Celtiku hrozí pokuta kvůli fanouškům

Pořadatelé z Glasgowa neuhlídali ve středečním utkání Ligy mistrů jednoho z diváků, který vnikl na hrací plochu, a Celtiku za to hrozí od UEFA finanční pokuta. Během duelu s Manchesterem United, který skončil remízou 1:1, se v 35. minutě objevil na hřišti příznivec domácích se zelenobílou šálou. Celtic měl problémy se svými fanoušky i minulý rok.

Del Piero popravil Real

Ani ve druhém zápase Real proti Juventusu neuspěl a na domácí půdě podlehl 0:2. Svoji střeleckou mušku potvrdil Del Piero, který vsítil oba góly. Juventus si zajistil postup do osmifinále, Real si ho zkomplikoval.

Fiorentina opět nevyhrála, Bayern jednou nohou v osmifinále

Ve vyrovnaném utkání byla mírně aktivnější Fiorentina, ale ke konci jí došly síly, a tak se povedlo mnichovském Bayernu vyrovnat na 1:1.

Jsme silní, zvedneme se, říká Čech

Nejhorší výsledek v sezoně zkomplikoval fotbalistům Chelsea cestu do osmifinále Ligy mistrů. Blues v letošním ročníku prestižní klubové soutěže poprvé inkasovali a po prohře 1:3 na stadionu AS Řím zatím museli odložit postupové oslavy. Podle českého brankáře Petra Čecha však londýnský tým úterní neúspěch nepoznamená.

Udělali jsme příliš mnoho chyb, litoval Scolari

Chelsea si včera v Římě připsala první porážku v letošní Lize mistrů. Domácí AS zvítězil 3:1 a zamotal situaci ve skupině A. Chelsea prohrává málokdy, výhra může nakopnout Římany k zvrácení průběhu dosud nepovedené sezóny.

Sporná penalta rozzuřila Atlético. Liverpool bod bere

Atlético Madrid vedlo do závěrečných minut v Liverpoolu díky gólu Maxiho Rodrigueze. Jenže v nastaveném času pískl rozhodčí penaltu a sám faulovaný Steven Gerrard ji proměnil. Atletiko tak přišlo nejen výhru, ale i o jistý postup do osmifinále Ligy mistrů.

Real potřebuje uspět proti Juventusu

Okolnostmi sužovaný Real Madrid čeká v dalším kole skupiny Ligy mistrů obtížný soupeř. Bílý balet se střetne se svou noční můrou, italským Juventusem. Střetnutí obou velikánů je magnetem středečního programu prestižní pohárové soutěže.

Barcelona ztratila dva body s Basilejí

Vyrovnávací branka Erena Derdiyoka v závěru zápasu zajistila Basileji senzační bod za remízu 1:1 na půdě slavné Barcelony. I tento výsledek však nic nemění na tom, že Švýcaři zůstávají v tabulce poslední, zatímco katalánský klub si definitivně zajistil účast v osmifinále.

Preview: Arsenal FC - Fenerbahçe SK

FC Arsenal si pokusí spravit chuť z nepovedených utkání v Premier League proti Fenerbahçe Istanbul. Poslední vzájemný zápas dopadl pro Turky tragicky. Na domácí horké půdě dostali debakl 2:5 a nyní to budou mít ještě těžší.

Werder Brémy - Panathinaikos FC 0:3

První branka Giorgise Karagounise po šesti letech v Lize Mistrů pomohla jeho celku k překvapivě jasnému vítězství na půdě Werderu Brémy 3:0. Panathinaikos tak výrazně posílil své šance na postup ze skupiny, zatímco Brémy se s vidinou osmifinále pomalu loučí.

BATE vyzve v Minsku Zenit Petrohrad

V Minsku se v rámci skupiny H utká BATE Borisov se Zenitem Petrohrad. Naplno bodovat potřebuje především Zenit, který byl před startem milionářské soutěže považován za černého koně. Jen tři body mu uchovají naději na postup. V Bělorusku ale nečeká svěřence Dicka Advocaata vůbec lehký zápas, na vlastní kůži se o tom přesvědčil Juventus.

Sporting CP - Šachtar Doněck 1:0

Domácí fotbalisté se na úkor svého dnešního soupeře posouvají opět blíže postupu a to díky brance Derleie, která rozhodla utkání.

Kluž nečekaně prohrála doma s Bordeaux

Vyrovnaný zápas rozhodli již v první půli hosté, kteří si díky výhře 1:2 odvážejí z Rumunska tři body.

Liverpool zachránila sporná penalta

Liverpool se štěstím remizoval v domácím utkání Ligy mistrů s Atléticem Madrid 1:1. Utkání tak skončilo stejným výsledkem jako před 14 dny. Španělský tým poslal do vedení Maxi Rodríguez, za domácí vyrovnával v nastavení Gerrard. Oba týmy mají tak shodně osm bodů, ale o jistotu postupu do další fáze Ligy mistrů budou muset ještě bojovat v dalším kole.

Famagusta dál udivuje Evropu

Kyperský zázrak Anorthosis Famagusta pokračuje v pohádkovém tažení evropou. I takový gigant, jakým je Inter Milán, musel zachraňavat na horké kyperské půdě remízu až deset minut před koncem.