Rummenigge: Liga mistrů je záležitostí Anglie a Španělska

Bayern Mnichov patří k historicky nejúspěšnějším evropským týmům. Poslední roky se mu ale nedaří dojít na úplný vrchol, Ligu mistrů opanovaly jiné týmy. Klubový prezident Karl-Heinz Rummenigge si myslí, že i letos bude prestižní soutěž patřit týmu z Anglie, nebo Španělska.

Diawara se Ronaldovi za svůj zákrok omluvil

Obránce Marseille Souleymane Diawara se omluvil Cristianu Ronaldovi za zákrok, kterým ho na měsíc vyřadil ze hry. Největší hvězda Realu je od té doby zraněná. Ronaldo sice nastoupil k velice důležitému utkání proti Maďarsku, odehrál však jen 27 minut, pak musel být kvůli obnovení poraněného kotníku vystřídán.

Ronaldo nakonec může Realu Madrid chybět až měsíc

Ještě o něco vážnější, než se na první pohled zdálo, je další zranění Cristiana Ronalda. Portugalský reprezentant musel kvůli obnovenému zranění kotníku odstoupit ze sobotního kvalifikačního utkání s Maďarskem a původně měl chybět dva týdny, Real Madrid se bez něho ale možná bude muset obejít i měsíc...

Carles Puyol: 10 let v áčku Barcelony

Pro klub je více než jen zaměstnanec, pro hráče více než jen spolupracovník. A pro fanoušky mnohem, mnohem více než jen dobrý obránce. Carles Puyol je zosobnění Barcelony a dnes je tomu přesně deset let od chvíle, kdy poprvé nastoupil za A tým katalánského velkoklubu. "Jsem teprve v polovině, čeká mě dalších deset let," řekl novinářům na půl v žertu.

V Mnichově chyběly branky, nouze ale nebyla o zraněné

Hned několik hráčů nebude v dobrém vzpomínat na včerejší utkání Ligy mistrů mezi Bayernem Mnichov a turínským Juventusem. Německý klub přišel o Arjena Robbena a ztráty počítá i Stará dáma...

Milán se sbírá z potupné prohry s Curychem, ale Leonardo zůstává

Fanoušci milánského AC si letos už smutně přivykli na sérii neúspěšných výsledků, ale středeční domácí nezdar s FC Curych v Lize mistrů je už pro hrdý klub přece jenom hodně silná káva. Bezprostředně po prohře 0:1 se na San Siru začalo spekulovat o možném odvolání nového trenéra Leonarda, ale šéfové AC se jej vzápětí zastali.

Všechno je špatně, zoufá si Inzaghi

Krize AC Milán se prohlubuje. Po nepřesvědčivých výsledcích v domácí soutěži včera rossoneri narazili i v Lize mistrů. A to dost nepříjemně - na svém hřišti podlehli outsiderovi z Curychu. Klid už začínají ztrácet i nejzkušenější hráči jako Filippo Inzaghi.

Mizérie Atlétika Madrid pokračovala i v Portu

Atletiko Madrid zaostává v domácí soutěži a lepší to není ani v Lize mistrů. Ve svém prvním zápase doma jenom remizovalo s APOELem, nyní utrpělo porážku v Portu. Domácí o výhře v opakování loňského osmifinále rozhodli až v posledních patnácti minutách.

Bordeaux v závěru vydřelo výhru nad Haifou

Bordeaux potvrdilo bod ze hřiště Juventusu a doma porazilo Maccabi Haifa. Výhra francouzského mistra se nerodila vůbec snadno, zajistil jí až osm minut před koncem přesnou hlavičkou Ciani.

Real zlomil odpor Marseille během šesti minut

Real Madrid i ve druhém utkání Ligy mistrů zvítězil. Tentokrát vzal osud zápasu proti Olympique Marseille na svá bedra Ronaldo, autor dvou gólů a "viníka" penalty, kterou proměnil Kaká. Hosté podali zejména v první půli statečný výkon, ovšem zlomil je trojlístek branek během šesti minut.

Bayern si s Juventusem body rozdělil

Nejzajímavější zápas středečního programu Ligy mistrů skončil nejnudnějším výsledkem - Bayern doma remizoval bez branek s Juventusem. Blíž k vítězství měli domácí, jejichž ofenzívu táhl především Arjen Robben.

Manchester United otočil duel s Wolfsburgem

Fotbalisté Manchesteru United dokázali zvítězit i ve svém druhém zápase a opět ukázali svou sílu. Otočili totiž nepříznivý stav z 0:1 na 2:1 a mohou tak být opět spokojeni. Po matném prvním poločase zmrazil celý Old Trafford tradiční zabiják Edin Džeko, ovšem následně vyrovnal šťastnou trefou Ryan Giggs a v poslední čtvrthodině zavěsil pod břevno Michael Carrick.

Chelsea veze z Nikósie tři body, i když nepřesvědčila

Chelsea si připsala povinné vítězství, když v Nikósii porazila díky jediné brance Nicoly Anelky tamní APOEL 1:0. Herně však svěřenci Carla Ancelottiho nepřesvědčili.

AC Milán doma senzačně podlehl Curychu

Další špatný výsledek má za sebou AC Milán. Rossoneri navázali na bídu v lize a před domácím publikem podlehli FC Curychu 0:1. Milán si tak zkomplikoval postup ze skupiny, které vévodí s plným počtem bodů Real Madrid.

Český souboj v LM vyzněl lépe pro Necida

První tři body v letošním ročníku Ligy mistrů si na své konto připsali fotbalisté CSKA Moskva za výhru 2:1 nad tureckým Besiktasem. Domácí otevřeli skóre už v sedmé minutě zásluhou Dzagojeva, na rozdíl dvou branek zvyšoval po hodině hry Krasič. Turci pouze v druhé minutě nastaveného času brankou Dağa kosmeticky upravili skóre.