
06.12.201720:45
Feyenoord Rotterdam (NED) - SSC Neapol (ITA)
2:1
06.12.201720:45
Šachtar Doněck (UKR) - Manchester City (ENG)
2:1
 TýmZVRPSB
1.Manchester City (ENG)650114:515
2.Šachtar Doněck (UKR)64029:912
3.SSC Neapol (ITA)620411:116
4.Feyenoord Rotterdam (NED)61055:143
 TýmZVRPSB
1.Šachtar Doněck (UKR)33007:39
2.Manchester City (ENG)33005:19
3.SSC Neapol (ITA)32018:56
4.Feyenoord Rotterdam (NED)31023:73
 TýmZVRPSB
1.Manchester City (ENG)32019:46
2.Šachtar Doněck (UKR)31022:63
3.SSC Neapol (ITA)30033:60
4.Feyenoord Rotterdam (NED)30032:70

základní skupiny - skupina G

13.09.201720:45
RB Lipsko (GER) - AS Monaco (FRA)
1:1
13.09.201720:45
FC Porto (POR) - Beşiktaş JK (TUR)
1:3
26.09.201720:45
Beşiktaş JK (TUR) - RB Lipsko (GER)
2:0
26.09.201720:45
AS Monaco (FRA) - FC Porto (POR)
0:3
17.10.201720:45
AS Monaco (FRA) - Beşiktaş JK (TUR)
1:2
17.10.201720:45
RB Lipsko (GER) - FC Porto (POR)
3:2
01.11.201718:00
Beşiktaş JK (TUR) - AS Monaco (FRA)
1:1
01.11.201720:45
FC Porto (POR) - RB Lipsko (GER)
3:1
21.11.201718:00
Beşiktaş JK (TUR) - FC Porto (POR)
1:1
21.11.201720:45
AS Monaco (FRA) - RB Lipsko (GER)
1:4
06.12.201720:45
RB Lipsko (GER) - Beşiktaş JK (TUR)
1:2
06.12.201720:45
FC Porto (POR) - AS Monaco (FRA)
5:2
 TýmZVRPSB
1.Beşiktaş JK (TUR)642011:514
2.FC Porto (POR)631215:1010
3.RB Lipsko (GER)621310:117
4.AS Monaco (FRA)60246:162
 TýmZVRPSB
1.FC Porto (POR)32019:66
2.Beşiktaş JK (TUR)31204:25
3.RB Lipsko (GER)31115:54
4.AS Monaco (FRA)30032:90
 TýmZVRPSB
1.Beşiktaş JK (TUR)33007:39
2.FC Porto (POR)31116:44
3.RB Lipsko (GER)31025:63
4.AS Monaco (FRA)30214:72

základní skupiny - skupina H

13.09.201720:45
Real Madrid (ESP) - APOEL Nikósie (CYP)
3:0
13.09.201720:45
Tottenham Hotspur (ENG) - Borussia Dortmund (GER)
3:1
26.09.201720:45
Borussia Dortmund (GER) - Real Madrid (ESP)
1:3
26.09.201720:45
APOEL Nikósie (CYP) - Tottenham Hotspur (ENG)
0:3
17.10.201720:45
APOEL Nikósie (CYP) - Borussia Dortmund (GER)
1:1
17.10.201720:45
Real Madrid (ESP) - Tottenham Hotspur (ENG)
1:1
01.11.201720:45
Borussia Dortmund (GER) - APOEL Nikósie (CYP)
1:1
01.11.201720:45
Tottenham Hotspur (ENG) - Real Madrid (ESP)
3:1
21.11.201720:45
APOEL Nikósie (CYP) - Real Madrid (ESP)
0:6
21.11.201720:45
Borussia Dortmund (GER) - Tottenham Hotspur (ENG)
1:2
06.12.201720:45
Real Madrid (ESP) - Borussia Dortmund (GER)
3:2
06.12.201720:45
Tottenham Hotspur (ENG) - APOEL Nikósie (CYP)
3:0
 TýmZVRPSB
1.Tottenham Hotspur (ENG)651015:416
2.Real Madrid (ESP)641117:713
3.Borussia Dortmund (GER)60247:132
4.APOEL Nikósie (CYP)60242:172
 TýmZVRPSB
1.Tottenham Hotspur (ENG)33009:29
2.Real Madrid (ESP)32107:37
3.Borussia Dortmund (GER)30123:61
4.APOEL Nikósie (CYP)30121:101
 TýmZVRPSB
1.Tottenham Hotspur (ENG)32106:27
2.Real Madrid (ESP)320110:46
3.Borussia Dortmund (GER)30124:71
4.APOEL Nikósie (CYP)30121:71

osmifinále - 1. zápasy

13.02.201820:45
Juventus FC (ITA) - Tottenham Hotspur (ENG)
2:2
13.02.201820:45
FC Basilej (SUI) - Manchester City (ENG)
0:4
14.02.201820:45
FC Porto (POR) - Liverpool FC (ENG)
0:5
14.02.201820:45
Real Madrid (ESP) - Paris Saint-Germain (FRA)
3:1
20.02.201820:45
Chelsea FC (ENG) - FC Barcelona (ESP)
1:1
20.02.201820:45
Bayern Mnichov (GER) - Beşiktaş JK (TUR)
5:0
21.02.201820:45
Sevilla FC (ESP) - Manchester United (ENG)
0:0
21.02.201820:45
Šachtar Doněck (UKR) - AS Řím (ITA)
2:1

osmifinále - odvety

06.03.201820:45
Liverpool FC (ENG) - FC Porto (POR)
0:0
06.03.201820:45
Paris Saint-Germain (FRA) - Real Madrid (ESP)
1:2
07.03.201820:45
Tottenham Hotspur (ENG) - Juventus FC (ITA)
1:2
07.03.201820:45
Manchester City (ENG) - FC Basilej (SUI)
1:2
13.03.201820:45
Manchester United (ENG) - Sevilla FC (ESP)
1:2
13.03.201820:45
AS Řím (ITA) - Šachtar Doněck (UKR)
1:0
14.03.201818:00
Beşiktaş JK (TUR) - Bayern Mnichov (GER)
1:3
14.03.201820:45
FC Barcelona (ESP) - Chelsea FC (ENG)
3:0

čtvrtfinále - 1. zápasy

03.04.201820:45
Sevilla FC (ESP) - Bayern Mnichov (GER)
1:2
03.04.201820:45
Juventus FC (ITA) - Real Madrid (ESP)
0:3
04.04.201820:45
FC Barcelona (ESP) - AS Řím (ITA)
4:1
04.04.201820:45
Liverpool FC (ENG) - Manchester City (ENG)
3:0

čtvrtfinále - odvety

10.04.201820:45
AS Řím (ITA) - FC Barcelona (ESP)
3:0
10.04.201820:45
Manchester City (ENG) - Liverpool FC (ENG)
1:2
11.04.201820:45
Bayern Mnichov (GER) - Sevilla FC (ESP)
0:0
11.04.201820:45
Real Madrid (ESP) - Juventus FC (ITA)
1:3

semifinále - 1. zápasy

24.04.201820:45
Liverpool FC (ENG) - AS Řím (ITA)
5:2
25.04.201820:45
Bayern Mnichov (GER) - Real Madrid (ESP)
1:2

semifinále - odvety

01.05.201820:45
Real Madrid (ESP) - Bayern Mnichov (GER)
2:2
02.05.201820:45
AS Řím (ITA) - Liverpool FC (ENG)
4:2

finále

26.05.201820:45
Real Madrid (ESP) - Liverpool FC (ENG)
3:1
12:14 Fejsa netrénoval ani dnes
Ljubomir Fejsa zůstal jenom na hotelu a ani dnes dopoledne netrénoval se spoluhráči z lisabonské Benfiky. Záložníka portugalského klubu trápí bolest v levé noze, je tak vážně ohrožen jeho start v utkání proti Ajaxu. (abola.pt)
11:59 Thiago Silva stále netrénuje
Rovněž na dnešním tréninku PSG chyběl Thiago Silva. Brazilský obránce má problémy se stehnem, o víkendu nenastoupil proti Amiens a zřejmě přijde rovněž o utkání s Neapolí. (lequipe.fr)
11:10 Schalke se musí obejít bez Nalda
Schalke v zítřejším zápase Ligy mistrů na půdě Galatasaraye nepomůže Naldo, zkušený obránce je nemocný. (kicker.de)
10:14 Bruggy se nemusejí obávat Falcaa
V nominaci AS Monaco na zápas v Bruggách podle očekávání chybí Radamel Falcao, kolumbijského útočníka ze hry vyřadilo zranění stehenního svalu. (lequipe.fr)
08:36 FC Porto může znovu počítat s Hernânim
Do sestavy FC Porto se vrací Hernâni, ofenzivní fotbalista je v pořádku po problémech se stehenním svalem a znovu trénuje se spoluhráči. (abola.pt)
22.10. Benfica se připravuje bez Fejsy
Problémy s levou nohou má Ljubomir Fejsa, záložník Benfiky netrénuje a zřejmě přijde o utkání Ligy mistrů na půdě Ajaxu. (abola.pt)
22.10. Lopetegui prý přijde o práci zítra večer
Real Madrid se trápí a v médiích se množí spekulace o tom, že od týmu bude odvolán Julen Lopetegui. K jeho propuštění údajně dojde zítra večer, a to po utkání s Viktorií Plzeň. (sport-express.ru)
22.10. Šachtar se musí obejít bez Marlose
Šachtaru Doněck bude minimálně v nejbližších dvou zápasech chybět Marlos. Záložník ukrajinského klubu má zdravotní problémy, zranil se v průběhu souboje s Desnou. (abola.pt)
22.10. Alaba nedokončil dnešní trénink
Bayern Mnichov se chystá na souboj s AEK Atény a jeho dnešní trénink nedokončil David Alaba. Rakouský obránce má drobné zdravotní problémy, kvůli nimž nedohrál už sobotní duel s Wolfsburgem, o jeho startu proti řeckému celku se rozhodne po zítřejším tréninku. (kicker.de)
22.10. Taison si nezahraje šest týdnů
Měsíc a půl stráví nakonec na marodce Šachtaru Doněck Taison. Ofenzivní fotbalista je mimo hru od 7. srpna, to si poranil kolenní vazy. (abola.pt)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
02.10.
TSG Hoffenheim - Manchester City
1:2
02.10.
Juventus FC - BSC Young Boys
3:0
02.10.
Bayern Mnichov - AFC Ajax
1:1
02.10.
AEK Atény - SL Benfica
2:3
02.10.
Olympique Lyon - Šachtar Doněck
2:2
02.10.
CSKA Moskva - Real Madrid
1:0
02.10.
AS Řím - Viktoria Plzeň
5:0
02.10.
Manchester United - Valencia CF
0:0
03.10.
Paris SG - FK Crvena Zvezda
6:1
03.10.
Lokomotiv Moskva - Schalke 04
0:1
03.10.
Atlético Madrid - Club Bruggy
3:1
03.10.
Borussia Dortmund - AS Monaco
3:0
03.10.
Tottenham Hotspur - FC Barcelona
2:4
03.10.
PSV Eindhoven - Inter Milán
1:2
03.10.
SSC Neapol - Liverpool FC
1:0
03.10.
FC Porto - Galatasaray SK
1:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
23.10.18:55
AEK Atény - Bayern Mnichov
info
23.10.18:55
BSC Young Boys - Valencia CF
info
23.10.21:00
AFC Ajax - SL Benfica
info
23.10.21:00
TSG Hoffenheim - Olympique Lyon
info
23.10.21:00
Š. Doněck - Manchester City
info
23.10.21:00
AS Řím - CSKA Moskva
info
23.10.21:00
Real Madrid - Viktoria Plzeň
info
23.10.21:00
Manchester United - Juventus FC
info
24.10.18:55
Club Bruggy - AS Monaco
info
24.10.18:55
PSV Eindhoven - Tottenham Hotspur
info
24.10.21:00
Dortmund - Atlético Madrid
info
24.10.21:00
FC Barcelona - Inter Milán
info
24.10.21:00
Paris Saint-Germain - SSC Neapol
info
24.10.21:00
Liverpool FC - FK Crvena Zvezda
info
24.10.21:00
Lokomotiv Moskva - FC Porto
info
24.10.21:00
Galatasaray SK - Schalke 04
info
Všechny zápasy
Anketa
Jak dopadne střetnutí Manchesteru United s Juventusem?
Hlasovat