Všechno je špatně, zoufá si Inzaghi

Krize AC Milán se prohlubuje. Po nepřesvědčivých výsledcích v domácí soutěži včera rossoneri narazili i v Lize mistrů. A to dost nepříjemně - na svém hřišti podlehli outsiderovi z Curychu. Klid už začínají ztrácet i nejzkušenější hráči jako Filippo Inzaghi.

Mizérie Atlétika Madrid pokračovala i v Portu

Atletiko Madrid zaostává v domácí soutěži a lepší to není ani v Lize mistrů. Ve svém prvním zápase doma jenom remizovalo s APOELem, nyní utrpělo porážku v Portu. Domácí o výhře v opakování loňského osmifinále rozhodli až v posledních patnácti minutách.

Bordeaux v závěru vydřelo výhru nad Haifou

Bordeaux potvrdilo bod ze hřiště Juventusu a doma porazilo Maccabi Haifa. Výhra francouzského mistra se nerodila vůbec snadno, zajistil jí až osm minut před koncem přesnou hlavičkou Ciani.

Real zlomil odpor Marseille během šesti minut

Real Madrid i ve druhém utkání Ligy mistrů zvítězil. Tentokrát vzal osud zápasu proti Olympique Marseille na svá bedra Ronaldo, autor dvou gólů a "viníka" penalty, kterou proměnil Kaká. Hosté podali zejména v první půli statečný výkon, ovšem zlomil je trojlístek branek během šesti minut.

Bayern si s Juventusem body rozdělil

Nejzajímavější zápas středečního programu Ligy mistrů skončil nejnudnějším výsledkem - Bayern doma remizoval bez branek s Juventusem. Blíž k vítězství měli domácí, jejichž ofenzívu táhl především Arjen Robben.

Manchester United otočil duel s Wolfsburgem

Fotbalisté Manchesteru United dokázali zvítězit i ve svém druhém zápase a opět ukázali svou sílu. Otočili totiž nepříznivý stav z 0:1 na 2:1 a mohou tak být opět spokojeni. Po matném prvním poločase zmrazil celý Old Trafford tradiční zabiják Edin Džeko, ovšem následně vyrovnal šťastnou trefou Ryan Giggs a v poslední čtvrthodině zavěsil pod břevno Michael Carrick.

Chelsea veze z Nikósie tři body, i když nepřesvědčila

Chelsea si připsala povinné vítězství, když v Nikósii porazila díky jediné brance Nicoly Anelky tamní APOEL 1:0. Herně však svěřenci Carla Ancelottiho nepřesvědčili.

AC Milán doma senzačně podlehl Curychu

Další špatný výsledek má za sebou AC Milán. Rossoneri navázali na bídu v lize a před domácím publikem podlehli FC Curychu 0:1. Milán si tak zkomplikoval postup ze skupiny, které vévodí s plným počtem bodů Real Madrid.

Český souboj v LM vyzněl lépe pro Necida

První tři body v letošním ročníku Ligy mistrů si na své konto připsali fotbalisté CSKA Moskva za výhru 2:1 nad tureckým Besiktasem. Domácí otevřeli skóre už v sedmé minutě zásluhou Dzagojeva, na rozdíl dvou branek zvyšoval po hodině hry Krasič. Turci pouze v druhé minutě nastaveného času brankou Dağa kosmeticky upravili skóre.

Fiorentina oslavuje mladíčka Jovetiče, který pokořil Liverpool

V úterním utkání Ligy mistrů mezi italskou Fiorentinou a Liverpoolem vzaly za své hned dvě velké série. Zatímco favorizovaní hosté utrpěli na stadionu Artemia Franchiho první prohru v základní skupině od října 2007, "fialky" se radovaly z prolomení dlouhého domácího trápení, které trvalo už víc než rok.

Bude Marseille dalším soustem pro rozjetý Real?

Druhé kolo skupin Ligy mistrů svede dohromady Real Madrid s Olympique Marseille. Bílý balet hostí francouzský přístavní klub a bude chtít potvrdit zářijovou výsledkovou sérii. Je pravděpodobné, že se domácí budou muset obejít bez kapitána Raúla.

Milán se trápí. Rozjede se proti Curychu?

AC Milán se v Lize mistrů po roční pauze opět představí doma na San Siru, několikanásobný vítěz této soutěže přivítá nováčka a outsidera skupiny FC Curych. Rossoneri v prvním kole porazili Marseille, Curych podlehl Realu Madrid.

Manchester hájí domácí neporazitelnost proti Wolfsburgu

Anglický mistr v konfrontaci s tím německým, příliš vábnějších soubojů nám základní část Ligy mistrů nenabídne. Tím spíš, že se střetávají jedny z těch evropských celků, které se mohou pyšnit nadmíru dobrou gólovou potencí a úspěšným vstupem do tohoto ročníku milionářské soutěže.

Bordeaux bere proti Haifě jenom tři body

Po remíze s Juventusem budou fotbalisté Bordeaux útočit na zisk tří bodů proti izraelskému Maccabi Haifa. Vedoucí celek francouzské soutěže bude hrát doma a v letošní sezoně navíc ještě neprohrál.

Bayern hostí v souboji gigantů Juventus

Ani jednomu týmu nevyšla ligová generálka. Juventus ví, že vzájemný zápas s Bayernem může být pro postup ze skupiny klíčový. Zatímco však domácí nastoupí v Allianz Aréně prakticky v nejsilnější možné sestavě až na stěžujícího si Gomeze, hosté nebudou mít dirigenta obrany Cannavara ani Diega.